Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

kiniusia77 wielkie dzieki ;) ale narazie zostane przy tych co mam, robilam w tym miesiacu i jestem juz po ;) teraz te 2 tygodnie nadzieji ;) ukłaa - ja tez tak robie prawie w kazdym cyklu z ta data porodu ;) wszystkie jestesmy "głupie" ;););) i pelne nadzieji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia77 a ja mysle ze soczkiem, bo juz kazda bedzie miala fasolke w brzuszku ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz kazda z nas urodzi i bedzie miała maluszka to zrobimy spotkanie w "realu" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
tak kinia idę w piątek na usg,jak tylko się czegoś dowiem to od razu napiszę:) kurde łądnie nam te stronki śmigają:)rzeczywiście trza to uczcić-ja mam urlopik do 14-ego,więc mogę chlać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak!!! spotkanie w realu z maluchami,ale to by bylo super chruper:D bez mezow,zeby mozna bylo pogadac po babsku:P o okresach i jajnikach i cyckach hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
ej jak amm to zrobić,żeby jako jedyna nie wyświetlać się na czerwono?????bo tak jakoś nie wpadłąm na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ normalnie usmialałm sie do łez :) :) :) tak układziku kochany o jajnikach okresach i cyckach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o wspominaniu jak to sie plakalo przy @ a obok beda biegac maluchy nasze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia musisz sie zarejestrowac, jest cos takiego jak preferencje tam wpisujesz swój nik którego zawsze uzywaz i hasło i wtedy tylko ty bedziesz mogła kozrzystac z tego niku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wiecie ja to sie ciesze ze sie zapisalam do tego topiku z wami tak razniej i lepiej a co do tych stronek to naprawde tempo jest ekspresowe :) oby tak dalej tylko mam nadzieje ze juz niedlugo bedziemy sie wspierac w oczekiwaniu na porod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko gdzie to zorganizujemy, jak kazda w innej czesci kraju ae niektóre i po za granicami??????????? hm..... trzeba bedzie pomyslec? no i gdzie? trzeba bedzie jaks sale zarezerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
no pewnie ze tak i koniecznie bez naszych "chlopow" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze serio zeby któras sobie nie myslałam ze ja zrezygunje z tego wspólnego babskiego gadania o cyckach i jajnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kinia widze ze ci sie to bardzo spodobalo:P no to cos sie wymysli,to juz najmniejszy problem.wazne zeby sie spotkac i zeby to juz bylo z dzieciaczkami !!!!! naszymi malutkimi kochanymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×