Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

czesc dziewczynki, dawno mnie tu nie bylo. Wczoraj sie rozpisalam i nie wyswietlilo nic ;/ Niestety nic sie u mnie nie zmienilo, dalej nie jestem w ciazy, a co gorsze okazalo sie ze mam za duzo testosteronu ito moe byc powod ze nie zachode w ciaze. Z jednej strony ciesze sie ze jest powod bo mozna go wyeliminowac, jesli to ten powod.. ale niestety przez najblizsze 3 miesiace muse brac hormony w postaci tabletek antykoncepcyjnych wiec narazie z ciazy nici ;(;( po tych 3 miesiacach mam 2 miesiace zeby zajsc w ciaze, a jesli nie bede to dalsze badania... masakra.. jestem zmeczona, a tu kolejne miesiace nic nie dadza ..... cieszesie ze u zaciazonych dziewczynek wszystko dobrze. Kasienko przykro mi ze tak wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, Wizyta u lekarza byla i niestety okazalo sie ze mam za duzo testosteronu i to moe byc powod ze nie zachode w ciaze. Z jednej strony ciesze sie ze jest powod bo mozna go wyeliminowac, jesli to ten powod.. ale niestety przez najblizsze 3 miesiace musze brac hormony w postaci tabletek antykoncepcyjnych wiec narazie z ciazy nici ;(;( po tych 3 miesiacach mam 2 miesiace zeby zajsc w ciaze, a jesli nie bede to dalsze badania... masakra.. jestem zmeczona, i boje sie myslec co dalej jesli te kolejne miesiace nic nie dadza .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, najpierw nie moglamnic wyslaca teraz nawet z wczoraj wiadomosc wyskoczyla... sorki za zamiesznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anna wiesz to bardzo dobrze ze znalazłas przyczyne, bo jak sama napisałas bedzie ja mozna zlikwidowac :) 3 miesiace to nie długo w stosunku do tego ze staracie sie juz 9 miesiecy, szybko przeleci a potem juz bedziesz sie cieszyc slicznym brzuszkiem :) to na prawde duży krok do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kiniusia, ja tez wiem ze dobrze, ze to moze byc przyczyna... moj narzeczony tez odrazu powiedzial ze to dobrze ze znamy przyczyne i ze teraz juz bedzie lepiej, tylko ta 3 miesieczna przerwa mnie jakos dobija, wiesz jak to jest,chciala bym juz lek i zeby zaraz zobaczyc te 2 kreski.. ale oprocz tych 3 miesiecy i tego czekania zeby juz zaczac znowu, to najbardziej sie boje ze dalej nic sie nie stanie. wyczytalam ze kobiety zachodzily w ciaze nawet przy wyzszam poziomie testosteronu ale przy nizszym poziomie prolaktyny i wyzszym progesteronu niz ja mam. Gdzies tam mam nadzieje ze te tabl anty. wyreguluja wszystkie te hormony... narazie mam jakiegos dola, bo z tego wszystkiego wynika ze jeszcze w przyslym roku nie wezme mojego maluszka w ramiona... a tak o tym marzylam... za kilka dni dojde do siebie, i pewnie wiecej zrozumiem i powroci wiecej nadzieji, i liczenia dni to polowy kwietnia zeby zaczac staranka znowu... rany polowa kwietnia to juz wiosna a teraz jest zima.. to przeciez wieki... ;/ i zebym miala pewnosc ze wtedy juz beda 2 kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja cie rozumiem ja tez sie irytowałam jak mi lekarz kazał czekac i najpiew wszystko wyleczyc i trwało to rok....i staania ciagle sie odwlekały :( ale wiesz potraktuj to jako przerwe która pomoze ci odpoczac psychicznie od myslenia, ciesz sie seksem ze swoim facetem i czerp z niego jak najwiecej przyjemnosci. Zrelaksuj sie przez te trzy miesiace i nie mysl juz na zapas ze po tym czasie nic nie wyjdzie. Taka przerwa od myslenia liczenia czesto bardzo dobrze robi, naprawde. Minie kilka dni przemyslisz zdystansujesz sie to tego i sama dojdziesz do wniosku ze dla ciebie bedzie lepiej :) a po trzech miesiącach sama stwierdzisz ze warto było czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak tylko zobacze te dwie kreski a pozniej wezme to malenstwo w ramiona ... na to moge czekac, tylko chciala bym gwarancji ze tak bedzie, ale tego niestety nikt mi nie zagwarantuje... ale dzieki kiniusia za dobre slowa ;) chyba faktycznie to moze byc spokojny czas, te 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja jestem pewna ze ta 3-miesięczna przerwa ci pomoze, zobaczysz:) a gdzie reszta dziewczynek? leża do góry brzuchami po swietach? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU !!!!!!! ABY TEN ROCZEK SPRAWIŁ ZE NASZE FORUM ZAPEŁNI SIE SAMYMI BRZUCHATYMI DZIEWCZYNKAMI :D :D :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Wszystkiego najlepszego w Nowym 2010 roku:D Życzę żeby ten rok przyniósł nam radość i spełnił nasze najskrytsze marzenia:) A jeśli chodzi o mnie to już drugi cykl ominęłam owulację,tzn wiem kiedy ona była,bo dokładnie była wczoraj,ale niestety nie było jak z tego skorzystać,no i dzisiaj też nie jesteśmy sami,więc przeleciało koło nosa staranko grudniowo-styczniowe:P teraz trzeba znowu [oczekac na @ i zacząć w kolejnym cyklu:) Już od 3 miesiecy wybieram się do lekarza i jakos zawsze wypada mi jakiś ważny powód,że muszę odłożyć wizytę:)Jak nie święta,to wyjazd...ach zawsze cos:) zobaczymy co to będzie dalej:)Pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki wszystkiego dobrego w nowym roku i zebysmy wszystkie niedlug mialy swoje upragnione malenstwa!!!! Kasienka ja Cie dobrze rozumiem bo tez przeszlam poronienie a teraz ju zdlugo sie staram:( ale przyjdzie i na nas pora! anna s tez sie zgadzam ze plus duzy ze znasz przyczyne! i teraz bedzie dobrze!!! buziaki noworoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!! ;) I OBY NASZE MARZENIE SIE SPELNILO ;) troszke sie zmienilo od tego co ostatnio pisalam, bylam jeszcze raz u innego lekarza. Kolezanka zalatwila mi wizyte u innego bardzo dobrego i znanego we wroclawiu lekarza bo okazalo sie ze to znajomy jej ojca a widziala moje zalamanie po ostatniej wiycie, bo jakos dziwnie sie czulam ze mam brac te tabletki anty. Wiec ten lekarz byl w szoku ze inna lekarka zapisala mi takie leki, ktore podobno sa na trądzik a nie na testosteron. i ze wogole nie bierze sie lekow anty kiedy chce sie zajsc w ciaze nawet na regulacje hormonow... mowie wam masakra, kazdy lekarz inaczej.. w kazdym razie nie bede brala tych anty, mam brac clo od nastepnego cyklu i zobaczymy co dalej.. a wg tego dobrego lekarza tomoj testosteron jest ok, bo skoro norma jest ponizej 80 a ja mam 78 to jest oki.. zreszta czytalam w necie ze diewczyna zaszla w ciaze przy 159... zobaczymy co dalej, zaraz koniec urlopu, powrot to anglii i do naszej malej szarej rzeczywistosci ;) pozdrowionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............6..........22.12.2009............23 ....Świętokrzyskie asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........19tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....19tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......15 tc.............29.06.2010.................??????........ Uaktualniam tabelke :D i musze sie wam pochwalic:D Dwa dni temu mój mezus wyczuł pod reką ze cos w brzuszku przepływa :D ale ja nic nie czułam...a wczoraj wieczorem w w dole po prwej stronie poczułam jakby mi bańka pękła pod skórą ;D ale to tak wyraźnie i dzis rano przy sniadaniu znowu tylko juz wyzej :D Moje MALEŃSTWO Zaczyna o sobie dawac znak :D :D :D Anna no widzisz, czyli przerwy nie trzeba robic :) a po clo ja słysząłam ze dziwczynki szybko zakakuja :D super... tylko teraz pełny relaź jak sie nie uda w pierwszym cyklu z clo to sie uda w drugim :D i czekamy na dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............6..........22.12.2009............23 ....Świętokrzyskie asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....19tc..................02.05.210............ ....????.......... kiniusia77.......15 tc.............29.06.2010.................??????........ witam dziewczyny! Na samym początku życze każdej z osobna zdrowia, radośc na każdy dzień Nowego Roku i spełnienia marzeń. U mnie dosyc duze zamieszanie, dlatego malo mnie jest na komputerze. mielismy malowanie mieszkania, kupilismy tez mebelki do oliwkowego pokoju. Skonczylismy wszystko przed swietami. Zaczełam juz nadraiac zaleglosci, ale sporo ich jest dlatego wracam do czytania. U mnie ok, mimo ze to juz 7 miesiac nadal pracuje, chce zakonczyc pierwszy semestr i dopiero oddac klasy. Dzidzi rosnie, jutro mam wizyte, niestety nadal nie wiem czy bedzie chlopiec czy dziewczynka. Maluszek upodobal sobie pozycje posladkowa i dosyc nisko siedzi, trudno zrobic takie usg, zeby wypatrzec "cos" drobnego. Trzymajcie sie cieplo, powodzenia w starankach a dla tych, ktorym sie udalo, spokojnej ciazy. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki w Nowym Roku ;-) Do tych zaciązonych- niesamowite jak Wam "brzuszki" rosna ;-) Jescze niedawno pisałyście o 2 kreseczkach ,a teraz data porodu zbliza się wielkimi krokami ;-) Do reszty - uszy do góry nam tez sie uda ;-) Co do mnie to jeszcze się nie staramy. Myślę ,że zaczniemy tak na 2 miesiące przed ślubem czyli jakoś w marcu/kwietniu. Mówiąc szczerze to najpierw muszę schudnąć z 10 kg do ślubu ;p ( a przynajmniej 6 ;-) - a dzisiaj zaczęłam dietkę na serio ;-)) i dopiero odważę się próbować. Poza tym męczy mnie od 2 tyg niby malutki grzybek ,ale jakoś nie mogę się go pozbyć i mimo kuracji wszelkimi lekami współżycie mnie boli ;/ W ogóle jestem jakaś podatna na tego typu problemy ;/ No nic, trzymajcie się i jeszcze raz Happy New Year!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
szczesliwego nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
to takie piekne.ja sie chyba nie doczekam takiego widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniank84
Prześliczne maleństwo ;) A jak się czujesz Kiniu? Widać u Ciebie brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju a u Ciebie? Pytam bo jak bym 'przypadkiem' teraz zaszła w ciążę to na własnym weselu byłabym w 20 tyg ciąży ;-) a jak w lutym to w 16 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
witajcie dziewczynki!!! no i mamy 2010...ach..szybko leci ten czas, mam nadzieję,że po Swiętach wszystkie jestescie bojowo nastawione i przygotowane na nowe wyzwania! Staraczki z nowymi silami do starania, zaciązone przygotowane na bezbolesne porody;) i ogólnie wszelkie nasze plany muszą sie spełnic- nie ma innego wyjscia:) Kinia-piękna ta gloweczka! ja mam caly album z godzinnego usg ( mam kuzyna ginekologa i będąć w Pol. wykorzystalam go i zmusilam do szczegolowego pooglądania malego:) Moj jest na tyle juz duzy ze w calosci nie dalo się go ująć więć mam kazda częśc ciala osobno;) Poznanianko- czuje się dobrze, brzuszek juz calkiem widoczny i ciuszki tez większy rozmiar albo ciązowe bo w moje sie dawno nie miezczę, powiem Ci ,że 20 tyd. jest fajny bo to polowa ciązy, samopoczucie w porzadku, nie za cięzko jeszcze... Życzę Ci z calego serca aby ponowne starania były owocne i abys na wlasnym weselu tańczyla juz z malenstwem pod serdeuszkiem! a jak nie to zaraz po slubie wyrwijcie się gdzies z męzusiem i dzialajjjjcie;) zaraz zmienie tabelkę bo ja to juz dobijam do 24 tyg..bozzzze juz 6 miesiąc za chwilkę.. sciskam wszystkie sredecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............6..........22.12.2009............23 ....Świętokrzyskie asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......15 tc.............29.06.2010.................??????........ zmienilam swoje dane i juz na 100% wiem ze to facecik, tylko imię dla niego to masakra- nie możemy sie z moim męzem porozumiec niestety;) walka trwa....moze do porodu dojdziemy do jakiegoś konsensusu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Witaj maja, juz 6 miesiac... ale leci... ja dzis zaczynam 16 tc... to prawie dwa iesiączki nizej niz ty... przyznam ci sie ze mnie juz korci zeby jakies ubranka zaczac kupowac :D wiem ze to jeszcze zbyt wczesnie ale normalnie nie wiem czy sieopre :D Kasienka kochana ty tez sie doczekasz takiego widoku, zobaczysz. Zobacz na mnie, tez miałam takie mysli, byłam załamana po drugiej stracie a teraz jestem juz w 4 miesiacu i lekarz mi powiedział ze ryzyko mineło, u ciebie tez tak bedzie. Ja czekałąm na to ponad 2 lata... długo... ale jak teraz patrze na fotke z usg to naprawde było warto czekac :) Mila a wy kiedy zaczynacie staranka? poznanianka jak tam przygotownia to ślubu? juz sie staracie o maluszka? czy jeszcze czekasz? co do brzuszka to mam dosc duzy jak na 4 miesiac bo kazdy kg składa mi ie własnie w brzuchu nie tyje w innych czesciach ciałą tylko brzuszek no i z tego powodu juz plecki zaczynaja mnie bolec :( mój gin powiedziała ze tak sie moze zdazyc bo jestem drobna osoba i musze sie oszczedzac i w mire mozliwosci odpoczywac jak najczesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............6..........22.12.2009............23 ....Świętokrzyskie asia19855...........17..........mikołajki:0)............ 24. .......Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......15 tc.............29.06.2010.................??????........ BEDE MAMA DRUGIEJ, SLIZNEJ DZIEWCZYNKI, BARDZO SIE CIESZE!!! SCISKAM wSZYSTKIE I LECE DO PRACY. KINIU SLICZNA BUZENKA...A CZAS RZECZYWISCIE LECI, EJ LECI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap gratuluje córeczki :) ciekawe co ja bede miec... dowiem sie dopiero 9 lutego mam nadzieje :) ale wszyscy mówia ze facecik i ja tez mam takie przeczucia ciekawe czy sie sprawdzi :) kingam a kiedy ty poczułas pierwsze ruchy? i jak to wygladało? bo ja mam straszne bulgotania i przepływanie i łaskotanie :) 2 razy sie mi zdazyło takie uczucie jakby mi bańka pękła pod skóra :) ale nie moge sie juz doczekac czegos konkretnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciazy poczułam ruch tak ok 19 tyg, czesto slyszalam o takim opisie "trzepot skrzydel motyla", i na wzor tego wlasnie, jakby laskotanie od srodka w podbrzuszu. Przy drugiej ciazy czuje sie podobno szybciej i tak tez bylo u mnie, juz w 16 tyg czulam maluszka a teraz to juz po prostu sa kopniaki, ze sie caly brzuch rusza :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słońca dawno mnie nie było nie miałam komputerka a teraz już mam i muszę się podzielić z wami taką wiadomością iż chyba jestem w ciąży. 6 dni temu miałam termin @ i nie przyjechała, zrobiłam 3 testy wszystkie pozytywne i do tej pory tempka wysoko. Byłam u lekarza i widział zasinienie warg(objaw ciąży) a usg mam mieć 20stycznia już się doczekać nie mogę. Buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........20.12.2009.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10.................5..........30.09.2009............ ..29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............6..........22.12.2009............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......15 tc.............29.06.2010.................??????....... usunęłam się z górnej tabelki ale w dolną wpiszę się dopiero po usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńka skaładam gratulacje pierwsze :D a po usg juz bede składac konkretne ale jezeli 3 testy pozytywne to jak najbardziej trzeba sie cieszyc :D :D :D super 🌼 🌼 🌼 informuj nas na bierząco co i jak :) a jak sie czujesz masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×