Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Gość coco musi umrzeć
fajnie byloby sie kiedys zintegrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Ja nie mam dobrych doświadczeń ale znam kobiety które są z NORMALNYMI policjantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
w BOR , ale uzupełniam nie jestem od zadań specjalnych..koordynuje co nieco, dbam o wizerunek w mediach..to wszystko..w sumie praca na 2 etaty dla samotnych..:-( i osób bez rodziny..taka tam proza zycia..alebo kasa i praca albo rodzinka..nielicznym udaje sie to pogodzic;-) Zreszta nie mam o czm pisac..seryjnie dołuje mnie moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem ci bez mundurów są bardziej porąbani niż ci w mundurach. Chociaż ja miałam kiedyś wątpliwą przyjemność związać się na krótko z dwoma lotnikami z Dęblina, i miło nie wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech to Elooo! Nie sądziłam, że trafię z Twoją pracą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, Czaka, dwoje lotników? Lodzio miodzio! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Eloooooooooooo uuuuuulalalalala koleżanka szaleje !!!!!!!! Pięknie! Wiesz jednak kariera to nie wszystko! Rodzina jest ważna :) Ale masz jeszcze czas młoda jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
znam chmare lotnikow.....normalnych wartosciowych facetow wsrod nich ze swieca szukac .... ;/ wiekszosc z nich to kobieciarze...chwalusy.... moj M mi czasem opowiada....co oni wyprawiaja. kiedys myslalam ,ze m tez taki moze byc ale dzis wiem ,ze to innej klasy facet - dzieki Bogu i partii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
Czaka zapewne ochrania tych z góry, a ja tylko na bankietach widuje ochrone ..ale kiedys sie poznamy, wiec mozliwe ze i kuzyna poznam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, Twoja mama to szczera babka, że tak wypaliła z tą "nierównością pod dachem" ;-) Dobrze, że Twój M odbiega od stereotypu mundurowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
a tez bylam przed nim z jednym lotnikiem - burak i prostak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
ta młoda jestem..chyba przy Was duchem.;-).kobietki ja juz skonczyłam 36 lat, a w słuzbach mundurowych to w sumie wiek emerytalny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
moja mama to inna historia... mysle ze z zazdrosci tak komentuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
powiedzialam m co matka powiedziala... zaczal sie smiac i powiedzial ,ze sie kobiecie nic a nic nie dziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty Elooo. W dziesiejszych czasach cóż znaczy 36 lat??? Moja mama przeżywa własnie swoje "drugie życie", a ma....55 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
dokladnie...jak wyzej..pijusy i babiarze. mysla ,ze wyrwa laske na mundur.... ;/ i hate ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
36 lat to nie jest dużo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawdą jest że u Was to już prawie emerytura ale to fantastycznie bo będziesz miała czas na romanse !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaka, a w Top Gunie tak pięknie wyglądali :-P I jacy szlachetni! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
Zaznaczam ze to zalezy od faceta, jak w cywilu..jedni biora co zycie daje(czytac laski ) a drudzy buduja swoje zycie , rodzine i sa kochanymi mezami i ojcami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
pracuje z laska ktorej maz jest instruktorem L w wojsku....wielki pan sierzant...ma tak zryty beret ze szok...ona nic sama nie moze zrobic.wkreca jej kochankow, nigdzie nie puszcza, nawet wlosow nie moze farbowac bo ma miec blond!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, Eloo, to zależy od człowieka...mundur nie mundur, taka czy inna praca...Wszędzie widzi sie chodzące odchyłki od normy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
dokladnie...nie oceniaj czleka po profesji jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuck! To ja już wolę żeglarzy :-P A konkretnie - jednego z nich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
ale palma moze odbic co niektorym gdy widza jak laski zachwycaja sie top gunem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Dokładnie wszystko zależy od poszczególnej jednostki, choć na pewno wśród mundurowych trudniej znaleźć wartościowego faceta bo jak już pisałyście myślą ze na ten mundureczek nie wiadomo jakie panny polecą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo
Niezobowiazujaca ja nie przechodze na emerytke..ale napisalam ze to kiedys była norma;-) Teraz juz podchodzi sie do armi i zadan takich jak nasze, bardziej biznesowo:-) Pracujesz, lapiesz dyzury,słuzbe dodatkową i masz wiecej w 3 filarze i na koncie:-P Plisek zacznijmy pisac o czyms innym , bo ja nie moge i mnie lubie pisac o pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
ja uwielbiam mojego trepiaszczaka....jezu jak on mnie rozczula...bywa taki srogi...ogolnie ma grozny wyglad....ale jak go czyms zawstydze!!! boze....robi sie slodki i uroczy,.taki niesmialy :D uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
to ja mam propozycje jak już tak dużo o sobie napisałyśmy to może podajcie maile i pooglądajmy się :) Jak macie profile na NK to podam wam linka na maila do mojego profilu tylko piszcie maile:) Chcę widzieć TAKĄ wypasioną załogę :) Co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×