Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

ja tez kukam cathlen i tez sobie tak mysle ze jak nikt nie che pisac :) czy jest nas dwie :) co porabiasz? ja pisze prace z bankowości.... nic nie koumam z tego ale obiecałam mezowi ze mu pomoge bo on biedactow pracuje 12 godzin i utrzymuje nasza rodzinke wiec mnie jego praca przypadła :D hm... idzie mi strasznie, mam całe 6 stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia kukam!!!:D:D:D no to dobrze zaczynasz już 6 strona i dalej poleci:D:D:D a dokładniej o czym piszesz bo ja mam dwie książki w domu z prawa finansowego jak coś to ci zeskanuje:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pisze o histori banków spółdzielczych jak to sie rozwijało i jak jest teraz, wiesz jak bys miała cos pod to to mozesz skanowac :) ja jak najbardziej sie pisze :) i bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zajrze czy coś mam i dam ci znać :D:D a teraz mykam obiadek przygotować bo mój M właśnie wrócił:D:D do potem kinia :D:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu a po jakiem kierunku jesteś bezrobotna?? ja skończyłam nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja jestem pedagog społeczno-opiekuńczy :) a od października zamierzam zaczac podyplomowe przedszkolna i drugi kierunek technik farmcji... ale wykształcenie mamy podobne - pedagogiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy ;-) Ja tez wracam po urlopie ;-) Opalona , zadowolona i ciezsza o conajmneij 2kg ;P Poza tym od wczoraj mam nowa prace ;-) Na razie 2 pierwsze dni byly ok chociaz boje sie ze sobie nie poradze. P Ja tez mam podobne do Was wykształcenie-od miesiąca jestem psychologiem ;)Ale oczywiscie nie pracuje w zawodzie (jeszcze ;) ) A co do naszego głownego tematu to rowno po 28 dniach od mojego samoistnego poronienia dostalam okresik wiec licze ,ze wszytko ze mna ok. Wciaz sie wacham starac sie czy poczekac z tym jeszcze tych 9 miesięcy az do slubu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka witaj :) dawno cie tu nie było... co do pracy to widzisz teraz wlanise tak jest ze nawet jak skonczysz studia to w swoim zawodzie nie mozesz pracowac :( ale jak sie zaczepiłas juz gdzies nawet nie w swoim zawodzie to super i napewno sobie poradzisz :) dobrze ze wszstko jest ok mimo straty, to daje duzo pozytywnego myslenia - tak mi sie wydaje. Bedzie dobrze :) dziewczynki mnie jutro nie bedzie bo mam fuche :) 13 godzin... tak wiec pede we czwartek - nie zaniedbujcie topiku :) buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wróciłasm z przcy-mówiłąm,że będę późno:P zaczął mnie kilka godzin temu boleć przwy jajnik a to chyba dobry znak,bo zawsze tak bolał przed owulacją,mam nadzieje,że pęcherzyki rosną:) dobranoc laseczki,jestem padnięta:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorkam za błędy wyżej:) a zapomniałam wam napisać,że ta moja przyjaciółka urodziła ślicznego synka w szkocji,własnie oglądałam przed chwilką nagranie które mi przesłali jak go kąpali i takie tam:)jest taki kochany,że jeszcze bardziej chcę swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim dziewczynom!!!:D:D:D:D:D:D kiniusia smutno że ciebie nie będzie ale jak mus to mus:D fucha super sprawa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cathlen dzisiaj będę u gina bo wczoraj to byłam cały dzień w pracy:)jak wrócę to napiszę co mi powiedziała,ale cos się zaczyna dziać bo boli mnie jajnik:D dobry znak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo halo dziewczynki ;) ja wróciłam własnie do domku i padam na twarz :( 2 godziny w busie wykanczaja... :( ale widze ze tu niewiele sie działo, cathlen podtzrzymujesz topik :) Katia to super ze jajnik cazujesz to rzeczywiscie dobry znak :) ja jutro mam termin @, narazie zadnych objawów, troche czuje lewy jajnik.. ale nie spodziewam sie sie zbyt wiele po tym cyklu bo jak pisałam wczensiej raczej owulacji nie było... tak wic testu ciazowego nie bede robic, no chyba ze @ bedzie sie bardzo spóźniac. Zobaczymy... jutro mój mezus ma urodzinki i tak bardzo chciałam mu zrobic prezencik i pokazac dwie kreseczki ale niestety bedzie musiał zadowolic sie torcikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............13..........24.08.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???............... przypominam tabelke bo sie zapodziała :) tak patrze i widze ze maja juz po terminie ciekawe co tam u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz zadna kolezanka sie dzis nie pojawi, tak wiec ja zmykam do łózeczka. Do jutra :D Dobrej nocki :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja sie jeszcze pojawiam i mowie dobranoc i do jutra kochane, nie bylo mnie w pracy urwanie glowy, jak zwykle!!!;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niestety mam złe wieści-jestem juz tym wszystkim wykończona!!!wczoraj cały wieczór wyłam!!!!! straciłam siły i powoli tracę nadzieję:( wczoraj okazało się że wychodowałam bez clo pecherzyk tylko że miał on juz 3 cm,a to był dopiero 10dc,więc ja juz nic nie rozumiem!!!!!!!! skoro średnio rośnie on 2mm na dobę a ja 10 dni temu miałam 1 dc tzn,żę mój pęcherzyk zaczyna rosnąć już w 1 dc chyba zwariuję od tego wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny wiecie coś na temat inseminacji????czy żeby się zapisac do kliniki leczenia niepłodności trzeba wcześniej porobić wszystkie badania??????bo chyba juz tylko to mi pozostało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej bardzo mi przykro:o:o ja nic nie wiem na ten temat więc nie umiem ci pomóc:o nie załamuj się wszystko się ułoży ja to sobie powtarzam bo też z moimi nastrojami jest różnie:o może coś na internecie znajdziesz na ten temat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam szukam i nic,chciałabym się dowiedziec jeszcze czy jak odstawię luteinę to czy znowu mi się cykl popieprzy???bo teraz mam równiutko co 28 dni a kiedys miałam nawet po 40,ale nic nie mogę znaleść na ten temat!!! zastanawiam sie co mam dalej robić??? przecież chodzę już do lekarza na monitoring kilkanaście miesięcy i zawsze się nie udaję,bo pęcherzyk jest przerośnięty,mam ten zastrzyk z pregnylu i chcę go wziąść w przyszłym miesiącu ale nie wiem kiedy mam do niej iść skoro to tak szybko rośnie???? musiałabym chyba iśc już w 4dc żeby zdąrzyć!!!przecierz to jeszcze trwa@ ;/ masakra jest z tym wszystkim!!!!!!nic się nie zmienia tylko co miesiąc to samo i kolejny stracony cykl-jestem wqrwiona!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×