Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perelka1

Księżniczkowe suknie ślubne - dodawajcie swoje

Polecane posty

Gość dasassdds
fajne te bezy ksieżniczki, ale tylko jak ktoś ma szczupluteńką górę, aż podchodzącą pod chudość - no i kobitka powinna byc wysoka - inaczej wyglada jak bita smietana na torcie Ja osobiście bym takiej nie załozyła, bo raz - mam atletyczna sylwetkę i wygladałabym xle, a dwa - czułabym się niekomfortowo, jak w przebraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kłakiem w oku
ogólnie nie powiem nic złego o tych sukniach... ale jakoś nie czuję klimatu fakt, mój ślub był w innych czasach (1989 r.) i suknię uszyła mi przyjaciółka, taką z mojego snu - koronkowa, ale nie taka bezowa, pomponiasta, moja była bardziej klasyczna piękna!!!!!!!!!!!!!! ona była piękna, ja byłam piękna w tej sukni oj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasassdds
faktycznie sliczna ta sukienka z kłakiem w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatttkaa
A to moja ksiezniczka: http://www.evinion.pl/kolekcja?func=detail&id=159 tylko na zdjeciu nie widac, ze gorse pieknie sie mieni krysztalami svarowskiego Tez nie myslalam o tekiej bezce, ale jak przymierzylam...cudo! dodatm ze nosze rozmiar 34/36 wiec moge zaszalec, a co tam:) ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beatttkkka
o dżizas ,dziewczyno - masakra, cały dzien bedziesz metr od meza :) pomyslalas jak sie tanczy na taka odleglosc? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatttkaa
Ale ona jest bez kola, a tiul lekki, chodzilam po salonie i sie da, zreszta co sie robi zeby nei wygladac jak z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - do beatttkkka
Mnie się bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badushfe
dziewczyny okrpone suknie wklejacie :o ja bym w tym nie wyszla nawet na bal przebierancow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kokochanell
Bardzo ładna ta Twoja suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokochanell
Do Ag211 twoja suknia jest Przepiękna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikkk
jak wielki ptak z ulicy sezamkowej tyle ze nie zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ag221 piekna suknia :D naprawde cudowna! ale niektore tu naprawde wygladaja jakby byly zrobione z firany i w dodatku co ja psy poszarpaly... ale ponoc o gustach sie nie dyskutuje, wazne to zeby kazda czula sie pieknie i wyjatkowo w tym dniu :) wszystkiedo dobrego wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga221
Myslicie ze naprawde piekna ja juz sie tyle naogladalam ze sama nie wiem:) dlaczego dziewczyny wybieracie takie sukienki z piorkami przeciez one sa okropne..naprawde nie warto ...!! pomyslcie sobie jak to bedzie na was wygladac jakby ktos do przescieradla piorka poprzylepiał...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka211
Piękne te wasze suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perelka1
Perelka1 piękna ta Twoja suknia . Długo czekałaś na uszycie,spełniła Twoje oczekiwania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka1
Nie ,nie czekalam długo ,dokładnie miesiac,a suknia jest przepiękna i spełniła moje oczekiwania w 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×