Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Ziulka81
asiara88 ->na tej kartce jest napisane że :dowód osobisty ,orginał ostatnich badań ,karta ciąży i orginał (podkreślone) grupy krwi więc chyba nie wystarczy to że jest ona wpisana w kartę ciąży i jeszcze skrócony odpis aktu małżeństwa jeśli jesteś mężatką. Tak nie długo będziemy sobie rodzić :-) i chyba musimy się połączyć bo ja mam rozwarcie a długą szyjkę więc razem mamy rozwarcie ze skróconą szyjką hehhehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
asiara88 ->Jeśli chodzi o gbs to przy pierwszym porodzie ja też musiałam to mieć i myślę że to wchodzi w te ostatnie badania które trzeba mieć ze sobą.Wiesz jak to jest że lepiej nosić niż się prosić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziulka81 dziękuje za odpowiedz. To akurat to wszystko mam przygotowane. Jakby tak to połączyć to rzeczywiście już byśmy rodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czuje ze to kwestia paru dni .Jutro jade na wizyte do lekarza i wrazie W wezme torbe ze soba Zobaczymy czy szyjka nadal sie skraca i jak rozwarcie.Od 2 dni noce sa straszne dzis mialam wrasenie ze to juz.W dzien tez chodze po scianach jak paralitka.Byle do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziulka81
patusiaxxx ->No to trzymam kciuki i mam nadzieję że wszystko będzie ok.Życzę dużego rozwarcia i małego bólu.Ja też już jestem (ro)zwarta i gotowa do porodu.:-)Jak będziesz po to daj znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
No to widzę Dziewczynki, że kolejna tura Naszych Ciężaróweczek zbliża się do porodu...życzę Wam szybkiego i bezbolesnego rozwiązania oraz szybkiego powrotu z Dzidziusiami do domku:) i oczywiście na szczegółowe relacje:) Ja dziś spałam prawie na siedząco, tak strasznie dokuczają mi biodra w nocy, że nawet już sterta poduszek dookoła nie pomaga:( Mama Olgierda, nie denerwuj się tak, zobaczysz co powie jutro lekarz, tym bardziej, że Dziewczyny tez pisały o podobnych dolegliwościach a tu proszę już gotowe do porodu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Gaja123 :) To ja myślałam że tylko ja tak śpię na siedząco :) ale widzę że nas trochę więcej, a tu jeszcze 10 tyg do porodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Marta 33 u mnie też do 25 maja jeszcze duużo czasu, jak tak dalej będzie, to będę chyba próbować spać na stojąco, tylko się czymś zaprę, żeby nie upaśc:)) A swoją drogą to muszę wreszcie zaopatrzeć się w rogala w zestawie z poduszką z dziurką, może będzie wygodniej spać, potem przyda się do karmienia:) Dziewczynki tak jak pisała 21 Maj zwolniło się miejsce i naprawdę zachęcam Was do wzięcia udziału w zajęciach w bezpłatnej szkole rodzenia. Mieliśmy dopiero 2 zajęcia, jutro o 18.30 odbędą się kolejne, przed Nami jeszcze dużo ciekawych zajęć m.in.: na najbliższych zajęciach dokończenie tematu poród fizjologiczny, ćwiczenia oddechów, cięcie cesarskie, kąpiel maluszka, reanimacja, zajęcia fitnes i wiele ciekawych, jeśli nie pasuje Nam w danym terminie lub chcemy powtórzyć jakiś temat możemy przyjść na zajęcia do innej grupy, również dostajemy kartę rabatową do sklepu "Od narodzin", różne próbki, wyprawkę itd. Nie trzeba nic notować, ponieważ położna przesyła konspekty na e-maila,zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie, w każdej chwili można zadzwonić do położnej, która odpowie na szereg nurtujących Nas pytań. Szkoda aby przepadło to miejsce:( Jeśli któraś z Was jest zainteresowana 21 Maj powyżej podała swój adres e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie poszłabym na zajęcia do szkoły rodzenia ale to już raczej za późno dla mnie :( a bardzo żałuję że wcześniej się tym nie zainteresowałam. Mam termin już na 24 marca ale lekarz mówi że to raczej będzie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która mamusia wybiera się jutro na spacerek na Promenadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2403 --> Mam tak samo. Też żałuje że wcześniej się nie wybrałam. A co do wcześniejszego porodu to może ten nasz lekarz ma taki urok.? ;p Mi kiedyś mówił że kilka jego pacjentek urodziło wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziaa94- hehe ;) może :) a Tobie też mówił, że wcześniej urodzisz? ja w sumie też sama mam takie przeczucie, no ale w sumie się okaże kiedy maluchowi zachce się wyjść :) wczoraj byłam na wizycie i zrobił mi ten test gbs. Wyszło ok. A Ty kiedy idziesz na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2403 --> Ja idę jutro .:) Może też mi zrobi ten test. Też podejrzewa przedwczesny poród dlatego tak gada o tym krążku i w ogóle. Ale w sumie to bym chciała już mieć synusia na świecie. Sama jestem wcześniakiem więc zobaczymy jak to będzie. Zwłaszcza że ułożony już jest główką w dół i bardzo nisko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2403 - czy Twoim prowadzącym ciążę jest dr kowalski. Ja zaczynam kompletować torbę do porodu. teraz dopadło mnie przeziębienie i magiczny katar utrudniający mi wszystkie czynnośći życiowe. Ja również spię na półsiedząco a najgorzej mam z odwróceniem sie......hahahha....wczoraj byłam u lekarza i od początku ciązy przytyłam tylko 6kg a jest to 33tc. nie podobało mu sie to bardzo i zlecił dodatkowe badania. Od tygodnia bolą mnie nadgarstki czy podobne objawy zauważyłyscie u siebie lekarz stwierdził ze jest to związane z ciśnieniem i obrzękami. Gaja123 - zobaczysz jak ten czas do maja szybko zleci nawet nie wiesz kiedy a Malutka już bedzie. Ja miesiąc wcześniej ale mnie czas bardzo leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczyny, ze chodzicie na soacerki na promenade. Sama chetnie poznalabym mamy z maluchami. Mieszkam blisko promenady i chodze na spacerki w okolicach 15 jak mały sie wyspi i poje.;) dzis tez sie wybieram, jak nie będzie padac, tak więc moze sie zgadamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Kwietniowa Mama - zazdroszcze Ci tych 6kg, u mnie jest już 14, a do porodu jeszcze prawie 6 tygodni, to pewnie dobije do 20. Przed ciążą byłam dosyć szczupła i nie łatwo było mi przytyć, a teraz się nie poznaję. Nie ma szans, żebym po porodzie weszła w jakiekolwiek swoje spodnie. Dziewczyny, a u was jak wygląda sytuacja z dodatkowymi kilogramami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś! Ja wczoraj byłam u dr Kowalskiego. Synuś waży ok 3200g (max 3500g) - 36t3d- czyli tak naprawdę 37 tydzień. Tyle ważyła moja młodsza córcia jak się urodziła w 39tc.Także młody rośnie w siłę :) Poza tym wszystko u mnie ok- ostatnie badania wyniki rewelacyjne - śmiałam się że takiego hemoglobiny nie miałam przed ciążą. Ale samopoczucie trochę gorsze. Za tydzień jeszcze jedna wizyta i za dwa tygodnie 6 lub 7 marca mam się stawić w szpitalu na planowane cc (może 8 marca bedzie :) Gin pobrał mi na GBS popytał o samopoczucie itd. Ja tam lubię do niego chodzić - bo jest konkretny na pytania wszystkie odpowie,a tez nie demonizuje. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży przytylam 21, 5 kg. Po wyjsciu ze szpitala mialam 10 kg mniej, teraz moj syn zaczyna 8 tydzien a ja mam juz 20 kg na minusie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa Mama --> Ja przytyłam 5 kg a jestem w 35 tyg. Jeżeli maleństwo rozwija się normalnie to powinnaś się cieszyć że nie przybrałaś dużo. Mój lekarz tak mówi. Oczywiście żartuję i ostatnio się pytał czy mąż mnie głodzi.:)) Ale ogólnie nie robi paniki więc może też się tak nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiowo
Witam serdecznie Ja mam termin na 13 marca. Czy któraś z Pań też wybiera się może w tym czasie na Parkitkę? Ja muszę się zgłosić jeszcze przed terminem ze skierowania gdyż pierwsza ciąża zakończyła się cc... Ps. Nie czytałam wszystkich postów gdyż mam w domciu szaloną 3 latkę i niestety czasu niewiele więc będę czytała i pytała na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Ja przytyłam 17 kg do tej pory a jestem teraz w 30tc. U mnie problem jest z opuchlizną bo wcale nie schodzi i w niecałe 2 miesiące przybrałam 10 kg. A ostatni miesiąc tylko 2 kg. Więc tłuszczyku to pewnie nie wiele się odłożyło tylko dzidziuś (prawie 2 kg), wody płodowe, łożysko i woda w organiźmie tyle waży bo nogi jak balony :/ Cały czas kontroluje czy nie mam zatrucia ciążowego przez tą opuchliznę, dzisiaj robiłam kwas moczowy z krwi, jutro wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziaa94- ja to nawet cieszyłam sie że tak mało przytyłam ale gin wczoraj zaczął panikować. 28marzec - gdzieś wyczytałam ze bardzo szczupłe mamusie wiecej przybierają na wadze a ja do bardzo szczupłych nie należe wieć może jakieś prawidło w tym jest. gabrysiowo - jaka szkoda że miesiąc wcześniej tam sie wybierasz tak to byśmy sie spotkały. ja 14 kwietnia Co do spacerków po Promenadzie to spaceruję jeszcze z Małym w brzuszku byłam we wtorek będe mieszkała na PCK narazie remontujemy tam mieszkanie ale jak sie Mały urodzi to z wózkiem napewno będę tam często... kupuję sobie w warzywniaku soczek wyciskany z owoców ostatnio skomponowałam zestaw burak,grejfrut,seler sympatyczny pan sie zdziwił bo nikt takiego nie zamawiał ale polecam ja tez piłam pierwszy raz i bardzo dobry no i zdrowy..... Myśle jeszcze nad imieniem dla Małego i muszę to szybko zrobić bo mąż wpadł na pomysł żeby miał na imię Andrzej a mnie to imię wyjątkowo się nie podoba....podobno od Kmicica...hahhaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 33- mój gin sie najbardziej martwi tym ze mam opuchlizne i od 3 tyg schudłam 20dkg tez dostałam skierowanie na badania wykluczające zatrucie ciążowe. Mój Mały z usg wynika żę waży 2kg. jutro idę robić wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa Mama- ja chodzę do dr Szyllera. Jestem teraz w połowie 36 tc i od początku przytyłam 11 kg. Ale jest mi już ciężko i czasami czuje się jakbym miała 70 lat :) najgorzej wchodzi się po schodach, trzeba odpoczywać. Edziaa94- mój maluch też już się ułożył główką w dół i czasami już tak uciska, że nie mogę chodzić. Może rzeczywiście spotkamy się na porodówce :) na pewno byłoby raźniej ;) A tak a propo ja też mieszkam niedaleko promenady także jak maluch będzie już na świecie na pewno będę tam chodzić na spacery. gabrysiowo- ja mam na 24 marca, ale różnie może być a też wybieram się na parkitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wiecej jest nas mam mieszkających przy promenadzie ;) jak bedziecie wybierac sie na spacer, dawajcie znać; ) warto sie poznać. Tymbardziej, ze jak sie siedzi samemu w domu to p*****lca mozna dostac, s tak warto z kims wymienic swe zdanie i pogadac choćby o dzieciaczkach. Troche wam zazdroszcze, ze jesteście jeszcze w ciąży. Poczatki mscierzynstwa sa ciężkie ale tak samo piękne :) i pomyslec, ze moj maly powoli konczy 2 miesiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelek2013
Ja też chętnie spaceruję po Promenadzie więc jak będzie ciepło może się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta2403- schody to moje utrapienie..hahhahha..starość nie będzie łatwa... może nasze terminy sie jakoś dopasują ty tydzień póżniej ja tydzień wcześniej i może spotkamy sie na parkitce To Pierwszy Twój Maluszek bo u mnie Pierwszy i żyję w lekkiej nieświadomośći... Pase- musisz bardzo miło wpominać poród skoro zazdrościsz nam Ze jeszcze żyjemy licząc dni i godziny...super że gdzieś na promenadzie sie spotkamy. między naszymi pociechami będzie jakieś 4 miesiące róznicy. Urodziłaś synka jeszcze w 2013? jak rodziłaś i w którym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelek2013
Kwietniowa mama a gdzie bedziesz mieszkała na PCK czy na innej ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×