Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Ju......
To się cieszę, Sami 🌻 Nie wiem, jak bym zareagowała, gdyby mi facet na pierwszej randce zaproponował, że na drugiej pokaże mi ptaka :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty machaleś za mocno ogonem że ci go przycieli? Sami powodzenia ale z ptakami róznie bywa, duża klatka mały ptaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
" lapidarne nam wystarcza reszte sobie dopowiemy wazne zebys Ty w w koncu ruszyla w obranym dla siebie kierunku" "Lusia, no! Warto czasem wziąć sprawy w swoje ręce - w sferze uczuć tak samo, jak i w innych sferach." Jak już tak ciągniecie mnie wołami, to w końcu ruszę (chyba) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gniazda mam zobaczyć nad wisła . Mnie to bawi,bo nie jest w moim typie z wygladu, no i te jego ptaki motylki .....nie pamietam której to kiedyś pisałam IKE czy TAmari ,On jest taki jakiś za poprawny politycznie. Wczoraj mi powiedział ze jak bedzie wielka burza to mnie weźnie na spacer po deszczu. A ja sie boje przeciez burzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Zarówka nic nie machałem tylko mam zarośniętego :o :o :) pełno kłaków w około i na jajkach o :o :) potrzebna jest fachowa obsługa :o :o ;) chce iść do nieba :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Sami powodzenia ale z ptakami róznie bywa, duża klatka mały ptaszek :o :o :o :) Sami chłop super bierz i nie zastawiaj się :o :) drugie takiego nie znajdziesz :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sami, bo on chce być Twoim obrońcą, bohaterem, wiesz. Chce schronić Twoje kruche ciałko w swoich silnych ramionach... :P Pewnie, Lusia, działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Sami weź na randkę w plecaku kurtkę z kapturem przeciwdeszczowa :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - jak on taki "poprawny" - to wyobraz sobie ile z niego wykrzesac mozesz ;) moj pierwszy tez byl poprawny :P pozniej sie okazalo- ze on tylko o jednym myslal ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ochroni moje ciałko ...ciekawe czym, jak jest chudy ,bede sie martwić zeby Go wiatr nie porwał :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam sami przywiążesz go na sznurek i będziesz puszczać latawca kurrrrrrrrr mać zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaśpiewam Mu ''latawce dmuchawce wiatr obok Ciebie nad Wisłą szłam'':P Ike 100 lat dla córeczki 🌼 od cioci Sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Do złoty niezalogowany :O :O :O :) Skoro chcesz iść do nieba :O :O :) to powinieneś opuścić kafeteryjne progi :O :O ;-) bo wyraźnie Ci nie służą :O :O :classic_cool: 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ja też sto lat dla Ike -juniorki!! 🌻 :) Oraz smacznego tortu! (mniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami- motylki ptaszki gniazda ...... tylko patrzec jak wspolne gniazdko uwijecie :D w kszakach nad Wisla ike- szczescia dla Zuzy ale ten tort smietankowy z bita smietana i truskawki - no nie moge jadlabym na sniadanie obiad i kolacje nie wierze w zabobony ale jak wytlumaczyc fakt ze na noc zalozylam bransoletke miedziana i po raz pierwszy od 5 miesiecy nie poczulam bolu w nocy ? zielona - jaka masz teorie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Mała ja kochanie Ciebie widziałem ❤️jak Skarbeńku włoski? daj fotkę :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Yeez, naprawdę?? A co to za bransoletka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
zlota zlota leczy wszystko wyleczy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on zaśpiewa ,, PRAWIE do nieba wzięłaś mnie a wtedy padał deszcz,, ike, talentów wszystkich po mamusi życzę córce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez to autosugestia ,wmówiłaś sobie ze bedzie ok i było mojemu byłemu męzowi gorączka 38 spadła po rutinoskorbinie,bo mu wmówiłam ze to ibuprom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez- to nie zabbbony - tylko zwykla fizyka :) ludzkie cialo sklada sie z czasteczek i chcac nie chcac jestesmy czescia natury , choc zdaje nam sie ze jestesmy czyms lepszym ;) dzialaja na nas sily przyciagania- grawitacyjne - magnetyczne itd itp. [nie bede sie madrzyc - bo pojecie mam metne ;)] kto mieszka pod masztem nadajnika radiowo- telewizyjnego - odczuwa jego skutki... to samo telefony komorkowe.. jestesmy dzien i noc narazeni na sily , prady - cholera wie co zaden zabobon :) magnety- przyciagaja - odpychaja - czy w to wierze czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję zażyczenia w imieniu zuzki bo ona jeszcze nie jarzy:P składałam jej życzenia to tak dziwnie na mnie patrzyła dopiero jak powiedziałam "juju jesteś śliczna" odpowiedziała "TAK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
złoty wloski chyba dzisiaj robie a fotka moze bedzie, jak Twoja do mnie dotrze Kochanie ❤️ ma zrobić sobie fotkę cudownych złotych włosków :P ;) btw zrób taki blond jak sugerowałem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlen i wodor -daje wode .. nie wiem jak - ale tak jest , wsadzisz magnes do wody - jonizacja tej ostaniej ulegnie zmianie , mozna zaobserwowac pod mikroskopem , mowie przeciez - ja wierze tylko w to co sama widzie ;) w krwi mamy pierwiastki chemiczne - jednym z nich jest np. zelazo- magnes przyciaga zelazo - krew krazy szybciej - energia plynie szybciej ...itd. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Zielna problem jest taki ze za dużo jest promieniowania dodatniego a ma być równowaga gdy świat powstał to była ta równowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty , rownowaga jest w dalszym ciagu :) swiat zmienial sie od zarania dziejow - miliardow lat, klimatycznie - grawitacyjnie... nam sie zdaje - maluczkim pylkom ze mamy na to jakikolwiek wplyw :O ale mnie sie zdaje - ze oprocz zabijania sie nawzajem - nie udalo sie nam nic zmienic w naturze - ona i tak nas zwyciezy - dzieki Bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego powinnismy sie bawic :) lepiej sie cieszyc zyciem- niz np. walic po pyskach :O czasu szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
trzepak, monitor, wszystko co wystaje do promieniowanie dodatnie jeśli chodzimy boso :P ;) po ziemni pobieramy ujemne :o :) Zielona bardzo ładnie proszę wyślij mi na @ stopczeki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki smietankowe z bita smietanka i truskawkami - Sami niczego sobie nie wmawialam, wiem jak dziala sugestia, PM , itd, itp. Lusia- kiedys kupilam sobie taka miedziana bransoletke i wczoraj zaczelam szukac po googlach zmotywowana przez zielona do bransoletki z magnesami ( ktora sobie tez zamowilam i czeaka az przysla) no i sprobowalam bo znalazlam ze cos takiego tez pomaga- no i pomaga :D w nocy sie obudzilam nie czulam bolu, moglam sie polozyc na tym barku, reka mi nie sztywniala- tyle fakty na razie nie moge nia jeszcze ruszyc do gory - ale cos sie dzieje na + zobacze co bedzie dalej b o ja tez wierze tylko w to co widze czuje i doswiadczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×