Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Madźka871
Hey Dziewczyny. Jestem tutaj nowa bo jestem dopiero w 8 tygodniu ciąży. Chciałam Was zapytać czy polecacie mi jakiegoś dobrego ginekologa? Bo chodzę do pani dr Pogorzelskiej ale ona mi nawet usg nie zrobiła, zrobiła tylko rutynowe badanie ginekologiczne na fotelu, przepisała skierowanie na badania i zero entuzjazmu, niczego. Chodzę do niej od 4 lat, to moja pierwsza ciąża, ale myślałam, że podejdzie w lepszy sposób do mnie jako ciężarnej, a tutaj się rozczarowałam, nawet nie wiem czy potwierdziła ciążę czy nie, bo tylko według ostatniej miesiączki wpisała mi 8 tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
Madźka871 - trudno polecić dobrego gin, każda z nas chyba uważa swojego za fajnego. Ja już z drugą ciążą chodzę do dr Sikory - przyjmuje na Pl. Daszyńskiego-osobiście nie mam do niego żadnych zastrzeżeń i mogę go polecić z czystym sumieniem, bo od 5 lat jestem jego stałą pacjentką i nigdy nie miałam nieprzyjemności. W szpitalu zaglądał do mnie i podtrzymywał na duchu. Jak będzie teraz - dowiem się na koniec września - wtedy mam termin. Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Witamy ja mam termin na 9 listopada nareszcie ktoś blisko mojego terminu.Odnośnie lekarza ja chodzę do M.Harasim prywatnie jak dla mnie najlepszy lekarz staraliśmy się długo o dziecko a dzięki niemu wreście się udało.Ja USG miałam zrobione już w 6 tygodniu więc dla mnie też jest dziwne że po samym badaniu można stwierdzić ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatshepsu
Ja tez chodze do lemańskiego i usg mialam robione już w 5 tyg ciąży.Co do Pani Pogorzelskiej to sa naprawde RÓŻNE opinie. Przyjmuje w moich okolicach.Nie polecam jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madźka871
Dzięki Dziewczyny za odpisanie, myślałam właśnie o Lemańskim, ale nie wiem jak się do niego dostać, czy długo się czeka na wizytę a jeśli prywatnie to ile bierze i co wchodzi w skład takiej wizyty. Powiem Wam, że jestem nieco skołowana, nie wiem czy teraz mogę zmienić lekarza, skoro tamta zaczęła prowadzić moją ciążę. Chcę zmienić lekarza, bo Pogorzelska to porażka, poświęciła mi niecałe 5 minut, nie odpowiedziała na moje pytania, stwierdziła że ból podbrzusza jest normalny i nawet usg nie zrobiła :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Niektóre kobiety zmieniają w 4 miesiącu a ty masz obawy w 8 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artmon gratulacje z okazji narodzin córeczki. Madźka ja też chodze do dr Sikory i to tez moja druga ciąża prowadzona pzez tego lekarza. Nie mam zastrzeżen do niego a chodzę w sumie juz jakies 11 lat. W szpitalu jak byłam na patologii teraz w czerwcu to jak tylko był na dyżurze to zaglądał do mnie, w każdej chwili moge do niego zadzwonic, a dzwoniłam raz nawet poźnym wieczorem, często jak nie może odebrac to potem oddzwania. Usg mam prawie na każdej wizycie, już w piątym tyg ciązy miałam robione. Ja również z czystym sumieniem moge go polecić. Dziewczyny dzisiaj mój termin porodu i nadal nic. Byłam u Sikory i jest tylko niewielkie rozwarcie, szyjka skrócona, ale oprócz tego nic się nie dzieje. W poniedziałek mam być na 9.00 na Parkitce bo Sikora ma dyżur i wtedy zdecyduje czy mnie zostawia czy jeszcze nie. Juz mam dość tych upałow. Iwa odezwij sie- Ty chyba już urodziłaś w końcu. Zdaj nam relację z porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
olik150 - czyżbyś była wczoraj u Sikory?? może tak w godz. między 13 a 13:30?? jeśli tak to Cię widziałam bo czekałam na wizytę i właśnie jakaś Pani wychodziła i mówiła że w poniedziałek ma jechać na parkitkę. Trzymam za Ciebie kciuki ~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
Olik150 zapewne Sikora dał Ci kartę ruchów płodu jak kazał Ci liczyć? Mam godz od 7-8, od 12-13, od 18-19 czy w każdej z tych godzin kazał wpisywać Ci ilość ruchow? dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mammablanki wlasnie tak -wczoraj bylam. W bialej bluzce i brazowej spodnicy, a mąż czekal w poczekalni. Podobno na parkitce maja dziennie ok. 10 porodow- ladnie, ale miejsca na chwile obecna są i oby tak zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. 3 razy dziennie masz liczyc ruchy i je wpisywac, jesli jest co najmniej 6 w kazdej z tych godz to jest ok a jesli mniej, to kazal liczyc w nastepnej godzinie i jesli jest 6 to wpisac a jesli nie no to szpital. Nie musza to byc konkretnie te godz ja liczylam mniej wiecej, po prostu widzialam czy dziecko jest r***liwe czy nie i wpisywalam na oko, czasem co kilka dni. Jak bylo mniej r***liwe to tylko wtedy faktycznie liczylam. Tylko nie wygadaj sie Sikorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
olik150 dzięki wielkie ja w sumie to chyba nie musze za bardzo liczyć tych ruchów bo mała mnie napierdziela równo cały czas. No to ja siedziałam zaraz przy dziwach do gabinetu w fioletowej sukience. Powiedz czy Sikora w poniedziałek będzie jak tam pojedziesz czy nie?? No i koniecznie daj znać jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
ok, już doczytałam, że będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lemanskiego czeka sie jakies 3 tygodnie na wizyte na pierwszy raz ja tak czekalam ale nie wiem jak jest teraz, jestes w 8 tygodniu wiec uważam ze smialo mozesz zmienic ja zmienilam właśnie jakoś w 8 miesiacu na lemańskiego;) mysla ze prywatnie chodzenie to niepotrzebne wydawanie pieniedzy bo i tak nic wiecej nie robi jak bys chodzila na NFZ a kolejki tak czy siak są.... gg1986- to dobrze ze ktos sie znalazł blizej mojego terminu myslalam ze bede sama:) dzisiaj bylam u kuzynki mowi ze połozne są super ciągle się pytaja czy cos pomóc, miła opieka i dzieci kąpią połozne no chyba ze sie chce samemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
Lostopadowka02 a kapią dzieciaczki swoim żelem czy tym które im się da? I w co wycierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelek2013
Trzeba miec swój płyn do kąpieli lub mydełko,reczniczek też :)własciwie to wszystko swoje bo nic nie dają.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammablanki
dzięki dziewczyny, zaczęłam się pakować jeszcze nie mam wszystkiego a już brakuje mi miejsca w walizce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
listopadówka 02 ja zamierzam rodzić na mickiewicza bo tam jest mój lekarz a ty doczytałam że na parkitce .Jak się czujesz mi ostatni tydzień tak dał w kość nogi mi puchną i bolą mam żylaka na jednej nodze i teraz mam się wybrać do chirurga naczyniowego żeby to obejrzał bo być może biore za słabe zastrzyki i trzeba będzie je zwiększyć.Także kolorowo nie jest ale czego się nie zrobi dla tak wielkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg1986- ja też byłam popuchnieta i to nie tylko nogi cała czułam się jak balon:/ teraz jest troszke lepiej ale znowu goraco się robi,:/ tak to czułam się nawet dobrze nie przechodzilam ciężko narazie ciąży ale teraz już mi dokucza brzuch zeby wstać z łózka musi pomóc mi mąż a jak go nie ma to pierw musze obrucic sie na lewy bok i jakoś pomału wstać...czasem brzuchem o cos zawadze nie mam wyczucia wogole bo on tak odstaje i juz sie doczekać nie moge zeby miec juz to wszystko za sobą:) a no mickiewicza porodówka jest? bo słyszalam ze jakis remont tam jest? dla dziecka juz praktycznie cała wyprawke mam zostal mi wozek łózeczko i posciel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Mi też już troszke ciężko z brzuszkiem a przed ciążą też szczupła nie byłam także moje nogi mają co nosić.Ja też do tej pory nie miałam tak żle w ciąży wymiotów nie miałam apetyt dopisywał za to teraz jak nie jedno to drugie i latam od jednego lekarza do drugiego.Dzisiaj umówiłam się do chirurga z moim żylakiem i koszt wizyty 130 zł ale jak trzeba.Mój lekarz nic nie wspominał o żadnym remoncie ale bedę niedługo w szpitalu to się dowiem.Ja ociągam się z wyprawką kupiłam jeden komplecik na razie remontujemy pokój dla dziecka a potem to jak wyruszę na zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żylaki słyszałam ze po porodzie powinny zniknąć i tego Ci zycze:) ja mam brac aspargin 2x1 dziennie ost mnie taki skurcz złapał ze masacra!:/ tez juz bym chciala urządzac pokoik dla małego ale jeszcze sie nie wprowadzilismy do nowego domku...farby narazie kupilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
W moim przypadku juz nie znikną bo miałam przed ciążą a w ciąży to jeszcze bardziej się powiększa.Ja też mam skurcze nóg biore mgb6 4 tabletki dziennie i nie pomaga.my narazie jesteśmy na etapie malowania a w weekend mieliśmy gości więc praca stoi i jeszcze trzeba jechać wybrać meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa34aa i Artmon, gartulacje!!! Kasia, Twoja Malutka poszalała z wagą, a ja myślałam, że moja jest ciężka :) U nas juz pojawiły się pierwsze problemy. We wtorek wylądowałyśmy w szpitalu z zapaleniem górnych drog oddechowych i uszka, dopiero dzisiaj przyszłysmy do domu. Masakra, jak narazie wiecej dni spędzonych w szpitalu niż w domu, ale mam nadzieję, że teraz juz wyjdziemy na prostą :) pozdrawiam Was dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela90
Cześć dziewczyny ! Czy może któraś z Was prowadziła ciążę u dr Piotra Oleksika ? staramy się z mężem o dziecko, mam nadzieję, że niedługo na teście ciążowym zobaczę wymarzone dwie kreski, byłam 2 razy u dr Oleksika, odniosłam pozytywne wrażenie, ale ciekawi mnie jak prowadzi ciąże, czy jest dociekliwy i czy można się z nim umówić na cesarkę w szpitalu na parkitce? czy bierze za to jakieś dodatkowe pieniądze ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkek2013
Ja chodzę do dr Oleksika od początku ciąży i jestem zadowolona bardzo Zawsze o wszystko dopytuje,jeśli są jakieś nie jasności w wynikach zleca kolejne ,jest bardzo życzliwy i żadne pytanie nie zostawia bez odpowiedzi.Za każdym razem robi usg i bada.Chyba jest dobrym lekarzem skoro ma tyle pacjentek i bez zapisu cięzko się dostać :) Co do cc nie wiem bo poród przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×