Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

poznanianka ale jak to mozliwe ze nagle dzwoniła wam z lokalu ze nie moze byc wesela? a jaks umowe podpisywaliscie? oni wam powinni odszkodowanie zapłacic nie mówiac o zwrocie kałcji... a co do resteuracji to Kochana to Tobie powinno sie podobac a nie teściom czy rodzicom, słuchaj nigdy nie bedzie tak ze wszyscy beda zadowoleni - przedewszystkim wy macie byc zadowoleni bo to wasz jedyny i najważniejszy dzien w życiu! poszukaj moze jeszcze gdzies dalej na przykład... moze akurat cos bedzie, spokojnie npewno sie znajdzie cos wymarzonego to co tobie sie podoba. Pogadaj z narzczonym co on mysli i przekonaj go ze poszukacie i musicie znaleś to co bedzie WAM odpowiadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie podpisalismy wiec nam kaucje zwroca ,ale nic ponadto.Zaliczki na foto i orkiestre jesli nei znajdziemy nic w tym terminei przepadna.Wiecie jaks a te umowy konstruowane...ze zawsze moze cos wypasc ze strony lokalu czy restauracji.... Łatwo sie mowi ,ze tylko nam ma sie podobac. Wiecei jak to jets. Przeciez nie wybierzemy zcegos co sie nikomu nie podoba zeby potem wysluchiwac. Ale tez nei zamierzam wybierac jakiegos szkaradztwa pod tesciow. Moje Kochanie jest tak naprawde oazą spokoju i zgodzi sie na wszytsko co wybiore ,ale wkurza mnei ,ze musze wszystkiego szukac sama ;/ Bo wiadomo ja w domu on caly dzien w pracy,ale juz nawet nei mam gdzie dzwonic ani z czego wybuerac. Odechcialo mi sie etgo wesela ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznianiaka ja wiem ze łatwo sie mówi, przepraszam nie chciałam cie zdenerwowac, wiem jaki to problem z szukaniem lokalu, tez to przechodziłam własnie jakies 9-10 miesiecy przed weselem tylko ze my mielismy prawdziwe szczescie - z braku miejsc zamówilsimy restauracje która nie dokonca sie podobała ale nie było nic innego... i 3 miesiace przed weselem okazało sie ze w lokalu który dawno sobie wymarzylismy zwolniło sie miejsce... no i wskoczylismy bez zmiany daty :) i to naprawde szczescie było... ja mysle ze znajdziesz cos ładnego i trzyam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kinius i przepraszam za taki offtopic ;/ Dzisiaj wieczorem idziemy ogladac miejsca wczesneij przez nas lub rodzicow odrzucone i jedno nowe. Oby cos nam sie znowu spodobalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........19-20.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......30.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............... no i znowu klapa... juz sobie dzis poryczalam, wiedzialam ze pzyjdzie czulam, ale ta nadzieja... nie mam sil juz ;/ w przyszlym miesiacu jeszcze raz podchodze do testow owul. i zobacze co bedzie... narazie jestem zalamana dziewczynki. Na rozruszanie kupilam farbe do wlosow i zmienie kolorek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki dawno mnie nie bylo. bardzo zle znosze poczatki ciazy prawie calymi dniami leze ciezko mi nawet posiedziec przy kompie. bylam dzis u lekarza 9 tydz i wszystko ok. pozdrawiam jak dojde do siebie nadrobie zaleglosci i bede czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki! zaraz ide do gina, mam wizyte o 18. troche sie boje :/ co mi powie jak wróce to zdam relacje oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po wizycie. prolaktyne mam ok, i dal mi znowu duphaston na wywołanie @ :/ i skierowanie na badanie hormonu tarczycy TSH. no i znowu sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołszki, coś mało piszecie. U mnie 25dc i brzuchol zaczyna boleć jak na @. znowu to samo. Kiniusiu o jakim wykresie piszesz, bo ja na tej stronce nie widzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kiniusiu myśłę że owulacja była 12dc. Teraz temka ładnie u góry. Wykresik pierwsza klasa. Ja mam owulacje 13dc ale 12 dc też miałam więc myżlę że Twoja była na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!!!:D:D:D:D:D:D kiniusia wygląda na to, że miałaś owulację a tempka jak jest wyżej i się utrzymuje to dobry znak bo zaczęła się druga faza cyklu:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale jestescie pewne? bo to przeciez tylk 36,5 i nic wyzej???? ja sie naczytałam w necie ze powinna tempk wzrastac do 36,8 i wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten spadk 2 dni temu i dzis do 36,4? moze tak byc???/ normalnie przywróciłyscie mi nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniu u mnie też wyższa była 36,5 swego czasu dopiero tak 21dc 36,6 i tak wzrastała o kreseczke. Lekarz powiedział że jest w porządku i powiedział że jak mnie to niepokoi to moi przepisze luteine. i po niej temka zrobiła się wyższa i sprawą indywidualną jest fakt jakie któ ma wyższe tempki. Jedne kobietki mają 36,5 a inne 37 z hakiem więc myślę że nie ma powodó do niepokuju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ma rację to że u ciebie jest 36,5 to wcale nie znaczy że to nisko bo twoje temr. spadaja nawet do 36,1. Ja nigdy nie miałam 36,1 tylko najniższa to 36,4 więc i potem mam 36,8. zawsze te 3 lub4 kreski do góry to jest ok. Kinia miałaś owulację i wygląda na to że wszystko wraca u ciebie do normy a więc USZY DO GÓRY hehe:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia tylko ja biore duphaston, bo po moich przejsciach z obumarciem gin kazał brac zaraz po owulacji na dobre zanieżdzenie.. no i biore i tempka powinna byc wyzsza... ale i tak mnie podtrzymałas na duchu asienko ;) cathlen ty tez :) normalnie nie wiemco bym bez was zrobiła :D czyli mam szanse :) teraz tylko sie zastanawiam czy brac testy ciazowe na urlopik :) bo w środe wyjeżdzamy i wracamy 1-2 dni po planowanej @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia nie bierz testów ciążowych i zapomnij o @ na urlopie masz się wyluzować i o niczym innym nie myśleć;) zmiana klimatu często wpływa na @ i możesz nie potrzebnie się nakręcać a tak to będziesz na luzie i jak wrócisz to zatestujesz :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu myślę że teraz termin @ masz na 14.09 a nie na 19. To tak 14 dni po owulce już bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia masz racje owulka była wczesniej niz myslałam i wypada na 14... hm... to juz sama nie wiem :) cathlen mówi nie brac:) asia mówi brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×