Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość katia5
Witaj anna.s.1 i wpisuj się w tabelkę:) najlepiej tą niżej:D Wiecie co,ciesze się,że jest to forum bo nie mam zsię z kim podzielić tym co czuję.Nikt mnie inny nie zrozumie,bo wszyscy myslą,że ja poprostu nie chce dziecka,a ja unosze się dumą i im nie mówię prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia,czytalam twoj post ten troche wczesniej,i tak sobie mysle ze nie wazne ile juz prob za nami - wazne ze w koncu musi sie udac i ze juz blizej niz dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to się dopisuję ;) STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź madzikowo...........1...............08.06.2009.......... ...26............Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..................14.06.2009...............30..............dolnoślaskie/uk ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella GRATULACJE!!!! Super że Ci sie udało, też myślę że testy jeżeli sie mylą to tylko w drugą stronę :-) Koniecznie wpisuj sie w drugą cześć tabelki🌼 Układ Ty to jesteś nasza farumowa- staraczkowa wróżka :-) Oby jak najwięcej takich dobrych przepowiedni. Kiniusia nie robiłam testu- zrobię w 35-36 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
wiecie co pisałam wam wczesniej,że idę z przyjaciółką,która jest w 8 m-cu ciąży do kawiarni i wiecie co,chce mi sie śmiać,bo ona przez drogę trzy razy zwymiotowała tak bez powodu i jak tak sobie to przypomnę,to myślę,żę to musi być piękne:) ja chyba naprawdę jestem walnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki wisienka:D staram sie jak moge:D katia ale mnie rozbawilas tym tekstem o rzyganiu hahaha.to ja chyba tez jestem taka walnieta jak ty:P bo tez marze o tym wszystim,o tych dolegliwosciach,bolach glowy i rzyganiu i jedzeniu kiszonych ogorkow i tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uklad super przepowiednia:) oby sie sprawdzila i zaraz wszystkie bedziemy w drugiej czesci tabelki, szczesliwe i czekujace na ten cudowny dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko odeszłam od kompa na moment nastawic pranie a tu juz 8 strona... No no dziewczynki idziecie jak burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie pozwole uaktualnic tabele. bo gdzie spo drodze z niej zniknelam:( STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........1.....................07.06.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009............26.........Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1...............12.06.2009..............29............Warszawa madzikowo...........1...............08.06.2009.......... ...26............Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..................14.06.2009...............30..............d olnoślaskie/uk ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja tez tego wszystkiego tak chce, rzygana, zlego samopoczucia, tycia ;) ostatnio rozmawialam z kolezanka ktora mysli o 3 dziecku i mowi ze by chciała ale nie ma siły znowu znosić tych wszystkich objawów i tycia ... a ja ze jak tak bardzo tego chce ;) jak dla nie których pewne rzeczy znaczą inaczej ... ale pewnie przy 3 dziecku tez tak bedziemy mówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nienadazam czytac:) Ale super, ze tyle nas jest! J akochan uciekam z mezem do kina, odstresowac sie troszke, jak wroce to poczytam dalsze posty buziaki dla Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie podpisuj pod tymi "rzygami" chociaz przy pierwszej ciązy tak mnie rzygało rano ze az mndlałam przy kiblu i mąz mnie zanosił na rękach do łózka... ale to nic. Chciałabym to jeszcze raz, tylko... zeby sie zakonczyło po 39-40 tygodniach a nie wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Milla miłego oglądanka:) ja tez spadam,bo mój mąż już się niecierpliwi,mówi,że stale siedze przed komputerem i nie chcę go wpuścić,najwyżej postaram się później żajżeć,pewnie będę miała do czytania jakieś 15 stron:Ddo później,może w tym czasie któraś zmieni miejsce na tabelce,bo to sie wszystko tak szybko dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki my tu gadu gadu a to juz 20-sta.musze troche sie pokrzątać po domku i przynajmniej poudawac przed sama soba ze cos robie innego poza siedzeniem na forum:P jutro odezwe sie na pewno :) juz za wami tesknie:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe przywitanie, fajnie jak tak można popisac sobie. teraz ciekawe która będzie nastepna do przeniesiania do tabelki niżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A układ sie zmyła o ta niegrzeczna!!!! Milla miłego wieczorku :) Ja na swojego czekam, maja jakies zebranie. Kolacej trzeba bedzie robic, ale nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie dzisiaj napisalam hehe,przekazuje paleczke nastepnej chetnej:) ale tylko do jutra :P zycze wszystkim milego wieczoru i jeszcze milszej nocki,buziaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kobietki! :) bella jakie dobre wieści przyniosłaś! Ach gratuluje Ci najmocniej! No i cudnych 9 m-cy życzę! :) Teraz kolejne dziewczeta czekaja na odstrzał z listy \"staraczek\". Układ - Twoja przepowiednia jest po prosru boska!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
JaMajka moze sie zaraz okaze ze mieszkamy blisko siebie:-) Bella, GRATULUJE!!! jeeej jak super sie czyta takie wiadomosci. Mam nadzieje, ze i my bedziemy mogly sie wkrotce pochwalic:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko na chwilke wrocilam zeby wam powiedziec ze moja siostra szczesliwie jest w 8 tygodniu ciazy,zdrowa i malenstwo tez:) czekalam az lekarz jej wszystko potwierdzi i teraz juz moglam wam to napisac:) tak sie ciesze:D juz kocham ta fasolke❤️ do jutra i duuuuuzo optymizmu dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam stresa :( cały czas utrzymuje mi sie ta brazowa wydzielina, mniej niz rano ale jednak jest :( nic mnie nie swedzi nie piecze - bo juz myslałam ze to grzybica nie daj Boże. Po za tym cały czas mnie cmi w dole brzucha... to jest mój 28 dc. Szperałam w internecie i niektórzy twierdza ze to moze objaw ciązy, to moze to torbiel, ze rak... masakra... ale przeciez ja 3 tygodnie temu byłam na badaniu ginekologicznym i zadnego świnstwa nie miałam :( znalazłam tez opinie ze to moze byc za mało progersteronu - ale ja przeciez bałam luteine przez 10 dni a luteina to przeciez progesteron :( ja juz sama nie wiem... zaczynam sie stresowac a moj gin, akurat jest teraz na urlopie :( bedzie w nastepnym tygodniu... zaczynam sie bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj się Kinia, na pewno nic Ci nie będzie!!! Mój ukochany dzwonił do mnei przed chwila i pow ,ze nie moze sie doczekac kiedy \"dam mu dziecko\" . Az mi sie lezka zakrecila bo zawsze mowil ,ze che miec ze mna dziecko, ze chce dzidziusia, ze niemoze sie doczekac kiedy bedziemy w ciazy itd, a teraz to sformulowanie dac mu dziecko tylko mnei wkurzylo jakos bez sensu... tez bym chciala mu dac ,ale nei mam na to wplywu przeciez:-( Ach i strasznie mnie glowa rozbolala i zęby ? nagle a nawet nei mam czasu na stomatologa bo pracuje i ucze sie calymi dniami na piatkowy egzamin. ahhh ta doroslosc ;-/ buziaki i dobranoc dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko napisalam do ciebie kinia pol strony i mi sie skasowalo;( nie stresuj sie kochana,i nie czytaj bzdur w internecie o chorobach itd.jak bylas 3 tyg temu u ginekologa i bylo wszystko ok to nagle nie moglo,w ciagu paru dni nic ci sie pojawic jak z kapelusza.nie stawiaj takich \"diagnoz\"! nono niegrzeczna!! postaraj sie nie stresowac,spotkaj sie z innym ginem jak uwazasz ze jest taka potrzeba.brazowe plamienia czesto mialam kilka dni przed okresem,a u ciebie to juz tylko 3 dni do @,moze przez luteine ci sie cykl rozregulowal i dostaniesz ja wczesniej.nie chce cie zdolowac kochana:) tylko wole ci napisac ze to przed @ niz zgodzic sie z twoimi przypuszczeniami i diagnozami.uwazaj na siebie i trzymaj sie dzielnie,napisze cos po prac.buzka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układ chyba masz racje ze mi zie wszystko rozregulowało, wczoraj wieczorem do tych brżowych plm pojawiło sie kilka kropel krwi :( i dzis rano tez kilka kropel. dzis jest mój 29 dc, nigdy nie miałam tak wczesnie @, o i lo to jest to :( juz sama nie wiem... :( po za tym pobolewaniem w podbrzuszuu nie mam zadnych objawów @, zawsze mnie piersi bolały, na twarzy syfy mi sie robiły... a teraz nic. Chyba bede musiała poczekac az wróci, bo jezeli to @ to nie wiem od którego dnia powinnam w nastepnym cyklu wziąść luteine. bo przy cyklach 33-37 miałam brac w od 16 do 25 dc. A przy tak krótkim to nie wiem... :( łapie doła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×