Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Izabela sierpień
Jak mnie tam w czwartek odeślą przez remont to będę mogła coś powiedzieć na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela sierpień
Jak mnie tam w czwartek odeślą przez remont to będę mogła coś powiedzieć na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
No dokładnie, wódka dla lekarza i kawa z czekoladkami dla położnych :) i wystarczy w zupełności :). O Blachowni słyszałam dobre opinie po otwarciu, że dobrze się zajmują itd. ale wiem to tylko z opinii innych bo sama nie mam doświadczenia :D Dziewczyny po porodach możemy się spotkać, ja tu nikogo nie znam bo pochodzę z Wrzosowiaka właśnie i znam tylko najbliższych sąsiadów :), więc nowe znajome mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał
ja juz dzisiaj musze uciekac dziewczynki. rozumiecie obiad a potem do pracy. do jutra pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Mał miłej pracy i trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela sierpień
Sierpniowa mama ja aktualnie mieszkam już na rakowie także blisko wrzosowiaka ;) może będę miała z kim na spacery chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
mal ja z czystym sumieniem moge Ci polecic lekarza Artur Kowalski (znajdz sobie na internecie opinie o nim, mysle ze Cie przekonaja) poprostu aniol nie czlowiek, odowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu. sierpnowa mama ja zamiast spirytusu mialam octonisept do pepka, a lewatywy swojej nie mialam, byla szpitalna, chociaz nie zrobili mi bo porod tak szybko postepowal ze dali sobie spokoj (od pierwśzego skurczu w domu o godz 22, jak zajechalam na Mickiewicza ok 23.25 to mialam juz 7 cm rozwarcia, a o 1 w nocy urodzilam synka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa_Mama
Izabela ja teraz będę rzadziej na wrzosowiaku, ale jak coś to zapraszam na wieś :) O Kowalskim też słyszałam dobre opinie :) Ja będę mieć spirytus bo o octanisepcie słyszałam niezbyt pochlebne opinie, a najlepsza jest stara szkoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaRybkA
ja całą ciąże chodziłam prywatnie do J.Surówki, on tez robił cc, byłam bardzo zadowolona z opieki, i w ciaży i podczas i po porodzie, do tego nie jest drogi bo wizyta to 80 a z cytologia 100, za każdym razem robił usg, też wychodzę z założenia że nie ma co wyskakiwać z kasą bo nikt nie ma z nas za dużo, a wydatki z dzieckiem i tak są olbrzymie, po wszystkim na wizycie kontrolnej dałam koniak i czekoladki (śmiał się że on nie pije a masz już całą kolekcję) co do położnych w szpitalu to pierwszego dnia na położnictwie mąż zaniósł im słodycze i kawy, ale teraz to nic byśmy nie dali, po 1. to one się tam co chwilę zmieniają, a po 2. to i tak mają w d..., albo jest położna która i tak chce pomóc , albo taka co i tak się trzeba prosić. Swoją drogą to po to płacimy składki na NFZ żeby otrzymać odpowiednią pomoc, a personel nie pracuje za darmo ( inna kwestia wysokośc tych wynagrodzeń ale to już nie nasz problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było ale to przez nawał obowiązków związanych z moją córcią. Mamuśka 2014 serdeczne gratulacje !!! :) żałuje, że nie mogłam być na spotkaniu z Wami, tym bardziej, że mieszkam przy promenadzie, ale Zuzia była chora i nie mogłyśmy wyjść :( Mam do Was kochane pytanie, czy któraś z Was chodzi może ze swoim maluszkiem na rehabilitację na Sobieskiego? jeśli tak, to jakie macie odczucia i ewentualnie kogo możecie polecić? troszkę podczytuje forum i któraś z was pisała o p. Kamili Sowie, byłam z córką u niej, jednak moje odczucia są średnie, bardzo dużo mówi, połowy nie zapamiętałam bo odbywało się to dla mnie zbyt szybko, ogólnie rzecz ujmując nie chciała podjąć się rehabilitacji naszej córki twierdząc, że nie chce naciągać nas na koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mal -> ja mogę Ci polecić Rafała Szyllera .;) Chodziłam do niego prywatnie na Andersa, ale przyjmuje też na Księżycowej na NFZ . Nie pracuje w żadnym szpitalu. Ja rodziłam w marcu na Parkitce i nie odczułam że mój lekarz tam nie pracuje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
21 maj a co jest twojej Zuzi że myślisz o rehalibitacji dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ma asymetrię i słabe napięcie mięśniowe, rehabilitantka stwierdziła, że na chwilę obecną jak na swój wiek ma miesiąc opóźnienia, pediatra kieruje nas na sobieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
hej dziewczyny jeśli chodzi o odsyłanie ze szpitala Mickiewicza to jest to bardzo częste jak byłam w szpitalu na parkitce to były 4 dziewczyny odesłane z Mickiewicza przez ordynatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Dziewczyny mam bardzo ważne pytanie macie może jakiegoś fotografa aby zrobić maluszkowi sesje zdjęciową ??? Tylko nie taki strasznie drogi i najlepiej jak dojedzie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie. Czy może któraś z was była lub jest pacjentka doktora Wilkowskiego? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Dr Wilkowski jest bardzo w porządku, chociaż miewa gorsze dni (przez ciąże może ze 3 razy miałam wrażenie, że jest zmęczony tym co robi, a chodziłam co 2 góra 3 tygodnie na wizytę) i wtedy jest trochę mniej miły, ale kompetentny i zawsze odpowiada na zadawane pytania. USG na każdej wizycie robi, zleca badania i przejmuje się stanem pacjentki i dzidziusia. Ja do niego chodziłam na Kopernika na NFZ. Mogę go polecić z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka1125 a czy był przy twoim porodzie? Ja mam termin na wrzesień i zastanawiam się czy przyjedzie jeśli zadzwonię. Dziękował mu może jakoś extra za opiekę w czasie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
21maj -> to lekarz Was wysłał na rehabilitację, a rehabilitantka stwierdziła, że nie trzeba? Dobrze zrozumiałam? Pytam, bo nas to pewnie też czeka, bo Olo ma lekka asymetrie i ciekawa jestem co i jak. Czy ktoś z Was chodzi/chodzil do Taurusa na basen z maluszkiem? My właśnie się przymierzamy i ciekawa jestem opinii kogoś, kto byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już tak się nie da, że dzwonisz do lekarza i on jest przy porodzie:( lekarz ma dyżury i koniec. Akurat nie było go przy moim porodzie, ale szpital w Lublińcu ma bardzo fajny personel i nawet bez niego było bardzo miło. Urodziłam w niedziele, a doktor miał dyżur dopiero we wtorek, ale jak już mnie zobaczył to się dopytywał czy wszystko w porządku i później już na każdym dyżurze zaglądał. Po porodzie jak się okazało że mam jakieś dziwne powikłania (wyszło 8 tygodni po porodzie) to też bardzo się mną zaopiekował i kazał co 2 dni na kontrole przychodzić, przyjmował między zapisanymi pacjentkami także nie musiałam czekać. Miły i fajny lekarz ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak głupio wyszło że nawet nie, bo do niego zaszłam przed czasem z krwawieniem ponadplanowym i potem były własnie wizyty co 2 dni i pobyt w szpitalu, gdzie też mi załatwił tak żeby w jeden dzień wszystko zrobić i wieczorem do domu do dziecka wrócić. Później wizyta kontrolna to też nie wiedziałam czy to ostatnia czy nie i nic mu w końcu nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Myszka1125 :) my się z mężem właśnie zastanawialiśmy czy coś kupować ale w takim razie to postawimy na coś drobnego typu procenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza85 ja niestety tego lekarza polecić nie mogę, ale może jestem zbyt wymagająca;) Chodziłam do niego i prywatnie i na nfz. Kiedyś był rzeczywiście przesympatyczny, ale chyba go zmęczył ten zawód. Przestałam do niego chodzić jak mi wziął 100zł za wypisanie recepty, bez badania, nawet bez szczególnej rozmowy... I mam wrażenie że każde pytanie zaczynało go irytować:/ Więc lekarza zmieniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem to niezbyt przyjemne doświadczenia. A prowadziła u niego ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgierdaMama --> nie, ona nie stwierdziła, że nie trzeba Zuzy rehabilitować, po prostu zasugerowała żebyśmy lepiej poszli na Sobieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×