Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Witam,no nam tez przed chwila kopary opadly..bylismy sie zorientowac w cenach,no podstawowa wyprawka to zezre 1000 funtow:(...za dobry wozek w uk trzeba dac z 500,lozeczko z posciela 200,przewijak 100...Z pensji meza bedzie ciezko,coz pokombinuje sie jakos...aaa kupilam fajne dzinsy ciazowe za 16 f,z regulacja takze chociaz cos...pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,byłam z mężem u tej starszej szwagierki i stało zdjęcie ze ślubu młodszej szwagierki,mój mąż aż krzyknął:"taka sama suknia jak twoja.Miałyscie racje-to wszystko z zazdrości.Szwagierka skopiowała dosłownie wszystko za mną:suknia prawie identyczna,bukiet taki sam,fryzura taka sama,nawet takie same ozdoby we włosach.ŚMIESZNE.Ja bardzo nie lubię jak ktos mnie papuguje.Jak wracaliśmy,mąż jeszcze skomentował tak śmiesznie:"może nas nie zaprosiła,bo bała się że będziesz wyglądała ładniej od niej" Co się dzieje z MArwo,ktoś wie?Marwo,odezwij się,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka,to może do Polski przyjedźcie na zakupy,a nie możesz pozamawiać na allegro?Ja kupiłam łóżeczko z pościelą za 315 zł,bardzo solidne łóżeczko,z szufladą i pościel dla alergików,ekologiczna.Ubranka mam niektóre nowe,a niektóre kupiłam używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa podczytująca was mama
Dziewczyny mam do was pytanie jezeli juz mowa o zakupach... myślicie ze to juz czas zeby zacząc zakupy dla maluszka no wiecie ,,ubranka ..meble wózek czy moze to jeszcze za wczesnie??? pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a kto nam tak ladnie tabelke poukladal? :D Przyznac sie? Majoweczko, wcale nie jest drogo, nie trzeba od razu w Zarze kupowac, lozeczko z ikei-50 funtow (300 zl), lozeczko turystyczne 30funtow (150zl) dobry wozek 200funtow (1000zl), ciuszki pajacyki czy T od 4 funtow(20 zl), na moje czesciej wychodzi taniej niz w polsce a porownujac zarobki w polsce a w angli az wstyd narzekac :P Widzisz jakie tanie ladnie spodnie kupilas, nie jest zle ;) Styczniowa malwo, ale jaja :D A powiedz czy ta starsza szwagierka jakos przeprosila za milczenie czy za siostre czy wogole za taka sytuacje? czy nie poruszala tematu? Ja w pracy, przezywam strasznie jutrzejsze usg, mialam sen ze pani mnie pomierzyla, dala jakies pigulki ale usg powiedziala ze nie zrobi :D Trzymajcie kciuki jutro rano by dzidzia byla zdrowa, juz za dziewczynke to nie trzeba, bedzie co ma byc, a moja kruszynka taka mi sie delikatniutka wydaje, nie kopie mnie tylko smyra i robi fikolki, kojarzy mi sie z delikatna dziewczynka, moj maz to wysoki i silny chlop i nie wyobrazam sobie by zrobil takiego delikatniusiego synka :D No umieram z ciekawosci, jak sie dowiem ze wszytsko ok i plci to ide kupic pierwszy ciuszek :) Jupi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutowa mamo, ja bym sie jeszcze wstrzymala poki dzidzia nie bedzie starsza, tak aby w razie przedwczesnego porodu miala szanse na przezycie. Ciuszki mozna ale lozko czy wozek to bym sie bala ;) Nie ze wierze w przesady ale jakos tak nie umialabym teraz kupic wozka ;) To tyllko moja opinia bo tez nic nie szkodzi jak ktos ma juz wszytsko skompletowane przed zajsciem w ciaze ;) Ja to wogole najpozniej z was wszytsko kupie bo do polski wracam na gwiazdke, potem szukam mieszkania, potem go remontuje i dopiero potem bede kupowac meble dla domu i dla dziecka, wozek to pewnie na samym koncu kupie ;) Mam nadzieje ze sie wyrobie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanaa,nie było jej w pokoju w tym momencie,jak weszła,mąż coś tam zapytał czy mieli takie obrączki jak na tym zdjęciu,odpowiedziała że to tylko taki ozdobnik na zdjęciu te obrączki .Szybko zmieniła temat,ja też coś tam zaczęłam o czymś innym,bo się niezręcznie zrobiło.Sama do nas przyszła wczoraj na chwilę ale nic nie tłumaczyła,zero .Mąż o nic jej nie pytał,więc ja tym bardziej się nie wypowiadałam na ten temat Teść dzś mnie wyściskał i wycałował jakby mnie sto lat nie widział i też ani słowa na temat tego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko, ostatnio w asdzie widzialam turystyczne lozeczko za 25 funtow, mothercare wg mnie jest drogi, co do ciuszkow to ja patrzalam na tansze matki jak peacocks czy austin. Wozki nowe na ebay widzialam od 150-300 wg mnie juz wypasione i markowe jak Graco. W argosie widzialam lozeczko za 60 funtow. Ale wiesz co, my to ciagle mamy inne doswiadczenia, chociazby opieka medyczna w uk. Ale ja tez nie mam jakis wielkich jakosciowo wymagan, kazda kasa sie liczy bo nasze plany po powrocie wymagaja duzych nakladow. Wiadomo ze kazdy sie jakos inaczej na to zapatruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa malwo, no to jednak okazali sie burakami bo przemilczeli temat. Wiadomo ze to nie byla ich decyzja ale ja na ich miejscu poczulabym sie do wyjasnienia czemu tak a nie inaczej wszylo z tym slubem. A ty bylas mila czy mialam dystanas do nich i do tescia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutówko poczytująca - wózka lepiej nie kupować bo leci Ci gwarancja, a jest nieuzywany. Dla młodego łóźeczko kupiłam w 4 mcu z wyprzedaży 50%taniej. Ciuszki kompletowałam też praktycznie od początku. Teraz też mam juz od lata 3 pajace na 62 i 3 na 68 (była wyprzedaż). Niestety więcej nie kupuje jak narazie bo po pierwsze robimy remont i urządzamy dziecięcy pokój więc nie mamy jeszcze mebli i gdzie tego trzymać, a po drugie brak kasy. :(. Ale za pierwszym razem to wolałam miec wszystko do 7 mca w razie gdybym reszte ciąży musiała leżeć, a teraz nie ma trwgedii bo tak naprawdę to po młodym się wszystko skompletuje. Co prawda chciałabym miec dla dzidzi nowe rzeczy żeby biedna nie była gorsza. Majóweczka -kurcze tu też drogo. Nie mówię o ciuchach z Zary (napaliłam sie na sukienusie ale 99zł to za dużo więc poczekam do wyprzedaży i kupię młodej na roczek -jesli jeszcze będzie) ale o takich zwykłych śpiochach i kaftanikach. Oglądałam wczoraj za 35zł - na wieszaku wisiały spiochy i kaftanik więc głupia myslałam, że tyle za kompet(a wcale nie był powalająy). Jak doszła ekspedientka i zaczęła mi szukać rozmiarów to okazało się. że tyle to same śpiochy kosztują, a kaftanik nastepne 30zł. Szok! Gdyby to jeszcze było jakieś super ale zwykłe różowe spioszki... Malwa- teść pewnie Cię wyściskał, że afery nie zrobiłaś. Na pewno jest z Ciebie dumny.:D Falbanaa- trzymam kciuki za wizytę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chacha,no dobre,afery faktycznie nie zrobiłam,to nie w moim stylu,zachowywałam się normalnie,pomyślałam sobie,że jak oni się z tym dobrze czują to ja tym bardziej nie będę się tym zadręczać.Mężowi tylko powiedziałm w drodze powrotnej że do jego siostry się nigdy nie odezwę,nigdy przenigdy i nie zaproszę jej na chrzciny.A szwagierka do mnie,czy już kurtkę kupiłam ciążową,powiedziałam że ta to jeszcze nie jest nowa,że sobie zamówiłam,a ona na to:"a co ty potem zrobisz z tyloma rzeczami ciążowymi?"ja jej na to:"nie martw się,ja chcę jeszcze jedno dziecko"Ale ją zatkało. Normalnie się cieszę,że będę miała syna,a nie tak jak szwagierka córkę,bo jestem pewna że wszystko kupowałaby za mną,wózek taki sam,ubranka,wszystko.bleeee,co za brak wyobraźni.MOja kumpela też ma takie szwagierki i bratowa,ona zawsze sobie coś fajnego wymyśli,jakąś sukienkę,albo coś w mieszkaniu,a one zawsze zobaczą i kupują identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, cichutko tu cos przy weekendzie, ooo widze, ze ktos nas "poukladal na liscie" - milusio styczniowaM mnie tez brzuch swedzi strasznie, codziennie juz sie trzeba smarowac niestety, staraj sie nie drapac, wiem wiem latwo powiedziec, pociesze cie tylko ze nie jestes sama :-) Doskonale was rozumiem z tymi wydatkami, nie wiem czemu tez myslalam, ze dzieci sa tansze, szczegolnie te male, dlatego tez uwazam ze koniecznie juz trzeba zaczac robic zakupy, zeby chociaz rozlozyc sobie te koszta na raty, powodzenia w polowaniu mamunie Falabanaa koniecznie zdaj relacje jutro, oczywscie trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- no niestety dziedzia kosztuje- ja lubie pochodzic po sklepach i sie juz rozgladac gdzie co ile kosztuje tak dla porownania np za wozkiem i mebelkami dla dzidzi juz sie rozgladalismy, tak zeby wiedziec ile mniej wiecej kosztuja ale kupimy dopiero pod gwiazdke jak pokoik bedzie juz gotowy :) z wozkiem tez sie nam nie spieszy bo po co ma stac :) bezczynnie :D mila osobko- dziekujemy za tabelke :) 8 dziewuszek 7 chlopaczkow 6 niewiadomych :) malwa- ja raczej bede chodzila w kozaczkacz z ostatniego sezonu tylko za kurtka musze sie rozejrzec bo nawet w tych jesiennych plaszczykach juz nie moge dopiac guzikow :) jak je zapne to wygladam jak "bombka" :D tak to jest jak sie nie ma wlasnego gustu to sie kopiuje od innych :) majoweczka- zwracaj uwage na przeceny to ozna fajne ciuszki znalezc i kaske zaoszczedzic! falbana- powodzenia jutro na USG- czekamy na wiesci :) ciekawa jestem czy malenstwo pokaze plec ;) bedziesz miala jazde zakupowa w nowym roku- nie zazdroszcze :) grysia- nie panikujmy, jakos damy przeciez rade- jawazniejsze aby dzidziusie byly zdrowe a z reszta jakos dobie poradzimy- trzeba byc optymistycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa malwo, o mnie w rodzinie jest na odwrot, wstyd jest spapugowac ciuch czy cos w mieszkaniu, jak moja kuzynka ma np obraz ktory mi sie podoba to i tak kupie co innego, wozek kazda ma inny, no jakos u mnie na topie jest wyroznienie sie czyms czego nikt inny nie ma ;) Jednie jesli chodzi o dom wczasy czy samochod jest taka jakas lekka zazdrosc, jesli ktos sie buduje to inny tez chce, jak ktos zmienil samochod na lepszy to drugi tez chce ;) Grysia, dzien dobry ;), wstalas wlasnie? Kochana malwo wiem ze kazdy z nas robi byki ortograficzne ale czy nie obrazisz sie jak ci powiem ze chacha pisze sie przez samo H? Bo tak jakos w oczy mnie to kluje hehe, ale jak robisz to dla jaj to spoko :D Swoja droga alez co taka szwagierka ciekawska, czyzby juz miala smaka na twoje ciuszki ciazowe;) ? Jak potem bedzie miala to powiedz ze kasy potrzebujesz i na ebay je sprzedajesz i jesli ona chce to mozesz jej odsprzedaz :D Ale by zrobila oczy ;) Daga, no to znamy ten bol, Zare omijam szerokim lukiem ;) Z reszta ja nigdy na ciuchy nie umialam duzo wydac, za to na buty czy kosmetyki to potrafie wydac sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor kochane ;) Ale mam nadrabiania, no nic ;) Ide po herbatke i zaraz Was tu nadgonie troszeczke ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ostatnio milczałam, ale to nie znaczy, że nie jestem na bieżąco z tematami:) Jak Was czytam, to wesoło robi się na serduchu, a ja ostatnio zdołowana chodzę. Cały czas martwię się, że nie czuję ruchów:( Wczoraj zaczęłam dokładnie 20-ty tydzień. Jutro mam wizytę, połówkową o 15-ej i szczerze umieram ze strachu. Widzę, że Falbana również ma wizytę:) Życzę miłego wieczoru wszystkim, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail do ania-25 nie doszedl :( sylwia, a Twoj mail?? nie przejmoj sie ze nie czuejsz jeszzce ruchow dzidziusia- spytaj ginka, napewno Cie uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P dobra , przyznaje sie ze to ja poukladalam nicki z synkami i coreczkami :P nie wiedzialam czy pomysl sie spodoba.... bo tak zadko pisze :( tych co nie ujelam - przepraszam, przegladnelam ostatnie 10 stron na wiecej czasu nie mialam a zrobilam to z czystej ciekawosci by zobaczyc ile chlopcow i ile dziewczynek moj mejl tilli@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tili kochana serdecznie gratuluję chłopca w brzuszku :):) To się Wam udało ! parka będzie :D:D:D tak jak u nas hehe ! Gratuluje !!! 🌼 ( mamuskaM z forum Diety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie? Podawalam :P Falbanaa@wp.pl Sylwia, no to jest nas 3 na jutro, fasolka tez ma ale na wieczor, jutro albo poglebimy przewage dziewuszek albo wspomozemy ilosc chlopakow :) Ja ci wspolczuje ze nie czujesz ruchow bo to jednak daje ci pewnosc ze dzidzia ma sie dobrze a jak jej nie czujesz to rozne mysli do glowy przychodza, ja tak mialam i wlasnie dlatego zaopatrzylam sie w doplera by sluchac bicie serduszka, bez tego bym pewnie byla strzepkiem nerwow.. Tzn to ze jeszcze nie czujesz to normalne, czytalam na kafe ze czasem do 26 tyg nie czuc. A moze czujesz ale myslisz ze to burczenie w brzuchu, uczucie podobne tylko nizej ;) Bedzie dobrze, juz jutro koniec stresu i bedziesz sie cieszyc ze zdrowego dzidziusia! Zobaczysz, na jutro zamowilam dla nas szczesliwy dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tili narazie nie przejmuj się powrotem . Póki możesz to sobie folguj z umiarem hehehe Widziałam brzuszek na NK - boski !!! Teraz pewnie jeszcze większy :) Po połogu zapraszamy do Nas :D 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanaaa ;) gdybym umiala zrobilabym zawstydzona minke :P :D zycze cudownych wrazen na jutrzejszych usg!!! mykam zajac sie moim malym diabelkiem ostatnio jest niemozliwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, wybaczcie mi.. ale jednak nie dam rady Was nadrobic :( Przeczytac przeczytalam wszystkie posty i tak po krotce odpisze, troszke ogolnie troszke nie.. z gory bardzo Was kochane wsyztskie przepraszam ze nie do wszystkich.. ale komputer mi ciagle nawala.. i sie jakos juz denerwowac zaczelam.. takze jeszcze raz przepraszam, juz bede teraz na biezaco na pewno :)) Tilli i Bede-mama GRATULUJE BARDZO Synkow dziewczynki :D :* Super ze wszystko gra :D Falbanaa, Sylwia i Fasola czekamy na dobre wiadomosci - bo tylko takie kazda pewnie jutro Nam przyniesie :) :* Bede-mama, Styczniowa Malwo dzieki za troske ;) Wybaczcie ze nie napisalam ze mnie nie bedzie przez weekend, ale od piatku nie mialam glowy do tego wszytskiego, bo trzebabylo w koncu zakonczyc ten remont co sie zaczal jakies 3 miesiace temu ;] teraz przynajmniej da sie tu juz mieszkac normalnie hehe ;) Wiec jakby co zapraszam na kawusie ;PP :) Tilli super pomysl z ta tableka :D Na pewno bedziemy ja odswiezac az w koncu cala sie zapelni ;)) Daga, no niestety zdzieraja na kazdym kroku z Nas pieniadze... tez jak ostatnio liczylismy ile mniej wiecej bedzie trzeba wydac na postawowe rzeczy dla dziecka to sie za glowe zlapalismy.. i chyba bedziemy musieli juz zaczac, bo przeciez czas leci.. a nie damy rady wszystkiego na raz niestety kupic :( a zycie tez kosztuje... :( I nei przejmuj sie niczym kochana ! glowka do gory nie doluj sie ! Bo dzidzi smutno ze Mamusia ma taki humorek ;* Styczniowa Malwo co do kozaczkow, to kurcze jak tak bardzo lubie wysokie.. ale wlasnie chyba ta zime sobie daruje, i trzeba cos na plaskim znalezc... Jakos to bedzie ;) A co do plaszczykow.. jakos trzeba bedzie i to ogarnac.. jeszcze troszke poczekam.. jak mi sie zimno zacznie robic to znajde mam nadzieje cos na zime... A co do szwagierki to sama widzisz jak to z Nia wyszlo.. i maz mial racje na pewno 1000.. razy ladniej bys wygladala :) i wygladasz ;) Majoweczka uszy do gory na pewno mozna znalezc jakies tansze odpowiedniki tej wyprawki.. co prawda dlugo trzeba pewnie szukac.. bo teraz na wszystkim staraja sobie zarobic.. To tak po krotce.. ;) Ja zamiast wypoczeta po weekendzie to zmeczona jutro bede odsypiala caly ten remont ;) Ale przynajmniej od razu lepsze samopoczucie jak wszystko ma swoj lad ;) dzidzia przez weekend bardzo ruchliwa :) Takze Mamusia bardzo zadowolona ;) Moj dalej "obrazony" ze nie czuje Malenstwa ;) Ale.. przyjdzie i Jego czas :) Buziaki dla wszystkich Mamulek kochanych :* I dla Dzidziusiow wspanialych :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×