Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

agnesska zazdroszcze Ci zwolnienia w Uk ciaza to nie choroba i zwolnienia nie dostane:( wlasnie zaliczylam pierwsze zyganko po zupie buraczkowej:( pyszna byla ale kibel chcial tez posmakowac:( wlasnie tak myslalam ze bedzie gorzej. W pierwszej ciazy nie wymiotowalam:) pocieszam sie tym ze moze inna plec bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie dzisiaj rano zrobilam sobie test i zobaczyłam 2 kreseczki parę godzin pozniej powtorzylam bo nie dowierzałam i również pojawiły się dwie kreseczki :) problem w tym, że nie wiem czy będę lutówką czy marcówką... różnie mi na tych kalkulatorach wychodzi. Pierwszy dzien ost @ wypada 18 maja przy czym cykle mam 34 dniowe. Na jednym kalkulatorze termin porodu wypada 17.02 a na innym 03.03!!! Mi wychodzi tez przełom lutego/marca. No i nie wiem na jakim topiku pisać :) jestem strasznie podekscytowana. to był moj pierwszy cykl starań! do tabelki boję się jeszcze wpisać bo nie chce zapeszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Na ból gardła w ciąży oprócz tantum vwerde można tez propolki i amol. Mi na szczęscie te bóle krzyża minęły.Czasem brzuszek zaboli czuję taki ucisk takie jakby ciągnięcie po bokach brzucha. Daga jak tam po wizycie u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle a teraz troszkę czasem mam ale do wytrzymania ;) Przed ciążą potrafiłam wypić 3 kawy dziennie a teraz jedna mała mi nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przyszłam się pożegnać jestem po usg mam puste jajo jutro mnie czeka łyżeczkowanie trzymajcie tylko kciuki żeby nie spier... zabiegu i mi nic nie uszkodzili od razu teraz się z wami żegnam bo tu nasze ścieżki się rozchodzą wy zasuwacie do przodu ja za jakiś czas zacznę wszystko od nowa szczerze i prosto z serca życzę wam wszystkim bez wyjątku spokojnego przebiegu waszych ciąż i żeby wasze dzieciaczki urodziły się zdrowe wszystkiego najlepszego kochane kobietki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ponownie:) Wróciłam od lekarza, wszystko ok. Serduszko bije, wyniki wyśmienite ;) Określił mi termin na 11 lutego :) Jest jedno dzieciątko, a bałam się że będą bliźniaki, bo w mojej rodzinie bardzo często się pojawiały. agus_inv - jestem w 6-7tc. Za tydzień zaczynam, więc będzie to 2miesiąc. Początek. Lekarz doradził, żeby nic nie mówić, bo dopiero za 2-3 miesiące zacznie być coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka12 strasznie mi przykro, dobrze, że pozytywnie do tego podchodzisz. Życzę Ci dużo siły i upragnionego dziecka tak szybka jak tego zapragniesz. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka :( przykro mi a to byla Twoja pierwsza wizyta usg? dziwczyny z wymiotow przeczucilo mnie na biegunke :O i to masakra w zyciu takiej nie mialam! brzuch boli strasznie nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Betka bardzo mi przykro,trzymamy za Ciebie tu wszystkie kciuki:) Agness a na długie zwolnienie idziesz? MI pracodawca powiedział ze lepiej będzie jak pojde na L4,mam nadzieje ze lekarz przepisze zwolnienie. co do samopoczucia to jest do d.... dzisiaj pierwszy raz zaliczyłam wymiotowanko,ale przynajmniej tak mdłości nie mordowały mnie w ciągu dnia.. ja już drugi raz się przeziębiłam(dwa tygodnie temu tez byłam chora) boł gardła nie do opisania..ledwo mówię.jutro planuje pojawić się w pracy ostatni raz. a brzuch od dwóch dni boli po lewej stronie tak pod piersiami mniej więcej,pępek dziwnie mi stwardniał..i w ogóle niektóre miejsca na brzuchu mam twarde inne mnie..czy to normalne? plus dzisiaj razem z wymiotowankiem mam gratis wysypkę na buzi..tak jakby naczynka mi popękały--wygląda mi to na jakiś trądzik..normalnie nie miałam takich problemów..i to w okolicach skroni i ust..w miejscahc gdzie mam styczność ze słuchawką w pracY?czy mogło być takie uczulenie od bakterii na słuchawce? ps.w pracy czuję się jak gwiazda:)kazdy mi mówi..super..dostałam od kolegi nawet dzisiaj batonika:)koleżanka wytuliła..i wypytała o wszystko...mówią na mnie brzucholku:) za to od niesympatycznej kierowniczki usłyszałam,ze lepiej jak pojde na to zwolnienie bo zauważyła(wie o mojej ciązy od poniedziałku tego) ze jestem mniej wydajna i więcej na przerwy chodzę..zabrzmiało to jak oskarżenie..i smutno mi się zrobiło...bo ona nie ma serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceblue
betka!!!!!! tak mi przykro ;(((((((((((((((((((((((((((((( będę trzymać kciuki za jutrzejszy zabieg! przytulam mocno! naprawdę wspólczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Hej dziewczynki:) Ja już tradycyjnie o tej porze prawie śpię,ciągle się spac chce,odkąd jestem w ciąży...:) W przyszłym tyg. idę na usg,to będzie 5 tydz. więc mam nadzieję,że coś będzie widac:) Siedzę w domku,na zwolnieniu i już chyba tak będzie do końca.Synek nie daje odpocząc,lata i łobuzuje,trzeba go strasznie pilnowac,bo niedawno nabił sobie konkretnego guza:( Kurcze,tak czytam wasze wypowiedzi i współczuję Wam tych mdłości,trzeba sie namęczyc,nieprzyjemna sprawa.Cały czas myślę,czy i mnie to czeka:) Zdrówka Wam życzę kochane i wytrwania w tych męczarniach,jeszcze trochę i pózniej ciąża będzie o wiele bardziej przyjemna.Jak sobie przypomnę 2 trymestr,ehh,najlepiej było,brzunio jeszcze nieduży to i ciężko nie było jeszcze,wszystkie dolegliwości mijają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Betka,współczuję ogromnie...... Trzymaj się,przytulam z całych sił i zobaczysz,doczekasz się jeszcze upragnionego maleństwa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka mi tez jest bardzo przykro. Jestes bardzo silna i wytrwala pzrynajmneij z tego zo napisalas tak zrozumialam...zycze Ci sily i wytrwalosci jutro oraz przy nastepnych staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Strasznie, strasznie mi przykro :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ale to pewne?Robiłaś usg na dobrym sprzęcie?w którym tc jesteś? Boże mi 2 tygodnie temu też powiedzieli puste jajo płodowe i zabieg...ale nie poszłam!Umówiłam się z innym ginem bo musiałam przed łyżeczkowaniem być pewna że faktycznie tam nic nie ma i co?moje puste jajo ma prawie 2 cm i bije serduszko w rytmie cza cza.Nie wiem ja bym jeszcze to skonsultowała.Mi usunęliby żywe dziecko.Dzięki Bogu że mnie natchnął i że do tego nie dopuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam że jesteś w tym samym tc co ja Betka więc to 8/9tc może poczekaj kilka dni i zrób dla pewności jeszcze raz usg jeśli nie masz bóli i krwawień?wiesz czasem dopiero w 10tc widac płód i serduszko... Mam nadzieję że to pomyłka ale jeśli nie to nie załamuj się i nie martw zabiegiem bo podobno jest tak prosty że nawet student by zrobił. Wiem co przeżywasz i mocno Cię przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Betka- tak bardzo słoneczko Ci współczuję i trzymam kciuki za delikatnego lekarza....🌼😭 Aż głupio mi pisac, że wszystko ok. Serduszko bije, młode ma wiekość odpowiednią do 6 tyg i 4 dni więc tylko 2 dni spóżnione. Termin Gin wyliczył na 12.02.2010 więc pewnie korzystamy z tego samego kalkulatora...;) Z samopoczuciem nie jest najgorzej - a właściwie nie było do momenty ważenia u lekarza. Przedwczoraj rano miałam 66,9 ,a dzisiaj 68,9...a nawet nie mam apetytu...😭 Madziakicia- mój Janek to w wieku 7 miesięcy pierwszą śliwę pod okiem zaliczył. Od tej pory cyklicznie albo guza nabija albo oko podbija. ;). Wczoraj np nurkował przez sen z łóźka (bo leżał w naszym) i zastałam go z nogami na poduszcze, a łepetyną na podłodze. Co zaskakujące pomimo ryku nie obudził się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesc laseczki...Boze kolejna z nas musi przez to przechodzic...kurcze fix..zycie jest ppojebane sorry..:( Ja dzis zwolnilam sie z kolchozu i mam jeszcze tydzien wypowiedzenia..:/ wydawalo mi sie dzis ze poronie...4 lipca lece do polski i chwala Bogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga 🌼 to startowalysmy prawie z taka sama waga tyle ze ja przedwczoraj 66,5 kg a po wczorajszych rewelacjach 65,3 😭 i wcale mnie to nie cieszy mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki a co ja mam powiedzieć?Moja waga 58 przy wzroście 168,5 i stoi w miejscu a jem nawet sporo. Daga bardzo się ciesze że wszystko jest ok ;) Dziewczyny trzeba dbać o siebie i nasze fasolki bo do 14 tc największe ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×