Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hej dziewczynki, Witam wszystkie nowe mamuśki. Ja się czuje dzisiaj jak kupa:-( Niedobrze mi, potworny ból głowy, humorek taki że szkoda gadać, zgaga nie z tej ziemi... no i to zmęczenie... Dzisiaj byłam na spotkaniu z pielęgniarką u GP (lekarza pierwszego kontaktu). Pobrała mi 6 fiolek krwi!!!! A jutro USG. Ciekawe czy już będzie widać serducho. Tak strasznie bym chciała zobaczyć serduszko. U mnie też duszno i gorąco. Ciężko wytrzymać. Ja widzę że ja najdłużej starałam się z was wszystkich. 18 miesięcy. Jakoś nie mogliśmy zaskoczyć. Nie czytajcie o poronieniach. Nie ma sesnu. Tylko sie stresujecie. Co ma byc to bedzie. Pewnych żeczy nie da się uniknąć i nie ma co się nad nimi zastanawiać dopóki nie ma potrzeby. Trzeba myśleć pozytywnie i dużo odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziś czują się lutóweczki ? :) Witam Paulinka, to w którym jesteś tygodniu ciąży? Już dzisiaj masz szansę zobaczyć serducho bijące :) Ale super. Koniecznie napisz jakie wrażenia po wizycie. 18 miesięcy starań uczy pokory. Ważne, że się w końcu udało, gratulacje :) A to Twoja pierwsza dzidzia? U mnie dzisiaj deszczowo. A wiecie co mi się dzisiaj śniło, że ta moja ciąża, te 2 krechy na teście to było moje złudzenie. Zerwałam się o 5tej i robiłam test :) Jak ujrzałam 2 krechy spokojnie poszłam spać dalej :) Buziaki dla wszystkich lutowych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccczarnaaa
witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jestem po wizycie u gin. moja kropeczka ma 8 tygodni i mam termin na 20 stycznia 2010 fajan data 20.01.2010 hehehe nie wiem jak ja to liczyłam ale zostaję z Wami :) mam zrobić analizę moczu, krwi. Pytałam o te bóle brzucha powiedział, że jak nie zdarzają się często to nic groźnego trzeba powoli wstawać a jak boli częściej to położyć się i odpocząć. Mnie boli za każdym razem jak wstaję powiedział że mogę brać magnez i kwas foliowy oczywiście. Po wizycie czuję się całkiem inaczej jakoś tak lepiej, już bez wielkich obaw.Może dlatego że zobaczyłam bijące serduszko :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis z nerwow powtorzylam elektroniczny test..musialam sie uspokoic ze beta przyrosla bo mi objawy sie zatrzymaly jakos tak radykalnie dosyc...jest po 5 dniach od zrobienia ostatniego testu o tydzien dalej wiec chyba ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesska gratulacje :) To Ty w zasadzie styczniówka jesteś... 8 tydzień, pięknie :) Rzeczywiście fajna data 20.01.2010. Jak zareagowałaś jak zobaczyłaś bijące serduszko? Majóweczko pewnie zmęczona po nocnej zmianie jesteś. Ciekawa jestem, czy ten elekroniczny test można dostać gdzieś w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno na alegro zobacz Carbo blue dygital jest bardzo dobry ale nie tani pokazuje ci od razu tydzien ciazy od zaplodnienia w opakowaniu sa 2 testy ja placilam za te 2 jakies 16 funtow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula4444
witajcie Mamy :) ja tez chce sie pochwalic moim szkrabkiem w brzuszku! :-) 26.05 zrobiłam test i 2 kreski :-))))) wczoraj byłam na usg i mam pecherzyk ciążowy z echem pecherzyka żółtkowego o srednicy 3mm. wg ginekolog to 3 tydz od zapłodnienia ostatnia @ miałam 21.04 ale miałam późna owulacje bo gdzie 18-20dc. w ostatnim tyg byłam troszke senna teraz juz nie tak bardzo mam bardzo wrazliwe piersi i na poczatku pobolewał mnie brzuszek od pon juz troszke mniej. na razie nie mam mdłosci aha jeszcze jajnik czasem mnie kłuje ale to ponoc normalne bo macica sie rozrasta. nastepne usg mam na 16.06 kurcze staralismy sie sporo ponad rok i brałam bromergon i sie udało dosłownie nie mogłam uwierzyc. teraz sie boje czy wszystko bedzie oki, wiem, ze musze myslec pozytywnie, ale i tak sie boje czy Wy tez macie dziwne wizje? Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallaa32
witam wlasnie jestem po badaniach hcg +b 690,5..... mam nadzieje ze to ciąża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey. może za trzy dni do Was dołącze mamuski:) oby sie udało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ! Znalazłam tabelę ze skalą beta hcg :-) Tygodnie ciąży poziom beta hcg 3 5-50 mIU/ml 4 5-430 mIU/ml 5 19-7340 mIU/ml 6 1000-56000 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallaa32
Czyli z tabelki wynikałoby ze jestem w 4-5 tygodniu? A wy dziewczyny jakie miałyscie wyniki?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poniedziałek wybiorę się na betę, zobaczymy... Magdula witaj :) Gratulacje :) 3 tydzień od zapłodnienia, czyli ok 6 tyg ciąży, tak? Chyba wszystkie mamy, jak to nazwałaś \"dziwne wizje\" ,uznaję to za normalne. Ja jestem umówiona do lekarza 16.06. To będzie ok 7 tyg ciąży i mam nadzieję zobaczyć bijące serducho :) Allaa32 oczywiście, że to ciąża, a cóżby innego z taką betą? ;) Matejka trzymamy kciuki, żeby się udało i dołączaj do nas :) Majóweczko dzięki za informację, rzeczywiście drogi ten tester... :( Z tego co słyszałam w uk też robią badanie bety, ale nie wiem jak to jest z dostępnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Witaniu w przyszlym tygodniu ide do lekarza poprosze o zrobienie bety a dziewczyny jak sie ogolnie czujecie ?? ja sie wyspalam po nocce...a dzis mam wolne hehe oczywiscie zalatwilam sobie..nie chce sie przemeczac..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o dziwo wcześnie wstaję (jak nigdy) i jestem wyspana..ale w ciągu dnia za to czuję się zmęczenie wiem dlaczego, przecież nic ciężkiego nie robię... Mój organizm dziwnie znosi tą ciąże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallaa32
ja równiez budze sie wczesnie rano i sufituje....o 5 rano jestem juz wyspana....!!!za to wieczorem mam takie bóle podbrzucha jakby ukłucia....no i dziwne takie żabki w brzuchu macie tez takie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janatka
dziewczynki czy to jedyny termin lutowy?????? czy moze jest jkiaes inne formu, bo szukam znajmoej lutowej i nie moge znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janatka
majoweczka pustkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallaa32
hehe..nie to nie gazy to takie dziwne uczucie.....no i te bóle piersi.... ;-( wiecie moze kiedy mozna usłyszec serduch dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinka85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinka85
witam. Wczoraj zrobiłam trzy testy i wszystkie wyszły pozytywnie tylko druga kreska była blada ale widoczna, @ mam dostać w sobote i tak sie troche martwie czy testy sie nie pomyliły... jeśli nie to was dołącze. pozdrawiam i gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko pewnie, że nie przemęczaj się :) Jak da się załatwic wolne, to bierz jak najwięcej :) Należy Ci się :) Serducho zaczyna bić w 6 tyg ciąży, czytałam, że do końca 8 tygodnia już na 100% powinno być widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×