Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dzien dobry, widze ze wszysctkie jeszcze spia? :) Ja wpadłam tylko na chwile napisac z mnie nie bedzie w weekend bo jedziemy do rodziców, no i to wesele mamy chociaz jakos nastroju nie mam :( Bedziecie choc troszke tesknic....? bo ja bede... w koncu jestem od was uzalezniona..... :) układzik nie tylko ty : TRZYMAJCIE SIE I STARAJCIE SIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia baw się dobrze na tym weselichu i co najważniejsze pełen luz. Oczywiście że będę tęskniła. Mnie niestety też nie będzie w weekend ale nadrobimy po niedzieli. Buziaczki i miłego weekendu dla wszystkich..............papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki moje kochane🌻 kinia rozerwiesz sie na weselu,bedzie fajnie zobaczysz:) ja juz nie pamietam kiedy ostatnio bylam na takiej imprezie. spotkalam sie dzisiaj z kolezanka ktora jest w ciazy..boze jak ja jej zazdroszcze.wredny ukladzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) kinia udanej zabawy:) Układ rozumiem co czujesz też mam przyjaciółkę w ciąży,za dwa tygodnie rodzi,ale o nia jakos tak bardzo nie jestem zazdrosna,bo wiem,że ten dzidziuś którego urodzi,będzie prawie jak w rodzinie:D byłam dzisiaj u mojej lekarki i usłyszałam dobre wieści,a mianowicie,że moje pęcherzyki,które były przerośnięte pękły a nawet ten w lewym jajniku wyglądał według gin tak jakby pękł w odpowiednim czasie,czyli nadzieja jest:P pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, cos tu puściutko dzis kiniusia miłaej zabawy ;) katia u mnie dwie podobne rzeczy ;) moja kuzynka rodzi za 2 tygodnie, na poczatku bylam troche zazdrosna ale i szczesliwa. mieszkaja blisko nas wiec juz zapowiadałam czeste wizyty i sama juz nie moge sie doczekac tego malucha ;) a druga rzecz to ze bedziemy tetowac chyba w tym samym czasie ;) w tabelce wpisalam 14 ale wg testow owul mysle ze ten paskudny @ powinien byc 15 lipca wiec .. ;) kurcze mam jakios tak dziwnie ciagle ze sie udalo, ciagle mysle co dalej bedzie, ale to pewnie dlatego ze robilam te testy owul wiec nadzieji bardzo duzo mi daly.. zobaczymy ;) a teraz niech ten czas szybciej leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki🌻 katia to super z tymi pecherzykami,a tak sie martwilas,dobry pecherzyk nie jest zly;):D oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie z was,ktore jeszcze czekaja na @ :) a moj maz wczoraj caly dzien do mnie nie napisal-wyjechal i zawsze pisze albo dzwoni-a tu wczoraj nic,pisalam,dzwonilam i tez bez rezultatow.po polnocy przyszedl sms ze po pracy sobie zrobili z kolegami wieczorek piwny i zasnal tak ze nawet telefenu nie slyszal.wrrrrrrrrrrrrr,a ja sie martwilam! i jak tu nie tracic nerwow przy facecie:o dzisiaj postanowilam ze ja sie bede relaksowac,ide na plaze,a potem moze wyskocze z kolezanka na piwko.o!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z plazy.a tu widze pustki hehe:) pewnie tez odpoczywacie staraczki,korzystajcie z pogody bo cos mowili ze od poniedzialku ma byc pogorszenie-przynajmniej u mnie na zachodzie.a woda w jeziorze cieplutka jak w basenie:Psuper bylo:) bylam z kolezanka i jej malą dzidzią.ma 10 m-cy,jest prze prze prze przeslodka:) caly dzien sie z nia bawilam i sie opiekowalam i bylo mi tak milo,no po prostu jest kochana.nie wiem jak bym swoje wlasne dzieciatko traktowala skoro kolezanki budzi we mnie takie emocje:) jak ktos bedzie to niech sie odzywnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj w weekendy nasz topik się nie buja,ale pewnie jutro ruszy:) ja jadę zaraz nad jeziorko,trochę daleko,więc musiałm już wstać:)pozdrawiam i życzę miłego dzionka.Staraczki korzystajcie z pogody:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia - chociaz ty se odezwalas i dalas dowod ze zyjesz hehe.reszta chyba spi:P u nas dzisiaj troszke jakby chlodniej,nie wiem czy sie oplaca isc na plaze,hmm...musze to przemyslec:P buziaki dla was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki:P Ja właśnie wróciłam z plaży,jestem tak zjarana,że nie mogę ruszać rękami:) jak pojechaliśmy to pogoda była do bani ale jak ok południa wyszło słońce to zdążyło nas nieźle spiec,wyglądam jak murzyn:)dobrze,że miałam podkład z solarium,bo bym teraz wyglądała jak rak wrrr..... coś tu pusto,rzeczywiście wszystkie szaleją gdzieś poza domkiem:) dziewczynki co z wami???? piszcie jakie macie nowości:) Ja jeszcze dodam tylko bo nigdy wcześniej wam nie pisałam ,że mojego męża siorka jest dłużej odemnie w związku małżeńskim o 3 latka i tez nie mają dzieci,no i tak mamy siebie nawzajem do pogaduszek i zwierzania się ze swoich problemów ,ona od kilku miesięcy bierze luteinę i clo tak jak ja od niedawna i zawsze miała @ jak w zegarku luteinę kończyła w poniedziałek a @ dostawała w piątek,tak od 4 m-cy a tu dzisiaj koniec niedzieli i nic sie nie pojawiło,wiecie jak ja się nakręcam,normalnie jak bym to ja miała to opuźnienie ale nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała,żeby im się udało,jaka to byłaby radość-to jest jedyna osoba,z której powodu ciąży nie byłabym zadrosna-trzymam za nią kciuki z całego serca,może w końca moja teściowa doczeka się wnuka,bo bardzo to przeżywa że ani ja ani córka:) ale się rozpisałam.no no jask nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia pewnie po weselu odsypia a reszta to ja na prawde nie wiem co robi:P wlasnie wstalam,pije kawke,mialam straszny sen:O snil mi sie moj maz,poklocilismy sie w tym snie,i on byl z jakas panienka:O masakra!!ale to bylo realistyczne,podobno zawsze sni sie na odwrot ale kto to wie hehe.a jak na odwrot to co to znaczy? ktos ma sennik? to sprawdzcie co oznacza zdrada :D nie wiem co jeszcze pisac bo tak samej do siebie to glupio:P jedynie katia jest usprawiedliwiona bo sie odezwala:) ja tu tesknie!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki kochane. Ja weekend tez spedzilam na plazowaniu i odpoczywaniu w sobote jeszcze mielismy parapetowke u znajomych to sobie potanczylam troszke;) a dzis znow praca:( Ukla jestem za zrobieniem listy i sie odrazu na nia wpisuje;) Powiem CI ze odnosnie takiej malej zazdrosci jak ktos jest w ciazy to rozumiem CIe! Wokolo ciagle slysze ze ktos ze znajomych jest w ciazy i ciesze sie ale tez mysle kiedy wkoncu ja! Kiniusia jak wesele? KAtia super z tym pecherzykiem, widzisz wszystko bedzie dobrze!!!!:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej uklad ja jestem co prawda z pracy, ale jestem. Rownoczesnie prawie napisalysmy;) Na odwrot to znaczy ze bedzie Ci wierny jak pies!haha Czasami sny potrafia byc takie wydaje sie realistyczne! juz sprawdzam znaczenie zdrady w senniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sny to tak naprawde sami kreujemy Ale znalazlam dwa wyjasnienia zdrady: -zaniedbujesz swe obowiązki. -Ciebie zdradzono - zakończą się Twoje smutki i wszystko ułoży się dobrze Takze widzisz pozytywnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tez mialam bardzo intensywny weekend. W pt przyjechali moi przyszli tesciowie, sobota rano absoliutorium mojego narzeczonego, potem tort u nas i kawa, obiadek na starym rynku i wyprawa z tesciami i mkoimi rodzicami na dzialke moich rodzicow. Duzo pysznego jedzonka i picia ;pi wizyta cioci z rodzina ogolnie super rodzinny weekendzik ;-) Aha no i jeszcze mialam wczoraj imieninki i fajne prezenciki dosalam wiec tym bardziej bomba ;-) Byla min. zona mojego kuzyna w 7 miesiacu ciazy wiec bylo duzo gadania o malych dzieciaczkach ;-) Tylko sie za raczki trzymalismy z moim kuba i i porozumiewawczousmiechalismy jak by to bylo super jakby sie teraz udalo... Juz Wam chyba pisalam ,ze jesli w tym cyklu sie nie udalo to okladamy starania na po slubie czyli na jakies 11 miesiecy...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny jestem i ja. W weekend też mnie nie było. Od piątku biorę Clo i źle się czuję. Mam bóle głowy i zawroty i brzuch jak balon. Jeszcze dwa dni mam brać a w piątek wizyta i gin. czy pęcherzyki dobrze się rozwijają. Weekend ogólnie fajny ale samopoczucie do bani ale jak to ma pomóc to zniosę to nawet cały czas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Właśnie rano dzisiaj się dowiedziałam,że moja szwagierka o której pisałąm wcześniej zrobiła test i zobzczyła dwie piękne kreseczki:Dwyobrażacie sobie tą radość???za miesiąc mają 5 rocznicę ślubu a tu się udało:) u niej problem był taki,że nie miała owulacji więc przez 3 cykle brała clostyrbegyt no i po 3 cyklach takie szczęście-obie nie mozemy w to uwierzyć:D także cathlen nie przejmuj się objawami po clo,bo u każdej one występują w trakcie ich brania-najważniejsze,że pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Właśnie rano dzisiaj się dowiedziałam,że moja szwagierka o której pisałąm wcześniej zrobiła test i zobzczyła dwie piękne kreseczki:Dwyobrażacie sobie tą radość???za miesiąc mają 5 rocznicę ślubu a tu się udało:) u niej problem był taki,że nie miała owulacji więc przez 3 cykle brała clostyrbegyt no i po 3 cyklach takie szczęście-obie nie mozemy w to uwierzyć:D także cathlen nie przejmuj się objawami po clo,bo u każdej one występują w trakcie ich brania-najważniejsze,że pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze tylko dodać,że ona od 3 miesięcy brała clo,bo ginekolog jej potwierdziła brak owulacji ale ogólnie to starała się już od bardzo dawna,czyli teraz widać,że wizyta u ginekologa jest ważna i nie należy jej odwlekać,bo na dobrą sprawę,to ona teraz się obwinia,że jakby poszła już z dwa lata temu sprawdzić czy jest ta owulacja,to miałaby już maluszka,ale teraz przed nią najpiękniejszy okres:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia5 dzięki za słowa otuchy i cieszę się, że twojej szwagierce się udało. Ja mam też problem z owulacją ale jestem pełna nadziei że też zobacze 2 kreseczki. Tobie też tego życze. Ja też mam czasami wyrzuty sumienia że wcześniej nie poszłam do gin. ale co mam być to i tak będzie...........zajrzę wieczorkirm bo coś słabiutko się czuję....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) katia, super wieści o Twojej szwagierce. Cudnie dowiedzieć sie że komus się udaje bo wtedy wzrasta nadzieja ze i nam sie uda ;) hmm ;) Ja tez mialam fajny weekend, bardzo spokojny ale odpoczełam po poprzednim zakręconym tygodniu. @ dopiero za 9 dni ale juz sie nie moge doczekac tego terminu i zeby tylko nie przyszla ;) jakas jestem dzis zmęczona, chcicala bym uwiezyc ze to jakis objaw ciąży ale sie nie łudze ;) na to chyba za wczesnie by było. Poprostu pogoda fatalna i chyba zacznie padac a ja sie przespie troszke zanim moj M wroci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bylam na plazy:) a tak poza tym to szukam pracy:O tak sie jakos porobilo i jestem na lodzie.no coz zdarza sie. mila dzieki za tlumaczenie snu hehe.i przepraszam ze od razu nie odpisalam ale przeszukiwalam oferty pracy w internecie,a potem wyszlam,wybacz milusiu:) katia super wiadomosc o szwagierce:D zaczynam wierzyc ze kazdej z nas sie w koncu uda!!:) cathlen jak samopoczucie? lepiej ci?mam nadzieje ze tak:) poznanianka i anna - trzymam kciuki!! u mnie troche stresu ostatnio ze wzgledu na ta prace wlasnie,juz nie mowiac i staraniach i w tym miesiacu nawet nie policzylam jeszcze kiedy bede miala dni plodne.nawet w kalendarzu @ nie zaznaczylam.musze tu na forum poszukac kiedy to bylo hehe.oj tak bym chciala zeby moj maz juz wrocil i mnie przytulil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×