Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość 25lat-85kg-już nie załamana
oki zmieniłam nick;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lat-85kg-już nie załamana
teraz zmieniłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zmieniłaś :) Ale może zmień na taki, żebyś nie miała w nim słowa "załamana" :P co by Ci się coś nie wkręciło przypadkiem :)) ja teżżżżżż dobrze mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że to będzie najodpowiedniejszy nick dla mnie. Wiecie co dziewczyny,jestem na tej diecie dopiero 1 dzień a już mam więcej energii do życia,może to podswiadomość-psychika tak działa. Przez ostatnie kilka tygodni byłam senna,nerwowa, zmęczona. Nie miałam ochoty na nic. Tylko bym spała, wszystkie czynności wykonywałam mechanicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szczęśliwa kobietko :)) Bardzo się cieszę, że masz więcej energii niż dotychczas, to dużo znaczy :)) i na szczęście nie jest to efekt placebo, który np dają tabletki, herbatki etc... Będzie dobrze, będziemy się cieszyć efektami diety i wysyłać sobie zdjęcia! :))))) Zbędne kilogramy precz! :D za 20 min mam 4 posiłek. Będzie to sałatka z tuńczykiem i jajkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba czerpać radość z małych rzeczy, małych przyjemności :) Z tego, że świeci słońce, kwitną kwiaty, drzewa, śpiewają ptaki :) z tego, że wszystko się do nas uśmiecha :)) Nie dajmy się zwieść chwilom zwątpienia! :) mamy o co walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem tu nowa, trochę czytałam na waszym forum. Chciałam się wcześniej zarejestrować, ale ciągle wyskakiwał mi błąd. Chciałabym zacząć tą dietę, ale nie nie mogę znaleźć oryginalnego jadłospisu w internecie. Czy możecie mi pomóc? Pozdrawiam i cieszę się, że macie takie chęci do odchudzania. Podziwiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Hejo ale się dziewczyny rozpisałyście:) nie było mnie tu kilka godzin i musiałam przez 10 minut nadrabiać zaległości:D Gratuluję już nie załamanej, ale szczęśliwej zmiany nastawienia;) to duży plus! Dzień mija mi bezproblemowo, za chwilkę idę sobie przygotować warzywka z twarożkiem wiejskim. Ahhh gdzieś tu piszecie o kalafiorze bez soli. Wiecie co, ja bez soli nie przetrwam i stosuję ją, ale z umiarem. Kiedyś byłam na diecie kapuścianej i do zupy sypałam dwie łyżeczki soli, podczas gdy dziewczyny nie mogły przełknąć swoich jałowych zup... i co? efekty miałyśmy podobne, a moja zupka była po prostu smaczna. Nie ma się co katować, byle trzymać zasad diety. W sumie to tam chyba nie ma nic o soli- albo niezbyt dokładnie ją przewałkowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Ooooo mam nawet cytat z diety turbo : "Możesz używać musztardy i soli, ale żadne inne polewy ani sosy nie są dozwolone" Trochę nieskładnie napisana jest ta dieta...:P ale nie ważne, ważne, że działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż
No i to mi się podoba szczęśliwa na diecie :* Ja miałam przymusową przestawke godzin, nie udało mi się zjeść o 14 sałatki, dopiero o 16 ją zjadłam, ale myśle, że i tak nic złego się nie stało, o 20 zjem ostatni posiłek i tak ide spać około 23 więc co mi tam :) Mmmm, truskaweczki pycha musiały być!!! Ja te brokuły i kalafiora celowo bez soli zrobiłam, bo mi się woda zatrzymuje ostatnio, tzn. w pierwszym tygodniu antykoncepcji mam tak zawsze, dlatego unikam soli w te dni, a w diecie faktycznie nie ma mowy o unikaniu soli i musztarda to jedyny "dresing" (hihi) dozwolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze o rade! po tej diecie schudlam 3kg i chcialabym niedopuscic do efektu jojo. dalej jem 6 posilkow, raczej lekkich bez chleba, ziemniakow itd i unikam slodyczy i smazonego miesa. do tego robie brzuszki i waga ani drgie. co prawda nie przytylam ale i nie schudlam. boje sie ze jezeli wprowadze chleb to odrazu przytyje. moze macie jakies pomysly? jak Wy sobie radzilyscie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nastała noc i nastał poranek-dzień drugi.;-) Rano zjadłam jajecznicę z 2 jajek bez tłuszczu na teflonowej patelni,do tego 2 plasterki szynki. Zaraz zjem pomarańcza i 2 śliwki. A te krewetki wczoraj to porażka,przypiekłam je na patelni dodałam troszkę soli i pieprzu,ale były jakieś dziwne blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Dzień doberek:) No to mamy piątek, czwarty 'turbodzień' ;) Jestem pełna optymizmu i mam nadzieję, że zdradziecki weekend nie pokrzyżuje moich dietowych planów. ewelinko, ja mam tak, że zawsze po każdej diecie tracę nad sobą kontrolę, więc nie jestem chyba dobrą osobą do udzielania rad jak schudnąć czy utrzymać wagę po turbo. Może inne dziewczyny są bardziej wytrwałe. szczęśliwa, mam nadzieję, że Twoje nastawienie nie uległo zmianie;) A jak tam reszta? Dużo słoneczka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej byłoby trzymać dalej dietkę,albo nie powrócić do starych nawyków żywieniowych. Ja po diecie zawsze jem jak opętana i szybko tyję. Teraz chciałabym wytrwać,a potem nie wracać do tuczącego jedzenia dla zdrowia chociażby:-) A właśnie mam pytanko. Pijecie Kobietki kawę? Bop ja nie mogę z niej zrezygnować.Piję 1 kawę rano: sypana+1 słodzik+1/4 małej łyżeczki mleka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki dziś 4 dzień meni pyszne muszę się przyznać ja niećwicze wo gule ale mam 3 letniego synka i zanim też się nalatam ale od poniedziałku basen kupiłam już sobie karnet fajnie ze jest nas tak dużo dziewczyny a jak sie wychodzi z tej diety? ja mam tylko ogólne zasady z neta a nie chce jo jo stwierdziłam ze będę na 3 turach licze na spadek 10 kilogramów ale i tak to będzie dopiero początek,po 3 dniach 3 kilogramy zleciały w tym 2 kilo tłuszczu . pije 3 litry wody . Do diety biore tabletki witamine A+E 2 TABLETKI , KOENZYM Q10 1 TABLETKA , I DOTEGO linea 3 KAPSUŁKI DZIENNIE HAMUJĄC MI CIĄGOTKI NA SŁODYCZE krewetki można piec w rękawku podobno są smaczne i soczyste tak robi koleżanka na dukanie piecze je w piekarniku 30 minut ale ona jakieś ogromne kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny co zrobiłam. Na tym wydrukowanym menu z 1 strony piszę sobie przy posiłkach godziny w których je jem i to ułatwia trzymanie się "harmonogramu". zaraz spałaszuję jajko i szynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
szczęśliwa, to Ty bazujesz na tym gotowym jadłospisie?? Ja kombinuję i ustawiam sobie posiłki z dnia na dzień jak chcę i mnie bardziej taka opcja pasuje. W tej diecie fajne jest to, że jesz na co masz ochotę z danej grupy, a nie to co ktoś wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że tak można:-), ale przez I turę będę się stosowała do tego szablonu,bo wszystko mi tam odpowiada (oprócz tych krewetek oczywiście;-) ). Mam gotową listę zakupów na każdy dzień i to mi się podoba i jest bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dietowiczki :) Rano zjadłam pomidorki, ogórka, i rzodkiewki, niedawno wszamałam trochę truskawek, miała być jeszcze pomarańcza do zestawu, ale jestem już syta. Jeść go czy zostawić? Nie wiem, obawiam się, że nie schudnę, moje postanowienie o nieważeniu się legło w gruzach, bo gdy tylko jestem w domu, staję na wagę i co chwila mam inny wynik. Jak wczoraj rano mialam 73.5, wczoraj wieczorem miałam nawet 75 :( a przed samym snem 76... nie wiem co jest, i trochę mnie to wkurza ;p dziś rano było 73.1... Dzisiaj mam zamiar jechać kupić strój (ciekawe czy znajdę coś na swoje dupsko szerokie) i chcę jeździć na basen codziennie o 7 rano, przed śniadaniem.. Mam cellulit na nogach, bardzo mnie to denerwuje:(( znacie jakieś fajne sposoby? Stosuję 2 razy dziennie żel pod prysznic antycellulitowy Lirene taki pomarańczowy, muszę kupić sobie jeszcze peeling z tej serii, ale jak wiadomo, samymi kosmetykami nic się nie zdziała :(( lato za pasem, a jeszcze wyjdzie na to, że nie będę chciała się pokazać :( Dzisiaj jestem jakaś zmęczona, nie wyspałam się za bardzo. Udanego dnia dla Was, kobitki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvunka ja mam dobry sposób na cellulit na nogach: Podczas kąpieli stosuj ten peeling, po kąpieli wklep balsam antycellulitowy,najlepszy jest ten z garniera z masażerem taki żółty,ale niekoniecznie, wmasuj ten krem w skórę,a później wklep tak jakbyś robiła "klapsy",potem owiń się folią spożywczą dosyć ciasno (nogi, pupę i brzuch) zrób kokon... Natomiast rano wklepuj balsam bez owijania się folią,no chyba że masz na to czas. Do tego ważne jest picie wody mineralnej,no ale to już robimy podczas tej diety. Mówię Ci efekty widać już po 2 dniach (jeżeli w tym czasie oczywiście jest i dieta) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemartwiła bym sie o kostium kąpielowy ja w tamtym roku miałam rozmiar 54 i bez trudu znalazłam :) od 5.5.10 schudłam już albo dla kogoś 17 kilo zostało jeszcze przynajmniej 40 do zrzutu (w ciąży przytyłam 60 kilo) Namnie działa tylko i wyłącznie LINEA ta zwykła bo są tesz jakieś nowe ale one mi nie przypasowały upiekłam dziś sobie mięsko nim sie zorientowałam muj mężulek z synem mi je opitolili :) a ja znowu tuńczyka musiałam jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to pomoże? A ten balsam garniera z masażerem drogi jest? Ile kosztuje? Chyba tak zrobię. Kupię dzisiaj ten balsam, folię spożywczą, spróbuję. Robiłam też peelingi z czarnej kawy, bardzo fajna skóra po tym, ale robiłam to sporadycznie, więc nie wiem, czy na dłużej byłyby widoczne efekty.. Normalnie, robię się coraz bardziej zdesperowana... Myślicie, że basen też pomoże na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martanna hahaha ale mnie rozbawiłaś,opitolili Ci mięsko? A to łotry jedne. To jest w odchudzaniu najlepsze,człowiek namęczy się przy swoich specyfikach,a ktoś z rodzinki wszystko wszama;-), a nam nie pozostaje nic innego jak nie zjeść nic,bo jesteśmy na diecie i wolno nam tylko określone rzeczy. Jednak łykam tą lineę. Może troszkę wspomoże mi to moje odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvunka nie wiem ile kosztował ten balsam bo dostałam go od siostry na urodzinki (czyżby to jakaś aluzja od siostry,że niby gruba ;-) haha?). Wracając do tematu: myślę,że basen pomoże dużo. W połączeniu z naszą dietką,piciem wody i zielonej herbatki oraz wklepywaniem kremów i folią spożywczą-efekt będzie piorunujący. Ja to stosowałam i efekty były widoczne po 2 dniach,nie że cellulit od razu zniknął,ale skóra zrobiła się jędrniejsza, sprężysta,miała lepszy koloryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×