Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

mango ja miałam kanałowo leczone zęby (2) dokładnie dwójki niestety państwowo po ok 3 latach się wyłamały i niestety mam zrobiony most. też uważałam dentystę za największego wroga i teraz wstyd się przyznać mam zęby w opłakanym stanie. no ale państwowy stomatolog jak leczył to skończyło się fobią. jak mniemam idziesz prywatnie więc się nie przejmuj bo mają takie znieczulenia że nic a nic nie boli. ja mam teraz usuwane korzenie i to dopiero jest masakra ale najważniejsze że nie boli. ale jak widzę te ich przyrządy to mam gęsią skórkę dziewczyny a wiecie że dzieciom karmionym piersią pokarmy wprowadza się od 6 miesiąca życia... kurczę nie bardzo chcę się tego trzymać bo mała rwie się do jedzenia. nunusia nie przejmuj się ja też czasami daję małej polizać troszkę czekolady i nic jej nie jest. oczywiście naprawdę tylko troszeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika tak sobie głęboko wsadza łapki że prowokuje wymioty. żartuję że mała bulimiczka mi rośnie, choć tak naprawdę wcale nie jest mi do śmiechu... smoczka ma czasem cyca czasem nim pluje. różnie to bywa. czego używacie do natłuszczania skóry chłopaków?? Dominika po wszystkich rodzajach oliwek ma wysypkę. możemy używać tylko Johnson's baby mleczko do ciała bedtime. pięknie pachnie no i co najważniejsze nie uczula małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski:) jestem wyspanaaaaa:D mój identycznie wstawal Mango jak Twój o 2 i o 6 i spalismy do 10:D do tego nauczyl sie sam zasypiac w łózeczku,wczoraj tylko raz go podkołysałam:P Brzuszkowe problemy juz jak narazie sobie poszły i oby nie wróciły:) Mango-ja miałam prywatnie leczona 5ke dolna kanałowo i powiem Ci ze nie boli,tam czułam jak mi cos robila ale taki ból byl jak najbardziej do zniesienia.Najgorszy strach zanim dentysta zacznie...moje zeby tez sa w opłakanym stanie,wypadła mi plamba jeszcze w ciazy i mam wielkaaaaaa dziure,ale juz sie zapisałam do dentystki na 7 lutego.Boje sie ale wiem ze trzeba je poleczyc.Iza ja tez nie bede czekac az Patryk skonczy pół roku tylko gdzies w 5 miesiacu marcheweczke mu zapodam-niech chłopisko poznaje nowe smaki:)co do kapania to pamietacie jak sie zarzekałam ze nigdy Jonsona nie uzyje?otóz dosyałam próbke w szpitalu jonson's baby 3w1 i włwsnie ten płyn w przypadku mojego dziecka okazał sie strzałaem w dziesiatke.Pieknie pachnie ale przedewszystkim Patryk ma miekka gładka skóre i nie musze go niczym smarowac.Piastki w buzi to moj tak jak wasze dzieciaczki ma non stop i do tego niewiem skad on to wzial ale pokazuje jezyczek i sie smieje a pokazuje dopiero jak ktos mu pierwszy pokaze:) no i dzis pierwszy raz tak wysoko na ramionkach sie uniosł na chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-jasne ze pamietam pierwsze objawy:) i tez mnie bolały sutki i bolał mnie krzyz jak nigdy... niedługo bedzie rok jak poczelismy Patryczka dokładnie z 9na10 lutego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila zagłosowałam na Czesława:D i chyba Patryczka tez tam umieszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa a z tym zdjeciem taka mala kariera hehe Dalam nawet na kafe temat oddzielny, ale te baby glupie niektore, ja rozumiem ze imie ma nietypowe, ale po co to komentowac... ale nie ma co , liczylam sie z tym od poczatku ze dawanie zdjecia dziecka na forum wiaze sie z takimi akcjami :) temat zalozylam pod maurycjanka jak cos :) Ja sie dentysty nie boje jakos, nigdy nie mialam takich przezyc moze dlatego, da mi zniieczulenie i jakos przezyje, od momentu porodu i tego bolu chyba nic mi juz nie straszne, ale jak daja znieczulenie to skorzystam na pewno, oczywiscie ide prywatnie, nie dalabym sie panstwowo zmasakrowac, a mam od lat ta sama pania doktor wiec jestem w dobrych rekach na pewno :) Czesio juz od dluzszego czasu ma z tymi piastkami cos, nawet myslalam ze to zeby na poczatku, ale chyba to jednak odkrywanie nowych miejsc :D i teraz buzia to najlepsze znalezisko mojego syna :) A co do objawow ciazy to ja wlasciwie nie mialam okresu dosc dlugo bo dopiero zorientowalam sie jakos w 8 tyg ciazy ze bedzie bobas, ale mialam takie nieregularne strasznie i jakos mnie to nie dziwilo, ale pamietam ze czekalam na okres bo tak okresowo sie czulam wlasnie i brzuch mnie pobolewal i cycki takie wrazliwe, dopiero pozniej troche mialam mdlosci ale na szczescie jakis miesiac tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mango czytałam Twój temat:) ja jak patrze na zdjecie Czesia to zadno inne imie mi do niego nie pasuje,to jest Czesio i juz:D U nas nocka wporzadku,nie bede za bardzo chwalic,bo znowu mi sie popsuje...ale jestem wyspana:) Wstalismy po 9ej i mój synek własnie zasnał,a ja mam chwile dla siebie.Za godzine kolezanka sie zapowiedziala wiec czekam na nia.Dzis Patryczek kończy 3 miesiace🌻:D a jak tam u was mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Maya te baby na tym forum to jakies splywajace jadem suki, czytalas to widzialas jaka zawisc tu panuje. W porownaniu do tego co reprezentuja soba pozostale kafeterianki to my jestesmy tak kulturalne ze chyba az tak nie wypada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nocka tez fajna w ogole maly wczoraj caly dzien spal i noc tak samo , butla o 12, o 3 i o 6 wiec dzis nie dalo nam dluzej , ale wczoraj moglam sporo rzeczy zrobic, bo po kazdym jedzeniu spal jak zabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila czytałam to co napisały w nocy-szkoda słów....Llatego ja sie ciesze,ze mamy to swoje forum i jest nam tu we 4 dobrze:) mykam narazie bo kolezanka juz nadchodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde az bylam zazenowana prawde mowiac tym poziomem, ale niewazne zglosilam do usuniecia, bo nie ma co dyskutowac z nastolatkami, bo nie wierze ze dorosla kobieta moze cos takiego napisac... Dzis moze na spacerek wyjdziemy bo troche lepsza pogoda wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:) my dzis bylismy na szczepieniu i powiem wam ze mały dzielnie to zniósł i nawet tak nie płakusiał wiadomo troszke łezki poleciały ale zaraz go rozweselismy i sie juz smiał, jak wyszlismy stamtad to odrazu zasnał. jak juz mały skonczyl 3msc to lekarka mowiła zeby odłozyc juz wit k+d i podawac sama d i od poniedziałku mamy zaczac wprowadzac nowe rzeczy do diety:):):) mamy zaczac od jabłuszka przetartego i troszke soczku ale tych takich gerberowych(bobovita,hipp.itp) maluch wazy juz 6,5kg!!!:) pytałam lekarke o to ze moj Dawidek tak rzadko robi kupke raz na 5-6dni i mowiła ze dopoki jest rzadka to nie ma powodow do niepokoju ze dopiero jak by było zatwardzenie to sie do niej zglosic. moj mezczyzna ma dzis wolne, odkurza,sprzata,podłogi myje a ja mam labe:) wczoraj byłam z malutkim u moich kolezanek i wrocilismy do domku dopiero o 22:30:) bylismy na drugim koncu krakowa to byla nasza pierwsza taka wspolna wyprawa:) ciocie wymeczyły Kruszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango chyba juz nie ma tego Twojego tematu bo szukałam chciałam poczytac debilki:/ ale wcale neie dziwne to jest dla mnie bo na kafe mozna byc aninimowym i pisac rozne rzeczy a gownoo ich obchodzi jak dajesz dziecku na imie. wiecie co tak mysle sobie.... fajnie by sie było spotkac tak we cztery, co?? kurde szkoda ze tak daleko od siebie mieszkamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia a wiesz ze tez o tym myslałam-zeby sie spotkac:) ale to az maluszki nam podrosna i bedzie cieplej-wtedy mozemy na powaznie pogadac o spotkaniu:) JA jakas senna jestem i Patryk tez bo podsypia mi caly dzien.... Dawidek juz duuuuzy chłopak:P I to naprawde tak szybko bedziesz wprowadzac jedzonko? Ja tez pytałam lekarki to mi powiedziala ze pogadamy o tym jak przyjedziemy niunia szczepic na pneumokoki(czyli 19.01) Ja osobiscie chciałam wprowadzac nowosci w menu tak okolo 5 miesiaca no ale zobacze co mi lekarka powie,chociaz ja i tak zrobie po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy dzis do tesco póznym wieczorem bo moj wyczail ze sa przeceny na dzieciece ubranka nawet -70% wiec moze akurat cos wybiore:D Maluszek zostanie wykapany i ululany i zostanie z tesciowa a my na łowy:) Od 3 dni stosuje taka medtode ze kapie Patryka codzien o 19;30,potem cyc i maluszek usypia chwile po 20ej.Chciałabym mu ustalic jakis wieczorny rytm,zobaczymy czy sie uda bo jak narazie to spi od 20 do 22 potem wstaje o 2 i o 5-6 a chciałabym wyeliminowac ta pobudke o 2ej...moze sie uda-tylko jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super by było tak na lato sie spotkac:) mogłbym was nawet zaprosic do siebie do Krakowa i pokazac miasto:) ehhh rozmarzyłam sie:P Maya wiesz ja nie pytałam pediatry o to jedzonko tylko ona sama mi powiedziała zebym juz wprowadzała powolutku. wiadomo ze od malutkich porcji zaczniemy, ale to od poniedziałku dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ale pospalam dzis popoludniu, tak mnie zmorzylo ze hej. Faktycznie nie juz tego tematu, ale co za scierwa z tych bab to az mnie do teraz trzesie... :/ Suuuper byloby sie spotkac :) mam nadzieje ze kiedys nam sie uda, hehe takie spotkanie w realu, prawie jak randka :* Dzis zmienilam malemu smoczki w butelkach na te wieksze od 6-12 mcy bo jak robie mu zageszczone mleko to biedny az sie pocil zanim wytrabil cala flaszke, a teraz ma przelot ze hej, 2 min i porcja zjedzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj jeszcze znalazłam ten temat. i w szoku byłam. jak można być tak bezczelnym jak te baby. ja teraz czasami piszę pod innym nickiem i niestety już wiem co to chamstwo kafeterii... ehh faktycznie fajnie było by się spotkać kiedyś, ale u mnie to byłoby podwójnie trudne.ale jak się zrobi cieplej mamy zamiar jechać do Katowic z dzieciakami do Śląskiego Wesołego Miasteczka, więc i może o Kraków zahaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzis konczymy 3 miesieace :D Moja pszczolka kochana :) to jest takie radosne dziecko ze az mi sie czasem chce plakac ze szczescia :D Wczoraj dalam mu sprobowac na koniuszki lyzki jabluszka startego, az sie usmiechnal jak sprobowal :) a pozniej dalam mu do picia 2-3 lyzki soku ze strtego jabkla i troche dodalam wody, myslalam ze polknie wszystko razem z butelka :) Ale na razie nie kupuje sloiczkow, bo musimy sie najpierw nauczyc jesc lyzeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego dla naszego Czesława:) my dzis znow spalismy do 7:) bez pobudki:) powiem wam ze on jak tak długo spi to ja zawsze wstaje jak D sie budzxi do pracy i patrze czy mały oddycha... a dzis pospalismy do 11 hehe. Iza zapraszam do krk z Katoowic to rzut beretem:) usmieszki sa bezcenne:) do mojego wystarczy sie usmiechnac a on odrazu ten usmiech odwzajemnia:) ale zdjecie ciezko zrobic czytałam wczoraj troszke ta ksiazke Zawitkowskiego i dowiedziałam sie pare cennych uwag, wogole on tam pisze ze nie powinno sie chodzikow stosowac:/ bo zaburzaja ruch czy cos takiego. dla mnie to bez sensu bo przeciez tyle dzieci sie na chodzikoach wychowało i jest z nimi wszystko ok:/ Mango a wy kiedy macie szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya dawaj swoj nr telefonu:) dziewczyn mam tylko Twojego mi brakuje, moj znajdziesz na nk a nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy szczepienie 27, a 25 chyba usg brzuszka z ta nerka i jeszcze glowki, takie bylo zalecenie ze szpitala. Mial jakas powiekszona przestrzen jamista czy cos takiego w szpitalu, ordynator powiedziala ze to sie unormuje bo sie wczesniej urodzil, ale kazali sprawdzic, oczywiscie juz sie tym stresuje na mase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango link sie napewno przyda:) u was tez tak pada snieg> u mnie w pewnym momenci e zrobilo sie tak szaro tak padało ze nic nie było widac, normalna noc sie zrobiła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam suwaczek:) Dziewczynki,ja tylko na chwile bo padnieta jestem i korzystajac z tego za małe spi lece sie kapac i lulu:) Jutro poodpisuje i bede tu wiecej . Bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dzieki dziewczyny, a ja nawet Patryczkowi nie zlozylam zyczen... Nadrabiam w kazdym razie, Wszystkiego Naj Naj Naj i Najladniejszych dziewczyn w przyszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×