Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleana

Program Wojciecha Cejrowskiego zawieszony

Polecane posty

Gość i dobrze
ze zdjęli,raz oglądałam,nic rewelacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic specjalnego? pewnie jestes fanka programow typu reality show - z ktorą nie ma nawet o czym dyskutowac - mam nadzieje, że program zostanie niezwłocznie przywrócony - kiełbasa polityczna - nie ma ciszy wyborczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dociekliwy podróznik Cejrowski jest ok, jego programy od strony poznawczej też, ale jako człowiek - jest nie do przyjęcia, jego poglądy, niestety ciągle podkreślane w swoich programach - są tragiczne dlatego, chociaż lubię bardzo rejony, o których opowiada, w ogóle lubię programy przyrodniczo-podróznicze, to Cejrowskiego nie ogladam jak mam w co 3 zdaniu usłyszeć, jak to kobieta służy swemu mężowi z pokora i jakie to jest naturalne i dobre, to wolę już w ogóle nie słuchać.. a właśnie, może by tak głos wyłaczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oszołom
jak każdy skrajny prawicowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu- cejrowski ma poglądy jakie ma- są one skrajne- ale to są JEGO poglądy i ma do nich pełne prawo- ma też prawo z nimi się nie kryć czas cenzury o ile pamiętam już przeminął zdjąć niewygodny program niewygodnego człowieka........to się nie nazywa demokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze
to nie jest program polityczny,tylko jak ktos napisal przyrodniczo-podróżniczy,p.Cejrowski powinien trzymac sie tematu. Ewa33 popieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.a co?lepsze gadajace glowy?niech p[okazuja programy w ktorych mozna zobaczyc kawalek swiata a nie programy nic nie wnoszace do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze...
ten kryptogej i skandalista dostawłą kase za nic niech jedzie do Kamerunu prostować indianom fujary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze
bez przesady,mnóstwo jest podobnych programów.Wspominam z sentymentem programy Tony Halika ,zrobione z klasą i ludzie z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w Kamerunie
żyją indianie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tłuczku...
w Paragwaju, Urugwaju i innej Afryce żyja Indianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze to z troski
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvv
a ja uwielbiam ten program ,jego zarty tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po mojemu
a ja bardzo lubiłam jego program "Po mojemu" - naprwdę boki zrywać. Teksty inteligentne i z humorem. Czy to ten program zdjeli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię, żeby ktokolwiek bał sie tego zapiekłego pajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość china in your hands
usunięty, bo nadejszła pora na heterofobizm jestem hetero = jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze to z troski
Ewa33 = cejrofob!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
programy podróżnicze - bardzo wyjątkowe i oryginalne, szczere, bez ustawiania, dużo rozmawia z tzw tubylcami, którzy mają do przekazania informacje których nie słychać w żadnych innych programach.Czuję się jakbym wędrowała razem z nim, niektórych regionów nie zwiedzę np Safarii a dzięki niemu najbliżej można poznać atmosferę.Mówi o szczególach, gdzie inni podróżnicy nie mówią a są bardzo ważne.Np zamoczył koszulę jedwabną w wodzie i założył mokrą, po 7 minutach była sucha.Mieszka razem z plemieniem i pokazuje ich hierarchię społeczną, że wódz wioski ma chatę tzw Super :-D a zwykli mają klepisko i tani surowiec budulca, jakąś glinę czy zeschnięte kupy zwierząt :-D bardzo dobitnie mówi , pokazuje ludzi żyjących, jak pracują, gdzie mieszkają, jak żyją, przyrodę, jak jedzą długo można mówić arcy ciekawe jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamacz prawa
ten czlowiek jest jak moher!!! zachowuje sie jakby sobie mozg wypral, dobrze ze zdjeli jego program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest super inteligentny
Podobalo mi sie jak zagial niejaka Frytke..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijawka, zgadzam się z Tobą co do Cejrowskiego w całej rozciągłości. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie,bo zagiąć frytke to zadanie:D haha,dla wyjątkowo inteligentnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastka.. ze względu na rosnący mięsień piwny unikam słodyczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×