Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość javalon
Alufelga - identycznie robiłam, w ONZ podstawowej haha. :P (z kebabem tak samo) Ja też robie tzw. superbrzuszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Alufelga toś mnie nastraszyła:). Czyli co z przypraw tylko sól:)? Ja Wam powiem, że zjdłam w 1 dzień arbuza i wczoraj paprykę. ale już koniec...brzuszki przed chwila zrobiłam, wieczorem 2 seria:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa 126
SORY DZIEWCZYNKI ZE SIE NIE ODDZYWALAM, ALE JA MUSZE ZACZAC DIETKE OD 14 CZERWCA , MAM DOPIERO WYPLATE A MOJ PAN MAZ NIECHCE MI UZYCZYC KASKI , POZDROWA DLA WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Oj szkoda Aniaaa. Ale się nic nie martw. Do tego czasu coś zdziałasz swoim sposobem, a my Cię wtedy wesprzemy kolejną turą:P. P.S. A swoją droga przykre to jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinyann
ja też już wracam:) wczoraj pisałam ale coś mi net szwankował i nie wysłało mi ani razu żadnej wypowiedzi:( póki co idzie ok, zrobiłam mały grzeszek i zjadłam zupkę warzywną, tłumacząc sobie ze to nie moze zaszkodzić bo są w niej produkty z 3 grupy (ale widzę, że nie jestem jedyna w takim kombinowaniu:D poza tym ciężko odmawiać babci:) ) od jutra włączę do diety ćwiczenia na nogi,bo najbardziej mi zależy na zrzuceniu z ud i tyłka:) chciałabym też biegać chociaż 20 minut dziennie ale powiem Wam, że nie mam zbytnio powera przy tej dietce i trochę się boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Dzieczyny a ja dziś strochę czasu spedziałm w internecie na grzebaniu i coś wygrzebałam;). Ktos już tu pisał o 3minutowym odchudzaniu. Polega to na serii minimum 6 tur ćwiczeń na przemian: 30 s wolno i 30 s jak damy rady najszybciej. Wystarczy to robić raz dziennie, ale codziennie. Przyspiesza to metabolizm. JA chyba spróbuje. W końcu 3 min to nic:). Mozna robic co kto lubi: biegać, rower, pływac, ludzie pisali o pajacykach. Ponoć jest się po tym wykończonym:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
hej też się kiedyś zainteresowałam tym 3-minutowym odchudzaniem, ale w końcu nie zaczęłam go stosować. Ciekawe, czy to tylko taka ściema... w sumie ludzie na forach mówią, że działa- choć wydaje się niesamowite ;) ehhh dlaczego tak to jest z aktywnością fizyczną, że trudno się za nią zabrać? Od tygodnia biegam w teorii :p a w praktyce udało mi się raz wyjść na 20 minut. teraz się tlumaczę, że za gorąco. A wiem, że u mnie kilka dni regularnych ćwiczeń i już nóżki będą lepsze. Kopnijcie mnie w cztery litery:D może wtedy sie ogarnę! Oj, podjadłabym sobie więcej owocków, ale dieta nie przewiduje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alufelga
Ja też się kiedyś przymierzałam do tego 3minutowego odchudzania. Chciałam to robić na urlopie. I co? I figa z makiem. Ani 30 sekund nie poćwiczyłam :( leniuch ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Dziewczyny zrobiła to:P. Pobiegałam te 3 min(myślałam, że wykituję:), serię brzuszków i jeszcze takie ala przysiady z rekami. To ostatnie to był zły pomysł, bo jakis miesień sobie w udzie nadwyrężyłam:). Ale to nic, jutro powtórka z rozrywki:). KONIEC OBIJANIA SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze ostro zabieracie sie za cwiczenia. Ja dorzucilam sobie jeszcze hula hop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javalon
Ja też dzisiaj chciałąm dorzucić hula hop i nie udało mi się kręcić dłużej niż minutę :( Zaraz chyba idę spać, bo głodna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alufelga
Hej! Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka ! ;);P Z tego co kiedyś czytalam na forach związanych z ćwiczeniami i siłowniami i takimi tam... to najlepiej jest ćwiczyć rano, po kawie. I wtedy ten cały metabolizm się rozkręca i i spala tłuszcz. Bo gdyby się ćwiczyło po śniadaniu, to wtedy w pierwszej kolejności śniadanie no i tłuszcz zostaje dalej na swoim miejscu. A jak dieta? Jak Wam idzie? Czujecie już jakieś małe zmiany? :) Dziś 3 dzień. Jeszcze się trzymam. Zamierzam dziś 3minutowe ćwiczenia zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Javalon jaie masz hula hop? Ja mam takie zwykle tylko dolałam wody dla obciążenia, ćwiczyłam wczoraj z nim 15 min a dzisiaj mam zakwasy:) Wypije kawkę i biorę się za ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Ooo, ja też mam hula hop:) ale niestety trochę kurzy się w kącie, dawno nie kręciłam. W zeszłym roku codziennie 30 minut i stało się to małym uzależnieniem :) az zaczęło się nudzić i kółko poszło w niepamięc. Ale wracam, wracam do hula! Bo to dla mnie niezwykle odprężające ćwiczenie. Miłego dnia! Ja mam dziś kupę roboty... ale plan dnia muszę dopasować do dietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Dziewczyny zazdroszcze Wam:). Nigdy nie umiałam kręcić, spada mi:). Od czego to zależy? Od tego jak duże ruchy się wykonuje, od rytmu czy od czego??? Ja zaraz wychodzę, prowiant zapakowany (niezbyt urozmaicony, tylko tak wzięty żeby wygodnie było:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Dziewczyny zazdroszcze Wam:). Nigdy nie umiałam kręcić, spada mi:). Od czego to zależy? Od tego jak duże ruchy się wykonuje, od rytmu czy od czego??? Ja zaraz wychodzę, prowiant zapakowany (niezbyt urozmaicony, tylko tak wzięty żeby wygodnie było:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam za lekkie hula hop i musiałam je obciążyć żeby właśnie nie spadało, wytrzymuje tak z 3 minuty kręcąc ale praktyka czyni mistrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelkas
Powiedzcie ile schudlyscie na II turze. ja na pierwszej spadlam okolo 2,5 kilo a teraz jestem na II i wydeaje mi sie ze nie chudne. Podpowiedzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javalon
Ja mam najzwyczajniejsze, puste hula hop. Właśnie powiedzcie, jakie wskazówki do ćwiczeń na nim, jakie ruchy, bo nie mam pojęcia jak się utrzymać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javalon jak masz za lekkie hula hop będzie Ci spadać, niektórzy wsypują do niego ryż ja wlałam wodę, no i kręcisz bioderkami na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javalon
Właśnie myślę, że spróbuję, tylko muszę je rozebrać.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javalon
Wlałam wodę, jest takie ciężkie, że od razu spada :( W ogóle się nie utrzymuję, bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Ewelkas mnie wydaje się to samo:P. Ale nie ma bata, nie poddaje się. Trzeba cierpliwości. Nie w tej turze to w następnej. Myśle, że to za krótki okres i organizm"jedzie" na oszczędnym. Przynajmniej tak sobie wmawiam:P. a hula hop nie mam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javalon
No tak troszeczkę.. :P wlałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbuj mniej wlać, gdzieś na forum jest wątek o hula hop może tam znajdziesz co masz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
U mnie po 3-minutówce, przysiadach i brzuszkach:). I powiem wam, ze jak patrze w lustro mam wrażenie ze mi twarz schudła:). ale ja Wam jutro powiem co i jak, bo tata po 2 tygodniach wraca:). zobaczymy co powie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinyann
i jak Wam idzie Dziewczyny?:) pisanie pracy lic. tak mnie pochłonęło, że od wczorajszego popołudnia w ogole zapomnialam o jedzeniu;/ (pisałam, aż do 9 ramo dopiero teraz wrzuciłam w bebech mały obiadek, nie wiem co z tego wyjdzie na tej jutrzejszej wadze, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli:) jedno jest pewne, czuję sie troszke szczuplejsza, ale czy to prawada..? jutro pt więc się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×