Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

jejku dziewczyny... :( :( betka tak mi przykro, nie wiem co można w tej chwili powiedzieć żeby cię pocieszyć. Musisz swoje wypłakać ale też trzymać się dzielnie. Zobaczysz, że wszystko się ułoży - potrzeba tylko trochę czasu. Będzie dobrze 🌼 🌼 🌼 tili, jej :( trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
NICK; WIEK..........SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska..........02.04.09........07.0 1.10.......? Paulinka..........Irlandia.............02.04.09....... 24.01.10.........? agnesska;32......lubelskie..........13.04.09.........20. 01.10.......? mimi840.........dolny slask..........24.04.09.........02.02.10........? Klaudia0405.....lubelskie...........25.04.09.........0 1.02.10.........? Shee88......małopolskie.............25.04.09.........01. 0 2.10. ........? kama123........UK....................28.04.09.........01 .02.10..........? amelka30........śląskie .............30.04.09 .........07.02.10.........? majoweczka09..UK-kuj-pom.......01.05.09.........06.02.10 ...(2-ga cora) witania...........mazowieckie......01.05.09.........9.02 .10........? Ola.......zachodniopomorskie......03.05.09........12.02. 10......... ..? tilli-tilli............Londyn............04.05.09....... .08.02.10...(chlopak) daga.p.:33........ślaśk..............05.05.09.........12 .02.10. .........? szatynka33.........ślask.............06.o5.09........13 . 02.10.........? Lemurka..........kuj-pom..........06.05.09.........10. 02.10..........? Karolka83......mazowieckie.......06.05.09.........13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka...........śląskie............07.05.09.........13 .02.10.(chłopak) Monikaza24.....dolny śląsk........07.05.09........ 13.02.10..(chłopak) AniaForever.......Łódź.............07.05.09.........11.0 2.10............? agus_inv..........UK.................07.05.09........12. 02.10 .......... filipinka85..........śląskie..........09.05.09........ 16.02.10........... bede-mama24.....Niemcy..........09.05.09.........04.02.1 0..chlo piec chyba .erica...........Londyn..............11.05.09..........16. 02.10..........? aneks87........mazowieckie.......13.05.09..........22.02 .10 ??? ....... ? megi231........... śląskie...........14.05.09........18.02.10 (dziewczynka) micuszita...zachodniopomorskie...14.05.09.........18.02. 10......syn ice blue 28....mazowieckie .......14.05.09 .........17.02.10............? Fryzella26.......podlaskie..........16.05.09.........20. 02.10....... ....? Qanchita..26........Wlkp...........24.05.09.........28.0 2.10...........? Heya9....zachpom. Stargard.......26.05.09.........01.03.10..........? madzikicia...30...lubelskie.........21.05.09.........27. 02.10...........? sarenka28...30... dolnośląskie.....23.05.09.........27.02.10..........? lily white......29.....kuj-pom.......18.05.09..........22.02.10.. ........? nelaprzemka.....18....war.-maz......13.05.09......ok. 20.02.10....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
betka 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
betka 🌼🌼🌼🌼🌼 :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Betka strasznie mi przykro :( Trzymaj się kochana!!! 🌼 ice blue jak Ci się udało z tą stopką? Ja czas próbuję i nie wychodzi :/ tasiulaaa witaj i wypoczywaj jak najwięcej ;) Wszystko będzie na pewno dobrze... Widzę, że coraz więcej nas przybywa :D To dobrze :) Szkoda tylko, że ja nie mam czasu, żeby tak często tutaj zaglądać :/ Ale robię co mogę :D Z dzisiejszych objawów to dalej boli mnie krzyż.Już trzeci dzień :( Mam nadzieję, że w końcu przestanie,bo jakbym miała się tak całą ciążę męczyć to chyba bym zwariowała ;( Karolka czy miałaś może jakieś wzmożone objawy świadczące o tym, że nosisz pod sercem dwie fasolki? ;) Bo u mnie w rodzinie bliźniaki są dziedziczne...i tak się zastanawiam czy i mnie to nie dotyczy... Czuję się całkiem inaczej niż w pierwszej ciąży. Wszystko jakoś tak mocniej odczuwam. No i o wiele szybciej rosnę. Wizytę u lekarza mam dopiero 14 lipca. A więc jeszcze trochę czasu :/ A ja cały czas się zastanawiam... Dobra kończę bo nie zechce Wam się tyle czytać ;) Pozdrawiam wszystkie Ciężarówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka12 jestem pełna podziwu Twojego opanowania i twej sily> Obyś trzymała sie tak cały czas:) Napewno jeszcze bedziesz miala swoja wymazona dziecinke:) tego Cizycze z calego serca!! Wiem ze jest Ci bardzo ciezko, moja kolezanka tez poronila tylko niestety duzo pozniej juz po tym jak czula ruchy dziecka w 6 miesiacu. Bardzo mi zal wszystkich takich kobiet, uwazam ze to nie fair mnustwo narkomanek palaczek pijaczek donosi ciaze a jeszcze wiecej usowa fasolki, to jest takie przykre:(;( moze my za bardzo o siebie dbamy? naprawde mi przykro i mocno Cie przytulam, pozdrawiam:) tilli tilli czuje sie bardzo podobnie do Ciebie z tym ze ja wczoraj pierwszy raz dalam kibelkowi posmakowac moj obiadek:( kurcze a takie dobre bylo(w pierwszej ciazy ani razu nei zwracalam- moze bedzie dziewczynka:D:D pewnie nie byle by zdrowe malenstwo bylo a nastawiam sie na chlopca zeby s ei nie rozczarowac:)) ja tez wiecznie zmeczona najchetniej bym spala albo plakala mnie kosci nawet bola nei mam sily synka nosic ma prawie 10 kilo ale naszccescie mam babcie i dziadka i wzieli juniora na spacer a ja spalam jak zabita. Jadlam przed chwila frytki zawsze uwielbialam a teraz jakies tluste i nie dobre a wszyscy sie zajadali:( aneks ja tez nie potrafie stopki zrobic jak juz bedziesz wiedziala jak to daj mi prosze znac:) tasiuula witam w naszym gronie grubaskow:D odpoczywaj i odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj:P:P juz kilka ni nie bylam w pracy jetsem na tzw\"sick\" i od jutra zaczynam urlop ale tylko tydzin i dzis do mnie rano dzwonili czy chce byc na sicku czy na urlopie powiedzialam ze wykorzystam urlop i wroce po. Pracuje od 6 do 10 rano i zawsze o tej porze mam mdlosci no hcyba ze spie to wtedy mnie omijaja poranne i mam tylko popoludniowe... powiedzialam ze chce zmienic dzial i godziny pracy...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiulaaa
Mama moja już wie- ale się bidula ze szczęścia popłakała:):) A ja właśnie leże i Toy Story2 oglądam:)) Ogólnie rzecz biorąc odpoczywam. Wstałam dzisiaj tylko do sklepu i zrobiłam pyszny barszczyk czerwony, ale teraz żałuje, że wstałam- znowu plamie...ehhh... a już do 15 było dobrze. Od wczoraj nic. We wtorek idę do lekarza mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek lece do Pl powiedzialam mezowi ze nie dam rady teraz sama, bez pomocy :( On pracuje od 7 do 19 od poniedzialku do soboty dzwonilam do rodzicow - od razu powiedzieli \'pakuj walizki i przylatuj\' cala rodzina juz w gotowosci :D bo ja mam cala rodzine w jednym miescie, babcie, dziadka, ciotki, wujkow, rodzicow oczywiscie i co najpiekniejsze przyjezdza tez moj brat w Wawy z dziewczyna i coreczka (nie widzialam ich ponad rok!) odpoczne, zrelaksuje sie... tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiulaaa
NICK; WIEK..........SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska..........02.04.09........07.0 1.10.......? Paulinka..........Irlandia.............02.04.09....... 24.01.10.........? agnesska;32......lubelskie..........13.04.09.........20. 01.10.......? mimi840.........dolny slask..........24.04.09.........02.02.10........? Klaudia0405.....lubelskie...........25.04.09.........0 1.02.10.........? Shee88......małopolskie.............25.04.09.........01. 0 2.10. ........? kama123........UK....................28.04.09.........01 .02.10..........? amelka30........śląskie .............30.04.09 .........07.02.10.........? majoweczka09..UK-kuj-pom.......01.05.09.........06.02.10 ...(2-ga cora) witania...........mazowieckie......01.05.09.........9.02 .10........? Ola.......zachodniopomorskie......03.05.09........12.02. 10......... ..? tilli-tilli............Londyn............04.05.09....... .08.02.10...(chlopak) daga.p.:33........ślaśk..............05.05.09.........12 .02.10. .........? szatynka33.........ślask.............06.o5.09........13 . 02.10.........? Lemurka..........kuj-pom..........06.05.09.........10. 02.10..........? Karolka83......mazowieckie.......06.05.09.........13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka...........śląskie............07.05.09.........13 .02.10.(chłopak) Monikaza24.....dolny śląsk........07.05.09........ 13.02.10..(chłopak) AniaForever.......Łódź.............07.05.09.........11.0 2.10............? agus_inv..........UK.................07.05.09........12. 02.10 .......... filipinka85..........śląskie..........09.05.09........ 16.02.10........... bede-mama24.....Niemcy..........09.05.09.........04.02.1 0..chlo piec chyba .erica...........Londyn..............11.05.09..........16. 02.10..........? aneks87........mazowieckie.......13.05.09..........22.02 .10 ??? ....... ? megi231........... śląskie...........14.05.09........18.02.10 (dziewczynka) micuszita...zachodniopomorskie...14.05.09.........18.02. 10......syn ice blue 28....mazowieckie .......14.05.09 .........17.02.10............? Fryzella26.......podlaskie..........16.05.09.........20. 02.10....... ....? Qanchita..26........Wlkp...........24.05.09.........28.0 2.10...........? Heya9....zachpom. Stargard.......26.05.09.........01.03.10..........? madzikicia...30...lubelskie.........21.05.09.........27. 02.10...........? sarenka28...30... dolnośląskie.....23.05.09.........27.02.10..........? lily white......29.....kuj-pom.......18.05.09..........22.02.10.. ........? nelaprzemka.....18....war.-maz......13.05.09......ok. 20.02.10....?? tasiulaaa....18......łódzkie...........04.05.09........08.02.10.........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Betka - przeżywałam to samo w 2006 roku. To niedowierzanie bo przecież 2 tyg wcześniej byłowporządku więc jak to mozliwe... a teraz niedość, że jedno rozrabia w domciu to drugie w brzuszku. U Ciebie też tak będzie!!!! Życzę Ci tego z całego serca.❤️ Dzieczyni nie wiem czy Wam pisałam, że Gin odstwił Duphaston - bo ciąża ok i chce spróbować naturalnie. Oczywiście mam rezerwową receptę gdyby coś się działo. Po odstawieniu leków mdłości przeszły...hehehehehe...ale apetyt sie powiększył...😭... tilli-till i- Z Janem było 27,5 na + i teraz qrde też będzie dużo... Masakra. Przytyło mi wszystko - nawet palce u rąk i nóg. Klaudia- miej litość nade mną i nie dobijaj swoją wagą... Tyle ważyłam rok po ślubie...Ach jak to miło powspominać czasy gdy człowiek był piękny, młody i szczupły... Pozdrawiam wszystkie wymienione i niewymienione w poście Forumowiczki lili, tasiula, sarenka-witajcie i rośnijcie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z wieczorka Betka współczuje:( bardzo mi przykro tilli mamy dzieci praktycznie wtym samym wieku i przezywam to samo co ty ,niemam na nic siły,synek pełen energi a ja nawet niemoge sie z łozka czesem podnieść:(okropnie sie czuje ,i jeszcze te skoki nastrojow,wyczerpujace. Ja sie przymiezam zeby powiedzieć rodzinie,niechce za szybko mowic ,bo sie boję że zapesze poczekam chyba z2 tygodnie i wtedy powiemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1982g
cześć dziewczyne!! beatka współczuję ;( dziś robilam sobie znowu bete i wyszla 701,6 (17 dzień po zapłodnieniu) i ucieszył mnie ten wynik.. ale zmartwilam sie bo wieczorkiem po dniu na zakupach odkrylam plamkę.. mam nadzieję że nie będę wiecej plamić i że to tylko przez to że dziś się trochę nachodziłam.. co o tym myślicie? wizyte mam dopiero w środe wiec będę żyć w niepokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to byla tylko plamka a dalej nie plamisz to powinno byc wszystko ok. Jesli sie bardzo martwisz to idz do lekarza szybciej:) to Cie uspokoi i dzidzusia tez:) nie denerwuj sie bedzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1982g
no była to plamka raczej średniej wielkości i póki co nie ma więcej.. niestety nie mogę wcześniej bo jakie są terminy nawet w prywatnym gabinecie a raczej klinice niepłodności (do której chodzę).. oby to nie było nic złego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Hej,witam wieczorkiem:)Synek właśnie zasnął kilkanaście minut temu a ja padam,idę zaraz spac...Non-stop spac mi się chce i dziś brzuch mnie pobolewa przez cały dzień,martwi mnie to trochę:(Może to i przez to,że dziś trochę onosiłam się młodego,całe popołudnie do wieczora chciał na ręce i przytulał się do mnie cały czas,jakiś straszny pieszczoch się z niego zrobił,czy to taki wiek czy może czuje coś?...;) Na razie mdłości brak,tylko spanie i troszkę powiększone piersi z objawów.Mam usg umówione na 2 lipca,to będzie 5 tydz. ciąży od OM,jak myślicie,będzie biło już serduszko czy tylko widoczny pęcherzyk ciążowy na typ etapie?? Witam nowe forumki,przyłączcie się do tabelki i duuużo zdrówka Wam życzę:) Tasiuula,leż i odpoczywaj,plamienia to nie przelewki,mogą byc grozne.Duuużo wypoczywaj :)Nieraz trzeba swoje wyleżec ale to się bardzo opłaca;) Betka,jesteś bardzo dzielna,zobaczysz że Bozia Ci to wynagrodzi i to szybciej,niż się spodziewasz,trzymaj się cieplutko kochana:* tilli-tilli,szczęśliwej podróży życzę i uważaj na siebie:) daga.p. to fajnie,że nie musisz już brac Duphastonu,tzn.że z dzidzią już ok,no i fajnie,że mdłości przeszły a apetytem się nie przejmuj,masz dla kogo się teraz odżywiac;)U mnie to samo,apetyt mam niekiepski:) karolina1982g,super,że beta podskoczyła,uważaj na siebie z tymi plamieniami i jakby się coś działo to nie czekaj do wizyty tylko od razu do pierwszego szpitala!!Mam nadzieję,że wszystko będzie ok,nie martw się na zapas,jeśli to pojedyńcza plamka:) Uciekam spac kochane,bo ledwo co zipię:\Dobrej nocki,do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki jestem cala obolala ...:( ale mam dluugi weekend hurrra!!!!!!!!!! jeszcze 3 nocki i w sobote do Polski lece ...aa w poniedzialek mam polozna tu w Uk..jestem ciekawa...pozdrawiam i trzymam kciuki za betke zeby jak najszybciej zaszla w ciaze i urodzila zdrowego bobasa...!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Aneks objawów nie ma takowych bliźniaczych..tylko brzuch mi się duży urósł bardzo.. a reszta to chyba standard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Majóweczka..jak na razie ja za wszystko płace..jak byłam w zeszłym tyg na wizycie i kazał mi zrobić z 6róznych badan(krew,mocz,toksoplazmoza,itd..)dostałam na to skierowanie ale okazało się ze i tak za wszystko muszę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka niestety jak pójdziesz prywatnie to badania są płatne...ja zapłaciłam ponad 200 zł za komplet badań... Takie niestety są realia... Ale no cóż sama wybrałam bo na kasę chorych to ja się bym chyba nie doczekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Betka ❤️ 👄❤️ Ja też mam termin na lutego,fajnie że topik już istnieje :) Gorąco pozdrawiam i przesyłam buziaki dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba pojde na kase chorych UsG mialam tutaj i w poniedzialek polozna ..myslalam ze badania normalnie jak bede zarejestrowana normalnie w PUP jak wroce...nie bede tyle bulic za cos co sie nalezy mi...za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo do majoweczki
jak masz przepracowane 12 miesiecy w ciagu ostatnich 18miesiecy to wez z "reveniu" formularz E301, moze dostaniesz zasilek w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info ale raczej nie bedzie tyle wiem ze z tad bede mogla brac maternity ,wiesz ja bylam 4 miechy w polsce a tu tez z praca bylo roznie...ale podejde do raveniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednimrazem staralam sie o zasilek to trzeba bylo wszystko wysylac do uk i czekac 2 miesiace za 400 zlotymi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo do majoweczki
dowiedz sie dokladnie, angielski zasilek w Pl wynosi ok 1500 miesiecznie przez 3 miesiace. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabotka..
Ale jak ja bylam to mowili mi ze normalny polski zasilek dostane..?? dla bezrobotnych takze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×