Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

aqua slim piłam we wrześniu oczywiście ograniczyłam jedzonko zero chleba makaronów itp. zero ćwiczeń przez miesiąc schudłam 7 kg ale za długo waga się nie utrzymała więc znowu zaczęłam aqua slim pić i już za 2 razem nie działał pijąc go miałam OGROMNĄ ochotę na słodycze nie wiem na czym to polega bo za 1 razem wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Hmm nie słyszałam o tym specyfiku. Drogie toto jest? Moje niezdrowe jedzenie zaczyna mi powoli przeszkadzać, więc jak tylko uporam się z egzaminami (co mam nadzieję nastąpi z końcem tego tygodnia) wracam do turbo:) Mam tak samo jak Ty, Grubi, że podczas turbo aż lubię na siebie patrzeć, bo to ciało wygląda po prostu fajniej:) a teraz gdy jem wszystko i niezbyt kontroluję to co wcinam, czuję się napchana i przez to nieatrakcyjna i gruba:( Może przesadzam, bo od końca turbo nie miałam okazji się zważyć, ale wydaje mi się, że jakiś kilogram lub półtora mi urosło...to są efekty jedzenia po nocy kanapeczek z górą pysznych rzeczy:D Ale! Już niedługo stracę te swoje 3-4 kilo i już do nich nie wrócę! Promise ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniani
ja mam zamiar zacząć dietę od poniedziłku,mój mąż twierdzi,że nie dam radę,alejawie że mi sę uda bo naprawdę czasami nie mogę patrzeć na siebie,achciałabym wrócićd rozmiaru 36:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua jest nie drogie ja u siebie znalazłam w aptece za 1,49 za sztukę więc ok ;) dziś mój pierwszy dzień z turbo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbaaa jeśli chodzi o aqua slim to nie jest drogi 14 saszetek kosztuje jakieś 28-30 zł można kupić pojedynczo 1,5-2 zł . jedną saszetkę rozpuszcza się w 1,5 l wody. jest sporo osób które mówią że nie mają po tym żadnego efektu, ale i tak chce spróbować bo ja nie pije wody i może tak się zmuszę do picia. jak nie jesteś na diecie to zamiast kanapeczek możesz jeść placuszki pszenne. łatwe do zrobienia i mają właściwości oczyszczające bo zawierają błonnik .:) a robi się je tak: 2 łyżki otrębów pszennych 3-4 łyżki otrębów owsianych (mogą być płatki owsiane) 1 jajko łyżka serka naturalnego wszystko mieszasz i smażysz na patelni (ja robię bez tłuszczu tylko troszkę wody wlewam). Możesz je jeść z czym tylko lubisz może to być tuńczyk, warzywa, ja akurat zawsze robię je na słodko czyli duża ilość serka wiejskiego i żurawinę z torebki pycha:D daniani rozmiar 36 jak ja dawno takiego nie miałam.. naprawdę mocno trzymam kciuki za Ciebie. Ja w Ciebie wierzę i myślę, że mąż nie ma racji:) dasz rade tylko nie licz na efekty od razu i nie ograniczaj bardzo jedzenia bo niektórzy bardzo mało jedzą a to wcale nie jest dobre dla organizmu, musisz mieć dużą ilość kalorii i musisz się czuć syta. jeśli będzie Cie bolała głowa to moja rada zjedz tabliczkę czekolady naprawdę pomaga ja w 3 dniu pierwszej tury czułam się bardzo źle... jeśli masz problem ze słodyczami to musisz się stopniowo odzwyczajać, żeby po diecie nie było jo-jo:) edeku zgredeku ja też pracuje przy jedzonku:) ciężko czasami jest najgorsze są przerwy bo w ciągu 10 godzin mam tylko jedną i nie mam kiedy zjeść tych 6 posiłków:(, choć bardzo się staram, zawsze mówię że wychodzę do łazienki i idę na szybkie jedzonko, o tyle dobrze że tylko 2 dni w tygodniu pracuję... Nie mogę Ci powiedzieć ile możesz schudnąć bo każda z nas ma inny organizm. niektóre szybko gubią kilogramy czasami w ciągu 10 dni potrafią schudnąć nawet do 5 kg (ale według mnie to za szybko i niezdrowo) ja np mało chudnę wagowo ale widzę że mam mniejszy brzuch, spodnie luźniejsze i lepsze samopoczucie:), dużo lepiej się czuje w swoim ciele a to już jest jak dla mnie duży sukces:) ile masz do zrzucenia?? Muszę się wam pochwalić dziś waga drgnęła:D już jest 57,2 a wczoraj przyznam się że jadłam pycha ciasteczka i czekoladkę też udało mi się skubnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wlasnie zaczynam przygode z odchudzaniem i przez przypadek trafilam na to forum. Zastanawiam sie,czy taka dieta moze byc naprawde tak skuteczna,czy to tylko takie pisanie... chcialabym ja zaczac bo studiuje i nie moge sie "głodzic" a jest tu duzo produktów ktore jestem w stanie zjesc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz schudnąć i przestawić się na zdrowy tryb życia to osobiście Ci ją polecam. nie wiem jak jest później z jo-jo ale myślę że jak się nie rzucimy na niezdrowe jedzenie to efekt się utrzyma..:). też jestem studentką, a na tej diecie nie da się głodzić:) i to nie jest takie tam pisanie ... ja nigdy nie skończyłam żadnej diety a tu bez żadnych problemów zaczynam ją 3 raz i jestem bardzo zadowolona co prawda jak wcześniej pisałam drugiej tury nie skończyłam przez pobyt w domu ale jak tylko wróciłam zaczęłam ją od początku i jestem na 4 dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz grubi1234 , skoro tak mowisz to sprobuje... postaram sie od jutra... wlasnie dziwi mnie to,ze skoro nie glodzisz sie ani nic z tych rzeczy to jak w tak krotkim czadsie (niewiele ponad tydzien) 3-4 kg... wydaje mi sie to troche nierealne;p;p ale sprobuje zeby sie przekonac na wlasnej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Można, można:) sama nie wiem jak to działa, ale działa:) Pamiętajcie tylko dziewczyny, żeby później nie jeść śmieci...ja niestety jestem w trakcie sesji i się obżeram, co daje okropne efekty:/ Ale biorę się za siebie już niebawem :) Grubi, dzięki za przepis! Lubię takie smakołyki, więc na pewno sobie upichcę w przerwie między zakuwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ta dieta to troszkę podejrzana bo cały dzień jadłam i jadłam głodu nie czułam i nie wiem... napiszcie jak wygląda wasz jadłospis w ciągu dnia bo ja nie wiem czy ja za dużo nie jem przypadkiem?? Dziś zjadłam tak: Posiłek 1 gdzieś tak o 10 - pół pomarańcza i kiwi Posiłek 2 tak o 12 - serek wiejski i 130 g łososia Posiłek 3 tak o 14 - pół pomarańcza i 60 g szynki Posiłek 4 tak o 16 - 50g sałaty lodowej, 50g ogórka, 50g pomidora i 4 paluszki krabowe Posiłek 5 o 18 - 2 jabłka 6 już nie zjadłam bo już mi za dużo było Jak myślicie na dobrej drodze jestem?? Do zrzucenia mam jakieś 15 kg ;( mam nadzieje że z ta dietą mi się uda jutro stanę na wadze zobaczę czy po dzisiejszym dniu coś ubyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Jest naprawdę OK :) ja tez podobnie jadłam, tylko nie ważyłam tych produktów...i jadłam na oko. 15 kg od razu nie zrzucisz, choć przy odrobinie samozaparcia po kilku turach uda się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważyłam bo w pracy byłam więc tak wyszło ;P wiem że od razu tego nie zrzucę :( ale zależy mi żeby do marca chociaż jakieś 8 kg mi ubyło ;) mam nadzieje że się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajtekk realne jest zgubienie 3kg.. tu chodzi o rzkręcenie metabolizmu ale pewnie o tym czytałaś:) ja też na początku nie wierzyłam że dieta może być taka przyjemna i faktycznie działać.. to dla mnie też było podejrzane:) ale opłacało się spróbować teraz nie żałuje... aaabbaaa mam nadzieje że będzie smakowało:) i czekamy aż dołączysz do nas w dietkowaniu:) edku ja jem więcej niż Ty i też chudnę nie chce się katować a uwielbiam jeść ja nie pisze sobie proporcji ile mam jeść tylko jem tyle na ile mam chęć i zmieniam bardzo często w ciągu dnia menu jak nie mam chęci w danej chwili na jajko tylko na łososia to jem łososia:) ja też czasami nie dam rady zjeść 6 ale staram się;) myślę że jesteś na dobrej drodze :D i dasz rade zrzucić kg ale nie licz że to będzie po 1 turze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje grubi1234:) w takim razie zaczynam i zobaczymy co z tego bedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
To ja od jutra lub soboty start:] nie wiem czy wytrwam, a nawet jeśli nie wytrwam, będę przynajmniej jeść zdrowiej i mniej na jeden raz:) trzymam kciuki za was wszystkie:) Fajnie, że co chwilę ktoś nowy odkrywa turbo. Ja sama dowiedziałam się o tej diecie przypadkiem i proszę...stałam się jej zagorzałą fanką i myślę, że będę ją powtarzać od czasu do czasu na oczyszczenie organizmu. 2-3 kg w dół i będę wreszcie wyglądać tak jak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przez przypadek znalazłam na pudelku jak siedziałam :Dpóźniej zaczęłam czytać o niej na forach i postanowiłam spróbować od następnego dnia... teraz planuje schudnąć do 53 ale jak będzie 55 to też będę szczęśliwa tylko żebym później utrzymała efekt ale też będę pewnie wracała do tej dietki :) teraz biorę się za steperek pochodzę chociaż pół godzinki bo nigdzie dziś nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś jestem zła na siebie :( cały dzień podjadam .. i tylko 57 było jednego dnia teraz niestety waga rośnie... może teraz przejdę na chwile na onz, ale jak narazie skończę turbo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Zaczęłam dziś turbo :) cieszę się, że podjęłam tę decyzję, bo nareszcie nie jestem taka napchana. Oczywiście walczę z sobą i najchętniej bym coś pysznego podjadła, ale póki co potrafię sobie wmówić, że to nie ma sensu;) Grubi, czasem przychodzi taki dzień, że chciałoby się tylko jeść...i wtedy należy sobie trochę pozwolić:) a później wrócić do rozsądnego jedzenia. Ja też myślałam o onz, bo łatwiej jeść 4 posilki zamiast 6, no i jest tam dozwolony jakiś chleb... ale póki co jeszcze turbo pociągnę chociaż kilka dni, żeby ten organizm z powrotem przestawić na jedzenie nieśmieciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbaaa a czy masz gdzies moze rozpiske tej diety normalnej,nie turbo? nie moge tego nigdzie znalezc... bylabym wdzieczna za podesłanie jej na maila:) ja tez dzisiaj zaczelam turbo,ale stwierdzam ze pomimo tego ze nie jadłam duzo to bylo to zdecydowanie wiecej niz zjadam jak nie jestem na diecie;p;p oto jadłospis (uwagi mile widziane): -pol pomarancza i 1/4 jablka -jajko i serek wiejski -pol grejpfruta, 1/4jablka -tuńczyk(pol puszki) -jajko, pol pomidora z cebula i 5 rzodkiewek planuje zjesc jeszcze pol grejp[fruta o 20 ale nie wiem czy dam rade... czuje ze zamiast chudnac to puchne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Mam i mogę Ci wysłać na maila- czy ten, który wyświetla się obok Twojego nicka jest właściwy? Twoje jedzonko wygląda całkiem spoko...takie ilości to nie za dużo. ja dzisiaj zjadłam chyba więcej, ale i tak jest to znacznie mniej niż zwykle jem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniani
a ja mam pytanie,jaki ser żółty jest najlepszy bo nie ma nigdzie light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Ja jem wszystko pełnotłuste i omijam dużym łukiem wszystko "light", bo mi zwyczajnie nie smakuje. Naprawdę się nie przejmuj, ser zółty może być jakikolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dziś mój 5 dzień a już mi spadło 3,6 kg !! super się na tej diecie czuje taka leciutka pełna energii cały czas chce mi się coś robić a i na basenie lżej pływać he he jak skończę pierwsza turę to zaczynam od nowa aż spadnie mi tyle tłuszczyku ile bym chciała.Tak mi się podoba ta dieta że wszystkim będę ja polecała ;) wczoraj miałam tylko ochotę mamy serniczka z brzoskwinkami zjeść mniam aż mi ślinka leciała ale dałam rade się powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edku gratuluje Ci... ładnie Ci waga spada.. oby tak dalej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeanns
na pomysł żeby zacząć wpadłam dziś o 2 w nocy ważę bardzo dużo, wyglądam na o wiele mniej, ale mimo wszystko źłe się czuję ze sobą jestem po śniadaniu... którego całego nie zjadłam - bo nie mogłam ;) paradoks diety :) mam nadzieję, że zadziała pozdrawiam trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeanns
powiedzcie mi, czy pijecie normalną czarną kawę bez cukru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na diecie zrezygnowałam z kawy choć piłam jej bardzo dużo codziennie. w tej diecie nic nie jest napisane o piciu kawy. ale pewnie jedna na jakiś czas pewnie nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniani
ja już drugi dzień na diecie i faktycznie nie zawsze jestem w stanie zjeść wszystko:) są chwile kryzysowe,ale dzielnie się trzymam:) dzisiaj z ciekawości stanęłam na wagę,czy to mozliwe,że po 1 dniu diety waga mogła spaść o 1 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbaaa
Możliwe, bo jesz często a mało (pierwszego dnia jest przecież dużo owoców) i organizm się tak jakby doczyszcza po wcześniejszym obżeraniu się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×