Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wandela

rozmawiam z nim przez internet od 3 lat

Polecane posty

wykładał długo na politechnice w innym mieście (nie znalazłam go jednak na stronie tej uczelni, gdyż on nie podał mi swojego nazwiska - wypytywałam go o to, ale się wykręcał i gadał jakieś tam bzdety - być może podał mi nawet fałszywe imię), ale kilka lat temu wrócił do warszawy (bo to w wawie sie wychował i skończył studia na PG) i rozpoczął pracę w firmie na bardzo dobrym stanowisku i bardzo dobrą pensją. ma dwie siostry, jego rodzice nie żyją. jest rozwiedziony od dawna, nie ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałam wszystko!!! jak tylko się dało. jak tylko potrafię (a potrafię!), ale nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a inne zainteresowania
psychologia, kryminały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de.molka - uważasz, że tak własnie robię? że nie krytykuję aby sie nie narażać? Chyba sobie poczytam ten topik od początku jeszcze raz w wolnej chwili. Chyba az tak znowu nie słodzę wszystkim, napewno jakies słowa krytyki wrzuciłam. A co do nauki - też się w życiu wiele nauczyłam i nie uważam, ze na tym koniec. Ciagle się uczę czegos nowego. To co się dzieje na tym topiku też mnie czegos uczy, ale że nie mam odwagi oczu otworzyc...otóż mam odwagę. Ale nie muszę o tym pisac tutaj na topiku. Sledzę temat, wyciągam wnioski dla siebie, z naszej dzisiejszej dyskusji też pewnie wyciągnę ale muszę to przemyslec. A teraz musze się cofnąć wyżej, bo widzę ze wandela cos tu zdradza, jakies szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
W jakim miescie wykladal kiedys? moze tam mozna sie od kogos czegos dowiedziec. Mam troche znajomych po "swiecie" tez na uczelniach. Co to za uczelnia PG? (politechnika gdanska czy co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
Ghost, w zadnym wypadku niczego tobie nie zarzucam. Nie robie statystyk, co i kto tu kiedy napisal. Moje wywody sa ogolno-ludzkie i tak je prosze potraktuj, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne zainteresowania.. hmmm - psychologia może trochę, ale raczej psychologia biznesu, bo tego się uczył też. a psychologia klasyczna - to chyba tak jak każdy :) kryminały to nie. lubi gotować, czasem ma problemy z żołądkiem. lubi piwo lech ;) muzykę zespołu Dżem, ale tylko z czasów Ryśka. nie ogląda sportu w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry - nie PG, tylko PW - Politechnika Warszawska Wcześniej wykładał na politechnice w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
Jak przyjdzie cie zabic i zjesc, to sie przynajmniej dowiesz jak wyglada, (smile) Akurat w Bialymstoku nikogo nie znam, szkoda. Wandela, czy ty wiesz gdzie i w jakiej firmie on teraz pracuje? chocby w przyblizeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwy firmy nie znam - wiem, że jest tam glównym projektantem i zajmuje się przygotowywaniem projektów, które oparte są na automatyce - czyli np. linii produkcyjnych w fabrykach. firma ma zlecenia w całej polsce i za granicą. wynajmuje mieszkanie na ochocie na jakimś wypasionym osiedlu (ma mieszkanie w białymstoku nadal swoje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego firma mieści się gdzieś w centrum warszawy, aaaaa i kiedyś pracował gdzieś na śląsku, ale to jeszcze przed Białymstokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de.molka - rację masz, nie da się ukryć - przynajmniej zobacze, jak wygląda, ale będzie to ostatni widok w moim zyciu :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
to mi wpadł w oko jeden z wykładowców pw, nie ten, którego szukamy, ale bardzo przystojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
W sumie sporo wiesz, ale tak naprawde zadnego punktu zaczepienia. Wszystko takie wiatrem podszyte. Ochote znam, mieszkalam tam pare lat w czasie studiow, ale troche duza, zeby przeczesac ja grzebieniem, znajac tylko imie (no wlasnie jakie?) i wiek faceta. (3 lata rozmow i zadnego szczegolu, Wandela, to nie przypadek - ale facet sie pilnowal, zasluzyl na "order" ...tyko jaki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
To podaj przynajmniej pierwsza litere jego imienia. Tak, dla ustalenia uwagi bo az glupio pisac o nim ciagle "facet", nawet jesli nim jest, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem duzo więcej - ale tak jak mówisz - żadnego szczegołu, który by go zdradził. ta politechnika w białymstoku mnie męczy... że też on mi powiedział o niej na samym początku - przecież mogłam go w ten sposób namierzyć! dziwne. ale co - mam tam zadzwnić i spytać - czy zastałam... (i tu padnie imię?) doktora tam jakiegoś? pewnie wymyslił imię - albo to jest jego drugie imię, którym posługuje się na co dzień, a w paierach i pracy ma inne - pierwsze - tak kiedyś z nim o tym gadałam i być może tak jest, bo się ciskał, jak o to pytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(a jeśli dodam cichutko, że litera K jest pierwszą literą tylko od zdrobnienia jego imienia, to czy zgadniecie, jak on ma na imię?? no..? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.molka
Ja mysle, ze w tym Bialymstoku to jest realna szansa zeby go namierzyc, bo o Warszawie, to mozesz zapomniec. Czy wiesz jaki kierunek on dokladnie studiowal na tej PW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de.molka - ok, dlatego własnie napisałam, ze muszę przemyslec dyskusję z Tobą :) wandela - wysil pamięć, moze to nie takie głupie, ze masz archiwum. Moze tam cos znajdzisz, jakis szczególik pozornie bez znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de.molka - ale zdajesz sobie sprawę, że ja już te wszystkie możliwości namierzenia go przećwiczyłam prawda? że wiem, że w wawie go nie namierzę, że w białymstoku łatwiej, prawda? wiesz, że znałam na pamięć stronę politechniki białostockiej i mapę białegostoku i calą branzę automatyczną w wawie i wszystkie kierunki na PW zblizone do jego zawodu, które mógł studiować i jeszcze wiele innych rzeczy,? zdajesz sobie z tego sprawę, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to co piszę o namierzaniu go - wydaje mi się takie żalosne, bo to jest żałosne!! wiem. i mam tylko nadzieję, że ktoś, kto własnie pcha się w taką netową znajomość, weźmie pod uwagę, to co ja wyprawiałam i uniknie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×