Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość październikczek
Z tymi zębami to tez różnie. Starszemu synowi jak miał 4 miesiace wyszły 2 jedynki na dole później szły po kolei w sumie nie było odstępu. Miał toczek i przód pełen ząbków. A teraz drugi synek wyszedł pierwszy ząb pod koniec 7 miesiąca i ma teraz 13 miesięcy i 2 jedynki i 2 dwójki u gory jak i na dole i cisza jak narazie :) Bracia a każdy inaczej i w innym czasie przechodził. Dodam ze odstęp między dolnymi a górnymi zębami ookolo 1,5 miesiąca. Mnie dentysta mówił ze im później żeby ida tym sa twardsze i zdrowsze ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
husky00 mała nauczyła się i już przez pół pokoju potrafi się przesunąc do przodu oczywiście o ile ma motywację, jedyne co mnie martwi to, że bardziej pracuje lewą stroną i zastanawiam czy to nie jest konsekwencją jej asymetrii. Poczekam jeszcze trochę i jak nie zacznie pełzać symetrycznie to dzwonie do rehabilitantki. Jeśli chodzi o siadanie to nawet nie próbuje sie podnieść i nie bardzo lubi siedzieć jak ją przytrzymuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28marzec-> super:) napisz kiedy usiądzie bo one są z okolicy tygodnia urodzone to bardzo fajnie widzieć Wasze postępy. moja chciałaby usiaść ale nie potrafi a z tego co widzę to raczkować czy pełzać to wcale jej się nie chce bo na boki czy na prostych rączkach radzi sobie całkiem nieźle a choć daje jej mnóstwo motywacji to nic z tego lepeij zacząć ryczeć i nie przestać wcale to w końcu ktoś się ugnie. Wczoraj nawet do sypaialni na wykładzinę ją wzieliśmy i najlepiej to mieć coś i się przyciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
dziewczyny u nas najlepszą motywacją do przemieszczania się był tablet z włączoną piosenką z kotkami, normalnie nie pozwalamy jej na oglądanie tv czy komputera, ale czasem puszczamy kilka piosenek dla dzieci, najbardziej lubi te do których są zdjęcia kotków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas co do siedzenia maly siedzi na zgietych kolanach.Raczkuje i jak chce siąść to właśnie tak siada a w sobotę będzie mieć 9 miechow. Co do zębów u nas szły najpierw dolne jedynki ( jak miał 4.5 miesiąca) potem jakoś miesiąc przerwy i prawa dolną dwójka. potem przerwą i gorne dwójki.A koło 8 miesięca szła mu dolną dwójka i gorne jedynki.Także teraz mamy 8 zqbkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Dziewczyny mam pytanie Kuba ma 4 miesiące i dwa tyg myjemy go w emolium ale chce to juz zmienić co polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Mamuśka - cofnij się ze 2 strony, temat świeżo był poruszany. Husky - spotkanie na basenie :) a to niespodzianka :) sorki, że zniknęłam zanim wyszlas, ale mały szogun juz czekał ubrany. Mam nadzieje, ze się Wam spodobało i będziecie chodzić :) a tym siedzeniem to aż tak się nie przejmuj, jeszcze miesiąc ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuna87
Mamuśka ja myję swoją małą Nivea Baby :) szampon i żel do mycia w jednym :), skórka jest mięciutka, nie uczula, nie szczypie w oczka :). Ja polecam :) Dziękuję Wam Dziewczyny, uspokoiłyście mnie z tym przewracaniem, poczekam i dam jej czas, mam nadzieję, że nie będzie nam potrzebna rehabilitacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
OlgierdaMama-> właśnie było mi bardzo miło że w końcu kogoś stąd poznałam:) naprawdę Cię podziwiam że następne dzieciątko już w drodze, ja bym chyba nie wyrobiła a mój m stwierdził że nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wypowiedź tylko w części poszła jak zostaliśmy sami w jacuzzi to Majka nawet w pozycji na brzuszku nóżkami przebierała i oczywiście tam lepeij niż w basenie, ma to po mamusi;) bardzo nam się podobało, tylko muszą opracować jakiś plan bo w damskiej szatni jest ten przewijak dodatkowy a w męskiej go nie ma i zastanawiam się czy jak będzie go potrzebował to może na chwilę przewieźć. Bo w przebieralninjak dla niego mało miejsca jest. A Twój mąż to sam na basen z synkiem tylko chodził czy też kogoś brał do pomocy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Na początku chciał żeby z Nim jeździć. Ale mi się nie chciało :P raz czy dwa zabrał Babcie, a potem już sam. Radzili sobie z tym przewijakiem w przymierzalni. Spokojnie, Twój tez nabierze wprawy :) ale może faktycznie warto zasugerować, że w męskiej taki wolnostojacy tez by się przydal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Hejka, a my wczoraj dokonaliśmy zakupu fotelika samochodowego dla Michała, w końcu to już duży chłop jest ;) przynieśliśmy go do domu w celu wyregulowania pasów, i takie tam i od wczoraj Michał z niego nie złazi, po prostu najlepsza zabawka ever:) chod******oło niego, włazi do środka, staje, istne cuda na kiju wyprawia, fotelik dzielnie znosi wszystkie crash testy, a może jak się z nim Michał zaprzyjaźni to chętniej będzie jeździł, bo na razie to dla niego tortura była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Myszka - co wybraliście? Bo My się właśnie zastanawiamy i jakoś trudno mi się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
myśmy byli w lulajbaby na hożej z myślą o caratero diablo xl 9-36 (360zł), ale po rozmowie z panem wyszliśmy z 4baby freeway 0-25 (250zł) :) możliwość mocowania przodem i tyłem do jazdy, ma tez trochę większy odchył i ogólnie jest szerszy niż diablo, pan to stwierdził że te 36 w diablo to jest mocno naciągane ;) montowanie wydaje się trochę skomplikowane, ale jak się raz porządnie zamocuje to już go nikt ruszać nie będzie. Narazie stoi na podłodze i zabawia Michała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja2014
Czesc dziewczyny :) co u Was? mam pytanko moze pomozecie :) kiedy rozszerzac diete dziecka? corcia 19 grudnia skonczy 3 miesiace i zastanawiam się czy np 20 grudnia moge podac jej pierwsze łyzeczki słoiczka? bo wiem ze napisane jest na sloiczkach ze po 4 miesiacu ale slyszalam opinie ze Panie podaja juz na poczatku 4 miesiaca. Jak było u Was? ile tego podawalyscie na poczatku ? na poczatku chce podawac słoiczki i oczywiscie mm na którym Kaja jest od poczatku. Jak to połaczyć? jestem zielona w tej kwestii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
Kaja2014 - lepiej wstrzymaj się aż Mała skończy te 4 miesiące, oczywiście że wcześniej zje i może jej nic nie będzie dolegało - ale po co tak obciążać organizm, z jakiegoś powodu zalecają po skończeniu 4 mies. Ja na początku gotowałam zupki z warzyw głównie sama (miałam swoje warzywa), w 6 miesiącu zaczęłam o nich dodawać kaszkę mannę. Jeśli chodzi o owoce to zaczęłam tak, że do gotującej wody wrzucałam pokrojony owoc, chwilkę pogotowałam, jak ostygło dodawałam kleik ryżowy lub kukurydziany, czasem też trochę mm, później owoce już surowe. Jak do tej pory moje dziecko nie poznało smaku gotowych kaszek. Słoiczki zaś dostaje na przemian z tym co sama przygotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Yuna 87 a myłaś tym nivea baby płyn do kąpieli z oliwką ??? Bo nie wiem który kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
Zapomnialam sie pochwalic ze nasza pediatra dzis wytyczyla nam calkiem ciekawa sciezke leczenia;-) idziemy jutro do nefrologa wlasciwie to nie wiem po co ale skoro skierowanie jest i termin nawet sie znalazl to dziemy. Szkoda tylko ze moje propozycje wizyty u gastrologa badz alergologa zbyla milczeniem, ale moze i do tego dojdziemy za jakis czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
myszka ja tez jutro ide do nefrologa pani Pulcer czy jakoś tak do Matki i dziecka a Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOlgierda-> mojemu mężowi chyba bardzo spodobal się ten basen bo dziś już mi powiedział że jutro z Mają idzie sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Husky - cieszę się :) my pewnie najwcześniej w piątek, bo dzisiaj byliśmy na szczepieniu więc te 2 dni dam spokoju. Myszka - daj znać co mądrego wymyślą... mam nadzieję, że lekarze w końcu staną na wysokości zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Myszka ja się zapisywałam jeszcze w Listopadzie i to podobno był ostatni termin na ten rok ;/ ja dziś idę na 15 a Ty na którą masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda16023
malaRybkA DZIEKUJE Ty wiesz za co, sa przepiekne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machońka
Hej mamusie,może jakieś spotkanie w najbliższych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
magda16023 - ciesze się że bombki się podobają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
magda16023 - będę wdzięczna za komentarz na A.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Mamuśka, Myszka - jak tam po wizytach? Machońka - ja chętnie. Przyda mi się wyjście z domu :) jeśli chodzi o termin to poza piatkiem każdy będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka 2014 -->> a z jakiego powodu byliście u nefrologa jeżeli można wiedzieć? My byliśmy rano, dostaliśmy trochę zaleceń higienicznych i badań do wykonania i kolejna wizyta za 2 tygodnie. Jeżeli chodzi o spotkanie to ja chętnie, oby gdzieś w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Mała moja córeczka jest już na świecie :) Nie będę pisać o porodzie, ale w ramach dobrych rad przyszłym mamom rodzącym na Mickiewicza polecam zabrać: papier toaletowy, kubek, talerze, sztućce, wodę niegazowaną (dużą butelkę, ponieważ trzeba dużo pić). Przygotujcie się na bardzo przyjemne panie położne (w większości), spoko lekarzy, fajną panią ordynator od dzidziusiów. Uważajcie na jedną niefajną panią doktor od maluszków i niektóre pielęgniarki od dzidziusiów. Co do ordynatora, to wszyscy się go boją, ale ja go odebrałam obojętnie. Nie przynoście za dużo pampersów na raz, zawsze ktoś może wam przecież donieść. Ja wracam do swojego maleństwa, pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×