Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dziewczyny ja dzi sduzo pracy ale musialam tu zajrzec i malo teego ze ruch wielki to widze jeszcze z eujawniamy nasza tozsamosc:) J atez chce fotki!!! JAk mozecie to wyslijcie mi na prywanty moj mail syllwana10@o2.pl, chce was zobaczyc, a ja pozniej wam podesle. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milusia wyslalam:) mojego maila widzisz obok nicku :) kinia jestem,kot tez chce do was napisac,łazi po klawiaturze,ale nie wie gdzie jest 'enter' :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mila :) no dzis mamy dzien wysyłania fotek ;) wiec dobrze ze jestes bo jutro juz zamykamy działalnosc i nie wysyłamy :) moja juz poszła dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik to go naucz:) wytresuj sobie go tak ze bedziesz mówic literki on bedzie pisac na klawiaturze :D :D :D wiesz jaki porzytek bedziesz z niego miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam juz wasze fotki, no powiem ze niezle z Was laseczki, Kiniusia a meza tez masz przystojniaka:) No to ju zmoge powiedziec, ze obie bedziecie miec sliczne dzieciaczki;) Jak tylko wroce do domku, to przesle Wam moje fotki:) I nadrobie zaleglosci na forum, ostatnio za duzo na glowie,w pracy goracy okres, ale obiecuje poprawe:) fajnei tak wiedziec jak wygladacie i z kim pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha kinia to dobre,tylko troche by mi porysowal pazurkami klawiature ale co tam:P mila no dzieki za komplementy:P czekamy na twoje podobizne teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i nową staraczkę tez:) Przepraszam, że sie nie odzywałam ale nie bylo mnie w domu przez weekend. Dzisiaj dopiero bylam popołudniu zrobić bete,jutro wynik i odrazu do gin. cały czas czuje ze nic z tego nie wyszlo, ale @dalej nie ma:) a teraz bede nadrabiać zaległości w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze bettinka ze @ nie ma! to najwazniejszy objaw:) nie martw sie! jutro masz wynik to juz bedziesz wszystko wiedziala a koniec tych stresow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, ale się tu działo ja tu z kosiarą biegam po działce a tu jakieś biuro matrymonialne jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie kusi test zrobić to nawet nie wiecie:) dziś mój 25dc a ja już chcę siusiać do pojemniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia hhahaha biuro matrymonialne :) :) :) chcesz sie przyłaczyc? bo wiesz, to tylko dzis wyjatkowy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mała promocja, no pewnie że chcę się przyłączyć. Ślijcie ślicznotki fotki:) ja także swe prześlę :)) buuzia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja tez chce was zobaczyc dziewczynki pojechalam na zakupy a wy sie tak rozszalalyscie ze musialam ponadrabiac zaleglosci a tu takie rzeczy poznanianka ja co prawda nie bylam jeszcze w ciazy ale uwazam ze nie potrzebnie tak panikujesz kazda kobieta jest inna i u kazdej to inaczej wyglada wiec niepotrzebnie sie tak denerwujesz to tylko szkodzi dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
moj meil to kasiapisz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaległości nadrobione.musicie mi wybaczyć, bo zmykam narazie położyć się bo zmeczona jestem jak nie wiem. wstaje wczesnie rano i jescze ta praca.Lubie ja ale nie jest lekko. Jestem masazystką także sie domyslacie, ze nie ma lekko. Dziennie masuje 20 osób i jak wracam do domu to juz nie mam sił na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
moj meil jest oczywiscie bez tego dopiero to zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki ja narazie uciekam do pracy, dzis nadgodzinki, ale niedlugo koncze:) i jak wroce to wysylam fotki, i mam nadzieje zobaczyc reszte dziewczyn, kasienke i asie tez:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jestem z powrotem :) układziku zaraz Ci podeśle swoją fotke no i licze na wymiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×