Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

wredniak hehehehhe,lepiej ni pytaj:D nie no zartuje oczywiscie ale na pewno nie tak jak wygladasz:) taka delikatna sie wydajesz a ten nick taki .. wredny hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dzieki dzieki,ale bez przesady:P to takie akurat ladne wyszlo dlatego rozsyłam :D to bylo w sylwestra,makijaz itd.wiec moze i ladnie jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku moje poszło ;) zgadzam sie z układzikiem nick moze zmylic :D sliczna z ciebie kobietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to która jeszcze chce? :) mamy dzionek rozsyłania fotek :) drugi dzien moze sie juz nie powtórzyc :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak racja,drugi dzien zdjeciowy sie nie zdarzy:D wiec reka do gory kto chce.to znaczy reki do gory i tak nie zobaczymy wiec reka na myszce i klik kto chce foto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik my takie chojne jestesmy i chcemy słac a tu nikt sie nie zgłasza... ale za kilka dni przyjda i beda prosic a my powiemy "takiego" :D Żartuje oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce ;-) clu_lo@yahoo.com ;-) A potem odesle Wam moje ;-) Zadzwoniłam do wujka i powiedzial ze najwazneijsze ze rośnie i mam sie uspokoic i juz tyle nie kłuć najwyzej w czwarytek zrobic bete i koniec. Okolo 17/18 bedzie juz szansa ze zobaczymy cos ie dzieje na usg dlatego umowi sie ze mna i rano pojedziemy do gabinetu zrobic mi usg. Kochany ten moj ojciec chrzestny ;-) Troszke meni uspokoil chociaz jak przed chwilka zdawalam relecje ukochanemu to i tak ryczalam jak bobr. NIGDY PRZENIGDY NEI BEDE JUZ ROBIC BETY przed powiedzmy 6/7 tygodneim bo nie jestem w stanie tego wytrzymac psychicznie. Przeprasazm ,ze tak monotematycznie ,ale sama nei sadzilam ze bede tak o przezywala!To dopiero 3 dnin po terminie @ a ja juz swiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka poszło :) widzisz wszystko jest dobrze - bardzo sie ciesze - i nie ma sie co martwic na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka jestes monotematyczna ale my uwielbiamy ten temat:D w koncu taki mamy topik nie:D widzisz nie martw sie nic,czekaj spokojnie na usg,wujek chyba sie zna na tym !! i badz dobrej mysli,bo my jestesmy:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem:) super wieści poznanianka;) to proszę mi się dostosować do wskazówek wujka ...on lepiej wie co trzeba robić...głowa do góryi pełen luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinius Układzik ,ale z Was laseczki ;-) Kinga, śliczna suknie miałas , strasznei chciałabym meic wlaśnei w takim stylu na moim weselu ;-) Układzik jakos tak zawsze myslalam ,ze mas zjasne włosy, a taki zestaw! Ciemne włosy i sliczne błękitne oczy! Teraz ja wysyłam swoje ;-) i spadam sie uczyc bo jeszcze przyjaciolka wpadnei po 18 cobym sie jej wypłąkac mogla, chociaz mama nadzieje ,ze bedzie juz moj men to raczej sobei nei pobecze bo jakos tak głupio w trojke? Wole z kazdym z osobna ;-) Juz mnei chyba głupawka dopadła przez to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka a wiesz ze ciebie to akurat tak sobie wyobrazalam hehe,moze to dziwnie zabrzmi ale odpowiadasz w 99% temu jak cie widzialam oczami wyobrazni:P myslalam ze brunetka,no i jest brunetka,zgrabna laska,wyluzowana,miastowa dziewczyna po prostu:) i te okulary przeciwsloneczne tez sie zgadzaja z moja wizja:D jestem chyba jakis prorok:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie układzik nieżle podbudowałas heheh ;-) Skoro takie z nas wszystkich laski to jak juz te nasze wyśnione dzieciaczki przyjda na swiat to dopiero prześliczne będą ;-) Koniec odbioru ide się uczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ale ziemniaczki musze obrac jeszcze i miesko przygotowac ufff... Poznanianka no lasencja z ciebie ;) mnie tez sie moja sukieneczka bardzo podobała i bardzo wygodna była i super sie w niej czułam... szkoda ze tylko raz ja mozna ubrac :( ale niestety nie moge jej sprzedac nigdzie... no ale najwyzej moja córka w niej pójdzie :) ;) ;) Układziku jestes? czy kotka usypiasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×