Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość myszka1125
Dziewczyny u nas postęp, byliśmy dziś u pediatry, bo się Michałowi hafcik przydarzył w nocy i po dwóch miesiącach mojego gderania, że coś on mało przybiera i za chudy jest , szanowna p. doktor stwierdziła, że faktycznie... dostaliśmy skierowanie na komplet badań i może w końcu coś zaradzimy na tę chudość, chociaż powód jej poznamy. Co do zabawek, tak jak ja mogłam zapomnieć o metkach, przecież to jakieś uzależnienie jest ;) Michał potrafi cały kocyk w koło obmacać.. bo wie, że gdzieś tam jest METKA!! A potem ją memła pół godziny:) Za to luster nie lubi, spojrzy, zobaczy że łysol i się odwraca;) A jak czytam o takich lekarzach jak ten Olek, to zastanawiam się jakim cudem oni jeszcze mają pracę, czy kobiety są masochistkami, że chodzą do takich dziadów? Czy opłacają sobie u nich ludzkie traktowanie, co tylko pogłębia tą patologie... Przecież w Częstochowie jest co najmniej kilku bardzo dobrych ginekologów, niektórzy nawet na NFZ przyjmują i traktują kobiety jak ludzi, a nie chodzące portfele, a jak nie zapłacisz, to tak jakby cie nie było. Aż mnie trzęsie normalnie jak o takich czytam, ale mnie ostatnio cały czas coś trzęsie, chyba chora będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 marzec -->> my jakiś czas temu kupiliśmy Michałowi takie klocki http://www.ceneo.pl/27534518#tab=click są fajne, bo nie plastikowe tylko gumowe, Michał opanował już wysypywanie, ze zbieraniem gorzej:) i wybiera sobie którego przegryźć, zielone są niesmaczne, za to czerwone wiecznie mokre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie macie wrażenie że te Dady 4 co były teraz w promocji w domkach są mniej chlonne ? czy ja mam tylko takie wrażenie.Ja na mikołaja małemu chce kupić pierwsze klocki z fisher price choć jeszcze sie waham między garnkiem i slimaliem dr.Pod choinkę chyba pociag szczeniaczka też z fishera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia zgadzam sie z Eliza zadzwon do lekarza on będzie najlepiej wiedział co z tym zrobic. Ja w ciazy cisnienie miałam raz niskie raz wysokie a przed porodem to juz tylko wysokie ale w granicach normy, stres zrobił swoje. Trzymaj sie i czekamy a dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Tosia Ja ogolnie mam niskie cisnienie w ciazy wiadomo podwyzszone, ale i tak rekordy bilam jak mialam wizyty u lekarza potrafilam miec ponad 13, chyba ze stresu czy wszystko bedzie dobrze, poniewaz pierwszej ciazy nie donosilam i kazda wizyta byla dla mnie potwornym stresem chociaz tak jak pisalas z wizyty zawsze wychodzilam uspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
Ponad 130. Pomylka wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Myszka - cieszę się, że wkoncu cos ruszyło. Oby wyniki pomogły znaleźć rozwiązanie. Dzięki za królika - Olo zajada się nim :) U mnie jakieś fatum: mój M w szpitalu, fatalne złamanie i perspektywa kustykania na kulach przez pól roku... czyli od jutra mam praktycznie dwójkę dzieci w domu i ciążę :/ dobrze, że dziadkowie pod ręką, bo bym zwariowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
OlgierdaMamo -->> ciesze sie ze smakuje niech Olo rosnie duzy i silny, a ogolnej sytuacji bardzo wspolczuje, dobrze ze chociaz tych dziadkow masz, to pomoga przy tym calym balaganie. Dla meza zycze szybkiego powrotu do formy, a tobie duzo wytrwalosci, bo chyba nie ma nic gorszego od faceta ktorego cos boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajasieczka
dziewczynki pomóżcie mi troszkę niedługo mój synek skończy roczek i szukam pomysłu na prezent dla niego już naprawdę brakuje mi pomysłów, będę wdzięczna za każdą sugestię, Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
Dziewczyny wychodzicie przez te ostatnie dni na spacery?? Ze względu na końcówkę kataru wolałam z moją zostać w domu, ale jak spojrze przez okno to nie widzę zbyt dużo wózków na dworze. Niby można wychodzić do -10. Ciężki będzie ten okres jesienno-zimowy. mamajasieczka - niestety nic Ci nie doradzę sama dopytuje co można dla 8miesięczniaka kupić. myszka1125 - napisz ile Michałek ważył po urodzeniu i jak ta waga mu rosła, moja też jest mega chudzinką , wydaje mi się, że to raczej przez mały apetyt, ale może powinnam zmusić lekarza do wiekszego zainteresowania się sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
Ja swoim chrzesniakom jakieś 2 lata temu na roczek kupowałam stoliczki edukacyjne koszt tak ok. 150 zł był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnienie mam na granicach normy lub troszkę przekroczone, ale tylko czasami. Już sama nie wiem, czy ja wariuję, czy to ta pogoda. Mam przepisany lek od lekarza, ale myślałam, że się samo rozejdzie po kościach. Chyba już się nie mogę doczekać, może to dlatego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
28marzec -->> Michał się urodził z wagą 3400, po miesiącu miał 4350 czyli 25 centyl, jak miał tak 4 i pół miesiąca to podwoił wagę czyli 6800 i to dalej był 25 centyl i od tamtej pory przybrał w sumie kilogram, bo teraz ma 7800, czyli gdzieś od skończenia 5 miesięcy coś się niedobrego dzieje, tyle że to były wakacje, upały, to podobno dzieci mniej przybierają, potem skończył pół roku, to też ten przyrost zwalnia i tak 3 miesiące cały czas była jakaś wymówka od pediatry, aż młody zleciał poniżej 10 centyla i teraz lekarka stwierdziła, że może coś mu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamajasieczka
28 marzec ja teraz nie wychodzę z Jasiem na dwór boję się, żeby czegoś nie załapał, i tak troszkę pokasłuje, chociaż tak między nami nie wiem czy takie dmuchanie na dziecko jest dobre czy nie powinien się troszkę zahartować, patusiaxxx dzięki za pomysł, ale ma już coś podobnego i nie chcę wydawać na coś co się będzie dublować http://allegro.pl/fotel-fotelik-pufa-piekne-wzorow-super-prezent-hit-i4818545434.html a co sądzicie o foteliku który Wam wysłałam, myślicie że pasuje chłopcu i czy roczniak nie jest za mały? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajasieczka
myszka1125 mój Jasio na początku też bardzo dużo przybierał, później przyrost wagi zmniejszył się , ale jest żywym wesołym dzieckiem, pediatra mówiła, że to normalne że dzieci później mniej przybierają na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wychodzenia, to my staramy się codziennie chociaż na te 15-20 minut wyjść by się troszkę dotlenić, rundka w koło bloku i do domu,chociaż fakt, że wszelkie wózki z osiedla zniknęły, ale tak na mój rozum to chociaż troszkę świeżego powietrza dzieciaczek musi złapać, bo jak temperatura spadnie (a mam nadzieję, że w tym roku będzie normalna zima), to się jeszcze w domu nasiedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajasieczka -->> to się wszystko zgadza, że po pół roczku dzieci już mniej przybierają, siatki centylowe też to uwzględniają, Michał przybiera poniżej wszelkich norm, do roku czasu dzieciaczki powinny potroić wagę urodzeniową, czyli u nas to jakieś 10,200, a jak będzie przybierał tak jak do tej pory to może 9 kg wyciągnie do ukończenia roku, czyli przeszło kilogram za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajasieczka
myszka1125 Jasio jak się urodził ważył 2380, był wcześniakiem miesiąc temu jak byliśmy u lekarza i zważyła go ważył 10 kg z hakiem w sierpniu ważył niewiele mniej bo chyba 9.5 kg i właśnie też się zaniepokoiłam ale lekarz powiedziała, że jest wszystko ok,nie wiem sama co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajasieczka -->> ale Jasio to już ponad roczek mai już dawno potroił wagę, z tego co tu wyczytałam, więc jego waga to raczej w porządku, bo po roczku to całkiem dziecię mało przybiera i to może być 2-3 kg na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajasieczka
myszka na początku stycznia skończy rok, jeszcze miesiąc mu brakuje no ale już prawie ma, powinnaś się może skonsultować z innym pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajasieczka -->> zobaczymy co wyjdzie w wynikach i co na to nasza pediatra powie,jak nie będzie żadnych działań podejmować to będę się konsultować z doktorką z Lublińca , albo z polecana tu na forum pediatrą prywatnym, zapewne tego tak nie zostawię, bo dzieciątko sama skóra i kość, całkowity brak warstwy tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajasieczka
Wiesz? to co napiszę może jest okrutne, ale prawdziwe i piszę to z własnego doświadczenia, ale lekarze pierwszego kontaktu, pediatrzy do których chodzimy w razie w... na nfz mają nas gdzieś nawet dokładnie dziecka nie zbadają, bo tylko sztuka się liczy i następny, mój Jaś jak był chory musiałam wezwać lekarza prywatnie na wizytę domową bo 3 wizyty w przychodni nic nie dały Pani dr uważała że jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza85
Myszka i 28marzec kolezanki corka przestala przybierac na wadze, zrobila jej badania i wyszly ok. Prywatnie pediatra kazal jej podawac dziecku biogaie/dicoflor bo slabe przybieranie na wadze moze oznaczac problemy z trawieniem i przyswajaniem wartosci odzywczych. A ta biogaia/dicoflor to kultury bakterii i ja to corce podaje praktucznie od urodzenia. Stosujecie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejszego nie dodalam - po 1, 5 miesiaca dziecko przybralo cos ok. 1kg. Tosia-trzymaj sie i nie stresuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoOlgierda szczerze wspolczuje sytuacji bo na pewno nie jest Ci lekko. Na pocieszenie moge Ci powiedzoec ze jak sie tak wszystko na raz zwali na glowe to potem musi sie poprawić. Duzo zdrowka i sil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Eliza85 -->> dicoflor podawałam potem trochę nie podawałam, później znów trochę podawaliśmy i teraz od wczoraj znowu. Jednak u nas nie tak kolorowo niestety, podejrzałam wyniki, no i CRP podwyższone, żelazo poleciało na łeb na szyję, prawie go nie ma, i w rozmazie ten wskaźnik od alergii 2x ponad normę, masakra i załamka, zobaczymy co nam jutro lekarz powie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Nie cierpie jak choroba nie ma zadnych objawow konkretnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaxxx
Ja daje ten diclofor teraz przy braniu antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka1125 crp bedzie podwyzszone jak jest stan zapalny, stad tez moze zelazo tak spadlo a jak jest lekka anemia to synek nie przybiera na wadze. Najwazniejsze ze zareagowalas i zmusilas lekarza do dzialania. Na pewno wystarczy szybkie leczenie i wszystko wroci do normy. Trzymam mocno kciuki i daj znac po wizycie. Bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko powiazane, tylko szkoda, ze trzeba bylo dwa miesiace czekac, zeby lekarz podstawowe badania zlecil... zelaza ma 18, a norma zaczyna sie od 50 i ten czynnik od alergii bardzo wysoki bo norma do 5, a on ma 11, wiec alergologa tez trzeba by poszukac. Biedne to male dziecko, a i jeszcze nam gorne jedynki ruszaja, wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×