Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość Shakira26
Witam ! Bardzo bym chciala podjąć takie wyzwanie , ale dla mnie to jest zbyt ciężkie , w życiu nie porzuce chlebka na sniadanie. W poniedzialek zapisuje się na siłownie jest to kontrakt na pól roku czyli będe musiała chodzić , co do diety zrobie ją ale nie w pełni sniadania muszą być dwie kromki chleba. już raz tak schudłam z 64 na 56 w 2 miesiące. Czasem zjadlam cos słodkiego. takze od jutra dieta bo teraz zajadam się goframi . aze 62 moze 63 kg . Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Hej! Jest tu kto? Chętnie wystartuję znów (moja poprzednia próba zakończyła się niepowodzeniem). Liczę na odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo11111111
witam, aby schudnąć trzeba być ambitnym, systematycznym w diecie i konsekwentnym. Początkującym zalecam wyrzucenie z jadłospisu chleba, ziemniaków z sosami, makaronów i wszystkiego co na mące!!! O słodyczach nie ma mowy!!! Jeść kasze, ryż, surową marchew, inne warzywa w szczególnośc***omidory, czasami jakiś owoc i dyscyplina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja rowniez zamierzam przejsc na ta dietke, do wiosny marzy mi sie talia osyyy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo ola
Komentarz wyzej to ja :-D jest ktos chetny na dietke ;-) ja jutro planuje wazenie, mierzenie a od poniedzialku dieta ;-) nie probowalam sie odchudzac ta dieta, inne przynosily efekt jojo niestety. Glowny grzech to uwielbienie do wloskiej kuchni, czyli makarony :-( czekamna odzew ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
hej ja zaczynam od czwartku 13 .02 jest ktos chetny kiedys byłam na tej diecie i ładnie chudłam a w grupie raźniej więc zapraszam waga 63 wzrost 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam jutro czyli 12.02. Waga 80kg wzrost 175 Jeszcze jutro rano dokladnie sie zwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dziś zaczynam, jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gość. Póki co idzie mi dobrze. Juz kiedyś byłam na tej diecie. Schudłam 2.5kg. Tutaj na forum sa moje wpisy na stronie 68 z marca 2012. Jadłam wtedy dużo orzechow i żółtego sera teraz te produkty zamierzam trochę ograniczyc bo jak wiadomo są bardzo kaloryczne. Zamierzam wprowadzic surowe marchewki, nie ma ich w spisie dozwolonych warzyw ale to pewnie dlatego ze marchewki gotowane są tak samo kaloryczne jak ziemniaki. Surowe są OK wiec będę je jeść, bardzo je lubie. Dziś dzień pierwszy, nie zjem tyle owoców ile jest w spisie, zastapie je warzywami. O 8 zjadłam marchewke, o 10 dwa jabłka. W planach jest kapusta kiszona i pierś z grilla, serek wiejski, jajka. Cos pokombinuje. Wieczorem albo jutro rano zamieszcze podsumowanie dnia. Mam nadzieję że dam rade. Raz tylko udało mi się przebrnąć przez tą diete, potem wiele razy próbowałam ale zawsze kończyła się porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
hej to widze że nas jest więcej ja juz diete przepisałam na kartke przykleiłam na lodówke jutro START:) właśnie zastanawiałam sie co z kapusta i ogórkami i grzybami czy mogą być kiszone ,marynowane jak myślicie?,widze ze kapuste kolezanka wprowadziła w jadłospis ,ja tez kiedyś tą diete stosowałam i najgorzej było przetrwać 7i8 dzień bo tam bez owoca:( to do boju od jutra a jak wam minoł pierwszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ PIERWSZY 8:00 surowa marchewka 10:00 dwa jabłka 12:00 jajecznica z żółtym serem 14:00 kapusta kiszona 16:00 pierś z kurczaka z grilla, szklanka swiezego soku z jabłek i marchwi 18:00 serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
Asiula ,a to jesz np sam serek wiejski jak sa 2 produkty ,bo ja to staram sie przestrzegac p 2 produkty po trochu a nie jeden ale ty już kiedys robiłas ta diete to pewnie tak tez działa ta dieta u mnie dzis dzien pierwszy 8 jabłko i pomarańcz 10-ser szynka 12-jajko szynka a potem to sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEŃ DRUGI 8 marchewka 10 lłosoś wedzony, plaster boczku 12 jablko 14 pierś z grilla i ogórki konserwowe 16 dwie marchewki 18 serek wiejski Jak robiłam pierwszy raz tą diete to sie sztywno zasad trzymałam. Jedyną moją wpadką była kawa z mlekiem. Teraz znowu piję jedną na dzień, słabą z lyzeczka mleka. Wy pijecie kawe? Myślę że raczej nie zaszkodzi jak zjem sam serek wiejski. Dziewczyny piszcie też swoje jadlospisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
ASIULA u mnie dalesza częśc jadłospisu 14-makrela wędzona + 16-jabłko+ gruszka 18-jabłko + pomarancz do tego 2 cherbaty owocowe i 1 kawa z mlekiem ale tak kilka łyżeczek mleka nie jedna teraz sie biore za ćwiczenia i zrobie jadłospis na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
ASIULA to widze że tylko my dwie sie odchudzamy:),zawsze to coś ja sie waże po 10 dniach taki mam zamiar a ty ,wogule to po tych dzisiejszych jabłkach czuje sie taka gruba:) i najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
moja dzisiejsza rozpisaka:) 8--jabłko,gruszka 10--makrela,mandarynka 12--ogórek,pomidor,groszek konserwowy 15--szynka,ogórek 17 --szynka,ser 19--kapusta kiszona,pomidor,groszek,ogórek przy czym ogórki to ja jem takie krojone w soiku ,sałatka szwedzka ,mam nadzieje że można bo to w sumie jak korniszon a ktoś tam korniszonki jadł z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
asiula ,a ty rozpiske diety masz z pierwszej strony ,bo ja tak a widze że nasze rozpiski sie róznia tzn w 2 dniu masz jabłko na 3 posiłek a jest 3 produkty z 3 grupy ,to niewiem czy ja cos źle mam czy ty zmieniasz dietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
a co ja sama zostałam na polu walki ,nikt sie juz nieodchudza ,u mnie rano masakra była taka słaba wstałam ,ale jakoś si epozbierałam ,dzien 3 w toku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
Asiula ,jestes jeszcze podaj twoją rozpiske na 3 dzień ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
Hej u mnie dzis 5 dzien:::::::))) ale widze że chyba sama jestem,Asiula przerwałaś diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
a ja walcze sama dziś 9 dzien:))))) w niedziele podam wynik,najważniejsze że spodnie nie są już ciasne ,efekty widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagosha
Czytam i czytam te opinie :-D jestem 2 dzień na turbo. Nie rozumiem tylko skąd marchewka w jadłospisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszycik8
hej ja stanełam dzis na wadze po 10 dniach i równe 3 kg mniej:)))jestem zadowolona jak niewiem,jedynym moim grzechem na diecie była kawa z mlekiem i cukrem codziennie jedna i jak widac jakoś niezakłuciła diety ,bo bez tej kawki cięzko by mi było:) a dzis na sniadanie jogurcik i wasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagosha
Wasa ? Ja staram się przesztregać bardzo dokładnie. Nie widziałam w żadnej z grup ani marchewki ani wasy, ani mleka wlasnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorce23
Witam sporo się naczytałam o tej dietce i od jutra zaczynam ,liczę na wasze wsparcie bo ciężko będzie mi wytrwać startuję z wagą 72kg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra zaczynam...czy ktoś dołaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zaczynam :) Do pracy biorę dziś trzy posiłki na 1. truskawki- 2 porcje 2. dwie porcje kurczaka 3. jajko i truskawki pózniej w domu jeszcze nie myslałam, ale mam pulpety drobiowe, pomidory, ogórki i truskawki, więc będzie z czego kombinować. Jak się nikt nie dołaczy, trudno, będę opisywała codziennie jak mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko poszło według planu. Nie było źle, bo jedzenie jest urozmaicone i mam nadzieję, że jutro będzie podobnie. Jestem bardzo ciekawa rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 1 – 960 kcal: 250 g truskawek, pomarańcza – 150 kcal, jajko, 100 g szynki z indyka – 180 kcal, 250 g truskawek, orzechy – 200 kcal, krewetki, ogórek, pomidor, sałata – 200 kcal, 500 g truskawek, pomarańcza – 200 kcal, grejpfrut – 100 kcal. Dzień 2 – 1050 kcal: 2 śliwki, 250 g truskawek – 220 kcal, jajecznica (2 jajka), 50 g szynki z indyka – 250 kcal, buraki z cebulą – 200 kcal, fasola zielona i kurczak – 150 kcal, jajko, szynka z indyka – 180 kcal, cebula, ogórek, pomidor – 50 kcal. Dzień 3 – 1000 kcal: sałatka z tuńczyka (tuńczyk w sosie własnym, por, trochę majonezu light), jajko – 200 kcal, 250 g truskawek, pomarańcza – 150 kcal, kurczak, buraki z cebulą – 250 kcal, serek wiejski light, szynka z indyka – 200 kcal, fasola zielona, kurczak – 150 kcal, ogórek, pomidor, cebula – 50 kcal. Dzień 4 – 950 kcal: 250 g truskawek, pomarańcza – 150 kcal, kurczak, fasola – 150 kcal, jajko, szynka z indyka – 200 kcal, buraki z cebulą – 200 kcal, cebula, pomidor, ogórek – 50 kcal, sałatka z indyka, jajko – 200 kcal. Dzień 5 – 780 kcal: jajko, szynka z indyka – 180 kcal, serek wiejski light, pomidor – 100 kcal, kurczak i fasola – 150 kcal, orzechy – 100 kcal, sałatka z tuńczyka, jajko – 200 kcal, ogórek, cebula, pomidor – 50 kcal. Dzień 6 – 1160 kcal: jajecznica (2 jajka), pomidor, szynka z indyka – 350 kcal, jajko + szynka z indyka – 180 kcal, sałatka z tuńczyka, jajko – 200 kcal, cebula, ogórek, pomidor – 50 kcal, kurczak, plaster sera light – 200 kcal, jajko, szynka z indyka – 180 kcal. Dzień 7 – 1000 kcal: cebula, ogórek, pomidor – 50 kcal, sałatka z tuńczyka, jajko – 200 kcal, kurczak, plaster sera light – 200 kcal, buraki z cebulą – 200 kcal, krewetki +fasola – 300 kcal, cebula, ogórek, pomidor – 50 kcal. Dzień 8 – 980 kcal: buraki z cebulą – 150 kcal, kurczak, ser light – 200 kcal, cebula, ogórek, pomidor – 50 kcal, sałatka z tuńczyka, jajko – 200 kcal, sałatka z tuńczyka, jajko – 200 kcal, jajko, szynka z indyka – 180 kcal. Dzień 9 – 1000 kcal: jajecznica (2 jajka), pomarańcza – 250 kcal, cebula, ogórek, pomidor – 50 kcal, kurczak, ser light – 200 kcal, sałatka z tuńczyka, jajko – 200 kcal, cebula, ogórek, pomidor – 50 kcal, krewetki, jajko – 250 kcal. Dzień 10 – 1050 kcal: jajecznica (2 jajka), szynka – 250 kcal, kurczak, ser light – 200 kcal, cebula, ogórek, pomidor – 50 kcal, buraki z cebulą – 200 kcal, sałatka z tuńczyka, jajko – 200 kcal, jajko, orzechy – 150 kcal. Proszę bardzo...dieta turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×