Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

nie jest to pocieszajace w sytuacji kiedy kobieta stracila dziecko:o ale ogolnie to daje pewna nadzieje na sama ciaze.ah ci lekarze,czasami to zero wyczucia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja o tym cały czas mysle, tymbardziej ze w pierwszej ciazy byłam razem z kuznka miałysmy ten sam termin porodu, a druga ciaza tez sie złozyła ze równo z ciocia, i tez ten sam termin - i juz zawsze jak bede widziec te dzieciaczki to bede myslec ze moje miały by tyle samo... ale staram sie juz nad tym nie rozmyslac i nie rozpamietywac chociaz czasem przypomina mi sie szpital zabieg, bez duszne pielegniarki które połozyły mnie na sali razem z kobietami które rodziły i cała noc słysząłam płacz dzieci i krzyki rodzacych... porostu bezdusznosc.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, zeby go móc przytulic, uulic.... hmmm... ale my nie długo juz układziku zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wszystko w porzadku, sama wiesz ze czasem dobrze tak z siebie zrzucic... lzej sie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie wiem, myslałam o trj kaszance :) bo mam w zamrazalce:) wiec chyba wyciagne i obiadek gotowy :) a ty co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama cos mowila ze zjadlaby nalesniki to moze moze:) tylko nie wiem z czym.mam jeszcze jakies filety,chyba dorsza czy cos,to najwyzej z frytkami,taki szybki obiadek bez obierania mikroskopijnych ziemniakow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kiedys jak czytalam inne topiki staraczek,to myslalam sobie - jak one moga w ogole rozmawiac o czyms innym niz dzieci,jakies przepisy sobie podawaly,gadaly o pierdolach ogolnie,a teraz sama sie przekonalam ze nie mozna w kolko o tym samym rozmawiac,trzeba miec tematy poboczne nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak podziwiema cie ja bym nerwów nie miała do takich pyrtków :) szlak by mnie trafił.... a twój mezus kiedy wraca steskniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie dalej piszaj:P przekazuje ci prawa autorskie:D wiesz co,jesli sie na mnie strasznie nie obrazisz to poszlabym juz sie polozyc,jakas senna jestem:) jak ci dam kwiatka 🌻 to nie bedziesz sie gniewac ze ide? a jak ci dam caly bukiet? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanowie sie :D ale ja tez uciekam pod prysznic, cała sie lepie po tych upałach :) to dobrej nocki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra, masz wolne? ja bede do południa bo później musze jechac, a gdzie to ci jutro opowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, no widze zatwardziale bywalczynie topiku -super! U mnie dzien za dniem, upal ogromny, nic tylko odpoczywac. Majac dziecko to nie takie proste. Moja corcia to zywiol, wiec 3 prysznice to i tak bylo malo :) Oj ja tez tesknie za mezusiem, ale juz w piatek sie widzimy. Na taki upal nawet nie chce mi sie myslec co jutro zorbie na obiad. Znajac zycie jutro uslysze od Oliwci, ze nalesniki z dzemem :) U mnie tempka w normie, bez spadku i skoku :)Licze na weekend :) Do jutra, bede w domku to cos napisze. Spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
Dzień dobry!!! wszystkim . Doznałam szoku jak tu weszłam............. jeszcze wczoraj ok południa byłam na 42 stronie dzisiaj wchodze i..................47 toż to szok. Jedziemy z tym dziewczyny...upss tzn. wy jedziecie mnie wczoraj popołudniu nie było w domku. Ale nadrobiłam zaległości hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha zmieniłam kolor to tak, jak wy bo muszę być z wami wszystkimi. Jak razem przez to idziemy to razen naprzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×