Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość gość
Czy warzywa jak marchew,burak,pietruszka itp. trzeba obierać przed wyciskaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marycjusz
Ja nic nie obieram, trzeba tylko dobrze umyć ;) Obieram ze skórki tylko pomarańcze, grejfruty ipt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Rusix
Bardzo fajne informacje! Dziękuję wszystkim za podzielenie się swoim doświadczeniem. Gdyby ktoś był zainteresowany filtrem odwróconej osmozy do terapii Gersona, to podaje namiary na Przedstawiciela: tel. 886 292 933. Bardzo dobry kontakt, Paweł wytłumaczył mi wszystko dokładnie, jak działa taki filtr i dodatkowo zaoferował wysoki rabat, bo powiedział, że w ten sposób może wesprzeć ludzi borykających się z chorobami nowotworowymi. Po złożeniu zamówienia, skontaktował się ze mną montażysta i przyjechał do domu zainstalować taki filtr (instalacja jest gratis!). A dodatkowo mam w tej firmie wieczystą gwarancję, więc jeśli cokolwiek się popsuje, to montażysta również to naprawia i nie płaci się nic więcej. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sklepów - polecam Moc Soków - posiadają wyciskarki kilku producentów, również tych polecanych w terapii Gersona - dwuślimakowe i miażdżące pionowe. Według instytutu Gersona są one polecane do kuracji przy niezłośliwych przypadkach raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwra
Najlepsze wyciskarki to te ślimakowe. To duży wydatek, ale zwróci się w jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinka2
Elwra - jaką masz wyciskarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry sprzet mozna dostac w odeo24.pl to taki outlet agd, koncowki serii, urzadzenia sprowadzane z zagranicy itp znacznie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robinka2
Outlet to mi się tylko z ciuchami kojarzy, nie ze sprzętem. Kupowałeś tak coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOREVER JUICE
Kochani dzwoniłam chyba do wszystkich sklepów, tych wymienionych na forach i innych, szukałam pomocy, porady i uczciwego odejścia. Wszędzie próbowano doradzać mi inny sprzęt w końcu zgłupiałam.Każdy chwalił swoje to na czym lepiej zarabia ... taka jest prawda! Wreszcie trafiłam na test wyciskarki http://agdlab.pl/testy/Hurom.HG.2G.wyciskarka.wolnoobrotowa,4960 zadzwoniłam do sklepu Puregreen.pl. Dzięki BOGU trafiłam na fachowe doradztwo, bardzo miła, ale nie naciągana obsługa konsultantki;) która znała sie na rzeczy i pomogła mi wybrać sprzęt dostosowany do moich potrzeb. Nie powiem co wybrałam bo uznacie to za reklamę, ale na priva chętnie napiszę;) jestem mega szczęśliwa dodam że mam 5kg do tyłu piję głównie sok z warzyw;) POLECAM mój kochany sklep na pewno tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYŚLĄCY
Nagrody typu Laur konsumenta czy odkrycie roku to zwykłe oszustwo, niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistym odczuciem klienta w skali krajowej, zachęcam do zapoznania się z poniższymi artykułami Proszę wpisać sobie w google lour konsumenta ściema! Warto poczytać komentarze pod artykułami! MYŚLĄCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość myślący
Dodatkowo firma lepsze soki jak tylko umieściłam tego posta na facebooku dealera czyli lepsze soki zaraz to usunęli i zablokowali mi konto;) oszuści nic więcej! Nie kupować Kuvingsów! firma stosuje chwyty marketingowe i zakupie certyfikaty i LAURY ;) nabiją ludzi w butelkę! jak to mówią tonący brzytwy się chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście posiadam Huroma i jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek, rzeczywiście różnica między sprzętami nie jest duża, co prawda duży otwór pozwala na wsadzanie np. całego jabka, ale to z kolei powoduje, że w soku będą też pestki, a to podobno zdrowe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka32
To racja, też gdzieś czytałam że zdrowe nie jest. A jaki masz model tego Huroma? Masz może jakieś zdjęcia, bo jestem na etapie wyboru wyciskarki i tak się zastanawiam właśnie, a wiadomo że na zdjęciach sklepowych czasami wygląda inaczej niż rzeczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testowałem 3 modele- zelmera, chińską z marketu, kuvingsa (mniejszą, modelu nie pamiętam)- i nie ma porównania. Kuvings bez porównania najlepszy- jakość produktu i ilość soku jest piorunująca. Kupowaliśmy u dystrybutora marki - www.kuvings.net.pl . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martos
Zgadzam się - Te wyciskarki (Kuvvings, Hurom) to zdecydowanie liderzy, żadne inne się nie umywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pestki od jabłka są zdrowe -chociaż nie w nadmiarze. Jeśli wyciskam sok z 2 - 3 jabłek, to się pestkami nie przejmuję. Nawet jak kroje jabłka na ćwiartki, to nie wykrawam gniazd nasiennych. Lubie rozkroic jabłko, bo lubię zajrzeć czy nie jest zepsute w środku (a bywają). Kiedys miałam sokowirówkę z dużym otworem, a też kroiłam jabłka i marchewki, bo miałam wrażenie, ze wtedy więcej soku wychodzi. Mam Huroma - polecam. Testowałam takze Zelmera - odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d zobacz gdzie jest Twój bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgh123
a co sadzicie o OSCAR NEO DA 1000. Cena nie za duza a z tego co widze same plusy. Czy ktos sie moze podzielic wiadomosciami z autopsji ? Te, z rekalmowek zetowskich znam. Aha i jeszcze jedno. Jest tam sitko z nozykami. Czy to tylko w konkretnym sitku do przyrzadzania okreslonych potraw czy w kazdym sa nozyki? Bo jesli tak, to mija sie to z terapia Gersona gdyz stykanie sie stali z sokiem i warzywami dochodzi do utleniania sie co jest niezdrowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwra
Martos Hurom jest super, a najlepiej drugiej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurom jest fantastyczny! Ten jest chyba najlepszy http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hf-2g ale wszystkie są dobre, wyciskają co tylko się da i mają bardzo niskie obroty, więc sok jest zdrowiutki ;) Ale Kuvingsy też sobie znajomi chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie słyszałem, że istotne jest, aby sok był wyciskany podczas pracy na wolnych obrotach, bo wraz ze wzrostem temp. niektóre witaminy mogą się utleniać, dlatego sokowirówki nie dają tak zdrowego soku jak wyciskarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marycjusz
Do asdfgh123 Oscar jest świetną wyciskarką - używam od miesiąca i jestem mega zadowolony - nie wiem o jakim sitku z nożykami piszesz bo tam takowego nie ma :) Jest sitko, ale bez żadnych nożyków. (być może chodziło Ci o dokładkę, która można dokupić do szatkowania warzyw np na surówkę). Oscar to bardzo dobra, solidna wyciskarka, ma mały otwór i to jej minus (trzeba po prostu przekroić np marchewkę jak za gruba, ale to żaden problem), po za tym widzę same plusy - soki są świetne, można wyciskać ze wszystkiego co masz pod ręką. Naprawdę polecam, aha i cena jest korzystna w porównaniu do innych wyciskarek które mają te same funkcje, są z takich samych materiałów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgh123
Dzieki Marycjusz. Wlasnie zamowilem Oscara i dostarcza mi ja jutro i zobaczymy cudenko. Na pewno napisze jak chodzi. A tak przy okazji, nie chce zeby to zabrzmialo jak antyreklama ale omijajcie projuicers szerokim lukiem. Sa inne firmy ktore sprzedaja wyciskarki na polskim rynku i nie tylko a mozna uniknac niepotrzebnych klopotow. Z moich spostrzezen i doswiadczen rowniez od moich znajomych szczerze nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz cos wiecej, co dokladnie było nie tak z tym projuicer? i co zadecydowało o wyborze Oscara u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy kilka dni temu od oficjalnego dystrybutora /Kuvings.net.pl/ - Uciąłem sobie kilkudziesięciominutową rozmowę ze sprzedawcą :-) To co mnie przekonało do Kuvingsa, to to, że sobie najlepiej radzi z wyciskaniem soku z ziół i traw. - sok jest klarowny i nie "rozwarstwia" się. Serdecznie polecam- wart tych pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę Hurom hh 2g ze sklepu www.wyciskarki.pl. Jest niesmaowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvazar
ja też niedawno zamówiłem Huroma 2 geneeracji, zakupiłem za pośrednictwem puregreen.pl ale równie dobrze można obczaić na stronie producenta :D jak do tej pory jestem bardzo zadowolny, dobrze działa, łatwo się myje a sok też pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×