Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........14.01.2010.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1..............9......... 18.12.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............6..........22.12.2009............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......17 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........7tc..............15.09.2010............ .....????....... zapomniałam jeszcze wprowadzić zmian,przecierz to juz mamy nowy rok hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........14.01.2010.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2009..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............6..........22.12.2009............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......17 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........7tc..............15.09.2010............ .....????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam jeszcze raz tabelke bo cos zaginely moje poprzednie poprawki ;) Asiu, tak wlasnie nie wiedzialam o ktory lek prosic lekarza, luteine czy duphaston, ale moze faktycznie poposze o duphaston. Zastanawiam sie czy jeszcze w tym cyklu nie isc do lekarza i nie wykorzystac w pelni tego miesiaca, biory juz clo i castagnus, wiec bede robic testy owul i zaraz po owul chce isc do lakarza zeby zobaczyl czy moje jajeczko wogole peka. Jesli tak to bede ja meczyc o angielski odpowiednik luteiny albo duphastonu... nie wiem czemu, ale wydaje mi sie ze ja potrzebuje tego leku w drugiej fazie cyklu. no taki mam plan, mam nadzieje ze sie uda ;) Mam niskie temperatury zawsze amam kolezanke ktora starala sie poltorj roku a tez miala takie nieskie temp, to znaka niskiej zawartosci progesteronu chyba, i jak wziela luteina t w pierwszym cyklu sie udalo... zobaczymy co z tego bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........14.01.2010.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............7..........19.01.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......17 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........7tc..............15.09.2010............ .....????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam jeszcze raz tabelke bo byl zly rok ;) no i wredniaczka dane sie sie nie zmienily a zmieniala wczesniej... cos mieszamy z tymi tabelkami, musimy bardziej pilnowac ;) dzis ja jestem a nikogo nie ma ;/ to ide sie szykowac do snu ;) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aniu weż sobie duphaston jest droższy ok 30 zł ja płaciłam ale opłaciło się:) też miałam nieskie tempki, pamietam jak na początku forum napisałam że zajdziemy w tym samym czasie także kochana ruchy ruchy i wpisuj się zaraz za mną w tabelce na dole. Wierzę że szybciutko Ci się uda i innym staraczkom oczywiście też :) buziaki słonka Wam śle:0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,nadal u mnie @ nie przyszła,to już 6 dzień spóźnienia,ale nie nakręciłąm sie zbyt mocno,ciągle wierzę,że przyjdzie ta cholera!!!!!! Zmierzyłam rano tempkę i mam 36,8 ale nie mam porównania,bo wcześniej nie mierzyłam więc nie wiem czy to niska,czy wysoka w moim przypadku,zmierzę jeszcze przez kilka dni jeśli @ nie przyjdzie.Przełożyłam wizytę w celu inseminacji na 9 lutego.Mam dzisiaj i jutro wolne więc odpoczywam:) nie robię testu,bo nie pierwszy raz mi się spóźnia tak długo i zawsze było rozczarowanie,mam straszne bóle piersi i całej okolicy pasa,a najbardziej jejników:(Lepiej żeby to był dobry znak,ale jak sobie przypomnę to w tym cyklu nasze staranka nie należały do udanych,więc raczej nie byłoby to możliwe żeby się udało,no cóż poczekam i dam znać co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........14.01.2010.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....3............26.07.2009............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......17 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........7tc..............15.09.2010............ .....????..... CZEŚĆ LASECZKI. U MNIE NIC CIEKAWEGO, ZYJE SOBIE ;) HEHEHE JAK WIDAC, NADAL NICI Z DZIDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
cześć dziewczynki! co do wyprawki maluszkowej to powiem Ci Kinia,że teraz polujemy na wozek jakis fajny, moze byc uzywany byle tylko byl porządny, tutaj ceny kosmiczne- od 500 do 800 euro- szok! bedziemy szukac w Pl. buteklek nie kupuje bo wierzę bardo,że uda się mi karmic piersią. kosmetykow troszkę kupilam i takie pierdolki jka termometr do wody, fridę do noska, szczoteczke i grzebyk, nozyczki- wszysko malusie i rozkoszne:) ubranek tez mam sporo, a w razie co to akurat tutaj sa tanie i ladniusie. Jak się dowiesz kto tam u Ciebie mieszka to wtedy ruszysz z zakupkami:) a kiedy masz polowkowe? Katia ja tam Ci życzę,żeby ta @ wcale nie przyszła, wszelkie bóle- dobry znak! Anna trzymam kciuki za nowy zestaw leków i szybkie tego efekty! Asia a jak samopoczucie u Ciebie na początku ciąży? znośnie jest czy cośCi dokucza? Cześć Wredniak! Pozdrawiam wszystkie serdecznie! ja dziś bylam w szkole rodzenia i uczylismy sie oddychania jak zaczną się skurcze;) ciekawe ile z tego zapamiętam?;) milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki:)No i jak sie spodziewałam po rannym zmierzeniu temperatury: 36,5 @ przyszła z samego rana,po równiótkim tygodniu opóźnienia:( Znowu wszystko wraca do normy,luteina podziałała jeszcze w organiźmie 2 m-ce i teraz przestała działać,coś mi się wydaje ze z moim progesteronem jest jednak coś nie tak.( lutego będę u nowego pana doktora,to może coś się dowiem:)Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wredniaczku kochany damy rade i my tez bedziemy nie dlugo chodzic z brzuchami zobaczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie:) odebrałam dzisiaj wyniki badań wszystko ok:0) mam poranne mdłości ale nie wymiotuję siedzę na zwolnieniu i ogólnie fajno jest:) dziewczuynki wskakujcie do drugiej tabeli tam tak milusio jest. pozdawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
gdyby to bylo takie proste to juz dawno bysmy tam byly gdyby same checi wystarczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5........... ponad 2 lata........14.01.2010.... ..29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......17 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........7tc..............15.09.2010............ .....????..... poprawilam tabelke bo zaczynamy starania o nasze drugie malenstwo oby tym razem bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) wredniaczku, wiem ze jest ciezko, tez mi brakuje sil, ale dodaje mi nadzieji to ze co chwile cos wymyslam, to badania, to lekarstwa... mam dosc juz gadania o tym zeby sie wyluzowac ... wreszcia zaczelam leczenie, nie wiem jaki to da rezultat ale przynajmniej mam nadzij=eje bo jak nic nie bralam to juz zupelnie nie maialam sil... a Ty co robisz z tym ? robilas badania, bierzesz jakies leki ? Asiu cudnie ze wszystko dobrze, my tez chetnie wskoczymy do tej tabelki, mamy nadzieje ze to juz niedlugo ;) kiniusia co u Ciebie ? u mnie chyba dobrze, skonczylam brac clo w tym cyklu juz, teraz czekam na owulke, dzis tem zaczela spadac wiec spodziewam sie jej lada dzien ;) narazie jeszcze test owul negatywny dzis... a zaraz po owulce do lekarza na manitoring zeby zobaczyc co sie tam dzialo i czy pecherzyk pekl prawidlowo - mam nadzieje ze tak ;) no i jesli tak to zaczynam brac duphaston - a konkretnie jego angielki odpowiednik bo niestety nie mam go z polski jeszcze.. no i wtedy czekanko co dalej... echh.. plan dobry zobaczymy z jakim rezultatem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie rozpisałam przed chwilą i wszystko sie skasowało!!!!!!!!!!!!!1:( Ania daj znac jak u ciebie ten cykl wygląda z clo,pamietaj żeby przypilnować swojego lekarza,aby dokładnie sprawdził twoje pęcherzyki po tym leku,bo w moim przypadku były odwrotne skutki:(Czy ty masz problem z owulacją???Jeśli tak,to pocieszę cię że moja szwagierka zaszła w ciążę po 3 miesięcznej kuracji clo po 5 latach starań i za dwa miesiące urodzi córeczkę,natomiast w moim przypadku było tak,że przed braniem clo miałam owulacje,tylko nie miałam kontrolowane czy pęcherzyki pekają,czego nie wiem do dzisiaj,kiedy zaczęłam brać ten lek rosły do 32 mm i nie pękały,tylko sie wchłaniały,czego moja lekarka nie stwierdziła od razu tylko wtedy gdy zaczęłam narzekać na silne bóle jajników .Okazało się że miałam przestymulowany cykl przez clo,bo pęcherzyki przerastały jajniki.Potem kiedy odstawiłam clo nie miałam juz tych silnych bóli a pecherzyki zaczęły pękać,straciłam tylko 4 miesiące,ale czuje że nadal mam problem,choć od października nie byłam u lekarza,wiem,że rosną za duże,czuje to po bólach jajników jakie mam w okolicy owulacji.Życzę ci aby sie udało,w końcu patrząc na nasza tabelkę to my mamy podobny wiek i masz racje z tym,że trzeba zacząć działać ,zrobić kolejny krok,bo takie pieprzenie że trzeba odpuścić mnie nie przekonuje.Ktoś kto się stara kilka miesięcy może odpuszczać,ale w naszym przypadku,zwłaszcza moim ponad 3 lata starań nie ma na co czekać,bo czas leci a odpuszczac mozna do 40stki bez efektów:)Także głowa do góry i nam sie uda wskoczyc do drugiej tabelki:P a tymczasem wstawiam nowe dane,bo juz dawno ich nie zmieniałam:) Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......17 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........7tc..............15.09.2010............ .....????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;) Katia dzieki za rade z tymi pecherzykami. Chcialam isc na usg po owulacji i tak, ale faktycznie zwroce uwage na te pecherzyki dokladniej. Jak narazie to troche inny mam ten cykl z clo niz popzednie. Zawsze mialam do 28 -29 dniowych cykli a teraz napewno bedzie dłuższy. W przypadku 28 dniowego powinnam miec owulacje jutro a jak narazie test owulacyjny negatywny. Wczoraj jeszcze sie tym martwilam troche, ale dzis ta druga kreska na tescie jest ciut silniejsza wiec mysle ze powinnam miec na dniach najodpowiedzniejsze dni na przytulanko ;) Troszke inaczej to wyglada na wykresie temp bo dzis jest 3 dzien spadku tem wiec z tego co czytalam owulka powinna byc gdzies tak jutro chyba... niestety dokladnienie wiem bo dopiero pierwszy cykl mierze tak dokladnie. W kazdym razie w razie czego dzis troche sie poprzytualalismy zeby nie przegapic ;) Zobaczymy jeszcze kilka dni jak to bedzie dalej z ta temp i testami. Acha, a co inne w tym cyklu to to, że nie bola mnie jajniki. Nie wiem czy to dobrze czy zle, zawsze mnie bolaly, czasem bardzo mocno, a teraz moze ze dwa uklucia mialam w przeciagu kilku dni. Nie wiem co o tym myslec wiec narazie sie nie zastanawiam tylko czekam co dalej. A co do tegy czy mialam problemy w owulacja, to chyba nie, ale dokladnie nie wiem, raz mialam usg w 12 dc i juz mialam pekniety pecherzyk wiec nie wiem czy to nie za szybko. Clo lekarz dal mi - w sumie nie wiem na jakiej podstawie ;( powiedzial mi tylko ze on moze pomoc przy owulacji a napewno nie zaszkodzic.. hmm nie wiem na ile to prawda bo czytalam ze faktycznie moze bardzo pomoc ale i zaszkodzic tez.. ;( ale zaryzykowalam i biore. katia, ja tez juz nie moge sluchac takiego gadania o odpuszczaniu i ze samo przyjdzie, ja mysle ze trzeba dzialac, Szkoda czasu na czekanie. Ja mam nadzieje ze w koncu znajda sie leki ktore nam pomoga, i jesli nie w najblizszych paru cyklach to i tak nadejdzie nasz miesiac na 2 kreski. Ja juz postanowialam ze zaczynam chodzic do jednego lekarza - nie jak dotychczas do roznych. Jeden lekarz, ciagle sprawdzanie cyklu, leki i duzo wiary - niestety mysle ze bedzie nas to duzo kosztowalo finansowo - bo lekarz polski w uk jest drogi, ale nie jest to dla nas teraz wazne, najwazniejsze jest zebysmy mieli dzieci ;) Katia a jakie Ty masz plany teraz ? Pisalas o zmianie lakarz i kolejnej inseminacji... wiesz kiedy bedzie ? ale sie rozpisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja jeszcze nie miałam inseminacji,poprostu zdecydowałam się zmienic lekarza na takiego bardziej od leczenia niepłodności ,bo do tej pory chodziłam do zwykłej pani ginekolog,która jest bardzo miła i nie wydawałam zbyt dużo pieniędzy,no i na miejscu,ale według niej to wszystko jest dobrze,trzeba tylko czekać,czekać i czekać....a ja na to nie mam czasu,sama wiem że cos jest nie tak,bo dla mnie pęknięcie pęcherzyka przy wielkości 30mm nie jest normalne.Mam pierwszą wizytę u lekarza w innym mieście,który mam nadzieje bardziej się przyłoży i da mi jakies inne rady,a jeśli zaproponuje mi inseminację,to wcale się nie zawacham ,chocbym musiała wziąść na to pożyczkę,nie będę odpuszczać!!! Musisz poczekać rzeczywiście żeby zobaczyć jak u ciebie będzie sie organizm zachowywał po clo:)ja go dostałam tylko i wyłącznie na podstawie tego,że miałam długie cykle tj.40 dniowe a owulacje miałam dopiero po 20 dc,więc dostałąm luteinę najpierw na regulacje cyklu którą musiałam brać od 16dc,więc musiałam tez brać clo w celu przyśpieszenia owulacji,gdyż luteina by ją blokowała,takie to jakies pokręcone było.Luteina pomogła ale clo zaszkodził:(Życzę ci żeby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja jeszcze nie miałam inseminacji,poprostu zdecydowałam się zmienic lekarza na takiego bardziej od leczenia niepłodności ,bo do tej pory chodziłam do zwykłej pani ginekolog,która jest bardzo miła i nie wydawałam zbyt dużo pieniędzy,no i na miejscu,ale według niej to wszystko jest dobrze,trzeba tylko czekać,czekać i czekać....a ja na to nie mam czasu,sama wiem że cos jest nie tak,bo dla mnie pęknięcie pęcherzyka przy wielkości 30mm nie jest normalne.Mam pierwszą wizytę u lekarza w innym mieście,który mam nadzieje bardziej się przyłoży i da mi jakies inne rady,a jeśli zaproponuje mi inseminację,to wcale się nie zawacham ,chocbym musiała wziąść na to pożyczkę,nie będę odpuszczać!!! Musisz poczekać rzeczywiście żeby zobaczyć jak u ciebie będzie sie organizm zachowywał po clo:)ja go dostałam tylko i wyłącznie na podstawie tego,że miałam długie cykle tj.40 dniowe a owulacje miałam dopiero po 20 dc,więc dostałąm luteinę najpierw na regulacje cyklu którą musiałam brać od 16dc,więc musiałam tez brać clo w celu przyśpieszenia owulacji,gdyż luteina by ją blokowała,takie to jakies pokręcone było.Luteina pomogła ale clo zaszkodził:(Życzę ci żeby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia przepaszam, pomiliło mi sie, że juz mialas inseminacje. No to czekac czekac i czekac moze dobijac, ja slyszalam od kilku lekarzy wyluzowac sie, wyluzowac... do bani.. naprawde mialm takie miesiace ze wyluzowalam, w sumie ostatnie 3 byly takie, bo nie za bardzo mialam czas na myslenie tyle bylo spraw. Nawet do tego stopnia ze nie jestm pewna czy wogole trafialismy w dni plodne bo nic nie liczylam... i co - dalej nic, czyli ten sposob u mnie nie dziala. Masz racje ze czas zmianic lakarza, specjalista napewno bedzie juz inaczej podchodzil do tej sprawy i napewno pomoze. Tez trzymam kciuki za Ciebie ;) napewno niedlugo nam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
dziewczyny do tej pory nie dostalam @przed chwila zrobilam test i sa dwie wyrazne krechy !!!!!!!!!!! jutro ide na bete i zobaczymy jaki bedzie wynik...nie wierze nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja w tym cyklu biore wiesiołek 3x2 do skoku, mgB6 1x1 Folik 1x1 pozatym ide do gina w lutym, (po tym cyklu) a może mi sie uda wczesniej. badania, konsultacje, potem badania męża (mam nadzieje, ze nie beda potrzebne). Kasienka - gratuluje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kasienka trzymamy kciuki :D wszystko bedzie dobrze tym razem musi sie udac :D katia i anna wy macie najdłuzszy staz co do starań i rzeczywiscie zgadzam sie z wami ze specjalista od spraw niepłodnosci napewno inaczej podejdzie do sprawy i napewno o wiele lepiej zajmie sie waszym przypadkiem :) i niedługo tez zobaczycie dwie kreseczki jak kasienka własnie :) Wredniaczku czyli tez masz plany zaczac robic badania? i bardzo dobrze, trzeba cos robic w tym kierunku jezeli naturalne metody zawodza przez dłuzszy czas.... Ja zaczełam 5 miesiac i po za bólem kregosłupa czuje sie bardzo dobrze :) 9 lutego idziemy na wizyte połówkowa bo to bedzie juz 20 tydz i mam nadzieje wypatrzec co tam za człowieczek tam w srodku siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka teraz bedzie dobrze :) Kinia - czekam na jakies fotki maluszka! ale ten czas leci! no ja wybieram sie do gina, pomału bede robić sobie badanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......17 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........8tc..............15.09.2010............ .....????..... i dzidzia już o tydzień starsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj asieńka :) oj rozumiem cie... mnie mdliło cały dzien i to przezprawie 3 miesiace :) pod koniec to mnie juz zaczeło naciagac i miałam kilka razy bliskie spotkanie z muszla :D :D :D ale wszystko przeszło po 3 miesiaczku wiec ty masz juz niedługo :D a po za tym jak sie czujesz? Wredniaczku nowa fotke bede miec pewnie dopiero 9 lutego :) ale jezeli chcesz to fotke brzuszka w 17 tc ci moge podesłac e-meila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ............Cykl starań...... data planowanej.. @ wiek ...Miejs.Zam. układ słoneczny....10.........okolo 18.12.2009.......26..... ...Gorzów katia5...........3 lata........ok 20.02.2010.... .. 29.........Wlkp. poznanianka84....chwilowo się nie stara .............25......Poznań Mila10....przerwa w staraniach......15.01.2010........29 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze ........ 08.02.2010..........30. . ..dolnosl. /uk wredniak.............8..........16.02.2010............23 ....Świętokrzyskie Kasienka221487....1............23.01.2010............23. ... ....Warszawa cathlen81...........16..........13.12.2009............28 ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.......... ...22. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........28tc..................31.03.2010......... . DZIEWCZYNKA maja.ch78....23tc..................02.05.210............ ...Chlopczyk......... kiniusia77.......18 tc.............29.06.2010.................??????....... asia19855........8tc..............15.09.2010............ .....????..... to i ja zmienie tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńka zrób sobie w stopce babystrongly to kazda bedzie widziec wiek twojegomaluszka no i jak sie zmienia :) mnie sie to bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×