Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

iza dziekuje, kurde ale mi sie wydawało ze 3trym zaczyna sie jakos w 30tyg a ja dopiero mam 26-27... narazie nie panikuje bo to sie raz zdarzyło, jakby bylo czesciej to napewno dzwonila bym juz do lekarza. he z lusterkiem tez dobry patent ale jedna reka trzymac lusterko, druga podtrzymywac brzuch i brakuje mi tej trzeciej na mszynke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusterko można położyć na podłodze i nad nim kucnąć. różne są sposoby. zależy gdzie bo różnie podają ale trzeci trymestr zaczyna się mniej więcej w 27 tc. w sumie jak by nie liczyć 40 tygodni : 3 wychodzi troszkę więcej niż 13 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez czasami boli brzuch ale rzadko-lekarz kazal sie nie martwic...tylko od 3 dni mam nadmiar upławów-napewno to nie jest to zadna infekcja,bo nie ma zapachu i ma kolor bielutki-gdzies kiedys czytałam ze w ciazy to normalne,ale myslałam ze mnie to nie dotknie... Ja to wogole panikuje strasznie jak mnie mocniej i dłuzej brzuch zaboli...mam nadzieje ze to tylko dlatego ze rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya mnie tam brzuch juz nie boli ale ten skurcz byl dziwny-myslalam ze bede rodzic hehe nigdy czegos takiego nie czulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych infekcji to trzeba tego pilnowac, ja mialam ostatnio cos... ale wydaje mi sie ze dokladnie D cos miał... bo po kazdynm przytulanku czulam dziwny zapach, dostalam ja globulki i on tabletki na to i po 3dniach nie czulam nic... dlatego jak cos wystapi to dobrze jak obydwie strony sie lecza...bo to nie zawsze nasza wina. maya a co do wydzieliny to poki nie ma dziwnego zapachu i koloru to calkiem naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczescie jeszcze nie zdarzyło sie miec dziwnego zapachu i wogole niewiem co to infekcja...zawsze pilnowalam sie jesli chodzi o intymne sprawy;)mój lekarz mówil ze jestem idealna pacjentka:) i od zawsze uzywałam płynu do higieny intymnej z AA-rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) dzis pobiłam rekord wstajac tak wczesnie ale od 5 nie mogłam zasnac .Jak K wstał do pracy ,to przebudziłam sie i juz zero spania......i o dziwo-czuje sie wyspana jak narazie;) własnie jem sniadanko,za oknem widze piekna pogoda;) chyba zrobie dzis wieksze porzadki,bo mam tyle czasu dzis do wykorzystania:) nunusia-czekam na relacje z glukozy...miłego dnia dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) z glukozy wyszło nic... boze ale byłam zła... poszłam tam i okazalo sie ze trzeba miec swoja glukoze wykupiona w aptece... a mi NIKT o tym nie powiedzial i tylko poszlam na marne bo to badanie zaczyna sie punkt 7 pozniej juz nie da rady wiec bede musisla isc w poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly dzien usiłowalam cos napisac i mi sie kafe zacinalo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkoncu;) Iza koteczek piekniusi;) nunusia-mi ciotka mowila ze nie musze kupowac glukozy-tam mi gotowa dadza....najwyzej pójdziemy obie poniedzieli pic to ochydztwo...ja dzis posprzatałam i przesiedzialam przed kompem i tak mi dzien zlecial .byla tez kolezanka na kawie;)pracowałam z nia kiedys...fajnie pogadac z kim kogo sie dawno nie widziało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) my wczoraj na miescie troszke bylismy ale dzis juz jestem:) D w pacy. Iza kotek sliczny:) takie małe sa takie fajne, a najbardziej mi sie podoba jak chodza, hehe tzn jak probuja chodzic i sie wywracaja:) sweet:) maya ja ide w poniedzialek na to piepszone badanie bo musze zdarzyc przed wizyta a poniedzielek to juz ostatni dzien, milego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) a mnie od wczoraj wieczoru boli zoładek;/ bede lezec narazie mam nadzieje ze pomoze-nospe juz nawet wziełam...cala noc ten ból mnie budził....masakra..do tego bola mnie piersi-wieczorem caly czas mi z jednej leciało....narazie dzien nie zapowiada mi sie za dobrze-mam nadzieje ze potem sie poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya moze cos zjadłas... bidulko Ty... przesyłam usciskizeby bolec przestało! mango prosze pokazac brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-ja duzo rzeczy jadłam,bo ja jak odkurzacz....ide sie połozyc,bede tu popołudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ora Dziewczynki :) Jaki dziś upał szok!! Miałam jechac na basen ale okazalo sie ze wczoraj jakas impreza byla i dzis sprzataja wiec jest zamkniete :( a tak sie cieszylam buu zrobie zdjecie moze dzis jeszcze i poprzesylam na poczty do Was kochane :) Kicia przepiękna, uwielbiam koty, mogłabym mieć ich nawet z 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupilam jeszcze jeden kaftanik i taki biały sweterek zapinany z kapturkiem, taki ciut grubszy, śliczny. Kurcze nie moge sie powstrzymac jak cos widze, a potem sie okaze ze polowy rzeczy małodzież nawet nie nałoży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo dolegliwości to mnie bolą ... pięty hhehehe naprawde, wczoraj troche pochodziłam to rozumiem, ale dzis postalam w kuchni zeby obiad zrobic i teraz chyba bede chodzic na palcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ostatnio zauwazylam u siebie takie stany euforii maksymalne :D:D:D śmieszne to troche ale bardzo poprawia mi to nastroj, czasem tak sie zlapie na tym ze chyba cale zycie czekalam wlasnie na to zeby byc w ciazy i czekac na potomka :) To taka filozoficzna dygresja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango no to czekamy:)\ hehe ja tez mam tak z ubrankami ale juz jakos sie wstrzymuje, tzn staram sie nie patrzec po roznych stronkach itp... w sklepach tez:) http://www.doz.pl/dlamamyimalenstwa/#position dziewczyny apteka dbam o zdrowie zrobila fajny program rabatowy:) zalogowac sie trzeba i sa niezle znizi, oni wysylaja karte rabatowa, a ze te apteki sa wszedzie to warto skorzystac, ja dzis u nich kupilam moj krem na rozstepy za 28zł a takto plaxe zawsze 40zł wiec ponad dycha w kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam dziewczynki, wybaczcie te urocze gatki, ale juz do spania jestem przebrana :) moj brzuch nabral jakiegos dziwnego kszatlu jak tak porownalam to zdjecie z tym poprzednim, nawet tego wczesniej nie zauwazylam hehe a tu takie gory i doliny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:) mango brzuszek super:) rosnie ładnie:) hehe spodenki tez pierwsza klasa:) ja kupilam wczoraj na ta karte krem na rozstepy, ja zawsze placilam 40zl ana ta karte wyszlo 28zł wiec fajna roznica:) rrazem z karta przyjdzie Ci katalog na co sa fajne znizki,mozna tam kupic laktatory za niecale 30zl. ogolnie spoko, jakis rabacik zawsze sie przyda:) ale dzis gorac jej... jade dzis do babci \milego dnia mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) troszke mnie nie było,ale wczoraj spedzilismy caly dzien na działce-rwalismy porzeczki,ja niby wiecej odpoczywałam w cieniu,ale troche tez pomagałam:) dzis z kolei pojechalismy na festyn-pogoda byla piekna;) ale tylko w dzien bo niedawno skonczyla sie mega burza,nawet grad padal...na szczescie ból zoładka mi przeszedl jeszcze w sobote przed południem-napewno cos zjadłam... Nunusia-ja napewno zapisze sie do tej apteki bo mam ja pod nosem;)kazda znizka sie przyda:)Mango-brzuszek taki sam jak mój-wróze chłopca:) dzis w tesco kupilismy młemu fajny komplet-koszulke i spodenki-na niektóre ubranka było 70%rabatu;) w biedronce z kolei byly super sliniaczki z napisami KOCHAM TATUSIA,KOCHAM MAMUSIE 3 sztuki za 3 zl i tez kupilismy;) powoli zbieramy rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój aktualny brzuszek jest na naszej klasie jak cos;) nunusia ty sie jutro wybierasz na glukoze? ja ide we wtorek,mój K wezmie wolne to mnie zawiezie;) napisz jak juz bedziesz po badaniu i nie zapomnij o cytrynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxsfsdfddsfs
Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Sklep z dziecięcą odzieżą używaną. Ubranka znanych firm za grosze... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam swiezo po badaniu... nie zazroszcze ze macie to przed soba:) ogolem glukoza do wypicia nie jest az taka zła,mozna przezyc, najgorszy jest ostatni łyk... jak juz to wypilam to caly czas mi bylo nie dobrze i ogolnie czulam ze zaraz zemdleje,do tego ta duchota... po pobraniu drugiej probki bylo jeszcze gorzej wiec poszlam przed przychodnie zeby oddychnac swiezym powietrzem i wtedy zebralo mnie na wielkie rzyg.... zwrocilam to ale zaraz juz bylo nowe pobranie, przy czym dostalam opierdolke ze chodze a przy tym badaniu trezba siedziec to jej mowie ze nikt mi o tym nie powiedzial i ze mi bylo slabo to baba jeszcze z fochem, przy 3pobraniu tak mi igle wbila ze normalnie poczulam ja na calym ciele tak bolalo... ogolnie to 3 razy kuli... nie chce juz tego miec nigdy w zyciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia na jakąś podłą sukę trafiłaś. ja też miałam to badanie już dość dawno.(miesiąc temu) i pielęgniarki wręcz kazały mi iść się przespacerować, pochodzić. i nikt nic nie powiedział że niby nie można :/ także myślę że to jej wymysł. bo jak byłam w ciąży z Kacprem też miałam to badanie. inny lekarz , inne labolatorium i też nikt nie kazał mi siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×