Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Gość porażka na maxa
Sugestia to może grzańca? alkohol wyparuje :) serio może pomóc, my się z narzeczonym kurowalismy np herbatą z rumem przy tabletkach, oczywiście w rozsądnych ilościach by biedy nie narobić;) aaaaaaaaaaaaaaaaaa dziewczyno nie daj się złamać przez jakieś durne posty. Każdy z nas czasem od życia dostaje po dupie, każdego spotykają jakieś nieprzyjemności, ale ważne by się nie dawać i takimi duperelami głowy nie zawracać. Jednego zaboli uwaga na temat jego sprawności, innego na temat urody a jeszcze innego na temat umiejętności. A zauważyłam, że nasze życie jest takie jakim je widzimy, możemy z naszych zalet zrobić wady albo z wad zalety. nieważne jak oceniają je inni. miałam koleżankę, która wciąż mi gadała: ale masz okropne włosy, weź coś z nimi zrób. itp. ciągle jakieś uwagi dotyczące mojego życia i mojej osoby, aż w końcu przejrzałam na oczy, że moje życie jest wspaniałe!!! wiem, może nie da się tego porównać. Jednak w swojej pracy spotykam się każdego dnia z różnymi ludźmi i Ci co przeszli w życiu wiele, dotknięci chorobą, niepełnosprawni, to na prawdę bardzo wartościowi ludzie. i głupie uwagi tego nie zmienią. nienia to w szkole też sanepid bywa? chyba wszędzie wlezie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooooooo
Wpadłam kobietki na chwilke zyczyc miłego wieczorku:-) zaraz pedze na basen a potem musze szybko lulu, bo mam jutro wazne spotkanie;-) Czaka napisałam Ci @..mam nadzieje ze sie mnie nie wystraszysz..buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Czaka laka likier jest dobry ale nie za dużo bo będzie nie dobrze :):) czasem fajnie się napić czegoś słodszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
porażka kurde nie chcę przeginać.... zpbaczymy co będzie. Temperatura mi się pokazuje. Mam już tego dość... Wy takie fajne plany na dzis macie a ja taka biduśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooooooo
kochana wypij mleko gorace z czosnkiem..stray babciny sposob ale pomaga:-) zdrówka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
co do alkoholu to ja lubie czasem slodszy ale i piwem nie wzgardze jak jest fajne towarzystwo...=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
ooooo właśnie mleko z czosnkiem ! Mama mi zawsze robiła :D Miłego pływania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooooooooo
A dziekuje..zdrowiej malutka:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
dziękuję postaram się zdrowieć. Ułatwiłoby mi to wiele rzeczy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a no wlasnie zdrowiej zdrowiej!na noc cos rozgrzewajacego wez dziewczyno i idz do lozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
ja jeszcze moge polecić syrop z cebuli miodu i cytryny. rewelacyjny nie tylko na gardło a w ogóle na przeziębienie bo to bomba witamin i naturalnych antybiotyków. dziś rano myślałam, że się od Ciebie Sugestia zaraziłam;) bo katar mnie łapał, ale przeszło na szczęście. Ja tam planów fajnych nie mam:( siedzę pod kocem i może w tv coś ciekawego znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
porazka a moze to alergia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no jestem. Tegoroczną. Widzę zdziwienie :D Kropek jak się dowiedział, też był zdziwiony. Ponoć dawał mi dużo więcej lat. A najlepsze jest to, że nikt na żywo nawet 18 lat mi nie daje ;p Ale cóż, nie chwaląc się i nie żaląc moja proza życia troszkę mnie po tyłku skopała. Musiałam o wiele szybciej dorosnąć niż nawet bym chciała. Kuruj się, jeśli grypa to wyrko i jakiś dobry lek. W tym przypadku nie widzę innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
co do wieku to niektórzy wciąż nie dają mi 18... a mam 26. chociaż mój M dziś powiedział, że mu się umaniło, że mam 27 i że stara prukwa ze mnie ;) no tak a on jest młodszy o 2 lata ale wygląda na więcej (jego fryzjer kiedyś myślał, że jest po 30 a to było z 4 lata temu...)ale jemu życie porządnie też dało po dupie, ledwo udało mu się zostać na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka - nie martw się, ja też planów fajnych:( Siedzę pod kocem bo mi zimno jakoś i głowa mnie boli...(nawet podejrzewam sugestie, że mnie zaraziła). Jakoś ogólnie nie mam zbyt dobrego humoru....wszystko przez te hormony:o Sugestia - no to zdrowiej koniecznie, może do niedzieli sie wyrobisz:) Casertana - a zdawałaś angielski? Jak odczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie...nawet już zdania złożyć nie umiem...planów fajnych nie mam...miało być, a potem jak odczuciA nie odczucie. Porażka - a mój ukochany też młodszy ode mnie, ale na starszego wygląda, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to haraszo dziewuszka:) Ja z wrażenia zapomniałam zapytać korka ile miał procent....trochę nie wierzyłam, że zda, ale zdał na szczęście, głąbal jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
casertana no to gratki:) ja z podlasia a paruski nawet słowka nie powiem ;:) nienia a co u ci hormony dokuczają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Czytam Was laseczki ale nie umiem się skupić aby coś mądrego dopisać. Moja forma niestety jest równa zeru :) A jaka zmierzła jestem !!!! Chyba M się dziś oberwie... jeszcze się przez niego zdenerwowałam. Ma ktoś dziś wino ??? Ja się chyba napiję ale zaproszenia potrzebuję bo w domu nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
a ja dopiero zdania sklecam heh;) miało być: co ci hormony dokuczają ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka...a z ta prukwą to ja sobie wyprasza, bo ja za parę dni właśnie wskoczę na 27...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
sugestia ja mam tylko piwo i to ciepłe!!! ;((( ale ty masz schłodzonego carlsberga... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
nienia to on o mnie powiedział ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no dokuczają, bo odstawiłam Evrę i mam teraz drugi cykl dopiero "czysty"...W pierwszym było ok, a teraz czuję się jakoś tak dziwnie...i mam huśtawki nastrojów masakryczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
porażka piwo na mnie nie za bardzo działa. Muszę z 3 wypić aby coś czuć. Wina wystarczy mi kieliszek i jestem bardzo rozbawiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
nienia ja tez stosuje Evre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
rozumiem. pocieszyć mogę, że każda huśtawka rozbujana w końcu się zatrzyma i hormony wrócą do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to paskud....mój tez się ze mnie nabija czasem, że jestem stara...zwłaszcza teraz, bo ja mam urodzinki niedługo, a on miesiąc po mnie, więc prze ten miesiąc jestem o 4 lata starsza od niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×