Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Majóweczka,a może na stres poprostu tak reaguje Twój organizm w ciąży,obojętnie co i jak to trzymam kciuki byś jak najprędzej była z nami na kaffe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pozdrów od nas wszystkich maleństwo! Bo pewnie Usg zrobią jak już będziesz :)Trzymaj się i wracaj szybciutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano ide wpierw sama zrobic wyniki krewki itd potem do urzedu sie zarejestrowac wiec moze jeszcze zajrze na kafe ...dzieki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Majóweczko napisz co i jak u Ciebie. Kasiu W. masz rację, ale ja uważam, że majóweczki gin idzie na łatwiznę, poprostu odesłać do szpitala... Moim zdaniem powinna ona, jako lekarz prowadzący ciążę przeanalizować wyniki badań, postawić diagnozę i leczyć odpowiednimi przeparatami, a jeśli wyszłyby jakieś duże niedobory,zmiany hormonalne to dopiero wtedy skierowanie do szpitala. Przecież majóweczka ma dzisiaj wyniki. A w szpitalu co innego zrobią? Badania z krwi i tyle. Może niepotrzebny ten stres ze szpitalem, a jeśli jest hospitalizacja konieczna, to tylko po analizie wyników badań. Teraz dziewczyna musi latać, rejestrować się, a może nie ma potrzeby. Oczywiście dobrze robisz majóweczko, że idziesz do szpitala, bo skoro Twoja ginekolog nawet nie chce rzucić okiem na Twoje wyniki, to musisz szukać pomocy gdzie indziej. Trzymam kciuki, żebyś szybciutko wracała i szpitala nie potrzebowała :) Będzie dobrze, zobaczysz! A jak dziś się czujecie kochane? Ja też czasami miewam zawroty głowy, dlatego mój ginekolog kazał natychmiast po otrzymaniu wyników badań zgłosić się i on powie dalej co robić. Na szczęście wszystko wyszło ok, a szybko rosnące hormony w ciąży mogą powodować różne rzeczy... Hmm nie lubię lekarzy, którzy nie chcą angażować się i poprostu odsyłają do szpitala, no chyba, że do siebie na oddział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane mamusie :) Witaniu zgadzam się z Tobą w 100% Ja jak w pierwszej ciąży miałam coś nie tak to moja dr zrobiła mi mnóstwo badań żeby dowiedzieć się od czego jest taki stan. Mnie dzisiaj rano troszkę pocofało :P Ale na siłę wepchnęłam kanapkę i jest ok.Normalnie słyszałam mój żołądek jak wył ,,niee tylko nie jedzenie!!!,, ale dałam rade :)Teraz zmykam zapisać się na egzamin z prawka number 2 może tym razem się uda,no i mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać :) Odezwę się jak wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karola :) A widzisz, tak powinien zachować się lekarz! Ja robię tak jak Ty dzisiaj, na mdłości na siłę wpycham kanapkę i jest ok :) Trzymam kciuki za szczęśliwy termin egzaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Witania lekarze różnie podchodzą masz racje,że jest to takie odbicie piłeczki,ale może lepiej się majóweczką zajmą w szpitalu niż Jej lekarka. Karola oj temat mi bardzo bliski mój Mąż wpiątek zdawał egzamin 3 raz no i klapa,teraz czekają go od nowa testy,u nas jest trudno zdać z tego co rozmawiam ze znajomymi to 4-5 razy to standard. Oby Tobie poszło gładko trzymam kciuki U nas dziś żar z nieba nie wiem co robić kusi mnie zjechać z Adusią do parku ale troszke boje się tego skwaru także zobaczymy jeszcze. Może będe siedziała z Wami całe dopołudnia :D Zapraszam na kawusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leże w domu... jeny dobrze za mam obok tego laptopa bo nie wiem co ja bym robiła. Martwię się pracą, bo będę miała mnostwo zaległości, terminy mnie gonią no i będę miała zwolnienie na którym jest kod B czyli wiadomo że chodzi o ciążę. A planowałam powiedziec trochę później. dzisiaj rano byłam na badaniu krwi i moczu. wszystkie wyniki będą jutro, oprocz tego ktory mnie najbardziej interesuje czyli beta hcg. ten dopiero za tydzien!!!! Majoweczko! wszystko będzie dobrze 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki rozmawialam z bliskimi mi osobami tez mamami i np siostra polecila mi zebym poczekala na te wyniki co dzis rano zrobilam dodatkowo zrobilam zelazo i magnez i wtedy poszla do lekarza a moja gin i tak przyjmuje tylk w srode a wyniki bede w piatek wiec moze dlatego kzala isc szybciej do szpitala..wiec narazie poczekan na nie do piatku ie daleko...mysle ze to rozsadne.jak poczuje sie gorzej to od razu pojade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili jeśli nie chciałaś powiadamiać w pracy o ciąży i nie chcesz takiego zwolnienie to może idz lepiej do lekarza rodzinnego i powiedz o co chodzi może uda Ci się u niego coś załatwić bez oznaczenia ciążowego.Tylko,że różnica jest taka,że na zwolnieniu ciążowym masz płacone 100% a na normalnym 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, wszystko na spokojnie, jak tylko coś się będzie działo ruszaj do szpitala. A teraz odpoczywaj i odżywiaj się dobrze :) Lily nie martw się pracą, zaległości są nieważne... Ważna jest dzidzia, a wszystko się ułoży, zobaczysz. Kasiu u mnie dzisiaj też upał. Ja do pracy na 13tą, wcześniej nie mam zamiaru ruszać się z domu :) Zostań na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jakby co bedziesz miala potem problem bo jak np z powodu ciazy naprawde dadza ci zwolnienie do konca to w pracy moga sie pytac czemu przedtem bylo takie zwolnienie a teraz takie ? troche podpadajace...lepiej nie kombinowac ...ciaza to ciaza teraz mysl o sobie i dziecku...ja wcinam ile moge ciekawe jak u mnie z tym zelazem wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania współczuje pracy na drugą zmiane wiem co to znaczy bo też tak pracowałam,ale od czasu kiedy się dowiedziałam,że jestem w ciąży to odrazu poszłam na zwolnienie,bo praca ciężka wyczerpująca,a nie chce przeginać bo wiele mnie kosztowało zajście w ciąże by teraz iść i się forsować,a tak jestem w domku z moją Adulką czekamy sobie na Dzidziusia i jest fajnie. Także zostaje na kaffe,Mąż poszedł po zakupy a my sobie odpoczywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym byla w pl to raczej tez musialabym isc na zwolnienie przy takim samopoczuciu :( a tak coz l4 moj mi placi...co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka ale na początku lekarz nie musi odrazu stwierdzić ciąży i stąd zwolnienie od lekarza rodzinnego,znam osobiście taki przypadek moja koleżanka zrobiła test byla w ciąży a na USG nie bylo nic widać poszła do ogólnego po 2 tyg zwolnienia no i po 2 tyg do ginekologa i dostała zwolnienie już na ciąże bo było wszystko jasne.Także trzeba kombinować jak jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, jak praca ciężka to dobrze zrobiłaś, że poszłaś na zwolnienie. Tym bardziej, że nie nudzi Ci się w domu, bo siedzisz z Adulką :) Ja tylko popołudniami pracuję, taka moja praca, już się przyzwyczaiłam. A mam na imię Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynko-Aniu witajcie ja jestem Kasia G. Witania praca ciężka ale gdybym zaniosła zaświadczenie to miała bym duże fory takie jak mi przysługują,ale prawda jest taka zaświadczenia zaświadczeniami,fory forami,a praca pracą tymbardziej,że jest czas urlopowy także różnie mogło by to być więc jeśli moge to jestem na L-4 dobrze płacą,nie musze się zrywac rano do pracy,chodzić w upaly denerwować się moge spokojnie oczekiwać Dzidziulka,z Adusią też byłam na L-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dzis musze jechac sie zarejestrowac te kolejki to masakra...i upal nie ziemski mam nadzieje ze nie zendleje....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, to dźwigasz coś w pracy? Majóweczko, może wybierz się jutro z samego rana, teraz możesz nie wytrzymać tego upału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu dzwigam też. Majóweczka ja byłam z Adusią w domu 14 miesięcy w styczniu musiałam już wracać,a teraz zobaczymy jak się sprawy potoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z rana nie ma co jechac lepiej tuz przed koncem rano mamy dluuuuuuuuuuuugie kolejki mieszkam w duzym miescie i niestety bezrobocie spore...coz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyy jak to mozliwe, ze macie juz brzuszki? U mnie nic nie widac , zaczynam sie martwic ze moze to zly objaw? Nie wiem sama, to moj pierwszy raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaprazam na portal Benc.pl mozecie tam prowadzic pamietnik swojej pociechy lub ciazy:) mozemy pozapraszac sie do znajomych..jest naprawde fajny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 25 w pierwszej ciazy brzuszek wyskakuje zazwyczaj pozniej my zostaniemy w wiekszosci mamusiami 2 raz :) nie ma co panikowac taki brzuch jak teraz wyskoczyl m z corcia w 5 miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za uposkojenie:) Boje sie, bo raz ze nie moge duzo jesc i schudlam a dwa, ze bardzo duzo pracuje ( wczorak 13 godzin w pracy ). Wiem, ze nie wolno , ale poki co mam pewne zobowiazania .. planuje popracowac do polowy sierpnia a potem ide na urlop i juz nie wracam z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tez pracowalam po 12-14 h i jestem juz na wypoczynku...pamietaj o witaminach i miesku zeby dostarczac dzidzi bo tracisz w pracy sporo energi...o brzuszek sie naprawde nie martw...jeszczewyskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra byla do 5miesiaca na jablkach samych ...syn urodzil sie zdrowy prawie 4 kg...staraj sie podjadac ...zebys nie musiala isc na kroplowki...moja siostra schudla 7kg na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×