Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

A ja dzis termin z usg i tez czekanie. Mam nadzieje ze dozyje albo doleze do wizyty co mam w czwartek i potem nieech sie dzieje co chce.A tez juz ledwo chodze i pachhwiny i krocze mnie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
28Marzec ->Na pewno wam wszystkim napiszę co i jak jak tylko wrócę do domku z maleństwem bo 1 tydzień po porodzie moja mama będzie u mnie więc na pewno znajdę chwilkę. patusiaxxx->Mnie od tygodnia bardzo bolą pachwiny i krocze ale jeszcze się toczę :-) a na kiedy masz termin z miesiączki?Bo ja z usg mam na 21 luty a z miesiączki na 3 marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta33
domi77 żurawinę kupiłam suszoną w auchan na bazarku za kg 17.50 i tak podjadam sobie w ciągu dnia. wyczytałam gdzieś że trzeba zjeść minimum 1/3 szklanki dziennie żeby były jakieś efekty. Ja jem około szklanki dziennie bo mi tak smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziulka 81 termin z miesiaczki mam na 11 marca.Ale wszyscy mi mowia ze bardziej wiarygogny jest termin z usg bo miesiaczki sa nieregularne. A tobie czop odszedl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że napiszesz jak było będziemy Ci zazdrośćić że już masz Maluszka przy Sobie i że już jesteś PO....można tak żurawinkę bez ograniczeń jeść? ja też bardzo lubie a cena w Auchan bardzo dobra ja kupuję po 25 za kg. Ja mam termin na 14 Kwietnia i już czuję strach .... myślę że spotkamy sie wszystkie z wózkami na spacerku na Promenadzie w czerwcu i sobie spokojnie wypijemy soczek bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka2512
Czesc dziewczyny. Jak mija Wam dzionek? Ja dzis sprzatanie,pranie Majeczka teraz spi a ja sobie odpoczywam.Jutro mam wizyte kontrolna z malutka u lekarza,mam nadzieje ze prawidlowo sie rozwija i ze lekarz cos doradzi jak sie pozbyc potowek bo mala wysypalo :-( Dziewczyny a na co wy pijecie te zurawine? Od kiedy po porodzie zaczelyscie cwiczyc brzuszki i wogole? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00703
Kochane mam do Was pytanie czy któreś z Waszych dzieciaczków miało nie tolerancje laktozy, a jeśli tak to czym się to objawiało? Bo u mojego małego od kilku dni jest problem z kupą, chce zrobic pręzy się ale ida tylko gazy i to tez sporadycznie- działa tylko herbatka z koperkiem płacze za każdym razem jak się pręży. przelewa mu sie w brzuszku nie może spac bo cos go boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
patusiaxxx ->Czop mi nie odszedł .Puki co mam na razie rozwarcie i od soboty coraz częściej i silniej mam skurcze przepowiadające czyli brzuch mi się robi jak skała na ok minutę.W przyszły poniedziałek mam wizytę i jeśli szyjka się skróciła to na środę mam się umówić z moim lekarzem do szpitala bo wtedy ma dyżur.No chyba że coś mnie weżmie wcześniej.Mam nadzieję że ten termin z usg się sprawdzi bo wtedy urodzę może troszkę wcześniej.Z każdym dniem boję się coraz bardziej i chciałabym mieć już to za sobą a najfajniejszy widok jest wtedy jak zaraz po porodzie zobaczy się kobietę w ciąży i wtedy jest się baaaardzo szczęśliwym że ty już masz to za sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka mi czop tez nie odszedl ale ja jak wczesniej pisalam szyjke mam skrocona i zwapniale lozysko, dlatego mam nadzieje ze doleze i dozyje do czwartkowej wizyty a potem niech mnie kieruje do szpitala.Tez sie boje jak diabli .Moj maz juz ze mna wytrzymac nie moze bo znow mi wrocily humory i jestem niedobra.No ale zobaczymy co bedzie -natura wie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
Ziulka81 - o ile dobrze pamiętam to pisałaś jakiś czas temu że wybierasz się na Parkitkę obejrzeć oddział - czy byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
Nie ,jeszcze nie byłam.Znajoma położna mówiła żebym najlepiej przyjechała na jej dyżurze a ma go w czwartek więc jeśli będe się dobrze czuć to pojadę w czwartek ale dowiedziałam się że każda rodząca po wejściu na salę porodową dostaje swoją położną i zajmuje się nią od początku do końca i jest z nią przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Owieczka 2512 ja tą żurawinkę wcinam na bakterie w moczu, ale ogólnie polecają na wszystkie schorzenia dróg moczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Gosc00703 u mojego syna taka nietolerancja objawiala sie ulewaniem pokarmu i mial zaczerwienione suche polika. Dodam ze czeste ulewanie. Jezele ma problem z kupka sprobuj czesto klasc na brzuszek a ja jeszvze termimetr do pupy wkladam ale tak z wyczuciem. W aptece sa czopki co pomagaja kupke zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
domi77 - to dokładnie jak ja, też początek 37t, i też planowana CC, ja mam jutro termin wizyty. na Parkitce będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - rodzę raczej na Parkitce - no chyba że dr Kowalski zaskoczy mnie w środę że jednak pracuje gdzie indziej - ale z tego co słyszałam to raczej nadal na Parkitce. Ciekawe MalaRybko czy nie zejdá nam sié terminy porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mał
witam, mam do Was małe pytanko, czy byłyście z dziećmi na kontroli bioderek na sobieskiego? Jak tak to powiedzcie mi czy w rejestracji dostaje sie numerek czy jest kolejka pod gabinetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00703
pazdzierniczek --> dziękuje za odpowiedź no właśnie też zauważyłam straszne ulewanie się i jakąś wysypkę, a wizyta u lekarza dopiero w poniedziałek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 maj
Cześć dziewczyny, Mam do Was pytanie, czy któraś z Was chciałaby uczęszczać do bezpłatnej szkoły rodzenia? pytam, ponieważ ja niestety nie będę mogła ze względu na problemy, które ciągle się pojawiają a szkoda żeby moje miejsce się zmarnowało, zostało jeszcze 6 z 8 spotkań. Rozmawiałam z położną, która zajmuje się organizacją i istnieje możliwość, aby ktoś " wskoczył " na moje miejsce, także jeśli któraś z Was jest chętna to nie ma problemu. Podaje maila dla ewentualnych zainteresowanych izabela.dabrowska1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Mal--- ja bylam tam na kontroli. Musisz wczesniej zadzwonic i sie umowic na termin i pozniej w ten dzien na dole w rejestracji karte zakladaja i sa numerki. Jak ja bylam to bylam 3 i szybko to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mał
pazdzierniczek ---> dziekuje :) mam termin na czwartek tylko zastanawiam sie czy jechac z rana i sie zarejestrowac czy normalnie na 12. ale chyba nie ma sensu z rana specjalnie jechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Mal tam na dole czasem jest sporo osob. Jak juz uwazasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka2512
Witam.Ja dzis bylam z mala na kontroli osluchowo wszystko ok,na wadze tez przybiera.Co do wysypki to przepisala serie z Emanolium.Totez moje pytanie czy ktoras z Was uzywa badz uzywala tych kosmetykow i czy one pomagaja dziecku??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
witajcie dziewczyny :) byłam u dr. Kowalskiego dzisiaj, więc z tym moczem kazał się nie przejmować ale dodatkowe badania zlecił :/ żurawinkę można jeść ile kto ma ochotę mówił że na bakterię w moczu pomaga i urosept ewentualnie jak ktoś ma życzenie też nie zaszkodzi. Zuzia waży 1850g w 30 tyg. i się obróciła już główką w dół i niech tak zostanie bo ostatnio naczytałam się tyle o porodach pośladkowych że aż słabo mi się robiło. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka2512 - używałam dla córki starszej kosmetyków z serii Emolium - córka miała AZS - naprawdę b.pomagaja. Taka emulsja do smarowania działa również przeciwświądowo. Teraz też ją mam - bo młodsza córcia ma czasem taką wysypkę i suchą skórę - oczywiście lekarz wykluczył przyczyny zakaźne. A ja mam do Was dziewczyny pytanie z innej beczki. Czy bierzecie całą ciążę do końca witaminy dla ciężarnych i czy coś jeszcze? Ja biorę cały czas + dodatkowo Aspargin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka2512
Domi77 Dzieki za odp. Mi pedriatra powiedziala ze wysypka moze nyc od wszystkiego,skorka nie jest jescze przyzwyczajona. Zobaczymy jak bedzie mam nadzieje ze jej przejdzie... Ja bralam FalvitMama do konca ciazy i nadal biore,oprocz tego bralam jeszcze zelazo ale to mialam przepisane ze wzgledu na slabe wyniki,by nie doszlo do anemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam powtórzone obciążenie glukozą i niestety wynik po 75g i 2 godzinach to 167 :( Lipa... Do tego jakieś białko w moczu, bakterie... Ech, to mnie w czwartek czeka ,,ciekawa" wizyta u mojego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
Domi77->Ja jestem w 39 tc i biorę cały czas prenatal clasic a w pierszej ciąży prawie całą ciąże do końca brałam Aspargin i żelazo. Ja również całą ciąże mam bakterie w moczu i mój lekarz również nie przejął się tym szczególnie a teraz już bardziej koncentruję się na porodzie który zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciężaróweczki i Mamusie Wczoraj byłam na wizycie u swojego dr i powiedział że póki co nie zapowiada się na poród, nic nie zaczyna się dziać, więc mimo że termin mam na za tydzień - możliwe że przenoszę. W zasadzie sama czuję po sobie że na razie nic się nie dzieje, ogólnie jest ok dopóki się nie przemęczam i za dużo nie ruszam, bo potem kręgosłup i biodra dają się we znaki, ale jak na 9 miesiąc - myślę że jest ok:) Mam pytanie do Mamuś - kupiłam strój dla tatusia do szpitala, ale co z butami?? jakie powinien mieć?? i co jeszcze tatuś powinien mieć ze sobą do porodu?? bo śmiejemy się z Mężem że może i jemu trzeba torbę spakować na poród;) Proszę o info i życzę spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
Anna1985 ->Jeśli chodzi o buty dla tatusia to z tego co wiem to potrzebne są klapki i na to i tak ochraniacze na buty do całego garniturku :-) Dostałam parę dni temu kartkę od znajomej połoznej kartkę ze szpitala na Parkitce i tam jest napisane że dla taty potrzebne będą : ten strój .ochraniacze i klapki sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziulka81 a wiesz może jakie dokumenty trzeba mieć przy sobie przy przyjęciu na oddział? Pytałam naszego lekarza czy np. wynik grupy krwi czy gbs trzeba mieć ale mówi że to wszystko jest w karcie ciąży ale w sumie nie zaszkodzi zabrać. Przed nami ostatni tydzień, termin na 26.02 ostatnio lekarz mówił żę szyjka zmiękła, skróciła się ale rozwarcia brak....więc czekamy. Czy doczekamy to się okaże :-) torby spakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×