Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

ja nie jestem zalogowana na naszej klasie-nie jestem zwolenniczką tego portalu:o ale to tylko moja skromna opinia:) ja myśle że czas pokaże i spotkamy się kiedyś bardzo bym chciała🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen ja mysle ze to nasze spotkanie jest juz ustalone :) na 100% razem z naszymi maluszkami :) a co do NK to jak dla mnie fajna rzecz- nawiazałam kontakt z wieloma znajomymi z liceum czy podstawówki. Oczywiscie mam zablokowane dane i fotki- bo tez nie ma o przesadzac z pokazywaniem sie wszystkim :) układzik ja wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... ;) powiem ci ze ja tez sobie ciebie inaczej wyobrazałam ;) ale laseczka z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz nie wytrzymam chyba! Zbadalam ta piep*** bete i wyszla 135 tylko. W sobote 110 po 48 h 135 czyli mały przyrost. Jetsem tak starsznie zdenerwowana i zaryczana ,ze nei wiem co zrobic ze soba. Akurta po minucie od otrzymania wynikow moj ukochany zadzwonil. Odebralam zaryczana i teraz on sie pewnei strasznie przejmuje. Ja juz chyba nie pojde na ani jedno badanie przez kilka dni bo oszaleje jak jeszcze raz uslysze taka wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka ale rosnie to najwazniejsze! nie przejmuj sie bo takie nerwy dzidziusiowi nie służą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka powiedzial ci wujek ginekolog ze wszystko gra?? nie stresuj sie tak,to szkodzi przeciez!! zadzwon do niego moze i powiedz jakie wyniki,zobaczysz co ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twojego mezusia tez sobie inaczej wyobrazałam ;) ale....mmmm...... :) :) :) kurcze rzeczywiscie tak dziwnie sie zobaczyc :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka układzim ma racje zadzwon zapytaj uspokojisz sie.... a na tych wynikach masz opisane minimalne i maksymalnbe wartosci? który to jest tydzien? według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ;) to jest fakt ;) jak sie spotkamy to razem bedziemy szukac całej reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka układzik ma racje dzwoń do wujka. i nie płacz to nie pomaga dzidziusiowi wszystko będzie ok zobaczysz:) może twój organizm tak reaguje...nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kochane dziewczyny brzuch w dole boli tak co parę minut jakieś skurcze??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen ja mam czasem w czase owulacji i zaraz po taki delikatny skurcz lub ból w ole brzucha... moze to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek :D:D doszlo,teraz ja ci wysylam siebie:D ciebie to juz zupelnie inaczej widzialam oczami wyobrazni hehe,a tu taka delikatna,szczuplutka dziewczynka:P nick jest mylący:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×