Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afibronkaaiiq

AFIBRON - ILE NA NIM SCHUDŁYŚCIE???

Polecane posty

Hej dziewczyny Od 10 dni biore afibron 15 a od kilku dni strasznie mnie mdli i glowa mi chyba peknie, predzej bralam i Zelixe i Meridie i nie czulam sie tak fatalnie jak teraz, dzis wzielam ostatnia tabletke afibronu nie mam ochoty sie meczyc. Miała któraś z was podobne skutki uboczne? Juz sie zastanawiałam czy nie jestem w ciąży ale to nie możliwe, od narodzin córeczki biore znowu tabletki antykoncepcyjne, które dopasował mi lekarz. Czytałam gdzieś, że leki na odchudzanie moga osłabic działanie tabl antykoncepcyjnych ale jak wspomniałam lekarzowi, że je biore to i tak bez problemu przepisal te na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
słyszałam, że te tabletki osłabiają antykoncepcyjne. Nawet na ulotce pisze. A nie piłaś przypadkiem kawy? Ja dziś zrezygnowałam z małej czarnej, i od razu dobrze się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaaaaa
witam ja tez słyszalam ze wycofuja afibron.... ja dzis wziełam pierwsza tabletke afibronu 15 i jedyne co mam to suchość w ustach :) takze nie ma tragedi zabaczymy jakie bedzie efekt po miesiacy mam nadzieje ze rewelacyjny.. a tak po za tym to ja afibron 15 kupuje po 31,77zł 30 tabletek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
Witam. Wziołem 12 tabletek afibronu 10 , fakt że schudłem ok 9-10 kg ale to raczej efekt diety bo szczerze mówiąc troche się głodziłem, po około tygodniu brania afibronu zaczeły sie zawroty głowy i takie ogólne otępienie i wczoraj odstawiłem afibron ale pozostaje dalej na takiej samej diecie tzn ; rano 2 kanapeczki i kawa i lekutki obiad i tyle. No i wczoraj i dziś czuje sie bez tabletek o wiele lepiej. Moim zdaniem pomógł mi afibron pomieważ nie czułem glodu i tak sie wciągnołem żeby tylko jeść 2 razy dziennie . I teraz pozostaje mi tylko utrzymać tą diete bez tabletek , może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
obelix - a piłeś kawę w trakcie brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek2010
Witam. Miałam chyba dużo szczescia bo faktycznie wycofują ten lek a ja kupiłam 2 opakowania .zaczęłam w piątek od 10 mg -czuję się super a dziś stwierdzam 1,5 kg mniej :):):) A zaczęłam od 166- 81 kg :( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek2010
W zeszłym roku brałam zielony M i schudłam 10 kg ---ale źle się czułam serducho mało mi niwe wyskoczyło.Po Afibronie nie mam narazie skutków ubocznych a samopoczucie SUUUUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obelix
Lusiaaaaaaaaaaaaaaaaaa Piłem kawe rano . za jakąs godzine brałem tabletkę , a łeb mnie zawsze bolał po południu około 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaaa
Witam ponownie Wczoraj minęło 2 miesiące od zaczętej kuracji A15. Waga 65kg wzrost 162 ,czyli schudłam 18kg. Chciałabym jeszcze schudnąć tak do 55-57kg.Teraz zaczęłam A10 lekarka kazała brać co 2 dzień i zobaczymy po 2 tygodniach jaki będzie efekt. Ja po Afibronie czuję się świetnie, zero bólów głowy czy nudności, jedynie suchość w ustach. Piję kawę rozpuszczalną 2-3 dziennie( zawsze miałam bardzo niskie ciśnienie).Niektóre Panie skarżą się na przesunięcia miesiączek ,a u mnie wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
Obelix - ja zauważyłam, że czułam się źle w dniach, w których piłam kawę. Być może ma to związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
wiola aaaaaaa - gratulacje :) Mi do 65 zostało jakieś 9-10 kg... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
lusiaaaaaaaaa być może ma to zwiazek z kawą ale od trzech dni udaje mi sie utrzymać taką diete jak miałem z afibronem a samopoczucie mam dużo lepsze wiec narazie nie będe brał , w razie czego mam jeszcze 18 tabletek w zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaaaaa
Najgorsze z tego jest to ,że mąż się nie cieszy wolał mnie z fałdkami . Kazał mi już przestać. A ja bym chciała znów wyglądać jak dawniej. 13 lutego minęło 11 lat od naszego ślubu, wtedy ważyłam 48kg ( a byłam w 3 miesiącu z synkiem) później długo ważyłam 55kg,zanim zaczęliśmy się starać o 2 dziecko. Nagle maj 2008 , moja waga 90kg szok...dzięki chociaż za to ,że 2 tyg. później test ciążowy był pozytywny bo mój stan emocjonalny był, szkoda gadać.... Teraz nie popuszczę na wakacje mam zamiar chodzić w bikini ,a nie w jednoczęściowym i jeszcze chować się za parawanem....... Może niektórym wydaje się to śmieszne ale ja nie mogę pogodzić się z moją wagą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaaaaaa
do OBELIX Moja koleżanka przy A15 piła tez kawę i niestety wylądowała w szpitalu. Miała takie drgawki ,że w pracy wezwali karetkę . 2 tygodnie leżała , zanim się jej stan poprawił. Wydaje mi się ,że każdy organizm jest inny i sami powinniśmy wiedzieć kiedy zakończyć. Mam nadzieję,że będziesz trzymał dietę i jednak osiągniesz cel .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
wiola aaaaaaaaaa - ważyłaś 90 po pierwszej ciąży? I z taką wagą zaszłaś w 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaaaaaaaaaaaaaa
wiola aaaaaaaaaa - a jeszcze jedno pytanie - co ze skórą? W 2 miesiące 18kg to dużo, przecież skóra nie nadąża. Ja muszę zapomnieć o bikini.... właśnie przez zbyt szybkie odchudzanie... Teraz to mi już gan cegal, bo i tak gorzej nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaaaaaaa
Po pierwszym dziecku ważyłam 55kg. w 2005 zaczęłam brać różne leki aby zajść w 2 ciąże . W ciągu 3 lat doszłam do 90kg . Urodziłam córkę 13,01,09 waga 86kg. udało mi się zgubić do grudnia tylko 3 kg i dlatego zaczęłam A15. Jeżeli chodzi o skórę to naprawdę jestem w szoku bo nie wisi , fakt smaruję takim kremem na elastyczną skórę(Oriflame),ale nie sądziłam ,że to będzie tak działać. Zobaczymy co bedzie dalej..... Sorki ale na razie muszę kończyć,zajrzę po 14tej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaaaaaaa
Po pierwszym dziecku ważyłam 55kg. w 2005 zaczęłam brać różne leki aby zajść w 2 ciąże . W ciągu 3 lat doszłam do 90kg . Urodziłam córkę 13,01,09 waga 86kg. udało mi się zgubić do grudnia tylko 3 kg i dlatego zaczęłam A15. Jeżeli chodzi o skórę to naprawdę jestem w szoku bo nie wisi , fakt smaruję takim kremem na elastyczną skórę(Oriflame),ale nie sądziłam ,że to będzie tak działać. Zobaczymy co bedzie dalej..... Sorki ale na razie muszę kończyć,zajrzę po 14tej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co jest lepsze zelixa czy afibron? bo ja co prawda dostalam receptę na meridię ale chciałam tańszy odpowiednik i pani w aptece zaproponowała mi te dwa. a jeśli się niczym nie różnią to który jest tańszy? będę wiedziała o co prosić następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczęłam od dziś.
hej! Wzięłam dziś pierwszą tabletkę afibronu. Minęło już kilka godzin, a ja nadal jestem głodna. Czy już po pierwszej tabletce nie czuliście głodu? Boję się, że na mnie to nie podziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co cos jest z ta kawa, bo wczoraj to nawet ona mi nie smakowala a kawosz ze mnie straszny jest, odstawilam dzis afibron chce zobaczyc czy bede sie lepiej czuc nie biorac go, ale przy meridii i zelixie pilam kawe i wszystko bylo ok rewelacyjnie sie czulam waga spadla o ok 10kg. przed urodzeniem coreczki wazylam 60 w dniu pododu mialam prawie 94 wiec duuuuuuuzzzzzzzzoooooooo mnie bylo i tak prawie rok meczylam sie z tymi kilogramami, teraz mam 68 ale chce zgubic jeszcze 4 max 5 i wystarczy w zupelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
hotaru85 Zelixa Afibron Meridia to jedno i to samo, czyli - zwał jak to zwał pochodna amfy. Co do ceny to każda apteka ma je inne. Radzę pobiegaj troszkę i popytaj, w której najbardziej Ci się będzie opłacało kupić. zaczęłam od dziś Ja po pierwszej tabletce nie czułam głodu ale prześladowała mnie CHĘĆ wrzucenia coś na ruszt hihi. Może ty masz podobne odczucie, Twój organizm się może broni!! A co do tego czy podziała czy nie, to musisz jakieś 2 tyg pobrać i zobaczyć czy się coś zmieniło czy nie. Jeśli ćwiczysz pamiętaj że waga może stać w miejscu, natomiast wymiary poszczególnch partii ciała mogą się zmniejszać. Radzę abyś się pomierzyła i sukcesywnie sprawdzała swój rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta22
Próbowałam wszystkiego Afibronu tez waga stała w miejscu, miałam dosyć swojego wyglądu. Proponuję wszystkim Paniom wejść na stronę www.idealnafigura.com/wik mają tam wspaniałe produkty na odchudzanie które działaja naprawde, sa nieszkodliwe bo ziołowe, mam osobistego konsultanta który pomogl mi kiedy tracilam nadzieje ze moge lepiej wygladac i to za darmo!!! A po tygodniu stosowania samopoczucie poprawiło mi sie nie do poznania!!!! Warto naprawde, sama stosuje do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkafitka
wiola aaaaaaaaaaa słonko stosujesz jakąć cud dietę do tych cud tabletek. Ćwiczysz Osiągnełaś niesamowity wynik!!!!! Jak mało kto!!!! Zdradź na swój sekret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapowiedź
vIOLETTA- ja nie wiem co polecasz, ale wygląda mi to na herbalife. niestety nie działal na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaaaaaaa
Po prostu się zawzięłam... Piję około 3litry wody średnio gazowanej, 1 jogurt, 2-3 pieczywo chrupkie( tak zwane tekturki np. SONKO lub WASA)z wędliną, surówka , owoce( oprócz bananów-bardzo kaloryczne) i mięso. Codziennie piję multiwitaminę taką w pastylkach musującą i magnez. Wcześniej próbowałam różnych dostępnych suplementów diety i nic. Powiem,że tez bałam się czy A15 cos pomoże ale naprawdę barak łaknienia jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitkafitka: dzięki za odpowiedź. wzięłam dzisiaj pierwszą tabletkę, zobaczymy co będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obelix
ale ja właśnie nie rozumiem dlaczego pieczywo chrupkie uważa sie za dietetyczne, wg tabeli kalori na stronie http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/a-g.htm pieczywo WASA ma w 100 gramach 360 kalori a zwykłe pieczywo typu bułki ma w 100 gramach 200 kalori, wychodzi na to że pieczywo chrupkie to bomba kaloryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obelix; moim zdaniem po pierwsze takiego pieczywa zjesz mniej, załóżmy że jedna bułka to 20g a jeden sucharek 5g a zapchasz się nim bardziej, po drugie ma więcej błonnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola aaaaaaa a
Najbardziej kaloryczne są chyba napoje typu :pepsi, cola,mirinda.Pijesz i ciągle masz pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×