Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Ja staram się pić 2 litry wody dziennie. Wiadomo, czasem jest to 1,5 litra, czasem trochę mniej. I piję 2 zielone herbaty dziennie. Rano, na śniadanie, i wieczorem, po kolacji. Co do ćwiczeń, 1 i 2 dnia byłam na godzinnym spacerze, ale dzisiaj może uda się Piotrkowi naprawić rower, więc jeśli tak, będę jeździć na rowerze. A krewetek nie będę jadła :P jakoś do mnie nie przemawiają :P Spokojnie, kochana! Na pewno poczujesz się kobieca, kiedy zaakceptujesz siebie. Wiem, że nie jest to łatwe, bo też mam z tym problem. Ale jesteśmy tu po to, by sobie pomagać. Na pewno z tą dietą damy sobie radę i będą z nas jeszcze super laski! :)) głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
hehehe, nie pisałam, że w 10 dni, w miesiąc tyle schudłam - było łatwiej, bo wysoka waga startowa była, 3 powtórzenia 10-cio dniowego cyklu, uważam to za mega sukces. Jako ciekawostke powiem wam, że mój ojczym w ciągu 8 dni zleciał 9 kg na tej dietce - w mojej rodzinie wszyscy ją stosują, jedna osoba miała efekt jojo, ale to dlatego, że nie stosowała się do zaleceń na podtrzymanie wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że to duży efekt. 18 kg w miesiąc? Bardzo dużo... :)))) A teraz, czemu postanowiłaś znowu zacząć? Przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
18 kg to mega dużo, poznałam mojego znajomego po tym jak już schudłam, on nie wiedział o tym, raz tak dla jaj przesłałam mu swoje zdjęcie zrobione zanim schudłam (dosłaownie ze dwa miesiące wcześniej ), a on mi się spytał "co to za baba siedzi koło mojego dziecka" hahaha, miałam mega ubaw i satysfakszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale mi dałaś motywację! :D Właśnie tyle chciałabym schudnąć... Podczas diety, wykonujesz jakieś ćwiczenia? Rower, basen, bieganie? Cokolwiek? Naprawdę nie miałaś efektu jojo? Super :D Coraz bardziej mi się to podoba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
nie, tak jak pisałam wyżej, nie przytyłam nic, ale chce schudnąć więcej, marzy mi się noszenie krótkich spódniczek i wiem, że jest to do osiągnięcia w krótkim czasie, tylko jakoś się nie mogłam zebrać, zaczynałam z 8 razy i poddawałam się - łasuch ze mnie się ostatnio zrobił, na słodkie mnie ciągnie, dlatego nie wytrzymywałam, ale kurde teraz już nie popuszcze :) Wpierdzielałam dużo słodyczy i ogólnie dużo jadłam, ale nie tyłam chyba tylko dlatego, że mam nadczynność tarczycy (stwierdzoną 3 miechy temu) - przy niej się chudnie, u mnie bilans był na zero, nie schudłam, ale też nic nie przytyłam, a żarłam jak opętana, potrafiłam wstawać o 3 w nocy i zjeść całą czekolade np. teraz zero słodyczy w domu, nic już nie kupię, nie ma żartów, chce być laską (waże teraz 72 kg, mam 172 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
ciesze się, że Cię zmotywowałam :) Powiem szczerze, że nic nie ćwiczyłam, poza Leg Magic (nie za regularnie) i spacerami, mniej jeździłam autem, więcej na pieszo latałam, dodam, że kondycha jak się ma 90 kg na karku jest tragiczna, teraz, mimo, że nie jestem leciutka mam duuużo lepszą kondycję. A, mimo, ze mam 31 lat, skóra się ładnie wchłonęła na całym ciele, poza ramionami, znacie może jakiś sposób aby się pozbyć tych flaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam orbitreka w domku,to sobie na nim poćwiczę,ale nie dzisiaj,bo dzisiaj mam do umycia w domu 7 okien i 3 balkonowe,to będzie niezły trening,ale jutro poćwiczę na orbitreku. zaraz zjem truskawki i orzeszki. I tu pytanko: ile tych orzeszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
a nie masz tej dietki na kompie? Jak chcesz to moge Ci ją przesłać, mam oryginalną kupioną przez net. Tam jest napisane, że możesz jeść tyle ile chcesz danego produktu, byle się nie przejeść. Nic nie ważysz, nie dzielisz, nie liczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
Nie no, jak chcesz, to ja Ci prześle, nie musisz jeść tego co ktoś tam sobie lubi, jest duuużo produktów do wyboru, sama możesz sobie menu skomponować z tego co lubisz najbardziej. Daj maila, prześle Ci co masz się męczyć, ja tam wolałabym jeść to na co mam akurat ochote, a nie to co ktoś tam sobie ustalił:) A orzeszki, fakt są tuczace, tak samo jak ser żółty, boczek etc. a to wszystko można jeść, dieta nie polega na jedzeniu rzeczy niskokalorycznych, tylko na tym, aby wiedzieć co z czym można łączyć, służy to przyspieszeniu spalania kalorii - działa długotrwale nawet po zakończeniu kuracji, dlatego nie ma efektu jojo przeważnie po tym - chyba że ktoś, tak jak moja ciotka po zakończeniu diety wraca do wpierdzielania chips'ów, castek z kremem i pizzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ramiona na pewno dobrze robi pływanie, czytałam, że podobno też rower, bo np podczas jazdy na jakichś wybojach cały ciężar przechodzi na górne partie ciała,czyli na ramiona, no i w sumie przy normalnej jeździe też, bo przecież trzymamy równowagę :) Na pewno krążenia ramion :) Kurde, już nie mogę się doczekać kiedy będę chuda! :D Będę jeździć na rowerze, muszę pozbyć się nieszczęsnych boczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linea to pic na wodę, moim zdaniem... Brałam ją rok temu w wakacje, i nie czułam żadnej różnicy niż jak bym jej nie brała.. Chociaż może przy tej diecie Ci pomoże.. Mi pomagał Olimp Therm Line II, też się zastanawiałam, czy nie stosować go z tą dietą, ale nie chodzi o to, żebyśmy faszerowały się tabletkami i oszukiwały organizm, bo kiedyś je odstawimy i co? Ja tak miałam, brałam miesiąc, później miałam efekt jojo.. Ta dieta to doskonała lekcja na zmianę nawyków żywieniowych, trzeba nauczyć się dobrze jeść :) Ale jeśli będziesz czuła się lepiej, może spróbuj. Ja niestety nie jestem ekspertem, nie wiem, czy można stosować wspomagacze podczas tej diety. Żeby tylko nie narobiły więcej szkody niż pożytku :( (efekt jojo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
Załamana sprawdź pocztę :) Dziewczyny w tej diecie jest napisane, aby przy niej nie ćwiczyć, a dlaczego, to sobie tam poczytacie :) Tylko spacery są zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
Ja na tym Leg Magic'u jeżdżę, bo nogi były moją zmorą - tylko dlatego, teraz już jest dużo lepiej, poza tym w trakcie diety nic nie ćwicze. Z tym pływaniem to chyba dobre na ramiona faktycznie, ale po zakończeniu dietki zapisze się na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, pisali, żeby nie ćwiczyć, ale czy myślisz, że jazda na rowerze np może zburzyć całą dietę? Nie wiem, czy to nie lekka przesada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
Tak, to jest przyśpieszona wersja diety o której piszesz babeczko:) Jeśli chodzi o Leg Magic, to jest gdny polecenia, wystarczy kilka razy dziennie pojeździć po ninucie i po tygodniu widać efekty, nogi szczupleją, podnosi się tyłeczek i brzuch staje się bardziej płaski (po pierwszym dniu, czy dwóch zawsze mam zakwasy na brzuchu, czuć, ze działa), tylko z moją motywacją gorzej, hehehe. Ja już po 3 posiłku, naszykowany mam też już 4, tylko wyjme z lodóweczki o opałaszuję sałateczke:) Dziś 1-szy raz ugotowałam kalafiora i brokły bez soli, powiem wam, że da się zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 3 posiłku. kurczę nawet głodna nie jestem tak często się je,ale nie jem nawet dużych porcji:-). Mam nadzieję,że wytrzymam na tej diecie chociaż II tury. Byłoby superowo. I powiem Wam,że zdrowa ta dieta,dużo owoców i warzyw. Przede wszystkim nie ma chleba,ziemniaków i ryzu oraz makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
załamana - czytałaś książkę, bądź oglądałaś film "The Secret"? Jeśli nie, to polecam, dowiesz się, dlaczego w tym momencie proponuję Ci zmienić nick... tak, tak, jeśli go nie zmienisz, to nici z tego Twojego wysiłku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
Bo podświadomie jesteś/będziesz cały czas załamana i "otyła" (nie wiem, czy to otyłość w Twoim przypadku, bo nie wiem ile masz wzrostu), lepiej mówić sobie, mam nadwage, ale niedługo się to zmieni...długo by tłumaczyć Kochana, na You Tube można ten film obejżeć, wtedy będziesz wiedziała co mam na myśli - ja to stosuję i mi to bardzo pomaga w życiu :) Uciekam póki co, muszę troche popracować, będę później. Do następnego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×