Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Desperate ja zażywałam meridie i teraz afibron i powiem Ci że nic mi nie było i nie jest w sumie,teraz biore juz dwa tygodnie afibron i waga nie chce sie za bardzo ruszyc,dlatego twierdze ze na mnie działała meridia najbardziej bo po niej schudłam 20kg a tu czekam i czekam na efekty i nic :( moim kolezanka ktore mniej wiecej wzrostowo i wagowo sa jak Ty piszesz,tabletki przepisuje im ginekolog i bez zadnych ALE. Daj znac co postanowisz,moze wspolnymi silami bedziemy dazyc do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate ja zażywałam meridie i teraz afibron i powiem Ci że nic mi nie było i nie jest w sumie,teraz biore juz dwa tygodnie afibron i waga nie chce sie za bardzo ruszyc,dlatego twierdze ze na mnie działała meridia najbardziej bo po niej schudłam 20kg a tu czekam i czekam na efekty i nic :( moim kolezanka ktore mniej wiecej wzrostowo i wagowo sa jak Ty piszesz,tabletki przepisuje im ginekolog i bez zadnych ALE. Daj znac co postanowisz,moze wspolnymi silami bedziemy dazyc do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate ja zażywałam meridie i teraz afibron i powiem Ci że nic mi nie było i nie jest w sumie,teraz biore juz dwa tygodnie afibron i waga nie chce sie za bardzo ruszyc,dlatego twierdze ze na mnie działała meridia najbardziej bo po niej schudłam 20kg a tu czekam i czekam na efekty i nic :( moim kolezanka ktore mniej wiecej wzrostowo i wagowo sa jak Ty piszesz,tabletki przepisuje im ginekolog i bez zadnych ALE. Daj znac co postanowisz,moze wspolnymi silami bedziemy dazyc do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate ja zażywałam meridie i teraz afibron i powiem Ci że nic mi nie było i nie jest w sumie,teraz biore juz dwa tygodnie afibron i waga nie chce sie za bardzo ruszyc,dlatego twierdze ze na mnie działała meridia najbardziej bo po niej schudłam 20kg a tu czekam i czekam na efekty i nic :( moim kolezanka ktore mniej wiecej wzrostowo i wagowo sa jak Ty piszesz,tabletki przepisuje im ginekolog i bez zadnych ALE. Daj znac co postanowisz,moze wspolnymi silami bedziemy dazyc do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anekses28
dziewczyny mam do was pytanko, od 24.12 biore meridie 10, nie wiem co jest grane ale dzis zauwazyłam podczas mycia zębow zolty nalot na jezyku, i to taki dosc spory, czy jest to mozliwe ze to od tych tabsów?? wiecie cos na ten temat?? dziękuje z góry za odp pozdrawiam! ps. u mnie waga wyjsciowa wynosila na dzien 24.12 70,4 kg. Obecnie ważę 68,0 kg przy wzroscie 170 cm. Chciałabym zejsc do 60 kg. Czyli przede mną jeszcze 8 kg. Zaczynam jednak miec coraz wieksze wątpliwosci co do tego specyfiku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anekses28
dziewczyny mam do was pytanko, od 24.12 biore meridie 10, nie wiem co jest grane ale dzis zauwazyłam podczas mycia zębow zolty nalot na jezyku, i to taki dosc spory, czy jest to mozliwe ze to od tych tabsów?? wiecie cos na ten temat?? dziękuje z góry za odp pozdrawiam! ps. u mnie waga wyjsciowa wynosila na dzien 24.12 70,4 kg. Obecnie ważę 68,0 kg przy wzroscie 170 cm. Chciałabym zejsc do 60 kg. Czyli przede mną jeszcze 8 kg. Zaczynam jednak miec coraz wieksze wątpliwosci co do tego specyfiku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka Odnośnie tego nalotu na języku to szczerze Ci powiem że wątpię że to może być od Meridii,chociaż mogę się mylić,w ulotce w działaniach niepożądanych nie występuję taki objaw,obserwuj to,miejmy nadzieję że Ci to przejdzie. Mi meridia bardzo pomogła,ja chcę jeszcze 6 kg zjechać ale waga jak uparta 2 tygodnie stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka Odnośnie tego nalotu na języku to szczerze Ci powiem że wątpię że to może być od Meridii,chociaż mogę się mylić,w ulotce w działaniach niepożądanych nie występuję taki objaw,obserwuj to,miejmy nadzieję że Ci to przejdzie. Mi meridia bardzo pomogła,ja chcę jeszcze 6 kg zjechać ale waga jak uparta 2 tygodnie stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaaaaa83
dziewczyny pilnie kupie ten afibron..to jest tylko na receptę? Może to przepisać lekarz rodzinny? Kurcze ślub mi sie w przyszłym roku szykuje:) Chciałabym, troszkę zrzucić:) Tylko mam problem...bo ja mam nadciśnienie to mi nie zaszkodzi? bo nie chciałabym pojechać na wózku do ołtarza:( ....mam 175/68...niby nie jest xle ale mogłoby być lepiej:)a może któraś ma do odsprzedania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anekses28
Anetaaaaa- jesli masz nadciśnienie to nawet nie masz co marzyć o tym ze Ci lekarz przepisze Afibron. Jest to bardzo poważne przeciwskazanie ponieważ od samego jego stosowania wzrasta ciśnienie tętnicze krwi a co dopiero jak ma się nadciśnienie. A na wlasną rękę nie polecam Ci rozpoczynania kuracji bo mozesz tylko źle skonczyć :-o ja zanim rozpoczelam kuracje byłam u lekarza, który zna moją kartę zdrowia i poinformował o wszelkich mozliwych działaniach ubocznych. Ja juz zdecydowałam ze odstawiam meridię. Niestety. Odkąd ją uzywam mam te cholerne naloty na języku, byłam ciągle nabuzowana, drżały mi ręce i bolała głowa. A w nocy bardzo źle spałam, nawet obrót na drugi bok sprawiał, że dostawałam pikawy serducha. Wolę się jednak odchudzać na własną rękę. Dam radę :-) przede mną jakies 8kg. Pozdrawiam wszystkie Panie! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate
wczoraj rozmawialam z kolezanka o afibronie, bo ona tez czegos szuka bo probowala juz wszystkiego i nic jej nie pomaga, byla nawet u dietetyka ale dieta nic jej nie dala, ale afibronu nie moze brac bo ma nadcisnienie, ale za to powiedziala ze jak bedzie mogla to zalatwi mi recepte na ten lek wiec juz sie ciesze ze moze jednak mi sie uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaaaaa83
czyli lepiej nie ryzykować?Ja mam ogromne nadciśnienie czasami potrafię mieć 180/130..nie czuję się wtedy źle tylko w uszach mi szumi.... kurcze a wcale nie jestem aż tak bardzo gruba...175/68 może jakaś zwykła dietka wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anekses28
Anetaaaaa- no ja bym na Twoim miejscu absolutnie nie ryzykowała!!!!! mogłoby sie to skonczyc naprawde tragicznie! ja jestem niskociesnieniowcem a czułam sie po meridii naprawde nie dobrze.....wyszły mi zyły na skroniach, w uszach słyszałam jak mi serducho napieprza i drżały mi dłonie:-o proponuję Ci niskokaloryczna diete i przede wszystkim- troche ruchu! jestes wysoka i Twoja waga jest w normie, ale jesli chciałabys nieco zrzucic to najlepsza jest chyba dieta mniej zrec i duzo sie ruszac :-) ja odstawiłam meridie i walcze własnymi siłami, moj kolega lekarz mnie ochrzanił jak sie dowiedział ze łykam jakąs chemie na odchudzanie która skutkami ubocznymi zaowocuje w przyszłosci, ale młodzi ludzie nie myslą o tym co bedzie kiedys tylko zyją chwilą, bo taka jest prawda niestety....... takie leki sa dla ludzi raczej z dużą nadwagą, naet rezkłabym- bardzo dużą, którzy wrecz muszą schudnąć ze wzgl. zdrowotnych a nie umieją pohamowac apetytu. Dlatego ja sie dziwie, ze dostałam taki lek od lekarza od reki...bo wydaje mi sie ze powinien przepisywac taki specyfik naprawde w sytuacjach wyjątkowo kryzysowych :-o ale to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja mamabig
Witam! Wiecie jak czytam te wszystkie posty to sama nie wiem czy się śmiać czy płakać. Wszystkie chcecie schudnąć, ale zastanówcie się czy wszystkie musicie to robić za pomocą środków farmaceutycznych jak afibron czy meridia? Chciałabym ważyć tyle co nie jedna z Was u pisze, ale niestety nie zawsze mamy to co chcemy. Sama zażywam afibron ale jest to ostatnia deska ratunku dla mnie. 1,5 roku temu urodziłam dziecko i choć bardzo chciała i się starałam od dnia porodu nie straciłam ani kilograma pomimo diet, ćwiczeń i wyrzeczeń. Przy wzroście 1,72 waże dziś 95 km i to jest już tragedia, żadna z Was nie chciała by tego przeżywać. Zapewne większość stwierdzi, że sama jestem sobie winna to wcale nie jest tak. Ciąża, wiek a przede wszystkim hormony to jest sprawca moich kilogramów, kłopotów i zmartwień. Dobrze, że mam kochającego męża, który nie daje mi odczuć tego, że tak wyglądam, wręcz przeciwnie bardzo mi pomaga i wspiera w walce z tymi zbędnymi i uciążliwymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1481
Czy któraś z was wie czy afibrom działa tak samo jak żelixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperate
od dzisiaj zaczynam diete! byłam na zakupach i nie mogłam kupić spodni!;/;/ czas schudnąć! mam nadzieje ze tym razem coś z tego będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini i kwiatuszek
afibronki mam pytanko bo juz biore ten afibron wspanialy 2 miechy i kuzwa schudlam tylko 4 kg po meridii mialam przez ten okres 10 kg mniej POMOCY !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18kukla18
witam! właśnie wykupiłam ten lek-cud:) czytając ulotke zauważyłam,że nie za bardzo można po nich prowadzic samochód ja mam z kierowinca doczynienia codziennie-czy któraś z Was prowadzi samochód podczas gdy działają te tabletki? wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hestia83
teraz biore drugie opakowanie afibronu a samochodem jeszcze dziennie i to nie po pare kilometrów ale dużo więcej i ja nie odczuwam różnicy a nawet wyfaje mi sie że jestem bardziej skoncentrowana za kierownicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afibronka
hej dawno mnie nie bylo chcialam zapytac czy przy braniu afibronu mialyscie problem z miesiaczka ??? ja bralam afibron przez ponad 2 miesiace , teraz juz nie biore ale biore juz od dawna tabletki antykoncepcyjne i mam miesiaczke, moze nie taka jak normalnie, tylko delikatne krwawienie. Na ulotce pisalo ze miesiaczka moze byc nieregularna .... no i moze to tez dlatego ze duzy spadek wagi w tak krotkim czasie ... mam nadzieje ze moj okres wroci do normy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarytka12
Witam wszystkich.Biorę afibron on 17 listopada i schudłam 9 kilo.Czasami bywa różnie,że waga stoi tydzień w miejscu.Ale cóż ja się nie poddaję i nawet mi nieźle idzie.Oczywiście trzymam dietę,ale nie ćwiczę bo nie mam na to czasu.Skutki uboczne miałam na początku,a teraz już wszystko powoli wraca do normy oprócz suchości w gardle. Co do recepty to ja byłam u lekarza rodzinnego. Jeszcze jedno: jeśli ktoś ma nadciśnienie to lekarz na pewno nie zapisze mu tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklaudi
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ten lek od "sweetluu". Mój lekarz twierdzi, że jak ważę 77kg przy wzroście 170 to nie nadwaga. Więc szukam pewnego źródła aby zakupić te tabletki w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awenka65
Hej od jutra zaczynam afibron przepisała mi lekarka bo przy wzroście 157 cm waze 72.6 kg a mam miec operacje nie mogłam schudnąć na dietach tradycyjnych rok L 4 dolożył mi 10 kg więc czułam się jak sloń mam nadzieję że afibron mi pomoże mam pytanko jak sie ma afibron do picia duzych ilości herbaty (jestem fanatykiem ) czarnej i zielonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna333
odsprzedam afibron 15mg (30tab.) za 60zł kontakt na maila: joanna3330@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1301
Witam panie jestem nowa na tym forum. Osobiście biorę Afibron od 16 grudnia,schudłam 9kg. Nie ćwiczę, po prostu nie mam czasu. Mam jeszcze sporą nadwagę ważę 74kg przy 162cm. U mnie nie było ,żadnych środków ubocznych wyczytanych w ulotce. Zostało mi jeszcze parę tabletek. W poniedziałek idę do lekarza ciekawe czy da mi receptę..... PS W razie czego czy ktoś sprzedaje AFIBRON 15 mg , jak tak to proszę o informację maciejl30@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aklaudi - mój znajomy zamówił tabletki przez internet od sweetluu i efekty są bardzo widoczne,schudł dużo i odczuwał na początku dużą suchość w ustach,uważa że są sprawdzone i skuteczne. Apropos mojej osoby zaczęłam pisać na forum z początkową wagą 64kg zaczynając brać afibron,dziś ważę 56kg,a wzięłam dziś 24 tabletkę,jem normalnie,kończę kolacją o 18 a później tylko woda albo zielona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awenka
2 dzień na afibronie ubocznych efektów narazie brak:) duzo piję nie odczowam głodu zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarrrina_26
hejka:) dzisiaj mija mi 24 dzień,no i muszę przyznać że schudłam ok 7kg! prawie wszystkie skutki uboczne mineły,jestem jeszcze troche nerwowa,ale to nic w porównaniu z tym co było na początku. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awenka
Jutro imprezka jak afibron dziala z alkoholem gora 2 wytrawnego wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×