Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Szczerze powiedziawszy uważam, że żeby decydować się na jakieś TURBO DIETY trzeba mieć nierówno pod sufitem. Coś takiego może skończyć się naprawdę źle dla organizmu. Jakieś odcinanie wartości odżywczych itp... dla mnie to jakaś masakra. Naprawdę, nie wiem jak można do tego doprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Sorki, Dejzi, ale nie uważam, żebym obcinała sobie wartości odżywcze jeśli w ciągu dnia jem różne owoce, warzywa, sery, szynki, ryby a nawet mięso. Kaloryczność też jest chyba odpowiednia, bo nikogo nie dopadają omdlenia. Tak więc- wszystko pod kontrolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka85
strona jest o doświadczeniach z tą dietą a nie o tym co jakaś postronna osoba o niej sądzi, a poza tym najpierw wypadałoby się dowiedzieć czegoś konkretnego o czymś żeby się potem wypowiadać bo ja też nie znając ciebie mogę powiedzieć że jesteś głupia ale to byłoby trochę nie fair no nie? a swoją drogą skoro się nie jest zainteresowanym dietą to po co przeglądać forum o dietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka85
niektóre diety są niezdrowe ale nadwaga również więc jakiś złoty środek trzeba znaleźć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka85
zdenerwowała mnie ta dejzi, wcale nie uważam że mam nierówno pod sufitem, to raczej ona jest mało grzeczna jeśli wciska swoje 3 grosze tam gdzie ją o to nie proszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dejzi
zaprzeczasz jakby sama sobie, nawet gdyby byla ta dieta ryzykowna, to zobacz co masz napisane w stopce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dejzi
ejj dziewczyny pytanie- czy to jest wersja turbo diety- odchudzanie na zawolanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Noo Marzenka, nie ma co się denerwować;) zdarzają się przeciwnicy wszelkich diet i są to najczęściej laski, które nie mają najmniejszych problemów ze swoim ciałkiem. Diety "odchudzanie na zawołanie" i "turbo" pochodzą od tego samego autora- turbo ma 6 posiłków, a produkty są podzielone na 4 grupy. Wydaje mi się, że w turbo jest troszkę szerszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze przeslijcie mi diete turbo.w 2008 rodzilam teraz mija dokladnie 1,5 roku ,a ja nie moge wrocic do wagi sprzed ciazy.musze sie pozbyc 11 kg.pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jestem po pierwszym dniu i jestem objedzona, czy to naprawde działa ? Ja mam 20 kilo tłuszczu do z spalenia. Dołączyłam do tego 3 minutowe ćwiczenia, Jak zadziała będę przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka85
dziewczynki napiszcie mi proszę jak się robi te małe literki na dole,baaaaardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeanns
8 dzień :) bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniani
u mnie już 9 dzień diety,ale szczerze mówiąc troszkę mi zbrzydła i po kilku dniach przerwy zastosuję inną. za pierwszym razem na pewno nie schudniecie 10 kg,ja schudłam jak na razie tylko 3 kg,a cgodzę też codziennie na siłownię,pewnie trochę czasu musi minąć zanim znikną zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaiwona
:)) Mam e-booka z tą dietą , przyłącze się do Was w takim razie - o ile nie macie nic przeciwko temu . Dzisiaj zaczęłam , jestem już po 3 posiłkach ... na 3 posiłek zaplanowałam sobie jabłko i szyneczkę . I musze powiedziec , że nie dałam rady zjeśc całego jabłka . W ogóle jestem bardzo najedzona . Liczę na zrzucenie w pierwszyj turze jakiś 4-5 kg ... o 10 nawet nie marze , ale nie będę miała nic przeciwko gdyby tak sie stało ;D // Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka85
dziewczynki jakby nam spadało 10 kilogramów w 10 dni to by się nam skóra nie nadążała obkurczac i byśmy wyglądały jak pieski shar-pei :) myślę że 3 to ok, no owszem tak w ogóle to bym chciała jutro obudzić się bez tych 30kilo nadwyżki taka jestem niecierpliwa no ale cóż nie da się tak i trzeba czekać :) mi jak będzie spadało 3 po każdej turze to będę zadowolona, na 4 nie liczę wcale, ale ktoś z lepszą przemianą materii oczywiscie ma szanse i na 5 tyle że wydaje mi sie że jakieś ćwiczenia wzmacniające by się przydały, niezbyt forsowne ale jednak.... czego się boje to zatrzymania wagi :( ale bądźmy dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wy rozkładacie te 6 posiłków ja stale o jednym zapominam prosze o podpowiedź jak myślicie mozna zastąpić ogórka zielonego kiszonym? też bym nie pogardziła 30 kg jeszce jakby się skóra ujędrniła jak już marzyć to na full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeanns
przyznaję się że nie daję rady czasem 6ciu zjeść :) albo jem ostatni o 22 na przykład, ale i tak późno chodzę spać, więc nie odczuwam jakiejś różnicy co do godzin jeszcze jutro i pojutrze. no i robię chwilkę odpoczynku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaiwona
Ja w moim pierwszym dniu jadłam co dwie godziny i jakoś mi się udało . - 8 , 10 , 12 , 14 , 16 , 18 ]oczywiście nie dokładnie , mniej więcej . Muszę powiedziec , że dzisiaj waga pokazała mi pewen spadek , ale nie mam wagi elektrycznej więc nie wiem ile dokładnie :) , coś czuję , że jutro będę lżejsza o kilogram . Bardzo mnie to dziwi , bo przed przejściem na dietę turbo byłam na diecie niskokalorycznej i miałam zastój 10 dni ... mimo tego , że cwiczyłam . A tutaj jeden dzień i waga trochę spadła - i bez cwiczeń . :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
dziewczyny dieta jest super wczoraj ja zaczelam a dzis waga wskazala pol kilo mniej ja jem o 9 11 13 15 17 19 polecam kazdemu a i jeszcze pozwolilam sobie wczoraj na krokiecika taki maly grzeszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniani
ja też jem co 2 godziny,dzisiaj ostatni dzień diety i szczerze mówiąc cieszę się,wczoraj tak źle sie czułam,że nie miałam siły dzieckiem sie zająć,jednak to prawda ze każdy organizm inaczej reagije na tą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wini46
Drugi dzień na diecie ,trochę mnie mdli -wytrwałości wszystkim na diecie ŻYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za godzinki , musze ich bardziej pilnować , bo nie jestem głodna i nie myślę o tym , żeby coś zjeść, ale dietka jest super - nie jestem głodna, a nie nawidzę uczucia ssania w żoładku, - mozna jeść owoce , a kocham owoce - nie muszę ćwiczyc, a nie zawsze mam czas ( ćw tylko 3 minuty) - można pic kawę a to dla mnie napój życia, i najważniejsze jestem w trzecim dniu i 2kg mniej niedowiary Mnie też w drugim dniu mdliło , ale trochę zmieniłam jadłospis. POWODZENIA i WYTRAłOSCI wszystkim przeżywajacym trudne chwile damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Ale fajnie, że Wam się tak podoba Turbo:) Sama też nie wierzyłam, gdy wchodziłam na wagę za pierwszym razem;) Życzę Wam duuużo wytrwałości (choć na tej diecie nie jest tak trudno z wytrwałością) i chudnijcie ile chcecie:D Ja może dołączę się do Was w przyszłym tygodniu, na razie mam trochę ciężki czas, więc nie mam glowy do pilnowania jedzenie... Aha, je też czasami nie zjadałam szostego posiłku. Jadłam pi razy drzwi co dwie godziny, ale gdy wstałam któregoś dnia później, wszystko upadało. Jadlam czasem nawet koło 21, 22 jeśli miałam jeszcze jeden posiłek, a byłam głodna. Ktoś pytał o ogórka kiszonego- on królował w moim jadłospisie, bo surowego zielonego nie znoszę! W ogóle różne małe zmiany są dopuszczalne...ja np fundowałam sobie czasem ser pleśniowy albo fetę lub dodawałam do mięska trochę keczupu:) bez szaleństw, dziewczyny. Waga i tak spadnie;) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka85
hej dziewczyny, jutro tłusty czwartek, robicie przerwę ? ja mam nadzieję wytrwać chociaż trochę się boję pokusy, na szczęście wiem że nikt mi nie przyniesie pączków do domu więc jest szansa ze się uda ale przykro będzie patrzeć na te pączuszki niesione w siatkach przez ludzi no i na te w sklepie :( jutro to do sklepu chyba w ogóle nie wejdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniani
ja na pewno się skuszę na pączka bo dzisiaj konczy mi się dieta,dobrze ze idę na siłownię to myślę,że spalę to co zjadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wini46
Jutro zamiast pączków kontynuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeanns
mógłby być tłusty piątek, bo ja mam dziś 10ty dzień. no ale nie zjem, nie zjem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś 4 dzień i nie zamierzam psuć sobie diety od rana mówię sobie że pączki są obrzydlwe, i szkoda tych straconych kilogramów w końcu po diecie jak będę miała ochotę to mogę zjesc tą obrzydliwosc a teraz idę łyknąc chrom świetnie działa na łaknienie na słodkie przetrwanie tłustego czwartku to prawdziwe zwycięstwo silnej woli nie dajmy się to tylko jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaiwona
Ja puki co się nie dałam ... najlepsze jest to , że wczoraj sama piekłam pączki dla rodziny ;D _ Już kilka razy miałam nos w piekarniku ale nie , jestem na trzecim dniu i sie nie poddam . Tymbardziej , że spadł mi KILOGRAM ! Juhuuu ... PĄCZKI SĄ OBRZYDLIWE (wpawiaj sobie , wmawiaj dziewczyno) . Powodzenia i wytrwałości ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×