Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość mikikimi
witam ja juz na poł metku jestem 5 dzien nie wiem czy cos jest w obwodach mniej ale co tam jak dla nie ta dieta jest swietna najadam sie nie chodze głodna a jednak cos waga spada wiec polecam wszystkim i ciesze sie ze sie do niej w koncu przekonałam pozdtrwaiam i trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Już dzien 8...niedlugo koniec diety, ale ja chyba wystartuję z drugą turą, bo nie osiągnęłam jeszcze zamierzonego efektu. Tzn nie mam wagi, ale widzę, że jeszcze trochę tłuszczyku zalega tu i ówdzie. Albo po prostu przerzucę się na zdrowy tryb żywienia, z zachowaniem pewnych zasad... W sumie to powinnam zabrać się za jakieś ćwiczenia i spalać nadmiar sadełka, bo samą dietą chyba cudów nie zdziałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikimi
aaaabbbaaa masz racje cwiczeniami mozna ujędrnic i ostatki tłuszczyku saplić bo jak sie tylko chudnie a dodatkowo nie cwiczy to potem skóra traci jędrność i napiecie ja jestem 6 dni waga pokazuje ze poszła troche w dół ale to jeszcze nie to co chciałam osiagnąć ale mam jeszcze połowe diety wiec sie nie załamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
No właśnie, masz rację...bez ćwiczeń nie da rady- nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie i...ładna sylwetka:) Dlatego obok postanowień dietowych, zmuszę się do basenu lub jakiegoś aerobicu.A co zapisane na tym forum, musi stać się rzeczywistością :p Dziś dzień 9. Jestem już właściwie na końcu diety, bo jutro zleci mi szybiutko. A co potem? Zrobię sobie kilka dni względnego luzu i diety cd... A jakie są wasze plany? Wracacie do turbo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
aha, jeśli chodzi o moje odchudzenie w tej turze, to na pewno jakieś tam jest, bo spodnie są odrobinę luźniejsze:) ale nie wiem jak to się przekłada na ubytek kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już jestem można powiedzieć po 9 dniu i też jutro będę miała ostatni choć nie wiem jak to będzie bo cały dzień siedzę na uczelni i nie chce brać 5 posiłków ze sobą :/ ja mam plan zrobić 1 dzień przerwy (wreszcie kawa którą kocham i lody z karmelem) i od początku zaczynam turbo nie zmienię jej na żadną inną bo jest lekka do przejścia i po raz pierwszy nie męczę się na diecie. Nawet mi słodyczy nie brakuje tak bardzo na niej.. Dziewczyny dobrze że decydujecie się na ruch:) mikikimi trzymaj się dzielnie i nie załamuj się nie ważna jest waga tylko Twoje samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollarna
Czesc! chcialam zaczac stosowac ta diete Turbo ale skad ja mozna pobrac ?:( czy kytos z dobrego serduszka mogl by mi ja przeslac na maila ? anetia0@poczta.onet.pl byla bym bardzo wdzieczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już masz dietkę na poczcie:) jak nie doszło to daj znać wyśle Ci jeszcze raz:) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trafiłam dziś na to forum i bardzo mnie zainteresowało. Mam do zrzucenia trochę zbędnych kilogramów po ciąży i bardzo spodobała mi się ta dieta. Jednak chciałam zapytać czy można ją stosować u kobiet karmiących bo ja cały czas karmię piersią moją córeczkę. Jeżeli ktoś wie lub miał podobny problem to proszę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollarna
oja!!! grubi1234 - jestes po prostu kochana :*:*:* ciesze sie ze w Polsce jednak mieszkaja pomocni ludzie ktorzy potrafia wyciagnac reke do 2giej osoby !! z jakiego jestes miasta ?:D jak bys chciala pogadac i sie powspierac itp to mozemy pogadac na gg 6139426 :D ja mam duzo wiedzy a propo cwiczen :) ty pewnie na temat diety zawsze mozemy sie wymienic informacjami :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Sylwia-> nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że je się na tej diecie tak różnorodne i zarazem zdrowe rzeczy, że nie powinno być przeciwwskazań do stosowania jej podczas karmienia. Niemniej, może warto byłoby zapytać lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.L.A.
Dziś ostatni dzień. Zważyłam się nareszcie i ok. 4kg mniej:) Całkiem nieźle. Dieta warta polecenia. Zostało mi jeszcze 6kg do zrzucenia, ale mam nadzieję, że uda mi się ich pozbyć układając sobie po prostu swoje zdrowe zasady odżywiania, plus trochę ruchu. Pozdrawiam i życzę Wam wspaniałych rezultatów tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pollarna nie ma sprawy:) wiesz co z gg nie korzystam bo to zjadacz czasu :p ale możemy zawsze utrzymywać kontakt mailowy :) a z Ćwiczeniami to by mi się wsparcie przydało:) masz może tą dietę 3 minuty dziennie bo wyczytałam że działa i chciałam ją wypróbować?? a i jestem z warszawy a TY?? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikimi
witajcie ja 7 dzien na dietce czuje sie rewelacyjnie choc ominełam jeden posiłek bo musiałam pilnie wyjsc z domu i nic nie mialam przygotowane zeby zabrac ze soba poza tym jest swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Schudłam- to fakt:) ale jeszcze trochę muszę się pomęczyć aby dobić do wymarzonego efektu Po weekendzie znowu start turbo:) a póki co...jem wszystko na co mam ochote. Słodycze, makarony, chleb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.L.A.
Ja już dwa dni temu skończyłam. Nie wracam do diety, ale schudłam 4 kg i co najważniejsze nie mam ochoty powracać do dawnego obżarstwa:) Jem dalej kilka małych posiłków dziennie, raczej owoce, jogurty i chude mięso. Żadnych bomb kalorycznych. Pierwszy raz nie rzuciłam się na jedzenie po diecie i wierzę, że teraz już uda mi się trwale zrzucić ostatnie zbędne kilogramy. Zostało 6kg. Mam zamiar tez zapisać się na kurs tańca lub jazdę konną. To pomoże uzyskać właściwą sylwetkę. Zyczę wszystkim wytrwałości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikimi
ja dzis ostatni dzien jutro sie waze to pohwale sie ile unyło kg teraz mysle zeby zazac od poniedziałku diete proteinową mam ksiazke dukana i w kocnu ja przczeytałam i naprawde przekonał mi to do tego co tam jest napisane pozdrwaiam i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikimi
no i konc dotrwałam na koncie 3kg mniej dzieki za wspolne dietkowanie teraz przerzucam sie na diete dukana bede was odwiedzac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrófeczkaaa
Czesc Wszystkim:) Ja od jutra tzn od poniedziałku zaczynam dietę Turbo, chce zrzucic jakies 5-6 kg. Wczesniej byłam na diecie kapusćianej i grejpfrutowej efekty sa ale niewielkie. Czy ktos od jutra zaczyna TURBO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Hej Od jutra startuję chyba z drugą turą...ale muszę jeszcze zastanowić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chyba załamię 3 dni temu zaczęłam drugą turę turbo i niestety ale tyje zamiast chudnąć nie wiem co jest na pierwszej schudłam co prawda jakieś 1,5-2 kg a teraz codziennie więcej;( mam nadzieje że Wam lepiej idzie.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Czekaj, czekaj. Organizm za chwilę wróci do normy, zobaczysz:) czasem są takie dni, ze gromadzi wodę i powoduje takie "napompowanie". Ja sama mam właśnie coś takiego i liczę na to, że wszystko minie w przeciągu kilku dni. Dziś zaczęłam turbo od nowa:) owocki może pomogą mi się wyregulować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... dziś też bez rewelacji jeśli chodzi o wagę.. postanowienie od jutra się nie warzyć i wejdę na nią dopiero po skończeniu 2 tury, choć nie wiem czy mi się uda wytrwać bo jutro jadę do rodziców i zostaje tam na weekend a u nich nie ma czegoś takiego że nie jem obiadu bo akurat muszę zjeść np.serek i jajko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim jakaś straszna cisza na naszym forum :( nikt nie pisze jak mu idzie jakie efekty:( czy ktoś tu jeszcze zagląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniani
hej,tak czytam o tej diecie i też ja zacznę,mam do zrzucenia 15-18 kg,sporo mi zostało po ciąży,mam nadzieję,ze wytrwam w tej diecie bo juz nie mogę patrzeć na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Ano, cisza:/ Ja jestem chwilowo na "nieturbowym" sposobie odżywiania i niestety mi to nie służy:( Bardzo ciągnie mnie w stronę niezdrowego i tuczącego jedzenia. Tak więc myślę, że jeszcze jedna tura turbo byłaby dla mnie wskazana...więc może za kilka dni podejmę tę decyzję;) a później tylko utrzymać wagę...ehh plan jest i teraz trzeba go tylko wykonac:) Grubi, a Ty wciąż na turbo? Jak Ci w ogóle idzie odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaabbaaa ja teraz miałam weekend w domu i niestety przerwałam na chwile dietkę w połowie:( ale teraz zaczęłam od nowa bo znów zaczęłam się źle czuć na niezdrowym jedzeniu, taka ciężka i cały czas zmęczona… teraz 2 dzień trzeciej tury turbo i już wraca mi energia:) choć na wadze się nie zmienia nic uparte 58kg:( teraz jeszcze naczytałam się o aqua slim i może do dietki dołączę ten specyfik i może drgnie wskazówka w dół:) ja przez 15 dni tej dietki schudłam niewiele może ze 2-3kg ale lepiej się czuje ze sobą i nie przejmuje się tym co pokazuje waga :D Plany są ale wiesz że jak wrócisz na ciemną stronę niezdrowego jedzonka to efekt jo-jo masz murowany:/ a teraz ile byłaś bez diety przytyłaś coś?? daniani witam Cię serdecznie na forum :) 15-18 kg dużo, ale jak będziemy się wspierać to damy rade:) najważniejsze żebyś zaczęła się zdrowo odżywiać bo to o to chodzi w tej diecie, a myślę że dasz radę zgubić niechciane kg:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek zgredek
Hej wszystkim ;) tak się naczytałam o tej diecie że od jutra ją zaczynam dorzucę do niej jeszcze steper basen i sałne ;) najgorsze jest to że pracuje w pizzerii i do okoła te zapachy szyneczka serek kabanosiki jak nie skubnąć... DAM RADĘ!!!!! Jak myślicie przez miesiąc na tej diecie cały czas ją powtarzając ile można schudnąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×