Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hehe no to ciekawe miejsce-ja mam i niestety bedzie ich wiecej- z boku na piersiach mam tez i z tyłu na boczkach, ale tam male jedynie pocieszam sie tym ze one zbieleja i znikna. mam nadzieje. eh tez bym sobie zjadla takich pozeczek mniam mniam:) kiedys jak mieszkalam w domku to mielismy 3 krzaczki i tylko czekalamna pierwsza czerwona jak dojrzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak mam szczescie bo i owoce i warzywa miałam z własnego ogródka:) ten mój maluszek to chyba wcale dzis nie spi;) cały czas sie wierci i kopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to tak jak moj-dzis jest strasznie nadpobudliwy:) chyba przez ta glukoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozstepy napewno ci zbladna-mam kolezanke przy lekkiej kosci,ktora miala rozstepy ale w ciazy to juz masakra jej sie zrobila-smarowala mustela czy czyms takim-wiem ze troche kosztowal ten krem ...i juz płakała ze nic nie pomaga,gdy jednak po urodzeniu dzidzi rozstepy moze nie znikly o ile tak przybladły ze ich nie widac prawie...takze nie martw sie nunusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to niewiem po czym?nic słodkiego dzis nie jadłam...i nawet nad ranem dal mi pospac;)kochane malenstwo...zbudzil sie gdzies półgodz pozniej niz ja i od tamtej pory dokazuje:)ale ja sie z tego ciesze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zbledna bo nie bede szczesliwa:( boze jak duszno... w nastepna ciaze zachodze na zime-nie ma innej obcji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia nie martw sie moze po ciazy zejda, albo chociaz zbladna. U mnie przyznam szczerze na razie ani jednego, jestem w szoku, chociaz nie jestem wierzaca to sie prawie modlilam w duchu zeby mi tego oszczedzono. Ale najbardziej to sie boje ze po naturalnym mnie rozjedzie na dole :/ najwyzej poprosze zeby ciaśniej zszyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HaHa:) mango ja mam te same obawy;) wierzaca jestem chociaz do kosciola to od wielkiego swieta chodze,bo i tak ani do spowiedzi ani do komuni isc nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zakupil mi K cytryne na jutrzejsze badania:) 3 majcie kciuki za mnie jutro dziewczynki...No a co do chodzenia w ciazy w zimie to jak sie da to ja tez pisze sie na zime;) chciałabym urodzic w kwietniu-i tak sie bede starac ale jak to wyjdzie to czas p[okaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wierzaca nie jestem, wrecz bym sie nazwala ateistka, mam chrzest,komunie itd ale w Boga nie wierze... razem z D mamy takie poglady i synka napewno na sile do kosciola pchac nie bede. nie wierze i juz- babcia moja sie tylko zlosci jak tak mowie ale co-moja sprawa. hmm mango moze nie bedzie potrzeby nacinania, wiec sie na zapas nie martw kochana:)nja na to licze ze mnie to ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajac sie o ta ciaze myslałam ze zanim zajde to wrzesien mnie złapie:)i urodze na wiosne, a tu niespodzianka i odrazu sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn od poczatku jest ułozony posladkowo ale to jeszcze ma czas na przekrecenie,bo ja wole poród siłami natury...gdyby jednak podobało mu sie w tej pozycji do konca ciazy to niestety cesarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe maya ja tez tak myslalam, ogladalismy z D rozne programy,filmy i akurat wszedzie gadali o tym jak to ciezko zajsc w ciaze a tu prosze... pierwszy raz i juz trzeci trymestr sie zaczal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to smieszna sprawa, uznalismy ze nic nie liczymy, jak sie uda to bedzie, po miesiącu okazalo sie ze maz dostal kontrakt wiec pomyslelismy ze jednak poczekamy z rok chociaz, ale okazalo sie ze widocznie ustrzelil mnie jak tylko odtsawilismy zabezpieczenie :D hehe A imiona to Czesio i Maja, od początku byliśmy zdecywowani na takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango zakupki super, a ten sweterek nawet jak chlopczyk bedzie to mozesz ubrac, juz bez jaj:) w domku lub jak bedziesz szla np do sklepu a pod kurteczke zawsze mozna ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne ciuszki mango:) u mnie co srode w ciuchu po 1zl wiec skorzystam a ogladalam nieraz jak bylo tak tanio i mnostwo rzeczy bylo niezniszczonych-moze i ja cos złowie:) najbardziej chodzi mi o bluzy,spodenki,sweterki i kurteczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pomyslec o kombinezonach, a co jak co one a drogie- a na zime musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ze tak, na spacer pod kombinezonik idealne, w koncu to sama zima bedzie, a to takie dość grube jest, szukam jeszcze wlasnie kombinezonu :) widzialam na allegro, piękne ale za 70 zł a rozm. do 68 cm. chyba nie ma sensu na taki krotki czas kupowac za tyle sianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalyscie te filmy na VOD zycie przed zyciem i cud narodzin? bo nie pamietam czy pisalysmy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no drogie sa strasznie kombinezony, ja tez za nimi patrze a ceny sa jak z bajki.... moze kuzynki cos beda miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie Maja podoba-stad mam nick swoj;) nawet byłam gotowa pertraktowac z moim K nad tym imieniem jak byłaby dziewczynka,bo K uparł sie na Nicole a potem złapal go szal na Martynke.no ale jest Patryk;) bo niewiem czy pamietacie ale u nas byla taka umowa ze Krzys wybiera imie dla córki a ja dla synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny na dzis,D juz jedzie wiec niebawem bedzie w domku, Maya trzymam kciuki mocno za jutro, i nic sie nie boj bo moze to tylko ja taka panikara jestem bo jak juz wspominalam ja kazde badanie zle przechodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciuchu popatrze za kombinezonem-a jak nie znajde to kupie rozmiar 68 .w kolorze unisex,zeby wrazie czego kiedys i na dziewczynke sie nadawał:)i tak sporo kasy zaoszczedzimy wiec kombinezon w ostatecznosci kupie i za 100zl... co do filmu to musze go obejrzec dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×