Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezobowiązująca sugestia

KOBIETY NORMALNE

Polecane posty

Gość eloooooooooo
Witam ponownie..dziewczynki jestescie extra.azmiło popatrzec🌻aaaaaaaaa nie przejmuj sie idiotami..wszedzie na kafe ich pełno..jestes jedna z nas lubiana i zostan ..a my nie zwracajmy uwagi na debili:-P Ja tez mam nudne zycie,praca, dom..dom praca.Zycie prywatne to tylko net i forum..wiec miło mi ze poznałam tu bratnie duszyczki..Dzo nas dzieli ale łaczy jedno takie nasze bleblanie przyjacielskie..pozdrawiam cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez cie pozdrawiam elo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
obiecuje nie uciekne!=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooo
i extra nie ma co sie przejmowac głupimy..w swiecie realnym jest ich pełno..a co dopiero w rzeczywisctosci wirtualnej:-) Jak mija dzionek?..ja zaraz mykam do domku, potem na zakupy i basen..ale odezwe sie poznym wieczorkiem.Troszeczke cieplej sie zrobiło i słonecznie wiec az buzia sie cieszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo, Allo! Wpadłam na chwilę, bo zaraz też idę...potem trening, potem \"doma\" i...kolejna robota przed kompem....Może przed samym snem jeszcze tu zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooooooo
ja tez zajze napewno..MMC faja babeczka z Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrzegam jednak, że jak za miesiąc wróci M to nie będzie mnie dla świata :-P Pochłonie nas...no, my się pochłoniemy nawzajem :-P a potem pochłoną nas przygotowania do wyjazdu za granicę (regaty!!!! Happy :-D ), Dopiero jak wrócę do PL to tu wpadnę...No, ale z jeszcze miesiąc mogę poklikać regularnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki elooooo :-) Staram się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie aaaaaa, że zostałaś :-) Nie dać się kretynom, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elooooooo o jak fajnie że znów się pojawiłas :) aaaaaa nigdzie nie idź bo dostaniesz :P MMC- ale to jeszcze miesiąc przecież, a przez ten miesiąc możesz nas zadręczać swoją osobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja 1 czerwca jade na dzialeczke,i bede przyjezdzala tylko raz w tygodniu.rodzice beda robic zakupy a ja bede musiala sie wykapac...oni jako zdrowi maja tam warunki aby porzadnie sie umyc...gorzej ze ,mna...ale bede wpadala do was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że kobieta normalna równa się kobieta niezwykła :D Jutro mam egzamin z polskiego. Ustny. Temat: wpływ wydarzeń politycznych po 1945 na literaturę i sztukę. Idę poczytać o dokonaniach Ziutka Słoneczko i pana Jaruzelskiego ;p Plus jutrzejsze odbieranie wyników. Oj, juz czuję, że się zaczynam denerwować. Tylko nie wiem czym bardziej. Miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casertana - to ty maturę zdajesz? Hm, to tak jak mój korek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka na maxa
hello laski :) o rany ale się rozpisałyście, ciekawe co to będzie jak na weekend wyjadę, nie nadrobię zaległości. wiecie co? durnota ze mnie:P chciałam nicka zaczernić i hasła mi się źle wpisało i nie mogę go odzyskać. ajajaj. witajcie nowe kobietki:) to prawda, doszłam do takich samych przemyśleń: normalne= niezwykłe, wyjątkowe. W życiu bym nie pomyślała, że poznam w sieci tak ciekawe osoby :) nie było dziś sanepidu i nie będzie! :) w ogóle niezłe jaja z tym były, ale chyba nie bardzo mogę tu o takich rzeczach pisać. ale co tam: po ostatniej wizycie sanepidu przed kilkoma dniami, jakiś facet znalazł raporty na ulicy!!! w autobusie czy przystanku, nieźle co? co do relacji ja-wojsko: heh mnie to tak do końca nie pociąga, przeszłam komisję wojskową i się modliłam by mnie do rezerwy przeniesiono. ale już jako sanitariuszka na wojnie mogłabym chętnie przebywać ;) co do mojej aktywności-aj jakoś nie przepadam za ćwiczeniami, ale basen jak najbardziej :) tylko, że jak wracam z pracy to siły nie mam na nic. mojego miska tez na basen nie moge namówić bo się swojego brzuszka wstydzi. co do zdjęć- ja sobie daruję, na razie, nie mam odwagi:P podoba mi się internet przez to,że można rozmawiać i nie myśleć o swoim wyglądzie :) fajnie, że jesteście, humor mi poprawiłyście wczoraj, że aż dziś komplementy słyszałam, że cała promonieje :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Jestem. Wypad do mamy został bardzo skrócony z powodu tego jak się czuję. Nawet herbaty nie dopiłam :( chyba z kataru zrobi się grypa! Okropność. :(:(:(:(:( Odniosę się do aaaaaaaaaaa posłuchaj mnie! Nie waż się odchodzić z tego tematu. To że ktoś jest niepełnosprawny nie znaczy że jest gorszy! Chcesz dać takim idiotą jak osoba od komentarza frajdę ? Nie wydaje mi się. Człowiek ten jest bardziej niepełnosprawny niż Ty. Bo na umyśle! I powinien się sam za siebie wstydzić. Nikomu źle nie życzę, ale ta osoba powinna posadzić dupę na wózku na jakiś czas, to rozjaśniło by palantowi w głowie. Wszystkie panie które przyszły po tym jak ja poszłam witam :) Pospałam ale niestety nie czuję się lepiej. Na śląsku słońce świeci ale nie jest zbyt ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej porażka Z tym sanepidem to nigdy do ładu dojść nie można - u nas to samo, niby mają przyjść, dzieci się przesadza żeby wg wzrostu idealnie siedziały, kurtki się im każe koniecznie do szatni wynosić a potem nikt się nie pojawia.... Mi tez się wczoraj humor poprawił....Tez chodzę na basen - na aqua aerobik raz w tygodniu:) Super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki niezobowiazujaca sugestio...ja tez tak sobie mysle...ale na takich poprostu nie ma mocnych...zawsze ci cos takiego odpisza ze az w piety pojdzie,kiedy napiszesz np ,,usiadz na wozek to sie przekonasz,,...zadne argumenty na nich nie dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa...na takich ludzi najlepszym sposobem jest ignorowanie ich. Zgadzam się w pełni z sugestią i tym co napisała. Sugestia - to ty sobie jakieś leki zapodaj i pod kocyk - co za pech na sam weekend się rozłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
i niech nie działają, masz się tym nie przejmować. Jesteś tu z nami a jak się komuś nie podoba to niech ze mną podyskutuje. co do Sanepidu to ja się nie wypowiadam. Kurde jak pracowałam za barem to mieliśmy z nimi przeboje! Ale to na szczęście już za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
Nienia kurde już jestem pod kocykiem:) Ale na zmianę ciepło mi i zimno więc jakoś ten kocyk fruwa po pokoju:) Temperatura mi na razie nie skoczyła więc nie jest chyba najgorzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedyś pracowałam za barem:) I jako kelnerka:) Fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można się odkrywać!!! Nawet jak Ci gorąco! Mąż mi tak zawsze mówi i grozi, że jak nie będę pod kocem siedzieć, to będę musiała całkiem do łóżka się położyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco musi umrzeć
witam :) obejrzalam was kobietki na nk... "fajne z was czlowieki " :D wciaz dochodze do siebie po wczorajszym winie.... stopy to mi sie chyba za chwile same odkreca... zaraz siadam do pisania pracy (z ratownictwa lotniczego ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
jak mam się nie odkrywać, kiedy mam wrażenie ze za chwilę zemdleję z ciepła? Masakra zawsze na weekend mnie dopadnie. ktoś tu ma kaca ???? woda mineralna powinna pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja nie mam kaca ja nie pilam hihi!ostatni alkohol jaki mialam w ustach wypilam 3 maja...w dniu moich imienin...=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
aaaaaaaaaaaa to najlepszego spóźnionego! :D Ja też nie mam kaca a powiem Wam że chętnie bym się napiła tego carlsberga który jest w lodówce ale brałam tabletki więc nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×