Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

majóweczka brzuchol boski...Ola rzeczywiście dzisiaj już tyle tych pięknych brzuszków było, że pewnie nie tylko tobie się przyśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, dobre :D :D :D AniaForever jak ta twoja teściowa mogła? Co za baba!!! No ciekawe z tym łebkiem :D :D Bede-mama ciekawe co myślą tam w pracy, musi to fajnie wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko juz sie otworzyl:) wszystkie maci epiekne brzucholki:) takie slodiie sa:):) ja za 1,5 godz. wychodze i bede was czytac dopiero w sobote, jak znajde czas... ale jak wy w takim tempie piszecie to mam nadzieje ze uda mi sie nadrobic lekturke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Ale macie piękne brzuszki:)))). Dziś się dowiedziałam mój fasolek jest zdrowy!!!!! haha, jak się cieszę:)))). Bartuś chyba go nazwe:)) wykluczyli 5 zespołów w tym Downa! jestem swzczęśliwa! nareszcie mogę sie spokojnie cieszyc ciążą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jakuba gratuluje z calego serca. Szczeze poweim ze caly czas myslalam ze wsyztsko oki:) ze dzidzunka zdrowa.:) wszystkim mamusiom tego zycze:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piekne:) Tak sie naogladalam tych buniow ze wlasnemu juz pare fotek cyklam,ale ze nie mam kabla jak wroci moj Radek kaze odrazu wyslac je na kompa i na foto.pl lub cos byscie i moj zobaczyly :) Jak zrobilam fotki,to w sumie jest malutki:)albo po prostu normalny :) Ja dzisiaj robie porzadek w lodowce,posegreguje amciu,pomyje a na koncu zrobie prasowanko :) Witaniu - 3 lub 4D najlepiej robic po 20 tyg, wtedy jest wszystko najlepiej widoczne i gotowe do zdiagnozowania :) A te twoje foto - milusi brzusio,z poczatku myslalam ze lezysz,taki malusi :) Agus_inv - twoj bunio tez przeslodki,zazdroszcze jutrzejszego 4D,a co do Wigilii,my z narzeczonym rowniez nie mozemy sie doczekac, bo to nasza pierwsza wigilia i On juz sie cieszy ze beda to Jego najpiekniejsze swieta:) Moncia198712 - to ty duze juz masz dziecko :) Kiedy je urodzilas?? A i dobrze ze wyjasnilas co to Tyta, trzebab bylo odrazu napisac "to co miala Ola z reklamy Kinder czekolady jak szla do 1wszej klasy" :D Filipinko - jesli zle ci jest z prowadzacym ginkiem, po prostu go zmien liczy sie twoje i dzidzi dobro,jesli nie luubisz wizyt u tego wlasnie lekarza jest to eystarczajacy powod by go zmienic :) Powodzenia w szukaniu nowego,a jest ich wielu :) Bede mama, - ja w odroznieniu do tego co dziewczyny pisza slyszalam ze w takim wypadku powinno sie zbadac piersi,bo mleko nie tworzy sie tak szybko... Ale to twoja decyzja :) majoweczko - ty nie gadaj 200 gramow :P Jak ja bylam 14sierpnia na USG a byl to moj 17 tydz to dzidzia juz 185 gramow wazyla teraz napewno przekroczyla ta wage :) A chyba nie bedzie pulpecikiem... Z reszta oby zdrowe :) Fasola - co do prezentu, najlepszy bedzie jakis drobny gadzet, jakas rzecz jaka ona lubi - moze fikusna bielizna? Na noc poslubna :P Albo zegarek lub bransoletka - z Yes sa zajefajne,sama taka dostalam rok temu na urodziny i nosze co dzien :) Hehe,dzwonil moj facet,dostal podwyzke :) Fajnie bo w listopadzie juz nie bedziemy grali wiec idealnie nam dla portfela to zrobi ;)Co do snow,cos mi sie snilo ale nie pamietam... Chyba cos milego:P Monique - ty masz 20 TYDZIEN?? Ja pier...Ty jeszcze 13 stycznia urodzisz :) Ale fajnie :) pozdrowionka miski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Jakubka cudowna wiadomosc :) Gratuluje,tez bym chciala bysmy mialy zdrowe jak rybki nasze dzidziule :) :*** Buziole i glaskacze dla twojej dzidzi,bylas mamusiu naprawde dzielna!!! Teraz w spokoju oczekujmy razem na porody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Jakubka ale super:) Cieszę się razem z Tobą!!! Teraz sobie możesz spokojnie zacząć przejmować się głupotkami takimi jak za szybko albo za wolno rosnący brzuch itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santica-moja dzidzia w 17 tygodniu ciazy mial 210 gramow wez mnie nie strasz ....hehe mamo Jakubka-🌼 suuuper wiadomosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Jakubka cieszymy się razem z Tobą! Świetna wiadomość, więcej takich Pozdrawiam mamusie i brzuszki kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santica- w piatek spytam ginka na wizycie.- o ile ne zapomne ...:) ciagle wszystko zapominam :) nazywam to "ciazowym alzheimerem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Mamo Jakubka moje serce raduje się razem z Tobą jak bym mogła to bym Cię wycałowała ze szczęścia no i ten Twój piękny brzuszek i skarb który w nim mieszka. Całuje Was Brzuszkowe Maminki👄 Czytam 🌼 Kibicuje 🌼 Ciesze się z Wami 🌼 Pamiętam o Was 🌼 I czekam na Pierwszego LUTOWEGO Dzidziolka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SanticiaKondradek - dlaczego akurat 13 stycznia 2010 ? czy to jakaś ważna data ? Ale to jest bardzo możliwe że urodze w styczniu , chyba że będzie po terminie ! Jednak i tak z wami zostaję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o moje zaktualizowane dane !!! wcześniej podałam źle wage .. teraz jest ok z -7 kg mam już tylko - 2 kg od poczatkowej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kobietki. Niby siedzę w domu na L4 i powinnam mieć masę czasu, a tu zero... Agus_inv- bezpiecznej podróży. MamaJakubka- suuuuuper!!! Ale się cieszę!!!! Kasia W- Postaram się wstawić dziś mojego brzuchola bo Wasze już takie fajniutkie są. AniaForever- a u mojej teściowej sytuacja odwrotna - "Cos taki mały ten brzuch masz! I taka jakaś "nie w ciąży" jesteś. Pewnie nic nie jesz."...hehehehe...Nie dogodzi człowiek i tyle. Kumpela była w 22tc na 3D. Zapłacili 270 zł - lekarz przysięgał, że chłopiec...W 36tc okazało się, że jednak dziewczynka...hehehehe Filipinka- zmieniaj. Im szybciej tym lepiej. Po co masz się stresować jakąś babą. Dziewczynki u mnie w pracy babka opowiadała, że przy 3 dziecku to nie kapnęła się, że w ciąży jest tylko poszła do lekarza bo od razu mleko miała. A tam sie okazało, że to 10tc.:D Mam cały czas jakies sny - przed ciążą spałam jak niemowlę, a teraz fuuuu... Ostatnio snią mi sie albo połamane zęby (i schizuję, że to na smierć) albo dzieci (a to na nieszczęście). Dzisiaj mi się młody śnił z ofajdanym pampersem... Qrde chyba z tego wszystkiego chlopa po pizzę wyslę...Ale mi smaki robicie... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Ja prawie w calosci skonczylam moj plan na dzisiejszy dzien :) Na obiadek zrobilam makaron w sosie smietanowym z serem i ananasem oraz krupniczek:) A na kolacje przygotowalam salatke owocowa :) Umylam lodowke,pouczylam sie na poprawke,oplacilam nowe studia... I pozostalo mi prasowanko :P Bleh, Radek przygotowal na dzis wieczor filmowy,wiec salatka akurat sie przyda :) Za 15 min sie go spodziewam ale dopiero jak skoncze prasowac, wkleje zdjecie bunia, caluje w pyszczki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santicia moj mały bedzie miec 1 listopada 2 latka urodziłam go 1.11.2007 ;-) mamo jakubka to dobrze ze dzidzius zdrowy 😘 ja juz dzis sowje tez zrobilam co mialam w planach posprzatałam pranie wyprałam wiec do wieczora mam luz buziakipapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Jakubka SUPER WIEŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Bardzo się cieszę, nieopisana radość :) :) :) Santicia koniecznie dodaj brzuszek :) A to taki pracowity dzień i prasowanko, którego nie znoszę... Dzięki za info, to pójdę na 3d w 21 tyg :) Gratuluję podwyżki w rodzinie :) Kasiu W a co u Ciebie i Adusi? Monique w 5 miesiącu ciągle na minusie waga :) Będziemy Ci pierwszej kibicować na porodówce ;) Daga p. te sny to norma w ciąży... Teściowa potrzebuje widzieć duży brzuch i koniec :) Buziaki dla brzuszków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga super masz brzusio no serio wyglada na dziewczynke jakos nisko jest??!! własnie ugotowałam jajeczka bede paste jajeczna robic tylko kurde nie mam szczypiorka z cebulka zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga boski masz ten brzusio Monique ty się nie przejmuj, bo ja z kolei na pewno urodzę w marcu, ale i tak zostaje z Wami:) Santicia jesteś boska, ja przy Tobie nic nie robię:) Może będziesz moją motywacją do działania;) A co do jedzonka to ja właśnie opycham się kalafiorkiem z bułką mmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny bylam na spotkaniu towarzyskim z kolezanka ktorej dziesiec lat nie widzilam,bylo super ale sie chyba strulam jedzeniem...rozwolnienie bole brzucha:((((((kosmos musialam wziasc nospe forte...strasznie bolalo...dopiero lekko przechodzi...kurde ja to mam pecha ...jak nie urok to sraczka doslownie...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama-- pytalas o piersi, mi sie porobila masa rozstepow na piersiach, pozatym odczuwam straszna wrazliwosc na sutkach. Sutki jakby mi pekaly i tworzy sie na nich taka skorupka... jakby strupek. Narazie nie zauwazylam zeby cos mi cieklo ale zwroce na to uwage i dam Ci znac jak cos sie bedzie dzialo :) mama Jakubka-- gratuluje wspanialych wiesci!! teraz to juz stres pojdzie na dol :) a co do USG 3d/4d to ja sie bede umawiac na koniec wrzesnia :) jak dam rade to moze jeszcze jutro zamowie wizyte. A powiedzcie mi w czym jest ta roznica miedzy 3d a 4d ? nie czaje o co chodzi jak pisza ze 4d jest w czasie rzeczywistym... :P tez jutro poszukam aparatu i cykne fotke mojego brzusia ;) dobrej nocki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) kasia w- 🌻 monique- dziewczyny wy tak piszecie o porodach w styczniu- ja sie szczerze mowiac na to nastawiam poniewz moja mama miala termin z moim bratem na 04.02. 1982 :D a urodzila 10.01 kolezanka miala jak ja na 14.02 a urodzila 03.01 takze jak widac wszytsko ejst mozliwe- dlatego biore tez styczen pod uwage :) daga- ty sie za bardzo nie rozpedzaj, ok- odpoczywaj!!!!! brzusio slodki santica- a nie chcesz u mnie poprasaowac ?? :D :D :D majoweczka- oj biedactwo, strulas sie :( ehhh jak sie dzisiaj czujesz?? lepiej juz?? sabines- mi tez sie robily takie strupki i np przedwczoraj wieczorem mi polecialo z prawej piersi a dzis rano jak wstalam z lewej - dziwne to ale mysle ze jutro sie czegos dowiem od ginka :) dziewzyny ja juz jutro mam wizyte :) i po wizycie juz nie ide do pracy, chce pobyc z mezem :) bo zawsze szlismy do gina i ja siup do pracy i jakos nie moglismy sie wspolnie cieszyc tylko bylo to takie przerwane (bo do pracy mosialam) a jutro idziemy na 10:50 i potem do domku na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutóweczki w kolejnym dniu wspólnego ciążowania :) Jak się spało? Mnie dziś dla odmiany śniło się jedzenie :D Pyszności :D Sabiness ja też na koniec września na 4d się umówię :) Majóweczko mam nadzieję, że biegunka i ból brzucha minął :/ Jak się dziś czujesz? Daga głaskanko dla brzusia milusiego :) No i oczywiście buziaki dla pozostałych pięknych brzuszków :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama dobry pomysł :) Po wizycie trzeba świętować, bo to są najpiękniejsze chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×