Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

OlgierdaMama-> ja też mam zamiar zacząć ćwiczyć bo muszę zgubić te 6-7 kg które mi zostały, dodatkowo muszę ujędrnić ciało bo po ciąży to... wcześniej zanim zaszłam ćwiczyłam z jilian michaels, świetne ćwiczenia polecam, zaczęłam od 30 day shred, teraz muszę poczytać i znaleźć coś ale jak nie będę miała czasu to znów zacznę od tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Witajcie! Chciałam sie dopytac jeszcze czy stosowałyście w ciązy jakieś dodatkowe żelazo, mi lekarz powiedział żebym sobie zakupiła, bo mam za mało hemo, może macie jakieś sparwdzone tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszporek
ja brałam zelazo długo - tardyferon super macie dziewczyny jak czytam że już z dziećmi na spacerkach itd. ja termin mam na 19 czerwca wiec już mam nadzieje z górki, ale bedzie sie dłużyć pewnie najbardziej boję się czy dam radę, czy poznam że to już itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
huskyoo --> mam do Ciebie pytanie, czy jak byłaś na wizycie kontrolnej (albo jeszcze w ciąży) u naszego gin, prosił Cię żebyś przyniosła mu zdjęcie dziecka?? i czy wspominał coś o jakimś prezencie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
huskyoo --> mam do Ciebie pytanie, czy jak byłaś na wizycie kontrolnej (albo jeszcze w ciąży) u naszego gin, prosił Cię żebyś przyniosła mu zdjęcie dziecka?? i czy wspominał coś o jakimś prezencie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
huskyoo --> mam do Ciebie pytanie, czy jak byłaś na wizycie kontrolnej (albo jeszcze w ciąży) u naszego gin, prosił Cię żebyś przyniosła mu zdjęcie dziecka?? i czy wspominał coś o jakimś prezencie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
huskyoo --> mam do Ciebie pytanie, czy jak byłaś na wizycie kontrolnej (albo jeszcze w ciąży) u naszego gin, prosił Cię żebyś przyniosła mu zdjęcie dziecka?? i czy wspominał coś o jakimś prezencie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
ja też brałam tardyferon. koleżanki pamiętacie na której stronie jest nr tel. na zawodzie do poradni preluksacyjnej? w których dniach godzinach tam przyjmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje nr tel. 34 370 21 42 . To jest numer na Zawodzie.;) Przyjmują od 11 w pon, śr i piątki. Trzeba iść do pawilonu G aby zarejestrować dziecko ( najlepiej być przed 11 i zająć sobie kolejkę, lekarz jest o 11). Potem pani Cię skieruje na USG. Trzeba iść przez izbę przyjęć na prawo i tam korytarzem kawałek i jest pracownia USG.:) Najlepiej zadzwonić koło 9 i zapytać czy napewno jest lekarz. Ja byłąm w poniedziałek dwa tygodnie temu to przede mną były dwie osoby a rejestrowałam się o 11.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje nr tel. 34 370 21 42 . To jest numer na Zawodzie.;) Przyjmują od 11 w pon, śr i piątki. Trzeba iść do pawilonu G aby zarejestrować dziecko ( najlepiej być przed 11 i zająć sobie kolejkę, lekarz jest o 11). Potem pani Cię skieruje na USG. Trzeba iść przez izbę przyjęć na prawo i tam korytarzem kawałek i jest pracownia USG.:) Najlepiej zadzwonić koło 9 i zapytać czy napewno jest lekarz. Ja byłąm w poniedziałek dwa tygodnie temu to przede mną były dwie osoby a rejestrowałam się o 11.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje nr tel. 34 370 21 42 .:) Najlepiej zadzwonić przed 9 i zapytać czy jest lekarz. Przyjmują w pon, śr i piątki.:) A rejestrują od 11.:) Ja byłam dwa tygodnie temu w poniedziałek to były dwie osoby przede mną a rejestrowałam synka o 11 więc warto być wcześniej jak się spieszy komuś.:) A do rejestracji trzeba iść do pawilonu G a potem pani Cię skieruje na USG idzie się przez izbę przyjęć cały czas na prawo i potem kawałek korytarzem i jest pracownia USG.:) Lekarz bardzo sympatyczny .:) Najlepiej mieć flanelową pieluchę .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje nr tel. 34 370 21 42 .:) Najlepiej zadzwonić przed 9 i zapytać czy jest lekarz. Przyjmują w pon, śr i piątki.:) A rejestrują od 11.:) Ja byłam dwa tygodnie temu w poniedziałek to były dwie osoby przede mną a rejestrowałam synka o 11 więc warto być wcześniej jak się spieszy komuś.:) A do rejestracji trzeba iść do pawilonu G a potem pani Cię skieruje na USG idzie się przez izbę przyjęć cały czas na prawo i potem kawałek korytarzem i jest pracownia USG.:) Lekarz bardzo sympatyczny .:) Najlepiej mieć flanelową pieluchę .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
czy któraś z was słyszała o Śląskim Instytutcie Matki i Noworodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
czy któraś z was słyszała o Śląskim Instytutcie Matki i Noworodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
czy któraś z was wie coś na temat Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka w Chorzowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Edzia --> dziekuję ślicznie za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
co za mądry wymyślił tą nową wersję? teraz będziemy klikać w cyferki żeby dostać się do ostatniej strony...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka2512
Witam dziewczyny. Ale pogoda dawno nie padało:-/ gość111-ja również praktycznie całą ciążę brałam żelazo bo miałam go mało-prawie anemia. Oj mnie się nie podoba ta wersja Kafeterii... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Porazka ta nowa wersja. U gory jest takiw cos jak ulubione tematy wejdzcie w to I powinno byc to forum I taki malymi pisze przejdz do ostatniej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Jeszcze jedno, zeby, temat byl w ulubionych przy temacie kest serduszko trzeba je zaznaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pomieszali na tym forum ile czasu trzeba klikac do ostatniej strony ale spróbuje tak jak radzicie moze sie uda pozdrawiam u nas tez leje jak diabli.Moja od tygodnia budzi sie w nocy bpo 3-4 razy dałam smoka i spała a teraz to juz nic nie pomaga nawet branie do nas na łózko cos ja wybudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał
czy ktoras chodzila może do dr blukacza? jakie są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejna jest ta nowa wersja forum, ja się nawet zalogować nie mogę. Dziewczyny zrobił mi się zastój w piersi. Boli jak cholera. Czy macie na to jakieś sposoby? marta2403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc999
mał-- prowadzi moją ciążę. myślę że gorzej trafić się nie dało, nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Marta2403 spróbuj rozmasować albo polewaj pierś ciepłym prysznicem. Moja Mała ma sporawy katar :( chciałam kupić maść majerankową ale podobno zmienili ulotkę i jest od pierwszego roku. Macie jakieś sposoby na katarek u 3-tyg malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
mał ja chodzę do dr. Blukacza i opinie mam taką sobie o nim, nei zawsze robi usg, nigdy nie pokazuje małego, o dużo rzeczy trzeba samemu się dopytywac, bo sam nie zawsze raczy powiedzieć. A wie któraś coś może o Śląskim Instytutucie Matki i Noworodka w Chorzowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałyście wczoraj Uwagę? cały program był o Parkitce, później jeszcze w TTV był ciąg dalszy. Masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego lekarza to prowadzi moją ciążę i mam negatywną opinię ale na szczęście już niedługo koniec i od razu zmieniam na innego lekarza.. masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
ryJKa- słyszałam o twej sytuacji z parkitka i tez nie decyduje się na poród w Częstochowie, podobno w tym Chorzowie jest bardzo dobry szpital, w każdy czwartek są dni otwarte o 14, wiec można jechać i się wcześniej czegoś dowiedzie. Ja niestety nie mogę już tam pojechać na konsultacje, bo mój stan mi na to nie pozwala, dziś tam będę dzwonić i się wszystkiego dowiadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×