Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Dziwne.. ja bardzo ładnie chudne:) już mam 0,5 kg mniej! na razie mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa 126
Evolet 24 jasne ze mozna , skoro jest boczek to i kabanosy mozna , ja jem i kolezanka tez i chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zaczne od poniedzialku :P myslalam tez o diecie na zawolanie, ale ta wersja bardziej do mnie przemawia. a powiedzcie, czy zastapic miecho i ryby z sektora 2?? jesli zastapie swoimi prduktami bialkowymi to jak to sie bedzie mialo do diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Ja myślę, ze chodzi o to by nic nie zastępować i jeść TYLKO to co jest w wykazie. Ktoś już tu pisał, że kombinował...jadł np paprykę mimo, że nie mam jej na liście i efekty duużo marniejsze. Więc kwestia wyboru tylko żeby potem nie było rozczarowań i pretensji do samej siebie o zmarnowane 10 dni. A przecież jest z czego wybrać:). U mnie dzień 2. Jeszcze ostatni posiłek mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa 126
JESLI CHODZI O KABANOSY TO MOZNA NA 100%BO WIEM ZE Z PRAKTYKI OD KOLEZANKI , JADLA ZAMIAST BOCZKU I JUZ W 1 FAZIE SCHUDLA 6 KG .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
schudła aż 6 kg w pierwszej turze? Super też bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
Po drugim dniu czuję się świetnie mam nadzieję że nic mnie nie złamie i dotrwam do końca. Pa Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
Witajcie. Ważyłam się dziś rano i ważę 62,5 kg. Ale było mi słabo przez chwilę ze nawet nie mogłam nic przełknąć już jest dobrze. Miałam się nie ważyć codziennie ale ja nie wytrzymam i muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
U mnie 3 dzień. Też sporo zeszło....1,6 kg. Aż jestem zaskoczona. Wychodzi na to, że po przerwie 5 dniowej w kolejnej turze chudnie się "ładniej" niż po przerwie 1 dniowej. Dla przypomnienia: to moja 3 tura. Motywacja jak na razie jest:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Trudno powiedziec czy tyję jesli 1przerwa trwala 1 dzien a druga 5 dni. I w czasie tej 2 były 2 imprezy:P. Nie cały kg przybył w czasie drugiej przerwy, ale to wiecie...co wyszło, musiło też "wyjść" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda czasu na przerwy;p osobiscie sprobuje wytrzymac bez bo pewnie jak zrobie przerwe to wszystko mi wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
Majki93 ty pewnie jesteś szczuplutka . Jak ja bym chciała tyle ważyć? A jest wam słabo ? Najbardziej z rana. w głowie tez mi sie kręci jak się schylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do najgrubszych nie naleze ale wszyscy otaczajacy mnie ludzie sa szczupli i czasami dziwnie sie czuje... a poza tym jestem niska;) troszke sie kreci, ale czesto tak mam, nawet bez zadnych diet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
U mnie nie było dziś szału bo tylko 62,4 wczoraj miałam 62,5 ale zawsze coś. Może za póżno jadłam ostatni posiłek bo wczoraj byłam na dwie godz w pracy i musiałam przesunąć troche posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
Majki 93 a ile ty masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
Zjadłam 4 kanapki z serem i boczkiem oblane sosem czosnkowym własnej roboty. Jestem beznadziejna. I co teraz??? a wszystko przez to ze sie zwazylam i pod wieczor wazylam 64 kg . Przeciez rano wazylam 62,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
Po co się ważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj się!:) poprostu następnym razem tego nie rób:) a waga czasami moze podskoczyc.. ja wczoraj byłam na imprezie i nie obeszło się bez alkoholu:( teraz żałuję:( muszę 'Jeszcze Gruba..' musimy sobie dzisiaj podkręcić, wybierajmy te najbardziej dietetyczne produkty, powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze gruba...
Ok. dzis rano wazyłam 63,3. Dziś zaczęłam od początku. Dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
U mnie 6 dzień. Cieszę się bardzo bo I cel odchudzania dziś osiagnięty, w sumie na calej turbo 7 kg. Do kolejnego 5kg:). A wczoraj tez jakoś się nie pilnowałam:P. To truskawkę zjadłam , to paluszka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety przez te impreze przybralam na wadze:( ale nic straconego, chyba uda sie nadrobic co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dawno mnie nie bylo, zalatana bylam. Wesele, kilka imprez i waga prawie powrocila...:( ale dzis zaczelam, co prawda nie zupelnie turbo ale odpuscilam biale pieczywo, makarony, make ogolnie oraz tluszcze i zobaczymy czy cos z tego wyjdzie, staram sie jesc z glowa. Slyszalyscie cos czy zagrozenie salatowo-pomidorowo-ogrkowe ustapilo? Strasznie mi tych trzech brakuje, dlatego nie polazalm na turbo, bo to byly moje najlepsze podtrzymywacze, bez tego byloby podwojnie ciezko... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dokładnie umyjesz pomidora to nic Ci nie bedzie. W Polsce nie ma zagrozenia! kupuj pomidory polskiej produkcji i bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka77
Ożywiam temat. Jak dziewczyny? U mnie może wagowego szału nie ma, ale wizualny jest. Zmieściłam się w ciuch, który zawsze był za ciasny, i wysiał w szafie i czekał aż się zmieszczę. Znowu zrobie tę dietę. Nie wiem tylko od kiedy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez szalu nie ma;) ale cos tam jest... jestem na 4 dniu drugiej tury i zrzucilam 2,5 kg.. w sumie całkiem nienajgorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×