Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Dzieki nunusia:) jutro napisze jak to zniosłam:) mój K bedzie tez za poł godz wiec tez bede uciekac niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:) jak tam Maya? przezyłas?:) ja dzis lece na zakupki bede pozniej:) buzki buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie dzis troche gorsze samopoczucie, bo od rana jak bylam na targu zaczal mnie brzuch bolec, tak jakos skurczowo co pare minut i przechodzilo po chwili, ale malo przyjemne, wiec teraz leze i odpoczywam, nawet sie troche przestraszylam. Ale za to zanim wrocilam do domu zajrzalam do ciucha obok mojego bloku, i znalazlam kombinezonik :D a jak wam powiem za ile to padniecie....... za 1,44 zł, bo dzis byla wyprzedaz i po 6 zł za kg :D 5 razy sie tej babki co sprzedawala pytalam czy sie nie pomylila :) rekord swiata. Co prawda to nie nowka sztuka, ale nawet nie widac ze byl używany, wiec za taka cene to strzal w 10. Teraz chyba przysne nawet bo cos sie senna zrobilam. Maya umieram z ciekawosci jak ta glukoza u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór;) nie pisałam wczesniej,bo niedawno wrócilismy do domu.a wiec tak;dla mnie ta glukoza nie byla taka straszna:) pani pielegniarka byla bardzo mila i delikatna,tylko musialam przy niej w ciagu 5 min wypic 2 miarki glukozy i nie pozwoliła mi dodac cytryny...bez niej mimo wszystko dało sie to wypic:) pielegniarka powiedziala ze mam nic nie jesc i nie pic ale moge wyjsc na dwór,wiec siedzielismy z K w aucie-czas szybko zleciał...ani razu mnie nie zemdliło i czulam sie ok,tylko ze odbijało mi sie cały czas:) podsumowujac -ja to badanie zniosłam dobrze;) wyniki były po 15 juz i dzwonila ciotka ze sa idealne,mocz ok,morfologia tez ok,odczyn combsa tez wporzadku-nie mam przeciwcial i glukoza tez niska;) zaraz ide spac bo jestem strasznie zmeczona-jutro juz bede normalnie na cafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, byłam dziś znów na zajęciach w szkole rodzenia. rozmawiałam sobie chwilkę z położną i mówiła że najlepiej ze względu na zmiany na serduszku małej i mój dość w ostatnim czasie dość kiepski stan nerwowy, gdyby lekarz skierował mnie do szpitala w 38 tc żeby tam wywołać akcję porodową. i w razie czego dzieciątko od razu mogło trafić na intensywną opiekę noworodkową. i ja myślę że ona ma rację. zobaczymy co wykaże jutro usg i co mi powie mój ginekolog. może mnie troszkę uspokoi. bo póki co to mam same czarne myśli maya to super że wszystko w porządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki;) Iza mam nadzieje,ze na usg bedzie wszystko dobrze i ze lekarz Cie uspokoi:)ja dzis spałam jak zabita po calym wczorajszym dniu na działace:)nawet dzzis wstalam wczesniej bez problemów-Patryk tak sie wiercił ze mnie zbudzil... zaraz lece sie zbierac i na za godzine umowilam sie z kolezanka na ciuchu:)odezwe sie potem.milego dnie mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) maya gratuluje dobrze przebytej glukozy-widocznie to ja taka jestem wrazliwa i nie dawalam sobie z nia rady. udanych zakupkow zycze i pochwal sie co znalazlas:) mango no to utrafil Ci sie ten kombinezonik:) ja tez chce takie promocje:) iza trzymam kciuki za wizyte i napisz co lekarz powiedzial! nic sie nie martw kochana, napewno bedzie wszystko wporzadku! ja dzis chyba mam dzien lenia, musze sie zebrac do przychodni po wyniki-pewnie glukoza mi zle wyjdzie, ale mam to w d...! powtarzac napewno nie bede. zupke kalafiorowa mam ugotowana wiec jakies SPA sobie zrobie:) dziewczyny co myslicie na temat kosmetykow z AA z tej serii JA I MAMA? bo ja sie nad nimi zastanawiam, w tej aptece DOZ sa fajne promocje na te kosmetyki z ta karta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki badan-znow mi sie w moczu leukocyty pojawiły... nie pasuje mi to:/ glukoza chyba tez jakas lewa wyszła przez to ze zwymiotowałam, wiecie dziewczyny jak to powinno byc? tzn czy wynik po 2godz powinien byc nizszy? u mnie tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany nunusia ja tez mialam leukocyty w moczu i dostalam wtedy antybiotyk. Ja wlasnie wrocilam od lekarki dala mi skierowania na badania na szczescie i jeszcze dala do neurologa, bo jak za dlugo jestem w polsiedzacej pozycji to mam w okolicach kosci ogonowej taki placek gdzie nic nie czuje, jakby mi tam dretwialo. no i do tego ten ucisk paskudny, a najlepsze: ona do mnie ze chetnie polozylaby mnie do szpitala... ale jak zobaczyla moja mine to powiedziala ze jeszcze sie wstrzymamy ale nastepnym razem jak bede juz po neurologu to wrocimy do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango ja juz raz to mialam, to dostałam czopki dowcipne:P ale byly okropne, nie znosilam ich normalnie... lekarz ogolem caly czas kazal mi łykac żurawit ale ile bym tych lekow musiala zarzyc... pewnie dostane ochrzanke ale jak caly czas mialam wyniki badan super to po co brac... wizyta jutro, martwie sie tylko ta glukoza-nie powtorze jej nie ma bata. mango ale czemu ona chce cie do szpitala kłasc? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie kiedys pisalam ze ona taka wyrywna z tym szpitalem od poczatku, wszystkie pacjentki chociaz raz musza szpital zaliczyc, nie wiem moze jest nad wyraz zapobiegliwa bo inaczej nie umiwm sobie tego wytlumaczyc. Ona sie boi ze to ucisk swoja droga, ale poniewaz mam zastoj moczu w prawej nerce to wolalaby to nadzorowac ze szpitala. tak powiedziala :/ sama nie dokonca ja rozumiem, ale musze wierzyc ze ma w tym jakis cel. Gdyby wszystko bylo ok pewnie nic by nie wspominala o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia ja po dwóch godzinach miałam wyższy niż na czczo. ale norma jest od 70-140 więc jeśli mieścisz się w tych granicach to chyba ok . z tego co u mnie: wszystkie zmiany na sercu malutkiej zniknęły, więc jestem absolutnie szczęśliwa, ułożona jest miednicowo . i naparza mnie po pachwinach stąd te bóle. waży już 1651 g. i wszystko jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza: na czczo:4,67 po godz 7,09 po 2 godz 4,84 nie znam sie ale wydaje mi sie ze badanie zle wyszlo... i super ze w serduszkiem jest wszystko wporzadku! super super super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że mamy różne przeliczniki jeśli chodzi o normy. ja miałam inaczej to badanie: na czczo 79,8 mg/dl norma 70-99 po 2 h 94,7 mg/dl norma 70-140 nie martw się na zapas kochana bo szkodzisz maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) ja niestety nie znam dokladnie swoich wyników glukozy-ciotka mi je odebrała i mówiła tylko ze wszystkie łacznie z glukoza sa wporzadku.21ego ide na wizyte to dowiem sie dokładnie jakie wyniki...Iza ja tez bardzo sie ciesze ze z małą juz wszystko dobrze;)zdrowe dziecko to najwieksza radosc matki:)Nunusia-a kiedy Ty masz teraz wizyte?pisałas ale zapomniałam....Ja dzis półdnia spedzilam na miescie-kupiłam 18 sztuk pieknych ciuszków kazda po 1zl;) sa nie zniszczone i piekne;)do tego markowe;) teraz co tydzien w srode bede sie obławiac:)byłam tez na pysznym hoddogu a potem z kolezanka siedziałysmy u mnie:)i tak mi dzien zleciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) dzis bede pierwsza:) niedawno wstałam i wezme sie za pranie bo pogoda piekna i jakis obiad trzeba zrobic...a wy dziewczynki jakie plany na dzis? Chyba cisnienie dzis niskie bo spałam długo i dobrze ale jakas ospała dalej jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam troche malenkich troche wiekszych ciuszkow,i wszystkie po 1zl;)tylko musze je oczywiscie wyprac i beda czekaly na niunia;) bo ja spiochy i kaftaniki itp to chce tylko przez pierwsze 2 miesiace a potem juz bede stroic synka:) strasznie dzis duszno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie cudne, ja mam slabosc do tych malenkich ogrodniczek :D ja dzis umieram przez ta duchote, zaraz wyjde do babci ale nie wiem czy nie padne po drodze, spalam popoludniu 3 h, obudzilam sie cala mokra :/ ide pod prysznic i jazda z obiadem. Jutro chyba bedzie tak samo, padało u was? u mnie nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez duchota i nie padalo... spalam tak jak Ty mango tylko ze godzinke:)obiad mam juz za soba-zrobilam krupnik i musi wystarczyc;) mam tez arbuza i chyba zaraz sie do niego dobiore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dziś cały dzień zawiechy łapie :P nie spałam pół nocy bo straszna burza w nocy była, teraz dopiero troszkę się rozpogodziło. wyprałam moim facetom stroje na sobotę, jutro tylko wyprasuję i z głowy. tak sobie myślę cały dzień czy moja niunia jeszcze się obróci, boję się porodu pośladkowego. a lekarz mi mówił że jeż4eli jest to druga ciąża o nie ma wskazań do cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×