Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość OlgierdaMama
Myszka - jak Michałek? Jeśli dobrze kojarzę to mieliście jakąś wizytę na początku lutego. Jakiś postęp? Wiadomo juz cos więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Husky - jak Majeczka? Chodzicie na basen? Ja juz odpuscilam, bo ciężko mi już tak samej z Olkiem. Choć żałuję bardzo... ale nadrobimy jak się Franek urodzi - wtedy juz cała rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husky00
Byliśmy na basenie przedwczoraj a od wczoraj mój mąż ma jelitowke, na bank po basenie, Majka wczoraj więcej kup miała i dalam orsalit ale dziś jest ok, nie byli na basenie półtora miesiąca a teraz to już nie wiem czy pójdą... właśnie mialam pytać czy Wy chodzicie, ehh szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
Dziewczyny może jakieś spotkanie w lutym? U mnie coraz większymi krokami zbliża się dzień powrotu do pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie podawała któras dziecku antybiotyk zinnat mojej dawałam dzisiaj dwa razy i mam pół domu w wymiocinach drugim razem dałam tylko troszke i to samo nawet w mleku nie udało sie przemycic jutro jade po inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka rozumiem, bo sama amam-podobnie. Co prawda nie nawal pokarmu ale-taka-u mnie tkliwosc jednej piersi-ze sama nie wiem czy to nie zapalenie ... Dziewczyny miala tak ktoras z Was ?? Piers boli przy dotyku czy napieciu ale karmie z niej i jest oprozniana dobrze.poza tym typowe grypowe objawy- goraczka 38, bole miesni, oslabienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1125
OlgierdaMamo -->> odwiedziliśmy gastrologa i alergologa i badamy Michała na co tylko się da. Alergolog na pierwszej wizycie nie może zlecić testów z krwi, a na skórne Młody za mały, wiec czekamy druga wizyta 19 lutego. U gastrologa zrobiliśmy badania na krew utajoną i na stopień stawiania i jakieś bakterie, wszystko wyszło ok, teraz z krwi robiliśmy badanie na stan jelit i wyniki mamy za trzy tygodnie, czyli na początku marca coś będzie wiadomo. Michał troszkę się poprawił i znowu robi 1-2 kupki na dzień, na buzię dostaliśmy od alergologa mazidło i też widać poprawę. Pomalutku do przodu ;) małaRybko -->> u mnie to samo niestety, jeszcze miesiąc i koniec macierzyńskiego, potem wybrać urlop zaległy i do pracy, przerażające trzeba zacząć niani szukać, albo żłobka, a mi się tak nie chce ;( co do spotkania to my chętni jak tylko coś się wyklaruje :) gg1986 -->> Michał brał zinnat (właściwie to ciężko znaleźć coś czego nie brał ;) ) i nie było po nim żadnych atrakcji. Podawałaś jakąś osłonówkę do tego? Antybiotyki mają to do siebie, że rozwalają organizm niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloe - a u ciebie to nie ta sama pierś co teraz "chorowała", bo ja mam nawrót w tej samej co przy synu :(. A tak się starałam aby się tego ustrzec. W ogóle to ja z tą piersią nawet przed ciążą miała problem - to tak jakby to już nie była ta sama. A wczoraj miałam też temperaturę 38,3, dreszcze - takie niby grypowe, i ja wiem że u mnie to na pewno jest zapalenie. Małą wczoraj prawie cały czas do niej przystawiałam ile jej się udało to pociągła i te guzki jakby schodziły trochę ale do następnego miałam to samo, a dziś pół piersi miałam tak jakby z takim wielkim guzem więc wziełam goracy prysznic rozmasowałam i od razu ją przystawiłam ładnie poleciało ale problemu nie rozwiązało, tak jakby nie chciał się całkiem odblokować. A w ogóle to jak u was z kupką, kolek nie macie? i powiedz mi czy ulewa ci jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Myszka - najważniejsze, że lekarze cos dzialaja. Oby tych badań i testów było jak najmniej. Husky - to lipa :/ teraz ogólnie sezon na różne wirusy, wiec niestety i na basenie można coś złapać - jak wszedzie... MalaRybka - my się na spotkanie piszemy, ale jak Olo będzie zdrowy całkiem. Już czuje się lepiej, ale najbliższy tydzień jeszcze sobie odpuscimy z wychodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
OlgierdaMama - wiem że u Was to jeszcze kilka dni w domku, ale nadzieję że jeszcze w lutym uda nam się zgrać tak, żeby wszystkie maluszki były zdrowe bo sezon na choróbska w pełni;-) Niedawno był temat poruszany, ale zapytam tak na szybko - możecie napisać raz jeszcze namiary na jakiś rehabilitantów - koleżanka potrzebuje dla swojego Maluszka, a Ci do których jak na razie dzwoniła to albo terminy za kilka tygodni albo stawi jakieś kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Zinnacie chyba 3/4 dzieci wymiotuje proponuje zamiennik Zinacef to samo tylko w zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
MalaRybka - 601911184 to numer do p.Moniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka podawałam probiotyk dzisiaj dostała Amotaks i przyjęła oprócz tego cały dzień się tuli i wisi na mnie jestem tak zmęczona że szok.Odnosnie piersi nie pomoge bo nie miałam takich przebojów a i karmiłam krótko bo tylko dwa miesiace miałam tylko jakies trzy dni takie tkliwe sutki strasznie bolał jaj mała dostawiałam ale pomógł bepanthen i lanolina której dostałam próbki w szpitalu ale jak karmiłam to cały czas mi było zimno i miałam dreszcze spałam w polarowym szlafroku choc wszyscy chodzili w krótkim rekawku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka u mnienie obylo sie bez antybiotyku znowu... bylam u gina wczoraj bo w nocy znowu mnie zlapalo, 40 st goraczki i dreszcze takie ze dziecka balam sie ruszyc zeby mu czegos nie zrobic, jeszcze maz na nocy w pracy .... dostalam augmentin, bromergon ( na wszelki wypadek,-ale nie bralam bo chce-karmiec ) i tyle, to moja chora piers zrowu dala o sobie znac.jestem zla bo mleko z niej lecialo samo na sama mysl o karmieniu, a teraz boli jak cholerka i nie leci jak trzeba- maly sie wkurza jak ciagnie ://// Przy kupach prezy sie i placze ale mysle ze to nie kolki tylko niedojrzalosc ukladu pokarmowego jeszcze... a ulewac mu sie zdarza , szczegolnie jak nie odbije po cycu :( A w ogole to na twarzy mojego syna pojawily sie takie krostki a la pryszcze ???? I biale kropki wokol oczu... Macie pomysl jak-z tym walczyc mamusie ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chloe te krostki mój Filip od urodzenia i pediatra i położna mówiły zeby nic z tym nie robic bo samo zejdzie.Zeszło po ok 2 miesiacach:-) A krostki to pewnie trądzik niemowlęcy tez samo zejdzie, ja nic tym nie robiłam. Kaja2014 u nas sie zaczeła akcja zabki :-/ Od paru dni Filip przebudza sie z płaczem ok 4-5 w nocy( wcześniej spał min do 6.30) musze go utulic , smoczka wypluwa chyba ze zimny to sie czasem sam ulula a dzisiaj to mu juz podałam srop przeciwbólowy bo nic nie działało :-( W dzien jest ok, moze troche bardziej marudzi. Widac dwie małe kreseczki w miejscu dolnych jedynek, a jak mu daje wit na łyżeczce to czuć ju ze ma tam twarde dziasełka:-) Oby szbko mineło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chloe miałam na mysli tez te białe krostki wokoło oczu, sorry zmeczenie ze mnie wychodzi:-/ Duzo młosci dziewczyny dla Was i maluszków nie tylko w walentynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuptus dzieki za porade, tez mysle ze samo mu zejdzie ale lepiej sie upewnic u doswiadczonych mamusiek ;) moj od urodzenia mial te biale punkciki na nosku takie a la wągierki ;) a tradzik pojawil sie teraz, wyczytalam ze to od-moich hormonow-hmmm... Wam rowniez duzo milosci na Walentynki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloe - u mnie temperatura rośnie do 38 w nocy, w dzień jest spokój, do lekarza nie poszłam, a pierś też boli coraz ciężej mi nawet ręką ruszyć, najgorzej mam w nocy bo ból się mocno nasila i czasem też boją się małą wziąć aby jej nie upuścić. A masaży silnych nie stosuję bo sobie tylko pogorszyłam (bo mam pół cyca teraz w tych zgrubieniach bolących), jedynie co to włażę pod ciepły prysznic i delikatnie rozcieram cyc tymi kolistymi ******* (ale to takie bardziej głaskanie) i trochę ściągam pod prysznicem potem małą przystawiam i ładnie leci. Ale nie odblokowuje się to na tyle aby przestało boleć, a na noc robię okłady z tej kapuchy po ściągnięciu pokarmu i jakoś wytrzymuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgoM
Dziewczyny jakie macie spacerówki? Przymierzam się do kupna, wolę używaną, ale na tablicy z naszego rejonu nie ma ciekawych. Zależy mi na niewielkim rozmiarze, sprytnym składaniu i siedzisku w pozycji leżącej. Jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałgoM... polecam wózek BABY DESIGN WALKER,jest lekki,łatwo i szybko się składa,ma dwie tacki,a przede wszystkim oparcie rozkłada się do pozycji leżącej. Ja kupiłam właśnie używany za 150 zł,wózek jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikczek
Witajcie pewnie się ppwtorze ale jest mi pilnie potrzebny namiar na pediatrę corzyjezdza na wizyty domowe bo w tej przychodni co w weekendy przyjmuje to żarty sobie robią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Roman Sikora polecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzierniczku- czemu żarty >napisz coś wiecej?kilka razy zdarzyło mi sie tam byc z synkiem.Co do pediatry to nikt mi nie przychodzi do głowy , kto przyjezdza ale moze jeszcze jakas z mamus bedzie miec namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikczek
Jakieś pol roku temu jak byłam tam z synkiem bo miał wysoka goraaczke słaby był i stracił glos to Pani doktor powiedziała żeby mniej krzyczał i tyle na drugi dzień poszlam do mojej dr i miał krtań i oskrzela. A teraz maz był to lekarz osluchal go i nic nie powiedział tylko do szpitala ze on nic nie przepisze a wiadomo jak jest w szpitalu. Musimy jakoś przetrwać do jutra bo nikt z lekarzy nie odbiera tel :/ póki co śpią wiec nech zdrowieja. Wysmarowalam vickiem daam syrop i czekam jaka noc będzie. Zagladam tu do Was ale cichaczem. Gratulacje dla rozpakowanych mamus i tych co się spodziewają małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
U nas ostatnio była dr Kaminska-Gawin 608478047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikczek
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja2014
tuptus u nas zebow jak nie bylo widac tak dalej ich nie ma. mam juz dosc serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
październiczku dzwoniłaś do niego masz numer telefonu na znany lekarz.pl on przyjeżdża do domu a jak nie może bo ma dyżur w szpitalu to przyjmuje nawet tam lub pomaga przez telefon a będzie na następny dzień u mnie był we wtorek :D Ale u mnie to zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloe jak twoje cyce? u mnie następuje poprawa po moich eksperumentach :). A dokładnie robię tak że: ciepły prysznic i tam jeszcze lekki masaż i jeszcze pod prysznicem odciągam trochę mleka i widzę że chyba się odblokouje bo lepiej tryska, potem przystawiam małą, i jak cyc jest pusty to obkładam te bolące miejsca chłodna kapustą owijam pieluchą i tak na jakąś 1h potem zostawiam tylko pieluchę na tych bolących miejscach i na dzień dzisiejszy tak bardzo nie boli. A jak masz z karmieniem - co ile ? U nas nadal co 2-3h ale już wisi dużej, a do tego ma takie chwile że wisi mi 2h na cycu i ciumka, już myślałam że nie leci a tam ładnie leci jej cały czas bo i tak słyszę że łyka. Ale ja coś mam pecha po tym porodzie bo z jednego wychodzę to drugie się psuje - puściły mi szwy i się nie goi i boli przy chodzeniu siadaniu :( muszę iść do ginki ale nie mam jak teraz bo nie mam z kim dzieciaków zostawić :(. I nie wiem czy lekarze w takiej sytuacji mogą coś zrobić czy to da się poprawić , może któraś mama coś takiego przechodziła i się podzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×