Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Karolka, Wielkie gratulacje!!!! Bedziesz miala 2 x wiecej do kochania:-) Jednak mialas racje ze swoimi przeczuciami. Ja bym na przyklad chciala miec blizniaki, choc wiem ze to tak strasznie duzo roboty. Ale u mnie jest na 100% tylko jedno. Zreszta w mojej rodzinie nigdy jak pamiec siega nie bylo nawet jednej pary blizniakow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
Gratuluje Bliżniaków! na poczatku 2 razy wiecej roboty, a potem 2 razy wiekszy spokoj bo beda mialy sie z kim bawic:)...wiem jak mama maila ze mna i z siostra:) tyle ze my nie blizniaki, ale tak jakby, rok po roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
dziewczeta wczesniej zadalam pytanko, ale pewnie przeoczylyscie, zadam jeszcze razs, bo czytam na innych forach, ze rzadko testy z moczu wychodza kilka dni przed okresem. to dobrze ze zobaczylam 2 kreski 3 dni przed? czy oznacza to ze moje jajniki produkuja duzo patrz. odpowiednie ilosci hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
dziękuję dziewczynki,super szczęśliwa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka gratulacje!! :) no to masz podwójne szczęście pod serduszkiem :) dbaj o siebie heya, mi też test wyszedł 3 dni przed spodziewaną @ i wszystko jak narazie jest ok. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
dziekuje kochane:) w poniedzialek ide na bete zobazcymy jak rosnie...ile powinnam miec skoro zaplodnienie nast gdzies 8-9 czerwca a zagniezdzenie ok16. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Karolka83 Gratuluje !!! :D Jak fajnie ! :):):) heya9 Ja też robiłam test przed spodziewanym okresem i też wyszedł pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
dziekuje za wszytskie odpowiedzi. jade do pracy a po drodze kupie sobie gazetke na temat;) w koncu bede mama musze sie przygotowac:) powoli sie oswajam i naprawde jesli bedzie to 1 marca, to takiego prezentu na dzien kobiet nie moglam sobie wyobrazic na pewno:D papa i do wieczora--poznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya, przepraszam ale dzień kobiet jest chyba 8 marca ? ;P no, ale prezent tak czy inaczej rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya? a czemu 1 marca? dzień kobiet jest 8ego przecież... chyba, że nie mieszkasz w Polsce i może u was jest jakoś inaczej :) Karolka, gratulacje olbrzymie!! za dwoje w zasadzie :) to twoje pierwsze maluchy, tak? heya, jeśli lekarz zleci ci badania, to zawsze możesz iść do ogólnego po skierowanie na nie, wtedy nic nie płacisz :) miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężaróweczki. Jeny normalnie pozabijam tego mojego chłopa. Cała noc przy kompie siedział, a później nieprzytomny...zamiast leżeć dzisiaj od rana motłachałam się z młodym...i wielce mi się oburzył, że teraz go niosłam... tylko, że jakoś wcześniej mu to nie przeszkadzało... :/ Dobra - poszli na spacer. To ja i Jan - http://nasza-klasa.pl/profile/2887636... Niestety Waszych jeszcze nieoglądałam, a właściwie oglądałam ze 3 zdjęcia z Turcji...Super fotki. :D Karolka - gratuluję bliźniaków. Jedna robota i po krzyku. :D Witam nowe ciężarówki...Spadam odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - gratulacje ogromne!!!!!!! wow :D ja tez wrocilam od lekarza ale u mnie za wczesnie by serduszko bylo widac poniewaz owulacje mialam bardzo pozno zarodek dopiero sie zaczal rozwijac, pecherzyk jest 14,1 mm - to dopiero 5 tydzien a nie jak wedlug okresu prawie 7 ;) zeby posluchac serduszka najlepiej mam przyjsc za 2 albo 3 tyg ale ja juz sobie poczekam na scan w szpitalu :) i jeszcze lekarz powiedzial ze bardzo dobrze ze zdecydowalismy sie na dziecko po dziecku przy pcos gdybym poczekala rok dluzej moglabym miec bardzo duze problemy z zajsciem w ciaze bo jajniki przestaly by pracowac jak powinny a teraz pierwsza ciaza udroznila wszystko i dlatego tak ladnie sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka - to pytanie z rzędu tych: a kupiłabyś buty za 10 - 11 tys??? ...Ludzie którzy tyle wydają na wózki zarabiają taką kasę, że dla nich 6,5 tyz złotych to tyle co dla nas 200 - 300 - czyli taniocha... Nie wiem. Może gdybym miesięcznie zarabiała z 30- 40 tys i chłop tyle samo albo więcej i mi się spodobał to bym kupiła. Na dzień dzisiejszy jest to dla mnie nie do pomyślenia. Za tyle to bym samochód kupiła, żeby dziecko wozić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Karolka-gratuluję blizniaków,podwójne szczęście od razu,super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
A,co do testu,ja też robiłam 3 dni przed @ i pokazały się 2 wyrazne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGA NIE MOGE WEJSC W LINKA :(aa co do sporych zarobkow to i tak nie kupila bym takiego wozka bo bym sie bala ze mi z dzieckiem ukradna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że to wszystko zależy od zarobków, prywatnych upodobań, mody i tego w jakich kręgach się obracamy. Zamożne osoby na pewno więcej wydaja na wyprawke dla dziecka i trudno im się dziwić... skoro maja na to kasę. Czy ja wydałabym 6.5tys na wózek??? hmmm... jakbym miała to może... na szczęscie nie mam takiego problemu:-) U nas wózki sa dosyć drogie tak że te 1000-1500 zl trzeba wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenie oraz wytrwałości !! :)))) Oby wam dzieciaczki rosły zdrowiutkie !!! :)))) Ja mam termin na styczeń 2010:) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje martha :D to mile ..:) my tobie rowniez zyczymy pociechy z malenstwa no i super ciazy :) daga sliczny ten twoj skaRBEk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Ja również mam termin na 01.02.2010 jestem na przełomie 7/8 m-ca.Już widziałam serduszko ;) Wczoraj miałam jakieś brązowe plamienia dostałam luteinę i dzisiaj już spokój ale muszę leżeć.Czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja mialam jedno dniowe krwawienie ale jestem w UK i nic nie dostalam na to ..poprostu normalne to tu jest gratuluje ciazy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka dziękuję ;)No mi przeszło.A Tobie nic nie dali?Słyszałam że tam się stawia na naturalną selekcję?ale czasem tylko brak progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do 12stego tygodnia troszke selekcja naturalna :( niestety no i polowa angoli ma wady genetyczne moze jest to wlasnie brak szczegolowych badan w ciazy..i malej czestotliwosci Usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka gratulacje wielkie!!! Ja dzisiaj cały dzień na spacerze i tak się zmachałam że jak głowę do poduszki przyłożę to chyba jutro po południu wstanę;) Pozdrawiam dziewczyny i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×