Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

no i okresy.... :) jakos zauwazyłam ze czesto gubie literki :) odczytujecie sie po mnie? :) zadna mi uwagi nie zwróciła jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wiecie co wynalazlam na onecie tekst o plemnikach przeczytajcie sobie...http://portalwiedzy.onet.pl/4868,31980,1564312,1,czasopisma.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz 45 stronka :) co do bliźniat to moja babcia powiedziała mi ze mam najwieksze szanse... bo u nas w kazdym pokoleniu sa bliźniaki, i moja mama tez jest z bliźniat :) no i jako jej córka... ufff.... ale mam wprawe, bo przez 2 lata opiekowałam sie bliźniaczkami :) wiec sie nie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co gdyby w tym miesiącu udało się moim pęcherzykom zaskoczyć to też miała bym bliźnięta:P ale cóż,może w przyszłym wychoduję z 4 pęcherzyki:)ale były jaja!!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem pokrecona, dopiero po testach i po przytulankach a ja juz warjuje, co bedzie przez 2 tygodnie nastepne ..... ;) a mialam byc spokojna i obiecalam sobie ze jak nic z tego to ok przynajmiej na urlopie poszleja i popije sobie z kolezankami a tu juz zaczynam warjowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
to wejdzcie poprostu na onet na stronie glownej jest artykuł. naukowcy radza uprawiajcie seks codziennie to zaraz pod tym najwiekszym zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia fajny suwaczek tylko skoro owulacja dzis to co ty tu jeszcze robisz:P a tak zapytam bo moze w suwaczku jest blad - masz owulacje dzisiaj? myslalam ze mialas juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
uklad no wlasnie my tu kombinujemy co 2 dzien itp a tu trzeba ile sie da hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
moj to z poczatku zadowolony bedzie tylko ciekawe jak dlugo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ z tymi suwaczkami to jest tak jak z tymi kalkulatorami:)pewnie,że juz miałam,skoro mój pęcherzyk przerósł jajnik to już była owulka,ale ogólnie ja mam stymulowane cykle,więc wiesz wszystko mam przyśpieszone:Psuwaczek wylicza tak jak kalkulator po 14 dniu od @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z poczatku to na pewno,moj bylby w niebo wziety,bo zawsze mi mowi ze jak tylko sie obok mnie polozy to juz nie moze wytrzymac i marzy o seksie hehehe.ale znajac jego zapal to po 3 -4 dniach byloby po wszystkim i mialby migrene co najmniej na dwa kolejne dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sobie zrobilam suwaczek i tez mi wyszla owulacja dzis... hmmm czylie test owulacyjny pokazywalby 2 dni przed owulacja jako najbardziej płodne.. hmm katia z tego wynika ze obie bedziemy robic tescik w ten sam dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ten suwaczek mnie zmylil katia bo pomyslalam o tych pecherzykach twoich.sprobuj moze wpisac inne daty zeby ci faktycznie pokazal ze jestes ileś dni po owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak doczytalam juz ze pierwsza kreska w tescie wskazuje ze owulacja nastapi za 12-24 godziny... czyli zgadza sie bo mi sie wydaje ze wczoraj byla wg obserwacji a wczoraj byla drugi dzien kreska mocna ;) pokrecone to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy w przyszłym cyklu jak bedzie,juz teraz nie bede nic zmieniała bo musiałabym podać złą datę ostatniej @ a nie bede już kombinowała:P zrobię zmianki w przyszłym cyklu jak dostanę @:) spadam do tesciowej teraz na kawkę bo mężuś wrócił z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki, własnie sobie policzyłam i równo rok temu staralismy sie o drugiego maluszka, wtedy ostatnia @ była 31 maja a teraz miałam 3 czerwca, wiec róznica jest kilku dni. I co mi sie przypomniałao ze wtedy test robiłam w 35 dc, i nic nie wyszło, pottem powtórzyłam w 36 i wyszła bardzo blada druga kreska... hm... moze rzeczywiscie za wczesnie zrobiłam test.... moze jeszcze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia wierze ze bedzie dobrze, poczekaj kilka dni i jak sie nie pojawi to wtedy powtorz tescik ;) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w tym miesiacu 31 maja:) a co do testu to jasne ze jest taka mozliwosc ze za wczesnie zrobilas,widzisz wtedy tez ci nie wyszlo za 1 razem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik to wtedy robiłam tescik 5 i 6 lipca dopiero, a ty kiedy planujesz robic? masz juz kupiony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik a wiesz wtedy przytulanko było tylko raz w dni płodne.... bo sie nam jakos nie składało :) i taki celny strzał ;) szkoda tylko ze to sie tak zakoczyło :( teraz moje dzidzi miało by 3 miesiaczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia zaraz bedziesz myslec o swojej nowej wyczekiwanej i kochanej dzidzi,nie smutaj sie🌻 tamto juz za toba. ja nie bede testowac:) boje sie.poczekam chyba.a ty co radzisz i kiedy bedziesz robic drugi test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×