Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

to dobrze,brak objawow to najlepszy objaw jak to mowia:P u mnie tez cisza,nic nie boli,piersi prawie wcale,no zobaczymy co to z tego bedzie.zeby tak mozna bylo wiedziec juz w dniu zaplodnienia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik a co miałas dzis na obiad? ja tez z ziemniaczkami miałam troche roboty bo wymysliłam placki po zbójnicku :D mój mezus wpadł na obiad i zjadł 6 placków- łakomczuch :) no i znów pojechechał, a ja sama zostałam. A przeparaszam nie sama.... przeciez wy jestescie dziewczynki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ - tak ja wiem ze to czysta matemetyka, sama w podobny sposób obliczałam dni najbardziej plodne ale tym razem to było zaskoczenie. Wg testo owulacyjnych - jesli sie nie uda .. to @ mam mieć 15 lipca, czyli wypadnie mi 27 dniowy cykl a w 28 @, taka długość cyklu wpisałam w kalkulaorach w internecie i jednak wypadły mi inne daty - tak jak pisalam wczesniej- to jest dla mnie dziwne ;/ Przepraszam ze tak męcze tymi testami i kalkulatorami ale sama w poprzednim cyklu zastosowalam sie do kalkulatora w internecie i jednak lipa.. hmm skad taka roznica... zastanawia mnie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadniecie ile jest teraz stopni na moim balkonie :) 47, normalnie masakra :) a w mieszkaniu mam 29... klima by sie przydała normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - tak mi sie wydaje ze kalkulator najczesciej,a w zasadzie przewaznie oblicza dlugosc od owulacji do @ jako 14 dni,bo tak dlugo zazwyczaj trwa faza lutealna cyklu.ale wiadomo ze u kazdej kobiety to sie nie sprawdzi,jesli bedziesz miala np. 15 dni,to juz sie daty przesuna.chyba na tym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchamy gruchamy :) a co do kaszanki to ja planuje ja na jutro :) bo dawno nie było... z ziemniaczkami i kapustka :) mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ masz racje, tak mnie to jakos zaskoczyło.. no nic zobaczymy co wyniknie z testow, wyniki za 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych klakulatorów to rzeczywiscie sie zgadzam z to lipa, ja trafiłam na jeden w który trzeba wpisac nie tylko ilosc dc ostatniej @ ale i tej najdłuzszej i najkrótszej w ostatnich 6 miesacach no i brało sredną, ale i tak nie obliczy dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P no to gitess:P zaczelam w koncu brac tabletki na moj bolacy uklad sikajacy ;) ale tylko naturalne zurawinowe,zeby w razie czego wiesz.. w razie "W' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,a ja kiedys trafilam na jakis smieszny kalkulator w ktorym maksymalna dlugosc cyklu wynosila 28 dni hehe.nie mozna bylo zaznaczyc wiecej bo nie bylo takich danych.a te pozostale miliony kobiet(!) ktore maja dluzszy cykl to do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziwne to jest, w poprzednim cyklu bardzo się nakręciłam a tu lipa, @ spóżniła sie 5 dni wiec nietrafione... dziewczyny korzystacie z testów owulacyjnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układ - uda sie uda ;) musi sie udac, przy takim wsparciu jakie mamy tu na forum od siebie to niedługo wszystkie bedziemy po drugiej stronie tabelki ;) ja w to wierze ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia obliczylam sobie na nim,tylko ze pokazal mi taka rozpiętość dni plodnych ze musialabym chyba codziennie meza wykorzystywac zeby trafic:P ogolnie @ wyliczyl prawidlowo,tak jak i mi wyszlo z obliczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja korzystałam ale jakies ferelne miałam bo mi nic nie pokazałam no chyba ze miałam cykl bezowulacyjny, ale wiem ze katia na przykład uzywa i jej wszystko pokazuje, zamawia z netu ja tez zamaiwiałam z tej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja nie korzystam z testow,jak na razie,ale moze i to kiedys wyprobuje.chyba nie musze korzystac bo dokladnie wiem kiedy mam owulacje,zawsze bola mnie jajniki,przy kazdym cyklu.poprostu czuje ze to wlasnie teraz.ale moze dlatego nam sie nie udaje bo ja zle czuje:D moze kiedys sie skusze na taie test,tak zeby sie przekonac co pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomimo tego ze ostatnio nic nie pokazały to sprubuje jeszcze raz, jezeli bedzie rzeba oczywiscie ;) zamówie na necie mam stronnke jezeli chcesz to podam :) tylko jedno twoje słówko anna.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie,ale jak kazda z nas pewnie - czasem sprawdzam:) nie zaszkodzi:) nawet wiecie co wczoraj zrobilam..ale to jeden jedyny raz - wpisalam wszystko tak jak bym teraz byla w ciazy,i obliczalam date porodu.ale jestem glupia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
hejka:D co do tych kalkulatorów dni płodnych to jest lipa!!!!!nie można na nich polegać,bo każda z nas ma inny cykl i nie jest pewne,że jeśli masz 28 dniowe cykle to owulacja nastąpi akurat 14,to jest taka tylko teoria,że po 14 dni trwają obie fazy,ja na przykład przy regularnych jeszcze wtedy cyklach 28 dniowych owulację miałam miedzy 17 a 22 dc,więc mogłabym sobie wyliczać:) dzisiaj mam troszeczkę mniejszy ból jajników ale pewnie i tak pęcherzyki nie pękły:( wyczytałam w necie,że luteina< biorę ją od wczoraj> łagodzi bóle jajników i że w wielu przypadkach dzięki niej pęcherzyki się wchłaniają,oby to była prawda!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik powiem ci ze ja i w tym miesacu tak robiłam i w amtym wiec takich głupich jes nas wiecej:) :) :) tylko ja nie na kalkulatorze tylko tak jak obliczja ginekolodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie trudno ocenic co jest bardziej wiarygodne, testy moga sie tez mylic.. tez wiem kiedy mam owulacje raczej, tez mam bole jajników i w zasadzie w tym miesiacu sie potwierdzilo u mnie, bolaly dokladnie w drugi dzien mocniejszej kreski.. hmm moja kuzynka zastosowala raz testy i idrzu zaszla w ciaze i jakos taka mam nadzieje ze to sie sprawdza.. wszystkiego trzeba sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×